Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 99 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonsporlu Rüyalarınız

Semih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Trabzonsporlu Rüyalarınız

Son altı aydır Trabzonspor'u o kadar sık görüyorum ki rüyamda paylaşmadan edemeyeceğim.

Son rüyamdan başlamak en uygunu olsa gerek;

Kapalı bir alandayım, binlerce Trabzonsporlu nizami gruplara ayrılmış topluca tezahürat ediyor. Grupların arasında birer metrelik koridorlar var. Bir an önce bu tezahüratlara katılabilmek hevesiyle kendime yer arıyorum fakat ne mümkün!

Bir yandan, ilk kez rüyamda duyduğum o şahane tezahüratları ezberlemeye çalışırken diğer yandan üşenmeden koşturdum o koridorlarda.

Ve birden mekan değişti...

Avni Aker... Takımımız galip, maç bitmiş, futbolcular tribünleri selamlıyor, birlikte bordo-mavi çekiyoruz. Bir futbolcumuzun sekerek ilerlediği gözüme çarpıyor. Koşup sarılıyorum hemen;

Ünal KARAMAN!

'Abi' diyorum 'sen git dinlen, sana çok ihtiyacımız olacak'. Gidiyor o da...

İstemeden de olsa uyanıyorum.

7, 41, 61, ve hatta son dönemlerde 19 gibi rakamlarla uğraşıyoruz.

Futbolun mistizmini biraz da ruyalarda arayalım derim!
    "İzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle ilişkin bir de ekmek yiyelim."

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hayırdır İnşallah diyelim.
    Yaşamak Direnmektir!

DKaraduman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben geçen seneki 2-0 lık fener maçından önceki gün görmüştüm ama 7-1 yeniyoduk ben de oynuyordum gol atamıyordum ama maçın yıldızıydım yani

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Keşke Rüya Görebilseydim.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Nihal Ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün gece rüyamda gs maçı için bilet bulmuştum çok seviniodum demek bulamıcam bilet
    Yeterki ONUR'suz
    olmasın
    aŞk
    !

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aman Nihal amann..

Bilet sıkıntısı çekmeyiz umarım.
    Yaşamak Direnmektir!

Nihal Ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dün o kdr çok kişiyle bilet işini napsak diye konuştukki rüyalarıma girdi umarım olmaz
    Yeterki ONUR'suz
    olmasın
    aŞk
    !

Coloradoydu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Semih Albayrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son altı aydır Trabzonspor'u o kadar sık görüyorum ki rüyamda paylaşmadan edemeyeceğim.

Son rüyamdan başlamak en uygunu olsa gerek;

Kapalı bir alandayım, binlerce Trabzonsporlu nizami gruplara ayrılmış topluca tezahürat ediyor. Grupların arasında birer metrelik koridorlar var. Bir an önce bu tezahüratlara katılabilmek hevesiyle kendime yer arıyorum fakat ne mümkün!

Bir yandan, ilk kez rüyamda duyduğum o şahane tezahüratları ezberlemeye çalışırken diğer yandan üşenmeden koşturdum o koridorlarda.

Ve birden mekan değişti...

Avni Aker... Takımımız galip, maç bitmiş, futbolcular tribünleri selamlıyor, birlikte bordo-mavi çekiyoruz. Bir futbolcumuzun sekerek ilerlediği gözüme çarpıyor. Koşup sarılıyorum hemen;

Ünal KARAMAN!

'Abi' diyorum 'sen git dinlen, sana çok ihtiyacımız olacak'. Gidiyor o da...

İstemeden de olsa uyanıyorum.

7, 41, 61, ve hatta son dönemlerde 19 gibi rakamlarla uğraşıyoruz.

Futbolun mistizmini biraz da ruyalarda arayalım derim!
    Allah hayretsin inşallah...

Colman'ın transfer edildiği günün gecesinde ben de hoş bir rüya görmüştüm. Ama Trabzonsporla ilgili gördüğüm en garip rüya seneler öncesindeydi.

Halilhodziç'in teknik direktörlüğü sırasında gördüm bu rüyayı... Rüyamda Trabzon yerle bir olmuştu. Şehir tam bir enkaz halindeydi. Halilhodziçle ben yıkık bir binanın üzerindeydik. Birbirimizle "acaba nasıl çıkabiliriz bu şehirden" diye tartışıyorduk. Derken şehre kar yağmaya başladı ve Halilhodziç'i Trabzon'u terk ederken gördüm.

m@rdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana

Gördüğüm rüyaları pek hatırlamam aslında. Ancak tevafuk mudur bilemem ama,Yattara'nın takımda kaldığının kesinleştiği gün rüyamda;

Paccim elinde mikrofon Yattaranın peşinde. ( Gazete için röportaj yapacakmış-mikrofon ne alakaysa artık - ). Paccimin peşinde de bir kalabalık. Yattara ise kalabalıktan mıdır yoksa Paccimden midir bilinmez inanlımaz bir hırsla koşuyor (kaçıyor)
    (Rüyanın sonrası karma karışık ordan oraya geçiyor )

Not: Rüya, gazetede çıkacak Tsira röportajının duyurulmasından sonra görüldü.

