Sayfa 1312 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 312 812 1212 1262 1302 1310 1311 1312 1313 1314 1322 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,776 ile 32,800 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şenol Güneş

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne jajası baskan ? Adam şampiyonlugu kaybetmek üzereyken biz hiç umrunda degil saçma sapan hareketler yapıyordu.. Sadri başkan döverek gönderdi diyorlardı ne kadar dogru kim bilir
    Ya adam her seye ragmen sahada çatir çutur oynuyordu daha ne olacak... baskan degil de hoca zorla göndertmistir onu....

Sonra daha fazla para vererek 3'te1'i etmeyen Adrian'i alarak da mükemmel bir is çikardi yönetim ve hoca...

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya adam her seye ragmen sahada çatir çutur oynuyordu daha ne olacak... baskan degil de hoca zorla göndertmistir onu....

Sonra daha fazla para vererek 3'te1'i etmeyen Adrian'i alarak da mükemmel bir is çikardi yönetim ve hoca...
    Adrian fena degildi.. Jaja gitmeli idi dogrusu yapıldı

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Çağatay96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adrian fena degildi.. Jaja gitmeli idi dogrusu yapıldı
    Jaja'nin 3'te 1'i kadar iste

Kesinlikle dogrusu yapilmadi, Adrian katki verene kadar 3 sene geçmisti

Nereden
    İstanbul

Jaja'nin 3'te 1'i kadar iste

Kesinlikle dogrusu yapilmadi, Adrian katki verene kadar 3 sene geçmisti
    Jaja karakterinde adamla ugrasılmaz.. Alkol alıyor filan deniyordu , bizden gittikten sonra napmıs? iyi oyuncuydu ama ondan sonraki sezon aynı katkıyı veremeyebilirdi

Murat KARAKURT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Devam efendi devam...Aman Yusuf piyasa yapmasın Avrupa'da...Dorukhan oynasın sevdiğin bjk kazansın.....

Nereden
    İstanbul

Dear Sefer

3 le çarpıp böldüğü yok 1 sene oynadı diye agzında o tat kaldı , gel sen de oyna barış özbekle 1 sene hangi tat kalır görelim ? ya da tek taraf zokora veya akılsız colman
    Konu Çağatay96 tarafından (25.03.2019 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: İsim hatası

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Binali kdroyu kurmada katkımız oldu dedi hoca hayırdır artık çehren fena değişti emre'lerle falan takılıyorsun.

Game of thrones'daki jaime bile senin kadar karakter değişimi yaşamadı.

Çok direndim bildiğim gibi kalmana ama artık sende bildiğin gibi değilsin
    sadece aşk bizimkisi

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri Şener'in Şenol Güneş ile alakalı parasını verirsen bir şey olur demişti. Cümle tam hafızamda değil.
    Sadri ŞENER, başkaları hakkında iyi hoş konuşuyor. Ama biraz da kendisi hakkında konuşsun.

Mesela şike sürecinin en kritik dönemlerinde başkanlık yaptı. Şike nedeniyle gasp edilen hakkımızı almak için ne yaptı?

Siyasi baskılara rest çekip gerekeni yaptı mı? Yoksa TAV adlı şirketlerini düşünüp geri adım mı attı?

Herkes önce kendi kapısındaki pisliği temizlesin. Sonra başkaları hakkında konuşsun.

Ben de soruyorum Sadri Bey, şike sürecinde para mı aldı? Yoksa tehditlerden korkup geri adım mı attı? Hangisi?

Nereden
    Manisa

Burada yeri gelmişken bazı lafları söylemek lazım.

Tüm kariyerini Trabzonspor'a vermiş, şike sürecinin başından sonuna kadar takımı savunmuş Onur'a hain damgası kim vurdu?

Bakın siz (bazılarınız) onlarca sene aynı safta savaştığınız adama bir ay içerisinde ''Hain'' damgası vuracak kadar döndünüz!

Şimdi Onur'a yapılanlara bakıyorum, arkasından edilen laflara bakıyorum. Ve diyorum ki Şenol GÜNEŞ iyi ki gitmiş! Ve kurtulmuş!

