Sayfa 1298 Toplam 1333 Sayfadan BirinciBirinci ... 298 798 1198 1248 1288 1296 1297 1298 1299 1300 1308 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33325 adet sonuctan sayfa basi 32,426 ile 32,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Şenol Güneş

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hoca çıkıp açık açık küfür bile etse, öyle demek istemedi şöyle demek istedi diyecekler mevcut olduğu sürece akıllanmayız.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayır adam bjk efsanesi olma yolunda adım adım ilerliyor. Ben hazmediyorum nasıl bunu hoş görebilirsiniz..
    Çok mu anlam yükledim sana Şenol hocam ama bakamıyorum bile fotolarına , canımı acıtıyorsun aşırı şekilde
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir kere sözleşmesini opsiyonlu yapması bile çok yanlıştı. Burası Trabzon burda her an her şey olabilir, bunu en iyi sen biliyorsun. Usta birden seçim kararı aldı ve gitti, şimdi sana ihtiyaç var istesen bile gelemezsin. Gerçi istemiyorsun onu da anladık!

Sözleşmeni 1 yıl yapıp Trabzonspor istese giderim diye şart koyabildin mi? Koyamadın.

Peki!
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Fazla anlam yükledik Şenol Güneş e demek ki. Sezon sonunda göreceğiz bakalım, efsane mi kestane mi.

SM-N9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Gelmez beyler gelmez, gelip de böyle yükün altına girmez.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sözleşmesi var diye de suçlu oldu. Muhteşem

Hatırlar mısınız, kulübün durumu yine çok iç açıcı değilken Broos'tan önceki dönem, Kore'deyken kendisiyle görüşülmüş fakat "Burada sözleşmem devam ediyor. Bu insanları yarı yolda bırakamam. Sözleşmem bitince konuşuruz." demiş ve teklifi sözleşme sonuna dek ötelemişti.

O zaman ilkeli bir kahraman ilan edilen Şenol Güneş, bugün aynı hareketi yaptığı için efsanelikten kovuluyor

Kim ilkeli, kim ilkesiz?
    Konu Yiğit Gayretli tarafından (08.05.2018 Saat 13:25 ) değiştirilmiştir.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Mukavelem olsun olmasın bu kadar sevginin olduğu bir yerde kendimden kaynaklanan bir ayrılık olmaz"

Adam dün bjk camiasına bana kucak açın
    Ts camiasına beni rahat bırakın mesajı verdi

2 yıldır peşinden koşup her defasında rezil olduğumuza kaldık.
    Konu Ogün YAZICI tarafından (08.05.2018 Saat 13:27 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mukavelem olsun olmasın bu kadar sevginin olduğu bir yerde kendimden kaynaklanan bir ayrılık olmaz
    Yukarıyı oku Ogün. Kore'de peşinden intihar edenler oldu

Adam oradan krallık tahtını bıraktı geldi...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Toraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şenol hocayı bugüne kadar ne olursa olsun bir Trabzonspor efsanesi kabul ediyordum. Yaş itibariyle şampiyonluklar dönemine denk gelmedim. Futbolu takip etmeye başladığım yıl 1992. O yıldan bu yıla başarı olduğumuz dönemlerin çoğunda Şenol Güneş baştaydı. Bu yüzden hocayı kolay kolay gözden çıkarmak istemedim. Çünkü bir Fatih Tekke gibi bir Ünal Karaman gibi Şenol Güneş de Trabzonsporu Trabzsonspor yapanlardandı. Ama şimdi kendisi neredeyse tüm bir ömrünü kendisini Şenol Güneş yapan değerleri elinin tersiyle itercesine BJK taraftarı için "onlar beni kovmazsa gitmem" diyor. Rahmetli Cemil Usta'nın kemiklerini sızlatırcasına bunu söylüyor. BJK'de çalışabilirsin 1 yıllık kontratım var bitirmek istiyorum diyebilirsin anlarım. Ama bu kadar siyah beyaz renklere aidiyet ne demek oluyor. O zaman senin bütün kariyerinin Trabzonspor'a aidiyetle hiçbir alakası yok. Sen sadece şahsi başarılarının peşinde koşmuşsun.
    Üstelik Fener maçındaki olaylardan sonra "ben bu çirkef düzenin içinde yaşayamam" havası estiriyordun. O zaman kusura bakma da gerçekten rol kesiyordun. Hani moralin alt üst olmuştu, hani futbol düzenine duyduğun inanç kaybolmuştu. İki gün sonra "ne kadar isterlerse ben buradayım" diyorsun.
    Şenol Güneş'le Trabzonspor'un manevi bağı Şenol Güneş eliyle kesip atılmıştır. Çünkü Trabzonsporluluk tanımı itibariyle düzenle örtüşmemektir. Hem bu kadar düzenle örtüşeceksin hem de "ben Aykut'tan farklıyım" diyeceksin. Aykut'tan ne farkın var. Aykut en azından filmin kötü adamı olmayı kabul ediyor. Sen bir de masum rolüne bürünüyorsun. Sen ancak parçası olduğun düzen kadar masumsun.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Hatırlar mısınız, kulübün durumu yine çok iç açıcı değilken Broos'tan önceki dönem, Kore'deyken kendisiyle görüşülmüş fakat "Burada sözleşmem devam ediyor. Bu insanları yarı yolda bırakamam. Sözleşmem bitince konuşuruz." demiş ve teklifi sözleşme sonuna dek ötelemişti.

