Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yazýyý Okudunuz mu? Çok önemli!..

tunganyan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    39

Standart Yazýyý Okudunuz mu? Çok önemli!..

Arkadaþlar bilmiyorum okudunuz mu? Bazý iðrenç insnalar yine pis ellerini Trabzonsporun üstünde gezdirmeye baþladý galiba.Bu iyi gidiþi çekemeyenler yine rahatsýz oldular sanýrým.Ýnþallah bu iðrenç kiþilikler bir an önce ortaya çýkartýlýp susturulur yoksa bu yönetim de küstürülecek!!!!!!!!!!

41 kere maaþallah!
    Trabzonspor'un bugün olaðanüstü tüzük tadilatý yapýldý. Aslýnda Tüzük tadilat kongresi Þener yönetimine belli mesajlar verme kongresine dönüþtü.
    Kongrede Divan baþkanlýk kuruluna yönetim adýna Genel Sekreter Hasan Yener tarafýndan Divan Baþkanlýk kuruluna verilen üyelik giriþ ve Yýllýk üye aidatlarýn yükseltilmesini öngören önergenin reddi kongrenin de rengini bir anda deðiþtirdi.
    Bana bu bir iç hesaplaþma gibi geldi!
    Tüzükte red edilen 2 madde var ki (41 ve 69 )neden red edildiðini bilen yok….
    Red oyu veren bazý üyelerle konuþtum;. 'Hangi maddelere red oyu verdin biliyor musun'
    Cevabý hayýr…

Madde 41: BAÞKAN en az beþ yýllýk üyeler ya da bir yýldan fazla yönetim kurulu üyeliði yapmýþ bulunan üyeler arasýndan ve genel kurula katýlma hakký bulunan Divan Kurulu Üyelerinin yüzde onun imzalý baþvurusu ile genel kurulca gizli oyla sevilen asil üyedir.

Madde 69: ADAYLIK BAÞVURUSU. Baþvuruda bulunan baþkan adaylarý, genel kurula katýlma hakký bulunan divan kurulu üyelerinin yüzde onunun imasýný taþýyan öneriyi ve en az üç yönetim kurulu asýl üyesini içeren aday listesini divan baþkanlýk kuruluna teslim ederler.

Ýþte yukarda ki iki önemli madde red edildi.
    Neden edildi niye edildi bilen yok. Gerçi Avukat Sibel Suiçmez 69.maddeyi biraz antipatik buldu ve çýktý kürsüde konuþtu..
    .
    Geçmesi yada geçmemesi çok önemli deðil. Ama bir çok üyenin neye evet dediðini neye hayýr dediðini bilmemesi bende kuþku yarattý
    O zaman iþ iç hesaplaþma için start verildi gibi geldi bana.
    Trabzonspor'da Sadri Þener'in baþkan seçildiði 10 þubat 2007 kongresi aklýma geldi.
    Hani Nuri Albayrak ve yönetiminin aklanmadýðý kongre.
    Direkt Albayrak ekibi bu iþi organize etti demek hem ahlaksýzlýk hem de yargýsýz infazdýr bu. Onu demiyorum zaten bende.
    Ama birilerinin yine düðmeye bastýðý kesin!
    Trabzon'da geçici süre ile gömülen savaþ baltalar çýkarýlmaya baþlandý!
    Þener ve ekibinin baþarýlý hamleleriyle adý unutulan bazýlarý yine sahne aldý tüzük tadilat kongresinde....
    Bana göre maddelerin reddi, tüzükteki maddelerin iþe yaramazlýðýndan deðil, tüzüðün Þener ve ekibi tarafýndan hazýrlanmasýndan red edildi…
    Öyle ya üye bilmediði maddeyi neden red etsin ki…
    O zaman birileri kulaðýna ”Divan Baþkaný Cengiz Çebi oylarýnýza sunuyorum dediðinde sen red oyu vereceksin þeklinde bir cümle üfledi”
    Oda öyle yaptý
    Bu Þenerle hesaplaþmaydý! Ya da bu yönetime bir anlamda büyük destek veren Bakan Özak'la. Onlar olmazsa Trabzon olmaz çünkü!.
    41 maddede kötü olan ne?
    Red edenlerin bazýlarý 41.maddenin ne olduðundan kimi ilgilendirdiðinden haberdar bile deðildiler inanýn…
    Birileri onlara üflüyor onlarda þeyhlerini dinliyor!
    Þenir'ide küstürün beyler!.. Onu da bir an önce gönderin buradan!
    Eðer bu iþi biri organize etmediyse hem Pazar günü hem de Ramazanýn ilk haftasý baþlarýna oruç vurmuþtur demekten baþka çaremiz kalmayacak…
    41. Yýlda 41.madde red edildi.. 16. madde red edildi. Baþkan adaylýðýný zorlaþtýran 69.madde de red edildi.
    Ne olduðu belli olmayan isimler Trabzonspor'a baþkan olsun istendi

