Sayfa 1322 Toplam 1344 Sayfadan BirinciBirinci ... 322 822 1222 1272 1312 1320 1321 1322 1323 1324 1332 ... SonuncuSonuncu
Toplam 33596 adet sonuctan sayfa basi 33,026 ile 33,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yönetime Yönelik Eleştiriler...

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

barcelona yönetimi bile istifa ederken bizimkiler neyi bekliyor anlamıyorum.

bir kere başakşehir gibi bir takıma şampiyonluk kaptıran yönetici o utançla sokağa bile çıkmaması lazım.

galatasaray ve beşiktaş döve döve ellerinden aldı biz ise kupayı kendimiz verdik.

senin geçen sen aldığın cilerme 0 gol ile sezonu bitirmiş, defansa aldığın oyuncu 1 tane hazırlık maçına çıkıp yattığı yerden para almış.

doğru düzgün transfer bile yapmamışsın üstüne hocanı yollayıp yerine yardımcısını göreve getirmişsin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Teknik Direktörlerin ayak işlerini yaptırmaktan başka bugüne kadar hiç bir şey başaramayan Newtonu kurtarıcı diye getirdiler yahu şaka gibi....

1 tane adam yokmuydu yönetimde " Ya 48 yaşında yardımcı antrenörmü olur bu adam niye bir takım çalıştırmamış bugüne kadar " diyecek anlamadım...

yokmuş demekki...

artık bu işte kasıt arıyorum ben...
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Güney Amerika

bende onu anlamadım hadi başkan newtonu getirmeyi düşündü de 1 tane yönetici çıkıp başkan sen ne yapiyorsun şaka mısın diye sormadı mı. demek ki bunlardan bir cacık olmaz. kukla gibi kendilerine söyleneni yapıyorlar.

ulan hadi bunu da geçtim sosa, n diaye ve novak gibi adamlara zam yapmayıp yerlerine alınan adamları hangi komite izleyip getirdi?
    Konu Doğukan Uçan tarafından (02.11.2020 Saat 14:18 ) değiştirilmiştir.

İsa Gündoğdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika

Ünal gittiğine olağan üstü toplanıp devam edecektiniz yada bırakacaktınız, o zaman bir daha gelme şansınız olurdu ama artık şimdi o da yok.
    uzatmayın lütfen hayde....
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Nereden
    İstanbul