Zira siz kadir kıymet bilmez insanlarsınız. Fırsatını bulduğunuzda yanınızda savaşan adamı dahi harcayacak bir anlayışa sahipsiniz.

Şenol GÜNEŞ, buradan hiç gitmeseydi ve tüm kariyerini buraya verseydi bir gün birileri çıkıp Onur'a yapılanları ona da yapacaktı.

Ve sizler bu adamın arkasından Onur'a ettiğiniz hakaretleri ve kötü sözleri edecektiniz! O yüzden iyi ki Şenol GÜNEŞ gitti diyorum.

Gitti de kendini kurtardı.
    Konu Mehmet BAŞ tarafından (28.03.2019 Saat 12:06 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri ŞENER, başkaları hakkında iyi hoş konuşuyor. Ama biraz da kendisi hakkında konuşsun.

Mesela şike sürecinin en kritik dönemlerinde başkanlık yaptı. Şike nedeniyle gasp edilen hakkımızı almak için ne yaptı?

Siyasi baskılara rest çekip gerekeni yaptı mı? Yoksa TAV adlı şirketlerini düşünüp geri adım mı attı?

Herkes önce kendi kapısındaki pisliği temizlesin. Sonra başkaları hakkında konuşsun.

Ben de soruyorum Sadri Bey, şike sürecinde para mı aldı? Yoksa tehditlerden korkup geri adım mı attı? Hangisi?
    TAV Havalimanları ile Sadri Şener arasındaki ilişkiyi söyler misiniz?

TAV ceo'su Sadri Şener'in ağabeyi Sani Şener.

Ee?

Tav'dan maddi bir gelir/beklenti vb. bir şey söz konusu değil ki Sadri Şener açısından?

Ayrıca ağabeyi TAV'ın sahibi de değil, sadece en üst düzey çalışanı...

Yanlış bilgiyle insanları yönlendirmeyin hocam, olmuyor...

Bu şekilde yapılan algı operasyonları zaten çok meşhur malesef ülkede de, camiada da...

Şike sürecinde kimden ne parası alacak adam?

Bunlar aslı astarı olmayan ithamlar ve tam da mahkeme sebebidir...

Hoş değil...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Nereden
    Manisa

Alıntı İlker Yazıcıoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TAV Havalimanları ile Sadri Şener arasındaki ilişkiyi söyler misiniz?
    TAV ceo'su Sadri Şener'in ağabeyi Sani Şener. Ee?
    Tav'dan maddi bir gelir/beklenti vb. bir şey söz konusu değil ki Sadri Şener açısından?Ayrıca ağabeyi TAV'ın sahibi de değil, sadece en üst düzey çalışanı..
    Yanlış bilgiyle insanları yönlendirmeyin hocam, olmuyor...Bu şekilde yapılan algı operasyonları zaten çok meşhur malesef ülkede de, camiada da...
    Şike sürecinde kimden ne parası alacak adam?Bunlar aslı astarı olmayan ithamlar ve tam da mahkeme sebebidir...
    Hoş değil...

Öncelikle Sani ŞENER ve TAV ilişkisini netleştirelim.
    Sani Bey, bu şirkette üst düzey çalışan değil. İcra kurulu başkanı ve şirketin ortaklarından biridir.
    TAV Holding ve TAV İnşaat'ta da halen ortaktır. O nedenle ''sadece çalışandır'' iddianız değildir. Ortaklık başka çalışan başka(!)

Gelelim bu durumun Sadri ŞENER ile alakasına...
    TAV ile Sadri ŞENER arasında resmi bir bağ olmadığını, kardeşi vesilesi ile dolaylı bir bağı olduğunu ima ediyorum.
    Yazımda da bu durumu vurgulamak istedim. Lakin açıkça yazmadığım için anlaşılmadı sanırım. Hata benimi açıkça yazmalıydım.
    Burada bir şeyi vurgulanmak lazım. TAV bir örnekti. Esasında ''İş adamı Sadri ŞENER kendini mi düşündü?'' sorusunu sordum.
    Konumuz TAV vb. değil. Şike sürecinde Sadri Beyin, siyasi baskılara direnip direnemediği konusudur.