41 Kere Maþallah…

Orhan Çavuþoðlu
    spor61.net

Konu Tunga tarafýndan (08.09.2008 Saat 01:06 ) deðiþtirilmiþtir.
    Alper PEKEN
    Trabzon/Çarþýbaþý/Kavaklý......Kocaeli/Gölcük/Kavaklý

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

bu sefer olup olmadik yere sadri senerle ugrasmaya baslayan olursa onun cevabini taraftar verir zaten,hem sadri senerlen ugrasacak zekayada sahip olduklarina inanmiyorum.
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Napoli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýtalya
    Yaþ
    44

en guzelini aziz yýldýrým yaptý bu traz bu tip seylerin hepsini kulubden temizledi...

ben baþkanýmda da bunlarý temýzliyeceðine inanýyorum,yeter artýk suluk gibi yapýþtýlar kulubun yakasýna pis rantçýlar
    ENDÜSTRÝYEL FUTBOLA KARÞI YAÞASIN TRÝBÜN
    KÜLTÜRÜ!

KAHROLSUN ENDÜSTRÝYEL FUTBOL YAÞASIN SEHÝR TAKIMLARI

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    39

ama iþte bazý güçler nolursa olsun rahat durmuyor sanýrsam sindiremiyorlar baþarýyý baþarýdan ziyade Sadri baþkanýmýz ve yönetiminin baþarýsýný ki karýþtýrmaya baþlamýþlar divan toplantýsýnda tartýþmalar yaþþanmýþ tam da güzel dönemimizde inþallah bunlarý halkýmýzýn önünde çýkartýrlar da bu sefer hakettikleri cevabý alýrlar adi insanlar!!
    Alper PEKEN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

hangi maddeye neden evet-hayýr verdiðini bilmeyen adamlar tabi sinir bozucu..

ama ben olsaydým ben de red verirdim.

en sevmediðim þey bir nevi teknokratlar hükümeti..

"Ne olduðu belli olmayan isimler Trabzonspor'a baþkan olsun istendi"

bu ne demek?
    biz angur muyuz af edersiniz?
    kongrede oyla seçiliyor baþkan.
    ha deyince baþkan olunmuyor.
    kongre üyelerini ikna etmesi lazým baþkan olabilmesi için.
    kongreyi geçtik þimdi bi de divandan insanlarý ikna etmesi lazým.
    son derece tehlikeli bulduðum bi maddeydi.
    geçmediðine sevindim.

ama neye oy verdiðini bilmeyen tiplere sinirlendim .
    maþa olayý yoktur umarým.

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Bu mesele konuþulmalý. Ama sakin sakin ortamý germeden...Önemli bir mesele...
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Hatta belki tüzük baþlýðý ile birleþtirmek lazým...
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

KÝmseden ses yok. Yarýn a kalacak bu konu herhalde...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

yine yeniden baþlýyoruz
    Ýnsanda güzel olan yüzdür, yüzde güzel olan gözdür ama aslýnda insaný insan yapan aðzýndan çýkan sözdür.. »
    Mevlana Celaleddin-i Rumi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

ben söylüyorum..
    ben hakaret kabul ederim bu maddeyi.
    ben seçemiyorum kandýrýlmaya meyilliyim, ya da art niyetliyim..
    benim yerime ön seçimden geçecek divandan.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu mesele konuþulmalý. Ama sakin sakin ortamý germeden...Önemli bir mesele...
    Katýlýyorum...

Herkes sakince ve güzel üslupla fikir ve düþüncelerini paylaþsýn.

Trabzonspor adýna en güzel olana vardýralým konuyu...

Esenlikler.
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Önce bir eksikliði gidererek ilk mesajda düzenleme yaptým. Bu yazýnýn sahibi Orhan Çavuþoðlu'dur ve kendisinin görüþlerine pek çok konuda katýlmakla beraber bu konuda katýlmýyorum.