O zaman ilkeli bir kahraman ilan edilen Şenol Güneş, bugün aynı hareketi yaptığı için efsanelikten kovuluyor

Kim ilkeli, kim ilkesiz?
    kim kahraman îlan etti onu öyle dedi diye, öyle diyen bos laf yapmistir sirf senol savunuculugu yapmak için...
    kendisi çoktan efsânelikten kovuldu, zorunuza gitse dee gitmese dee... hattâ kendi kendini kovuyor efsânelikten, daha ne desin "ben küçükken de bjkliydim" mi demeli, ki bunu dese de yetmez efsâne sayilacak birçok kisi tarafindan, e yeter daa...

ayrica geçmiste yine bjk basin toplantisinda ne demisti "kovsalar da gitmem" dememis miydi, yanlis mi hatirliyorum...
    bizdeyken 2 istifâ sesi hop kaçiyor, kimse salak degil kimse enâyi degil... bjk efsânesi olma yolunda jet hiziyla ilerledi, hattâ oldu bile bjk efsânesi artik kendisi...

eskiye gidersek, kendi câmiamizdan hem de, efsâne Cemil Usta'dir... Ahmet Suat Özyazici'dir
    yakin geçmise ve yabancilara bakarsak, Totti'den öte efsâne yok....

Özkan Sümer 100 yasinda da gönüllü hizmet verse dahi tam olarak efsâne degildir, bunu gsye gidip hocalik yaparak bozmustur, üstelik 17 yasinda alt yapimizda olan Tugay Kerimoglu'yu da getirmesi isin tuzu biberi olmustur...

benim efsânelik tanimim bunlari da göz önüne alir, kusura bakmasin kimse... light efsânelik tanimlariyla isim olmaz

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Toraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol hocayı bugüne kadar ne olursa olsun bir Trabzonspor efsanesi kabul ediyordum. Yaş itibariyle şampiyonluklar dönemine denk gelmedim. Futbolu takip etmeye başladığım yıl 1992. O yıldan bu yıla başarı olduğumuz dönemlerin çoğunda Şenol Güneş baştaydı. Bu yüzden hocayı kolay kolay gözden çıkarmak istemedim. Çünkü bir Fatih Tekke gibi bir Ünal Karaman gibi Şenol Güneş de Trabzonspor'u Trabzonspor yapanlardandı. Ama şimdi kendisi neredeyse tüm bir ömrünü kendisini Şenol Güneş yapan değerleri elinin tersiyle itercesine BJK taraftarı için "onlar beni kovmazsa gitmem" diyor. Rahmetli Cemil Usta'nın kemiklerini sızlatırcasına bunu söylüyor. BJK'de çalışabilirsin 1 yıllık kontratım var bitirmek istiyorum diyebilirsin anlarım. Ama bu kadar siyah beyaz renklere aidiyet ne demek oluyor. O zaman senin bütün kariyerinin Trabzonspor'a aidiyetle hiçbir alakası yok. Sen sadece şahsi başarılarının peşinde koşmuşsun.
    Üstelik Fener maçındaki olaylardan sonra "ben bu çirkef düzenin içinde yaşayamam" havası estiriyordun. O zaman kusura bakma da gerçekten rol kesiyordun. Hani moralin alt üst olmuştu, hani futbol düzenine duyduğun inanç kaybolmuştu. İki gün sonra "ne kadar isterlerse ben buradayım" diyorsun.
    Şenol Güneş'le Trabzonspor'un manevi bağı Şenol Güneş eliyle kesip atılmıştır. Çünkü Trabzonsporluluk tanımı itibariyle düzenle örtüşmemektir. Hem bu kadar düzenle örtüşeceksin hem de "ben Aykut'tan farklıyım" diyeceksin. Aykut'tan ne farkın var. Aykut en azından filmin kötü adamı olmayı kabul ediyor. Sen bir de masum rolüne bürünüyorsun. Sen ancak parçası olduğun düzen kadar masumsun.
    oo kkaaddaaarrrr