Hiç yakışık almayacak şekilde algı yaptığımı iddia etmenize kırıldım.
    Zira ben sadece bir soru sordum. Sadri ŞENER, şunu yapmıştır, böyle davranmıştır diye bir söz söylemedim.
    O soruyu sorma gerekçemi de açıklayıp bu mevzuyu burada kapatmak istiyorum. Çünkü çok gereksiz bir yere çekildi.
    Alıntı Tayfun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadri Şener'in Şenol Güneş ile alakalı parasını verirsen bir şey olur demişti. Cümle tam hafızamda değil.
    Bakın böyle bir mesaj yazılmış. Araştırdım. Gerçekten de Sadri Beyin böyle bir sözü var. Ben çok yakışıksız buluyorum.
    Ben de haklı olarak bir soru sordum. Şike sürecindeki pasif davranışlarının para ile ilgisi olup olmadığını sordum.
    Benim sorduğum soru bir ima veya dava sebebi ise Sadri Beyin açıkça söylediği şey on kere dava sebebidir.
    Benim sorum hoş değil ise Sadri Beyin davranışı 10 kere hoş değildir. Ben bu durumu ortaya koymak istedim.
    Her neyse, meramım budur.
    Konu Mehmet BAŞ tarafından (29.03.2019 Saat 13:16 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Sani ŞENER ve TAV ilişkisini netleştirelim.
    Sani Bey, bu şirkette üst düzey çalışan değil. İcra kurulu başkanı ve şirketin ortaklarından biridir.
    TAV Holding ve TAV İnşaat'ta da halen ortaktır. O nedenle ''sadece çalışandır'' iddianız değildir. Ortaklık başka çalışan başka(!)

Gelelim bu durumun Sadri ŞENER ile alakasına...
    TAV ile Sadri ŞENER arasında resmi bir bağ olmadığını, kardeşi vesilesi ile dolaylı bir bağı olduğunu ima ediyorum.
    Yazımda da bu durumu vurgulamak istedim. Lakin açıkça yazmadığım için anlaşılmadı sanırım. Hata benimi açıkça yazmalıydım.
    Burada bir şeyi vurgulanmak lazım. TAV bir örnekti. Esasında ''İş adamı Sadri ŞENER kendini mi düşündü?'' sorusunu sordum.
    Konumuz TAV vb. değil. Şike sürecinde Sadri Beyin, siyasi baskılara direnip direnemediği konusudur.

Hiç yakışık almayacak şekilde algı yaptığımı iddia etmenize kırıldım.
    Zira ben sadece bir soru sordum. Sadri ŞENER, şunu yapmıştır, böyle davranmıştır diye bir söz söylemedim.
    O soruyu sorma gerekçemi de açıklayıp bu mevzuyu burada kapatmak istiyorum. Çünkü çok gereksiz bir yere çekildi.

Bakın böyle bir mesaj yazılmış. Araştırdım. Gerçekten de Sadri Beyin böyle bir sözü var. Ben çok yakışıksız buluyorum.
    Ben de haklı olarak bir soru sordum. Şike sürecindeki pasif davranışlarının para ile ilgisi olup olmadığını sordum.
    Benim sorduğum soru bir ima veya dava sebebi ise Sadri Beyin açıkça söylediği şey on kere dava sebebidir.
    Benim sorum hoş değil ise Sadri Beyin davranışı 10 kere hoş değildir. Ben bu durumu ortaya koymak istedim.
    Her neyse, meramım budur.
    Eleştirinizin temeli şu ifadeniz:

Yoksa TAV adlı şirketlerini düşünüp geri adım mı attı?

Bu algı işte. Keza TAV işletmesi Sadri Şener'in değil...

İtiraz ettiğim nokta burası, yoksa siyasi irade karşısında yönetimlerin (geçmiş veya şimdiki yönetim olması farketmez) pek bir gücü yok. Türkiye'de kimsenin yok...