Özellikle 41. maddeye benim de muhalefetim vardý. Baþkan adaylýðýný zorlaþtýrmak benim bir kongre üyesi olarak seçim zenginliðimi kýsýtlayacaktý. Yani her önüne gelenin aday olmasý bir tarafa, ben onu seçecek miyim bakalým.

Ýnsanlar eðer bu maddeyi tartarak görüþ bildirmiþ ve oy kullanmýþsa bence mesele yok. Eðer Orhan Bey'in söylediði gibi biri üflüyor da, bu delegeler de buna göre oy kullanýyorsa, o zaman bu adamlardan oluþan bir Genel Kurul baþkan da seçmemeli. Oldu olacak baþkaný da Divan Kurulu seçsin o zaman, delegeye ne gerek kalýyor.

Bu iþin temeli "bilinç"tir.

Sadri Þener benim için Trabzonspor Tarihi'ndeki 3 çok kýymetli baþkan içindedir. Onun aday olduðu seçimde benim oyum Sadri Bey'edir. Ama þu da bir gerçek ki, Sadri Baþkan bile seçilmeden önce tek tek programýný ortaya koymamýþtýr. Ama onun adý Sadri Þener'dir ve isminin bile çok etkin bir gücü vardýr bu camiada. Programý belli ve açýklanmýþ olmasa bile seçilmesi kuvvetle muhtemeldir.

Oysa ki, yönetim kadrolarý seçilmeden önce programlarýný net olarak açýklayabilseler, projelerinin kaynaklarýný rasyonel olarak belirtseler, bizler için de seçim yapmak hem daha keyifli hem daha zor olur.

Son seçimde, Hacýosmanoðlu gerçekten ciddi bir oy almýþtýr. Her ne kadar Sadri Þener ekibi rekor sayýda oyla seçilmiþ olsa da Hacýosmanoðlu'nun aldýðý oy adedi de þaþkýnlýk verecek seviyededir. Trabzonspor Baþkan adayýna yakýþmayan açýklamalarý, tarihin en kötü yönetiminin "kovuluncaya" kadar bir parçasý olma inadý ve sadece hoþ ama içi boþ olan sözleriyle bir adayýn bu seviyede oy almasý belli ki belli çevreleri endiþelendirmiþtir. Böyle olunca da baþkan adaylýðý için zorlaþtýrýcý maddeler konulmuþtur. Benim düþüncem bu yönde.

Ama kötü emsal, emsal olmamalý diye düþünüyorum. Her ne olursa olsun, Trabzonspor Genel Kurulu yine de rekor sayýda oyla Sadri Bey'i baþkan seçmiþ, ekibini de göreve getirmiþtir.

Orhan Bey yazýsýnda, bunun sanki Sadri Þener yönetimi için bir güvenoyu gibi olduðunu düþünerek yorumlamýþ. Ama bence bu bir güvenoyu deðildi. Tüzük tadilatý gibi çok yapýsal bir konuda delegeler görüþ bildiriyor. Benim asýl üzüldüðüm, bu tüzük tadilatý konusuna Trabonsporlular'ýn gerekli ihtimamý göstermemesidir. Keþke bu tadilat kongresi, bugüne kadar transfer tartýþmalarý kadar konuþulsaydý.

Konuþulmayýnca, daha önceden bir þeyler düþünenler ve görüþleri muhalif doðrultuda olanlar, sanki Sadri Bey'e güvenoyu vermemiþ gibi duruyorlar veya gösteriliyorlar. Bence durum bu deðil.

Buradan da baþka bir noktaya gelmek istiyorum. Dilimizde tüy bitti: "Kulübü üye ol, kulübüne sahip çýk" diye. Yok Albayrak gitsin, yok þu alýnsýn, yok bu gönderilsin bahaneleriyle bu iþi bu güne kadar yapmayanlar artýk þapkayý önlerine alarak düþünsünler ve kulübe sahip çýkmak için bir ajanda oluþturmayý beklemesinler.