budur bee

Nereden
    Trabzon

Sefer koz dediğim bjk'nin başında olması az bir tökezlesin orada hiç düşünmeden gelir.Bakma şimdi başarılı diye taraftar,camia vs. bahsediyor.

Ayrıca ben kendisinin gelmesini de istemiyorum yönetim ve camia şartlanmış gibi.. iyi bir yabancı teknik adam ve 2-3 takviye ile bu kadro şampiyonluğa oynar.SG'de mutlu mesut olduğu camiasında devam etsin.

Nereden
    Bursa

hoca şaka yapıyor olmalı böyle bi zamanda gelmeyecekte beşiktaştan kovulduğundamı gelecek seneye şampiyonlar ligine gidemezse zaten kovulcak belki şampiyon olmazsa yine kovulacak hatta uefada ön elemede falan elenirse yine kovulacak bunu o da biliyor neden inadı tuttu yada böylemi konuşması gerekiyor şimdilik sezon sonuna kadar kötü düşünmek istemiyorum ya ben başka birini görmek istemiyorum takımın başında artık çünkü eminim kim gelirse gelsin devre arasında gidecek

Nereden
    Bursa

Çok boş adam çok,hiç bir doğrusu,para dışında hiç bir değeri yok.
    • Memento mori

Emre Veli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

allah aşkına dünyada bir tek o yok ya. gelirse gelir gelmezse de tatavası yapılmaya değmez. bu ne ya bıktım ersun-şenol-efsane futbolcu döngüsünden.

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Kim ilkeli, kim ilkesiz?
    Şenol Güneş'i bende çok severdim ancak bjk gittiğinden beri yaptığı ve yapamadığı açıklamalar ile bizi derinden üzdü ve saygısını yitirdi.Size sadece şunu diyebilirim bizim teknik direktörümüz Rıza Çalımbay bjk efsane oyuncusu hiç en güzel renkler bordo mavi dediğini duydunuz mu yada Trabzonspor taraftarı kovmadıkça ben buradan gitmem dedi mi
    Trabzonspor taraftarına tabiri caizse yalakalık yaptığını görmedim adamın kapasitesi belli teknik direktör olarak eleştirilir ancak adamın duruşuna laf edilmez . Sözde bizim Şenol Güneş 40 yıllık bjklilere taş çıkaracak ifadeleri var sözleşmesi olabilir ona lafım yok ancak bu kadar kendini küçük düşürmeye gerek yok.
    Fatih Tekke bjk imza töreninde ben Trabzonsporluyum dedi bir şey kaybetti mi ?
    Burak Yılmaz en iyi döneminde ben bjkliyim ama Trabzonspor için ölürüm Burak Yılmaz bugünlerde ise Trabzonspor sayesinde diyebiliyor ve bu adamlar bunu futbolcuyken diyor ama bizim Şenol Güneş eyvallahi olmadığı halde bjkye yaranmaya şirin görünmeye çalışıyor ve bunu sizde sözleşmesi devam ediyor diye makul karşılıyorsunuz ben sizin gibi düşünmüyorum doğru bulmuyorum çok istiyordum gelmesini ancak bu saatten sonra Aykut kocamandan farkı yok gözümde