Radyo programlarına iyi malzeme çıkar bu başlıktan
    TSira- Şükran
    "Ne mutlu "insanım" diyene. Ne mutlu "Türk'üm" diyene. Ne mutlu "bordooo" sesine "maviiii" diyerek karşılık verene."

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şükran, gazeteyi gördün mü sen gazeteyi onu desene bi.Hürriyet mi yoksa? (Pacci okuyunca anlar)

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alıntı 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke Rüya Görebilseydim.
    Yapma Emirhan, eğer bir gün rüya görürsen bak ben nasıl yorumlayacağım haberin olsun
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

Emre B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben Liverpool-Trabzonspor maçında Tolga sakatlandıktan sonra kaleye geçmiştim.Maçı 3-2 kaybettik.Basın beni çok eleştirmişti.

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gördüğüm bir rüya şöyleydi bjk maçı 2-1 öndeyiz son dakika delgado uzaktan bir şut atıyor ama çok cılız bir şut tolgada garip bir şekilde golü yiyordu 2-2 oluyordu büyük bir üzüntüyle uyandım birde baktım üstüm açık yatmışım
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Recep Çaltepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başlığın ismini değiştiriyorum.

Hazır gelmişken ben de Trabzonspor'la ilgili bir rüyamı anlatayım. 2001-2002 sezonunda kendi evimizde bejeke ile oynadığımız ve 5-0 kaybettiğimiz bir maç vardı. O maç da 85. dakikasında yarıda kalmıştı. Ben sonra direk odama çıkmıştım uyumaya. Maç yarıda kaldı ya, bilinç altıma işlemiş öyle. Rüyamda hakem son 5 dakikayı oynatıyor ve maçı 6-5 kazanıyoruz ve tabi bunu bana başkası söylüyor, ben de kendi kendimi yiyorum keşke televizyonun başından hiç kalkmasaydım diye.

Nereden
    Belçika

sezon 2001-2002 bursa maci oncesi ruya goruyorum 5-0, macin skoru 5-0..
    sezon 2003-2004 yine bursa maci oncesi ruya goruyorum 1-2 aliyoruz, macin skoru 1-2..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ufaktım 7-8 yaşlarında o akşam Trabzon sporumun bir maçı vardı ligde Hamili Trabzon tabi ertesi sabah okula gidiceğim için yatırıyorlar beni.. yatarken dua ediyorum Allahım 3-0 yenelim diye o gece rüyamda Trabzon sporum gol üstüne gol atıyor Hami vs gol atıyor maçı 3-0 alıyoruz.. ertesi sabah uyandığımda maç 3-0 bitmiş ve Hami gol atmıştı.. hiç unutamıyorum bu olayı bizimkilere sevinçle anlatıyodum çocukluk işte.. şimdide çok görüyorum hayırlara gitsin inş.
    Konu Emirhan Ömeroğlu tarafından (11.10.2008 Saat 08:48 ) değiştirilmiştir.
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Celâl Emre Samancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

1996 yılında şampiyonluğu kaçırdığımız febe maçının bir önceki günü rüya gördüm.. rüyamda aptullahın şutu orta yuvarlakta bir daire çizip ağlarla buluşuyordu ama sadece ilk yarıyı görmüştüm.. maçı seyrederken aptullah golü attığında tüylerim diken diken olmuştu.. gol olduğunda herkes yanımda sevinç çığlıkları atıyordu, ben ise susmuş öylece seyrediyordum.. o an hiç bir zaman hafızamdan silinmedi
    Konu Celâl Emre Samancı tarafından (11.10.2008 Saat 10:57 ) değiştirilmiştir.

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dün geceki rüyamın tersinin çıkması dileğiyle:

bugünkü gs maçımız,son dakikaya 1-1 giriliyor,bir karambol pozisyonu buluyoruz,defalarca topu kaleye vuruyoruz ama bir türlü içeri girmiyor,direkten çizgiden kaleciden dönüyor.Hemen ardından gs aynı karambol pozisyonunu buluyor,onlar da bir kaç defa topu kaleye vuruyor ve top zorla çizgiyi geçip gol oluyor.Sinirimden kendimi kaybedip bağırmaya başlıyorum...

Hayır olsun İnşallah
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Selim Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vay be şu GS maçı ile alaklı olan rüya resmen gerçelşmiş skor açısından oplmasada olayların gelişmesi açısından gerçek olmuş!

Bana gelince ey BMN Halkı Rüyam şöyle...

Bunu yanlış hatırlamıyorsam yaz aylarında görmüştüm...