Naçizane bir gözlemim: Camia, tüm varlýðýyla, yüzünü aydýnlatan bu yönetimin þu an için tam kuvvet arkasýndadýr. Baþka gizli takvimi olanlarý ise, onlar mertçe ortaya çýkýp da kendilerini gösterene kadar bilemeyeceðiz. Orhan Bey ile ayný kaygýlarý ben de taþýyorum. Yani böyle gizli bir takvimi olanlar olduðunu tahmin etmiyor, biliyorum; ama güçlerinin sanýldýðý kadar fazla olduðunu düþünmüyorum.

Genel Kurul kararýdýr, saygý duyuyorum.

Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Son seçimde, Hacýosmanoðlu gerçekten ciddi bir oy almýþtýr. Her ne kadar Sadri Þener ekibi rekor sayýda oyla seçilmiþ olsa da Hacýosmanoðlu'nun aldýðý oy adedi de þaþkýnlýk verecek seviyededir. Trabzonspor Baþkan adayýna yakýþmayan açýklamalarý, tarihin en kötü yönetiminin "kovuluncaya" kadar bir parçasý olma inadý ve sadece hoþ ama içi boþ olan sözleriyle bir adayýn bu seviyede oy almasý belli ki belli çevreleri endiþelendirmiþtir. Böyle olunca da baþkan adaylýðý için zorlaþtýrýcý maddeler konulmuþtur. Benim düþüncem bu yönde.

Benimde düþüncem bu yönde. Benzer endiþeleri bende taþýyorum. Türk telekomla sponsorluk sözleþmesi için konuþulan rakamlar ve havaalanýnýn geniþlemesi için bizim tesislere biçilen deðeri de düþününce demokrasinin biraz gecikmesini anlayýþla karþýlarým. Bunun adý seçkincilikmidir bilmiyorum. Ama Haluk Ulusoy lehine pankart açýlan, eski yönetimdeki üyeler lehine tezahürat yapýlan triübnleri düþününce nefret ettiðim seçkinlik bile kulaða hoþ geliyor. Farklý fikirlere açýðým...

Ýsmail Alkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    58

Sadri þenerin baþkan seçildiði gün avni akerde bursa maçýný izliyorduk,
    Stadyum hoparlöründen Baþkanýn seçildiði anonsu yapýlýnca trübünlerin yarýsýnýn alkýþladýðýna,yarýsýnýn ise yuhaladýðýna þahit olmuþ ve þaþkýnlýk geçirmiþtim.
    Aradan geçen zaman dilimi içerisinde camianýn tek vucüt olduðuna þahit olduk,demekki stadyumda yuh çeken diðer yarýda bugün baþkaný destekliyen ve camianýn kenetlenmesine vesile olan çemberin içinde.
    Özellikle trabzondaki spor-siyaset ve buna benzer oluþumlar ve deðiþimler inanýn türkiyenin hiçbir baölgesinde bu derece deðiþken ve anýnda tepki veren bir yapýda deðil.
    Tarbzonsporu kendi öz çýkarý için kullanan nice kendine göre deðerler dünde vardý yarýnda olacaktýr.
    Þöyle bir hafýzanýzý yoklayýn,trabzonsporda nice yönetim kademesi gelip geçti,acaba kaçtanesi kulüpten alan deðil,kulübe veren olmuþtur ?
    Trabzonspor ne baþkanlarýn,ne yönetim kurullarýnýn nede divanýn malýdýr,
    Trabzonspor tunganýnda belirttiði gibi kulübüne sahip çýkan üyelerin,yanibenim,senin ve tüm trabzonsporlularýndýr.
    Onun içindirki kulübümüze bizler sýký bir þekilde sahip çýkacaðýz.
    Sözü fazla uzatmadan özellikle 41 nci maddenin her ne þekilde olursa olsun ister bilinçli,isterse bilinçsiz farketmez,geçmemesine inanýn çok sevindim.
    Neye oy verdiðini bilmeden özellikle bu maddeyi reddedenler iyi bir iþ yaptýlar
    Konu Ýsmail Alkan tarafýndan (08.09.2008 Saat 02:20 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: kelime hatasý
    Son aðaç kesildiðinde,
    Son nehir kirlendiðinde,
    Son balýk avlandýðýnda, Ýþte O zaman paranýn yenmediðini anlayacaksýnýz...

Kaybetmekten korkma; birþeyi kazanman için bazý þeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiðinde deðil, vazgeçtiðinde yenilirsin.