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş'i bende çok severdim ancak bjk gittiğinden beri yaptığı ve yapamadığı açıklamalar ile bizi derinden üzdü ve saygısını yitirdi.Size sadece şunu diyebilirim bizim teknik direktörümüz Rıza Çalımbay bjk efsane oyuncusu hiç en güzel renkler bordo mavi dediğini duydunuz mu yada Trabzonspor taraftarı kovmadıkça ben buradan gitmem dedi mi
    Trabzonspor taraftarına tabiri caizse yalakalık yaptığını görmedim adamın kapasitesi belli teknik direktör olarak eleştirilir ancak adamın duruşuna laf edilmez . Sözde bizim Şenol Güneş 40 yıllık bjklilere taş çıkaracak ifadeleri var sözleşmesi olabilir ona lafım yok ancak bu kadar kendini küçük düşürmeye gerek yok.
    Fatih Tekke bjk imza töreninde ben Trabzonsporluyum dedi bir şey kaybetti mi ?
    Burak Yılmaz en iyi döneminde ben bjkliyim ama Trabzonspor için ölürüm Burak Yılmaz bugünlerde ise Trabzonspor sayesinde diyebiliyor ve bu adamlar bunu futbolcuyken diyor ama bizim Şenol Güneş eyvallahi olmadığı halde bjkye yaranmaya şirin görünmeye çalışıyor ve bunu sizde sözleşmesi devam ediyor diye makul karşılıyorsunuz ben sizin gibi düşünmüyorum doğru bulmuyorum çok istiyordum gelmesini ancak bu saatten sonra Aykut kocamandan farkı yok gözümde
    Ayıp ediyorsun bence...
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    İlker Yazıcıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yine mi aynı film yahu?
    Antrenör mü kalmadı dünyada da aynı isimleri konuşuyoruz hep?
    Şenol Güneş kargalarda mutlu, ne diye bu ısrar?
    Mutlu olmasa bile, taraftar kendisi konusunda ikiye bölünmüş durumda. Gelirse daha çok başı ağrıyacak..
    Gelmesin zaten artık...

Alman bir hoca gelsin, Türk hoca istemiyorum...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarımız Avni Aker'de...

Mesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

Ayıp ediyorsun bence...
    Ayıbı ben değil Şenol Güneş yapıyor hocam .Bu kadar olmaz orada mutlu olabilirsin sözleşmen de devam ediyor olabilir gelmeyedebilir buna sözüm yok ancak yaptıkları ile efsane olmadığını gösteriyor.
    Fatih Terim'e hepimiz güleriz sevmeyiz ama onun kadar olamadı
    Öğrencisi olan Fatih Tekke kadar olamadı.
    Umarım Akyazı kompleksin adı değişir.
    Zira bjk taraftarına camiasina yalakalık eden birinin adını şahsen istemiyorum bak eski paylaşımlarıma bakabilirsin ben gerçekten Şenol Güneş'i ayrı severdim laf söyleyemezdim ancak bu bardağı taşırdı.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mesut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayıbı ben değil Şenol Güneş yapıyor hocam .Bu kadar olmaz orada mutlu olabilirsin sözleşmen de devam ediyor olabilir gelmeyedebilir buna sözüm yok ancak yaptıkları ile efsane olmadığını gösteriyor.
    Fatih Terim'e hepimiz güleriz sevmeyiz ama onun kadar olamadı
    Öğrencisi olan Fatih Tekke kadar olamadı.
    Umarım Akyazı kompleksin adı değişir.
    Zira bjk taraftarına camiasina yalakalık eden birinin adını şahsen istemiyorum bak eski paylaşımlarıma bakabilirsin ben gerçekten Şenol Güneş'i ayrı severdim laf söyleyemezdim ancak bu bardağı taşırdı.
    Ben Şenol Güneş'e olan sevgine ve saygına yorum yapmadım Mesut. Ama Aykut denen karakter yoksunu, ahlaksız herifle de bir tutulmasına göz yumamam.
    Ayağa KALK!

C.Guleryuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Paraya karşı emeğin savaşı dedikten sonra parayı seçmesinden belli değil miydi Şenol Hoca'nın karakteri?
    Halen neden bu kadar büyük sevgi besliyorsunuz bu adama anlayamıyorum.
    Ben kendisini defterden sileli yıllar oldu

Gelme, Allah'ını seviyorsan gelme.
    Arbeit Macht Frei !

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence tazminat kovalıyor taraftar yanımda paramı vermezseniz istifa etmem diyor Aman hocam sen Bjk de mutlu ol bize bulaşma burada ki şenol diloları da utanmasalar senin yanına gelip kartal olup yüksekten uçacaklar ama işte bir yerden sonrası kaldırmıyor e senin gibi milyon euro da vermeyecekler bu garibanlara neyse Allaha yakın bize uzak olman dileği ile

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

İnşallah bu takımın başında görmeyeceğiz kendisini.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnşallah bu takımın başında görmeyeceğiz kendisini.
    5'inciliğe sevineceğiz o zaman desene.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    5'inciliğe sevineceğiz o zaman desene.
    Şenol Güneş Allah geçinden versin öldü diyelim ozaman napcaz reis ? kapatırız kulübü herhalde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)