Ben kuzen ve bir kaç arkadaş her birimizin altında Subaru WRX STI lar var.. Gazipaşa Caddesinden yukarı doğru çıkıyoruz önümüz boş yavaş yavaş Kolbastı son ses sokaklar yankılanıyor. Kaldırımlar insan dolu. Hava yeni karramaya yüz tutmuş Atatürk Alanına Şu Koca reklam Panosunun dibine doğru ilerliyoruz. herkes coşku içinde oraya gedliğimizde maraş caddesi uzun sokak ve dolmuşların mekanı da dahil heryerin insanlarca dolduğunu görüyorum. hekres çoşku içinde Sinan Yılmaz'ın kolbastısı çalıyor. Bizde Subrularla ortama giriyoruz. Birden başlıyor herkes Şampiyon Trabzon diye tezahürat yapmaya reklam panosunda bazı futbolcular geçiyo tam kalabalığın içine giriyoruz o anda uyanıyorum... Harika bir Şampiyonluk rüyası idi...

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Selim Turan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay be şu GS maçı ile alaklı olan rüya resmen gerçelşmiş skor açısından oplmasada olayların gelişmesi açısından gerçek olmuş!

Bana gelince ey BMN Halkı Rüyam şöyle...

Bunu yanlış hatırlamıyorsam yaz aylarında görmüştüm...

Ben kuzen ve bir kaç arkadaş her birimizin altında Subaru WRX STI lar var.. Gazipaşa Caddesinden yukarı doğru çıkıyoruz önümüz boş yavaş yavaş Kolbastı son ses sokaklar yankılanıyor. Kaldırımlar insan dolu. Hava yeni karramaya yüz tutmuş Atatürk Alanına Şu Koca reklam Panosunun dibine doğru ilerliyoruz. herkes coşku içinde oraya gedliğimizde maraş caddesi uzun sokak ve dolmuşların mekanı da dahil heryerin insanlarca dolduğunu görüyorum. hekres çoşku içinde Sinan Yılmaz'ın kolbastısı çalıyor. Bizde Subrularla ortama giriyoruz. Birden başlıyor herkes Şampiyon Trabzon diye tezahürat yapmaya reklam panosunda bazı futbolcular geçiyo tam kalabalığın içine giriyoruz o anda uyanıyorum... Harika bir Şampiyonluk rüyası idi...
    Ne güzel rüyaymış...Hep beraber gerçeğini yaşarız İnşallah...
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Atina'da 1000-2000 arası Trabbzonspor taraftârı meydânda (Daha önce Atina'yı görmediğimden hangi meydân olduğunu bilmiyorum.)eğleniyor ve tezâhürât yapıyor. Bir grup hoptek oynarken başkas bir grup horon etmeye başlıyor ve daha başka bir grup Soldoy bıçak horonuna başlıyor. Derken Panathinaikos taraftârı üzerimize saldırıyor ve boylarının ölçüsünü alıp gidiyorlar. Yunan polisi bizi gözaltına almaya çalışıyor ama onları da püskürtüyoruz. Maçta Hami, Şota, Ali Kemal ve Fatih Tekke (2) gol atıyorlar ve 5-1 alıyoruz. Sonunda da hangi kupa olduğunu bilmediğim bir kupayı Şenol Güneş ve Ünal Karaman birlikte kaldırıyor. Biz de ülkeye girdiğimiz gibi havaalanında tutuklanıyoruz.

Şu ân çok fazla sorunum var ama rüyâmda Trabzonspor'u görüyorum. İyi bir psikiatra görünmem lâzım.
    Stand-upçı başkan istemiyoruz!

Selim Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne güzel rüyaymış...Hep beraber gerçeğini yaşarız İnşallah...
    Amin inşallah gerçektede yaşarız.

Nereden
    İstanbul

Konyaspor maçından önce rüya gördüm. 10 dakikada 4 gol yiyorduk. Kalede Tolga ağlıyordu. Sonra arada bir boşluk oldu ve maçın 6-6 bittiğini öğrendim. Isaac de hat-trick yapmıştı.

GS maçından önce de garip bir rüya gördüm. Arkadaşlarla maç saati bir yere gidiyoruz. Benim çok sonra aklıma maç olduğu geliyor. TS'li arkadaşımla anfi gibi bir yere girip maça bakıyoruz. Dakika 80, 0-0. O anda maç duruyor, GS başkanı ve yönetimi sahaya girip tören yapıyor. Ne töreni olduğunu anlamadan uyanıyorum.

Adil ÖZGÜR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Rüyamda Trabzonsporun Galatasarayı 3-1 yendiğini görmüştüm.

Gerçekte T.S. ise G.S.'a 3-0 yenildi, rüya ters çıkmış anlaşıldığına göre, peki o rüyadaki (1) ne olacak?

Burada düşünmek lazım. Aklımda şu an birşey yok.
    BİR AĞAÇ BİR CAN, BİR CAN BİR TRABZONSPOR

_SeRKaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben en son rüyamda cincon maçına yine kalede Tolga'yla çıkacağımızı görmüştüm...Nitekim çıktı... İnşallah Tolga'lı rüya görmem daha...
    ..TaKLiTLeRi aSıLLaRı Ya$aTıR...TaRz oLMaK ßir AyRıCaLıKDıR..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)