Adil ÖZGÜR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    61

Alýntý selazur'lu ismail Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sadri þenerin baþkan seçildiði gün avni akerde bursa maçýný izliyorduk,
    Stadyum hoparlöründen Baþkanýn seçildiði anonsu yapýlýnca trübünlerin yarýsýnýn alkýþladýðýna,yarýsýnýn ise yuhaladýðýna þahit olmuþ ve þaþkýnlýk geçirmiþtim.
    Aradan geçen zaman dilimi içerisinde camianýn tek vucüt olduðuna þahit olduk,demekki stadyumda yuh çeken diðer yarýda bugün baþkaný destekliyen ve camianýn kenetlenmesine vesile olan çemberin içinde.
    Özellikle trabzondaki spor-siyaset ve buna benzer oluþumlar ve deðiþimler inanýn türkiyenin hiçbir baölgesinde bu derece deðiþken ve anýnda tepki veren bir yapýda deðil.
    Tarbzonsporu kendi öz çýkarý için kullanan nice kendine göre deðerler dünde vardý yarýnda olacaktýr.
    Þöyle bir hafýzanýzý yoklayýn,trabzonsporda nice yönetim kademesi gelip geçti,acaba kaçtanesi kulüpten alan deðil,kulübe veren olmuþtur ?
    Trabzonspor ne baþkanlarýn,ne yönetim kurullarýnýn nede divanýn malýdýr,
    Trabzonspor tunganýnda belirttiði gibi kulübüne sahip çýkan üyelerin,yanibenim,senin ve tüm trabzonsporlularýndýr.
    Onun içindirki kulübümüze bizler sýký bir þekilde sahip çýkacaðýz.
    Sözü fazla uzatmadan özellikle 41 nci maddenin her ne þekilde olursa olsun ister bilinçli,isterse bilinçsiz farketmez,geçmemesine inanýn çok sevindim.
    Neye oy verdiðini bilmeden özellikle bu maddeyi reddedenler iyi bir iþ yaptýlar
    Tüzük iþi ince iþ, geçmiþte bir üyenin yaptýðý halt neticesi, Ýçiþleri Bakanlýðý kulübün kapatýlmasý veya kapatýlmamasý yönünde hüküm vermek durumunda kaldý. Ancak geçmeyen 41.Madde siteden açýklanýrsa daha iyi anlaþýlýr, görüþlerinizi benimsiyorum.
    BÝR AÐAÇ BÝR CAN, BÝR CAN BÝR TRABZONSPOR

kalavara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    42

Alýntý Colakoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu sefer olup olmadik yere sadri senerle ugrasmaya baslayan olursa onun cevabini taraftar verir zaten,hem sadri senerlen ugrasacak zekayada sahip olduklarina inanmiyorum.
    taraftar bi þey yapamaz (burda "þey" yerine daha uygun bir kelime var ama kullanmýyorum).. bugüne kadar taraftarýn yaptýðý bir tek þey gösterilebilir mi? klüp kötü yönetildiðinde yönetimleri deðiþtirebildi mi? ya da iç hesaplaþmalara kurban edilen yönetimlere sahip çýkabildi mi? býrakalým bu taraftar laflarýný artýk, öyle bir þey yok çünkü trabzonda. tribünlerde oturup maç izlenir ama sahip çýktýðýn þeye sürekli zarar verilirken oturduysan konuþmaya da hakkýn yok demektir. o nedenle þu umudu içimizden söküp atalým; olumsuz bir durum ortaya çýktýðýnda taraftar bunu engeller, klübüne sahip çýkar...hikayeden baþka bir þey deðildir bu laf söz konusu trabzonspor taraftarý olduðunda! o nedenle anlamsýz. sadece izleyeceðiz hep beraber!
    Ümit En Son Kötülüktür, Çünkü Ýþkenceyi Uzatýr!!
    my name is onur....
    Eðer Trabzonspor Diye Bir Din Olsaydý, Biz Müridler Çoktan Cennete Gitmiþtik..Bu Kadar Cefanýn Bir Ödülü Olarak...

Kasým Hilal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Konu ile ilgili açýklamalar olacaktýr..
    Red cevaplarýnýn nedenini eðer dinlersek sanýrým daha saðlýklý bir sonuca varabiliriz...
    Facebook

Sakin çocuk KHE

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    39

Ligtv Can Karyagdi: SADRI SENER Istifa Etmis ama...