Neyse, tartışma konusu bu başlık da değil zaten...

İyi forumlar...
    Arafilboylu

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Spor Arena Dergisi'nde bu ay Kenan Başaran'ın yazısını (Trabzonspor'la ilgili bazı noktalarına katılmamakla birlikte) okumak lazım.

İsmail ALİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Senol Gunes Turk futbol tarihinin gelecegini gorebilen ender adamlardandir.

Nazim Sagnare'yi Milli takima almadi diye cumle alem elestirirken onu almamakla ne kadar hakli oldugunu ortaya cikaranda Nwakaeme oldu.

Nereden
    İstanbul

1986-87 sezonunda Beşiktaş'a karşı oynadığı bir maçı izledim. Beşiktaş'ın attığı üçüncü goldeki gibi olacak Şenol Güneş bir gün; hem Beşiktaş JK hem de Trabzonspor taraftarı için.

3. Gol için 8. dakikaya gidiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=PkVLt2mjNcg

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ankara

Alıntı İsmail ALİOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Nazim Sagnare'yi Milli takima almadi diye cumle alem elestirirken onu almamakla ne kadar hakli oldugunu ortaya cikaranda Nwakaeme oldu.
    Tamam da Şenol Günei, Nazım Sagnare'nin Türk olduğunu bilmiyordu
    Takıma almama sebebi tamamen bu...
    (Kendi açıklaması zaten)
    Arafilboylu

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı İsmail ALİOĞLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Tam Sangare’yi yazın bi yere iteleyeceklerdi ki olanlar oldu

İsmail ALİOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Tamam da Şenol Günei, Nazım Sagnare'nin Türk olduğunu bilmiyordu

Takıma almama sebebi tamamen bu...
    (Kendi açıklaması zaten)
    biliyorum hocam, biliyorum
    Konu İsmail ALİOĞLU tarafından (18.04.2019 Saat 18:26 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Kuzey Amerika

Senol hocanin Milli takima gelmesi gurur verici

Nereden
    İstanbul

tekrar aday kadroya besiktaslıları doldurursa gördügüm yerde vurasım geliyor

ayıptır ya oraya sen 2 maçlık bile gelsen bildigin oyuncuları alamazsın

besiktaslıları seçsin tekrar görelim , bir şey başaramayacagını düşünüyor ve umuyorum.. milli takımı desteklemem

Nereden
    İstanbul

sinkaflı küfürlere bile izin veren yönetim, umarım yediğiniz haklar bir yerinizden çıkar.

Doğruluğun, dürüstlüğün, terbiyenin ilke edilnildiği bir camiaya çok yakışıyorsunuz.

Şimdi İlker Bey yine banliyebilirsin beni.Tek titrin bu çünkü.

Nereden
    İstanbul

staddan ismi silinmeli

ama o kadar söylenmesine ragmen tık yok ,, stadın ismine taraftar karar vermeli

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı sason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sinkaflı küfürlere bile izin veren yönetim, umarım yediğiniz haklar bir yerinizden çıkar.

Doğruluğun, dürüstlüğün, terbiyenin ilke edilnildiği bir camiaya çok yakışıyorsunuz.

Şimdi İlker Bey yine banliyebilirsin beni.Tek titrin bu çünkü.
    Siz 33. haftada bjkyi tutmaya hazirlanin gerisine karismayin, sizin gibilere de yakisan budur...

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Ne olmuş Senol hoca birilerini kudurtmuş mu gene diye başlığı şöyle bi gözden geçirdim bir şey yokmuş..

Her canı sıkılan bu başlığı hortlatıyor enterasan...
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    İstanbul

Siz 33. haftada bjkyi tutmaya hazirlanin gerisine karismayin, sizin gibilere de yakisan budur...
    Güzel demagoji.

Sana yakışanda sinkaflı küfürler.Aldığın terbiye ve yönetimden torpilinle devam et.

En fazla editlerler küfürlerini yine.Benide banlesinlenlerki seninle aynı ortamda olmayayım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)