Öncelikle herkese selamlar
    Uzun zamandır son 2 seneyi kapsayan bir yazı yazmak istiyordum.. Biraz duygu düşüncelerimden, biraz heyecanlarımdan, biraz eleştirilerimden bahseden..
    Direkt olarak Ünal Karaman ile başlamak istiyorum. Açıkçası, Hocayı biraz İnter maçı ile tanıyorum..Takımın o zaman 2010 yılından gelen bir sistemi vardı, her ne kadar oyuncu grubu değişmiş olsa bile, bir kazanma karakteri vardı. Üstüne kaleci Tolga nın ekstra performansıyla oradan galip gelmiş, rüya gibi bir gece yaşatmıştı bana. Ayrıca babamdan duyduklarım, çok karakterli, iyi bir insan olmasıydı. Zaten devletini, milletini bu kadar gözü kara seven biri nasıl kötü biri olabilir ? Neyse fazla uzatmayayım, hoca Trabzonspora geldiğinde çok başarılı olabileceğini düşünmüyordum. Zaten Ağaoğlu'nun başarılı işlerinden biri de buydu.. Bizi aza tamah ettirdi. Beklenti içine sokmadı. Önce ekonomi dedi, başarıyı kademe kademe yıllara yaydı. Bir anlamda hak verebiliyordum.
    Sonraları Ustadan, Hacıosmanoğlundan vs. gelen kadrolar ve Ağaoğlu aklı ile birleşmesiyle, lige girildi. Ünal Hoca deyin, Ağaoğlu deyin.. Kim derseniz deyin farketmez, Onur ve Burak' ın kesik yemeleriyle takım bir karakter kazandı..
    Ünal Karaman mizacı gereği, sert ama içten seven.. Sevdiğini gösteren, şehirle özdeşleşmiş ama aynı zamanda buralı olmayan bir çok özelliği barındırıyordu.Ayrıca o zamanki Genç Oyuncular (UĞURCAN-HÜSEYİN-ABDÜŞ-PARMAK-ONAZİ-YUSUF) takımın neredeyse kemiğini oluşturuyordu. Genç oyunculara verdiği güven ile takım, hiç bir rakibinden korkmamaya başladı. Deplasmandaki onca fener maçı izledim, hiç birinden o zamanki kadar güvenmemiştim takımıma.. Gelelim Sosa ya.. Genç oyuncuların saha içindeki lideri idi. Yani takım çok koşan bir takım oldu. Parmak Onazi geride Yusuf ileride basıyor..Kapılan topları Sosa sağdaki wakaeme ve ileride rodellega ya dağıtıyordu. En önemlisi kimya tutmuştu. O sezon devre arasında transfer yasağımız olmasa, geçen sezondan daha yakındı şampiyonluk. Ama olmadı.. Onazi gitti, Sosa gitti.. Elimizde Batuhan falan gibi vitaminsizler kaldı, yapamadık. Olduramadık. Ünal Hoca'nın eli kolu bağlandı. Bir sonraki sezonda aslında Yusuf'un gidişiyle takım hız ve baskı kaybetti. Onazinin gidişyle pres gücünü kaybetti. Sosa'nın bir yıl yaşlanmasıyla enerji kaybett. Kim ne derse desin, trabzonspor rakiplere karşı baskıcı infial gücünü kaybetti. Ancak rakipler -Başakşehir hariç- o kadar güçsüzdü ki yarışı sonuna kadar götürebildik.
    Neyse, ancak bir şey oldu. Sörloth diye bir adam geldi. Adam değil. Takım.
    Bizi bir şekilde yarışta tuttu. Ünal Karamanın "yanlış" bir şekilde yollanması ile ben takım hakkında ümitlerimi kaybettim. Çünkü başkanı orada kaybettik. Çok belli. Siyaset iç işlerine girdi. Takımın forma satışında başkanın yanına süpriz bi şekilde gelmesi, kutlamalar vs. Uçtu gitti o an. Sörloth - Novak - Sosa sezon sonu gitmedi. O an gitti. Başkan gitti çünkü. Yerine ben merkezci birisi geldi.
    Takım top oynamıyordu. Maç kazanıyordu. Bunda 2 etken vardı. Sörloth ve Uğurcanın EKSTRA EKSTRA EKSTRA performansı.
    Ancak kader son anda ağlarını ördü, Alanya son saniye golüyle şampiyonluğumuzu elimizden aldı.O golü Alanya atmadı. Rakip üstüne akın akın gelirken, Hosseini'yi 6 numara için oyuna sokamayan Hüseyin Cimşir ve onu teknik direktör yapan Ağaoğlu attı golü. Şampiyonluğu orada verdik. Sonrası çok önemli değil.
    Ve bu sene.. Daha şampiyonluğun gideceği belliyken, bu taraftar bağırdı.şehir bağırdı. Dediki, sörloth gidecek, novak gidecek, sosa gidecek.. Bunların yerlerini doldur.
    Dolduramadılar.
    Neden ? Çünkü başkan yok artık.
    Geçen sene Messias
    Bu sene Plaza.. Bunlar menajerler ile dönen kirli muhabbetler.. Açığa çıkarılmalı. Buralardan kimler nemalandı.. Kimler haksız kazanç sağladı. Ortaya çıkarılmalı. Ama olmayacak biliyoruz. Belki sezon ortası, belki sezon sonu..Plaza sessiz sedasız gidecek. Ve bu şehir, 2010 senesini unuttuğu gibi her şeyi unutuacak. Unutmasa, %70 basmazdı.
    %70 basmasaydı, kupa şuan senin müzendeydi. Gidip oraya eşantiyondan , göstermelik bir şey falan koymaya gerek yok. Akıllı taraftar onu yemiyor. Uyumuyor. Her şeyin farkında.
    KANGA,NEDELEV,LIVAJA,NIELSEN.. Hepsi kaliteliydi.. Kimi aldın.. Ucuz Baker.. Flavio, Marlon..
    Düşünsenize, orta sahaya adam alıyorsun, daha lig başlamadan sezonu kapatıyor ve yerine adam almıyorsun ??????????? Yahu onu niye aldın o zaman ????? Yok lazımsa, yerine niye yine orta saha almıyorsun ????????
    Ciddiyim dalga geçiyorlar yaa.. Acı ama gerçek, 2 sene önce ligin en kaliteli kadrosu bizdeydi. Geçen sene, bireysel anlamda ligin en kaliteli kadrosu bizdeydi ama en kötü hocası bizdeydi. O kadro ancak 2.olabildi...
    Bu sene ne hocamız var ne kadromuz. Bu kadro kimse kendini kandırmasın, 10-13. arası bitirir. İstediğin hocayı getir.Farketmez. Çünkü takım birbirini tamamlamıyor. Ortasahada fizik gücü yüksek, hava toplarını indirebilecek bir adam söyleyebilir misiniz ???? 1 adet yaa 1...Yok abi.. Yahu bu nasıl planlama ?? Ortasahasız takım mı olur ? Biz diyorduk ki, Parmak yedek olacak şekilde planlama yapılsın.. Adam yokluğundan As 11 oyuncusu oldu, onu geçtim pandemiydi sakatlığıydı falan onu bile bulamıyoruz yaa Şaka gibi.. Kamil Ahmet, Safa falan oynuyor
    Emekleriniz için teşekkürler..
    Teşekkürler Ahmet Ağaoğlu..
    8 den 2 yi çıkardık.. Sağol.
    Bize Her Yer Trabzon