Genel Kurul sonrasi baskanin sitemi oldugunu ve istifa ettigini iletmis yönetime...Bukadar isler yaptik bunun karsiligi bu olmamaliydi demis baskan...ama daha sonra Baskan-Yönetim toplanmis ve baskani ikna etmis...Sadri Baskan istanbula geri dönmüs...

Alýn iþte bu konunun mevzu bahis olmasý bile yeterr???????????
    Alper PEKEN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Rusya
    Yaþ
    42

Alýntý tunganyan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Genel Kurul sonrasi baskanin sitemi oldugunu ve istifa ettigini iletmis yönetime...Bukadar isler yaptik bunun karsiligi bu olmamaliydi demis baskan...ama daha sonra Baskan-Yönetim toplanmis ve baskani ikna etmis...Sadri Baskan istanbula geri dönmüs...

tüzük baþlýðýnda tartýþýlýyordu bu konu..

baþkanýn bunu yapmasý kendi hatasý. duygusal tepkiler verebiliyor.

hatasýndan döndürmüþler. o da insan hata yapabilir.

Burçak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    45

birileri küçük olsun benim olsun peþindemi yoksa?
    2010 - 2011 Þampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kubilay ÞAHÝN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Alýntý tunganyan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

yaw bu adamýn dediði herþey yalan yanlýþ bu iþtre baþka biþe vardýr o kadar abartýlacak biþe yoktur.... yaw o deðil ben bu adama baya sinir olmaya baþladým yalan yanlýþ haberle taraftarý sinirlendiriyor... biþe deðil karþýma cýktýðýnda bi iki laf söyleyecem artýk...
    Diyrým Diyrým Demiyrým Niyeda Diyecuðum ...

Bir þehir takýmýndan fazlasý...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Baþkan adayýný zorlaþtýrmak için bir madde koymaya çalýþýyorlar galiba.

Hým, o zaman baþkan adayýnýn ve ekibinin kalitesi delegelere gösterecek bir madde koysunlar, olay çözülsün.

Mesela 4 yýllýk tutarlý bir plan istesinler adaylardan. Ama neyin nerden ve nasýl geleceði, nereye gideceði belli olan bir plan.
    Yönetim kurulundaki insanlara kýsýtlamalar koysunlar, okul falan. Kabadayýlýktan haberlere çýkmýþ bir baþkan adayýmýz vardý geçen seçimde, ne acý. He, onursal baþkanýmýzda çok tutarlý habrelere çýkmýyor ya. Ama özel hayat deðil mi. Neyse....

leavemealone - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Napoli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    en guzelini aziz yýldýrým yaptý bu traz bu tip seylerin hepsini kulubden temizledi...

ben baþkanýmda da bunlarý temýzliyeceðine inanýyorum,yeter artýk suluk gibi yapýþtýlar kulubun yakasýna pis rantçýlar
    Aynen katiliyorum insallah tez zamanda hepsi gider ....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UðuR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

41.MADDEYE BENDE KARÞIYDIM.gEÇMEMESÝNE SEVÝNDÝM.Yönetimin bu madde ile ne hedeflediðini anlayabilmiþ deðilim.Demokrasiden mi kaçýyorlar.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

hakanhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

bu ne anti demokrat bir maddedir oldu olacak trabzonspora delege olacak kisiler 20 yil uye olsunlar 20 sene sonra oy kullansinlar.. sonra divan uyesi olsunlar sonrada kim baskan secilecek secilmeyecek ona karar versinler. baskan adayi olamayacakmiyiz ben sen o.. divan amcamlar beni seni onu begenmedi diye adayligimizi kabul etmeyecekmi. demokrasiden niye korkuyoruz ki.. yönetimin getirdigi tüzügü kabul etmemek futbol kamu oyunda ne anlasilir arkadaslar.. trabzonspor baskanini camiasi istemiyor bir tüzügü bile kabul etmediler diyorlar spor radyolarinda.. baskan istifa etmekde pekala hakli divan amcamlara hersey yakisir.. kamuoyunda baskanin itibarini sarsanlar bunun elbet ceremelerini cekeceklerdir... 41 ci madde anti demokrattir. benim baskan secilmem divan amcamlarin imzasina kalmis bunun neresi demokrasidir.. ugur bey demokrasi bunun neresinde.. sendemi divan amcalardansin yoksa..
    Trabzonspor, çiçegin kokusunun yaziya dökülememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)