Nereden
    İstanbul

Anlamadığım nokta o değil. Anlamadığım nokta şu, 1 (BİR) maç bile kadroya giremeyecek oyunculara neden para bayıldığımız ? Plaza nerde ? Messias Nerde ? Fıratcan Nerde ? Anıl Rahmi Başaran nerde ?
    Ben buna karşı çıkarım. Yoksa 2.sınıf oyuncu almasına değil. Bunlar taraftarı KAN DIR MAK TIR.
    Bize Her Yer Trabzon

alperrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Alıntı Mehmet Fatih Yavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlamadığınız mesele şu, öyle bir finansal durum var ki ortada, dengeleri bozabilecek bir hamle yapma şansın yok.
    Bu sadece kulübün içinde bulunduğu durum ile ilgili değil, pandemi sebebi ile ortaya çıkan krizlerin de buna ekstra etkisi var.
    "Ona 500 vereceğine bunu da ekleseydin 300 yapsaydın" diye bir idare şekli yok.

Çok ciddi bir sayısal sıkıntımız vardı. Eldeki toplam parayı öyle bahsettiğiniz gibi 3 tane tartışılamaz adama dağıtacak durum da zaten yok ortada.
    Yani yönetimin bilerek ve isteyerek ekibini dağıttığını neye dayanarak iddia ediyor insanlar?

Egosu sebebi ile ciddi politik hatalar yaptığı kesin.
    Mütevaziliğini kaybetti. O günden beri de kamuoyu desteğini kaybediyor.
    Ama kadro konusunda yok 3 kişiye verseydin de başka para harcamasaydın falan lafları anlamsız...
    şimdiki fikirlerinize bakıyorum da benimki ile aynı..dengelerden vazgeçmişsiniz..
    (yazmıyacaktım ama sayfayı açtığımda sürekli karşıma çıkınca yazıyım dedim..)

gerçi başkanın ve yönetimin kimseyi dinlediği de yokta..sizinki de bizim ki de sadece fikir..

bakalım bundan sonra başkan ve yönetim yine vasat mı tercih edecek yoksa kalite mi..
    Konu alperrr tarafından (03.11.2020 Saat 22:41 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Alıntı alperrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdiki fikirlerinize bakıyorum da benimki ile aynı..dengelerden vazgeçmişsiniz..
    (yazmıyacaktım ama sayfayı açtığımda sürekli karşıma çıkınca yazıyım dedim..)

gerçi başkanın ve yönetimin kimseyi dinlediği de yokta..sizinki de bizim ki de sadece fikir..

bakalım bundan sonra başkan ve yönetim yine vasat mı tercih edecek yoksa kalite mi..
    Ben orta saha sayılsal ekikliğini transfer kapanmadan yazdım, Çimşir teknik direktör olacak dendiğinde itiraz ettim, Newton seçildiğinde itiraz ettim.

Aramızdaki fark ben insanlar göreve gelince destek olurum. Fikir beyan etmekle her şeye itemezük demek farklı şeyler.

Benim hiçbir yazımda niye "adam gibi transfer" yapılmadı diye bir saçmalık okuyamazsın.

Bu mali yapıda böyle abes talepleri olacak kişi değilim çok şükür.

Nereden
    Güney Amerika

karagümrük italya dan yıldız oyuncu getirip direkt oynatıyor biz ise eksikler belli olmasına rağmen eldeki çöpleri gönderemediğimizden transfer yapamıyoruz. bu adamları nasıl aldıysanız kendi cebinizden fesih paralarını ödeyin yollayın.

KARAGOZLUM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Flavio, afobe, danone (djanini), baker, marlon, diabete, plaza ve bilal
    8 tane transfer tutan 0%
    agaoglu adam olsa defolup gider

btnyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nasıl penaltı kaçırıp, 70 dakika 10 kişi oynayan takıma karşı kazanamamanın izahı yoksa, aynı şekilde şu 10 günlük rahat rahat eksiklerin tamamlanması gereken sürede önceki maçlardaki kadronun aynısıyla sahaya çıkmanın da izahı yoktur. Büyük kepazeliktir. Aklım almıyor. Gerçekten iyi niyetli misiniz? Yoksa birilerinin oyuncağı mı bu kulüp? Hamleler bağırıyor bir bir. Sana ne lazım belli. Topa vurmayı bilen yok sahada. Orta sahalarının hepsi yan ve geri oynuyor. Forvetlerin gol nedir nasıl atılır bilmiyor. Kanatların alternatifsizlikten rehavete girdi. Bak hamleler nasıl açık. Sen bunları nasıl tamamlayamazsın. Seneye her şey daha mı kolay olacak? Belki kalecini göndereceksin. Hem sağ hem sol beke ihtiyacın olacak. Tutturamazsan orta saha ve forvet de lazım olacak. Kanat da lazım olacak. 3 ya da 4 tane eksiği şu an çözmelisin ki seneye iş yükün daha az olsun. Takımın hazır girip tutunma ihtimali daha yüksek olsun. Bu işini iyi yapmaktır. Ancak sizinkini işini yapmamak. Planlama 0, mantık 0. Daha da diyeceğim yok. Dün akşamki sahadaki iş çözücü olmayan kadrodan utanıyorum. %75 topa sahip olduk. ee ne yaptık? Yana pas yana pas.

Nereden
    Güney Amerika

beşiktaş transfer limitleriyle ilgili sert açıklama yayınladı siz ne bekliyorsunuz?

Nereden
    Güney Amerika

şu newton denen adama 8 hafta nasıl şans verdiniz resmen ligi çöpe attık.

bu kadar maç kazanıp seri yakalayıp ilk 3 e giremeyen tek takım olabiliriz.

Kemal Duru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şu newton denen adama 8 hafta nasıl şans verdiniz resmen ligi çöpe attık.

bu kadar maç kazanıp seri yakalayıp ilk 3 e giremeyen tek takım olabiliriz.
    Biz bunları dediğimizde burada sürüyle adam "Newton siyah ve Müslüman olduğu için ayrımcılığa uğradı, aslında süper hoca" diye geziyordu. Şimdi bakıyorum da Hunter reise sahip çıkma yarışına girmişler. Neyse, sonunda doğru yola geldiler ya, buna da şükür.

Emre Doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat

Yuh 98 sayfalık konuyu yeni görüyorum aynı eleştirileri Başkanın sayfasında yapıyorsunuz zaten

Nereden
    Güney Amerika

iyi kötü hakem penaltımızı vermedi resmi hesaplardan halen daha paylaşım yok.

rakipler kazanınca bile algı yapıyor.

iyilik meleği miyiz biz yahu.

Nereden
    Güney Amerika

Wakayeme'nin sözleşmesi ne zaman uzatılacak? Gidişat aynı sosa ve novak olayına çok benziyor.

cakalkerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

wakaemeyi şişirityorlar yine...

aklını çelmeye çalışmalar başladı

Trabzon bir aşk hikayesi değildir.
    Trabzon Aşktır gerisi hikayedir.

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Valla yönetim hatalarından ders çıkarmıyor, bunu gösteriyor bu.
    Sürekli aynı hatalar. Taraftar yemez artık.
    Nwakaemeyle pazarlık yapılmamalı.
    Üstüne motive edici bir sözleşme imzalansa bu seneki performansı ve aidiyeti de daha da artacaktır.
    Gol başı 10 b euro, asist başı 5 b euro mu alıyor.
    Bunu iki-iki buçuk katına çıkar, ne kaybedeceksin ? Kaybetmeyi bırak, kazanacaksın.
    Koitaya,Diabateye vs. verilirken muhasebe hesabı yapılmazken her zaman en önemli oyuncuyla sözleşme imzalanırken 300-400 k euronun lafı ediliyor.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    İstanbul

Ali Saydam'ın bu kulüpte işi ne?

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı kaçarava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ali Saydam'ın bu kulüpte işi ne?
    bakayim kimdir diye, tivit atmis yalan diye... ama kimdir nedir ilk kez duyuyorum kendisini, hakkimiza geçmiste saçmalamis mi ne demis ??
    https://twitter.com/asaydam/status/1440671965589622790

Nereden
    İstanbul

Alıntı Sefer Asan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bakayim kimdir diye, tivit atmis yalan diye... ama kimdir nedir ilk kez duyuyorum kendisini, hakkimiza geçmiste saçmalamis mi ne demis ??
    https://twitter.com/asaydam/status/1440671965589622790
    Şikeyle ilgiliydi. Karşı cephede.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sosyal medyada okudum güya kulüp yarışmak için kadın futbol takımı kuracakmış!

Yarışmak istiyorsan önce basketbol takımı kurun
    Sen önce basketbolda yerini al
    Basketbol senin için en iyi vitrinlerden biridir

kadın futbol takımı eksikti zaten!
    saçma işleri bırakın

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Nereden
    Güney Amerika

Geçen sene son saniyede bakasetas'ın verilmeyen penaltısı
    Bu sene nelson'un ceza sahası içinde voleybol oynaması.

bunlar hep bütün spor yorumcularının bariz penaltı dediği pozisyonlar tartışmaya bile kapalı.

istanbul takımları ile oynadığımız son maçlarda hakemler açık açık bizi katlediyor.

2 hafta sonra fener maçı var yönetim susmaya devam etsin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)