Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 318 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke: "Türkiye'de Oynayacaðým Tek Kulüp Trabzonspor'dur..."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

yerden yere vuranlar göklere çýkarmadý!! haberin doðruluðu belli deðil..
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasýný ezdik' baþlýðý attýlar. Gazeteleri soyunma odasýna astým. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardý o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

forza61ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

onceden avrupaya gýdecegum turkýye kezmes beni sýmdý sýkýstun tabý kaldun ayazda gelurum melurum ...beklersun sýndý kulubede gideceðum gideceðum diye tuttursan olacaðý budur..
    bir SEVDADIR trabzon.......

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eyy ALLAH ým ya nelerle uðraþýyoruz þampiyonluk sürecine girdiðim bu günlerde ççç
    Bu Fatih dönüp gelecek buraya olay bitecek iþte bu kadar basit
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

türk spor gazetelerine itikat edilmemesi gerektiðini düþünüyorum. nitekim 2 haber görüyoruz ve ikisi de birbirinden çok farklý. birisi bordo diðeri mavi, resimlerde de fark gayet açýk zaten. insan hangisine inanacaðýný þaþýrýyor. en iyisi ikisine de inanmamak.

Diðer arkadaþýmýn dediði gibi Fatih Sultan Tekke çýkýp bir basýn toplantýsý yapýp hakkýndaki eleþtirilere cevap vermeli fakat rusya'da bu imkaný bulamýyor da olabilir. Doðal olarak buradaki gazete temsilcilerine güvenip de röportaj da yapmamasý gerekir. Bunlara güven olmaz.

Bir diðer yandan gurbette olduðu süre içerisinde profosyonel futbolcular gibi bir internet sitesi olsa ya bizim futbol deðerlerimizin. Kendi ekibinden birisi sorularý sorar -ya da soru soran taraftarlar olabilir- kendisi de birinci aðýzdan yanýtlamýþ olur.

Son olarak;
    Ýstanbul medyasýnýn ve takýmlarýnýn Fatih Tekke için yaptýklarý çirkin tezahuratlardan sonra Fatih'in gs yada bjk'ye gitmesini yakýþtýramam kendisine zira UNUTMADIK!
    Egemen Ve Selçuðun içine düþtüðü girdaba Allah kimseyi düþürmesin. Ýnsanlarýn Onurlarý ve Þerefleri vardýr ve Bunun için yaþarlar.
    Tavan yaptýklarýnda istanbul takýmlarýna transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi þimdi daha çok seviyorum.

burhan_akgun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Tekke Gerek Futboluyla Gerek TransferÝyle Trabzona Çok Þey VermÝÞtÝr Ona MÝnetariz Herzaman BaÞimizin ÜzerÝnde YerÝ Var
    Akýllý adam aklýný kullanýr. Daha akýllý adam baþkalarýnýn da aklýný kullanýr.Güzel Sözler
    Bernard Shaw

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Tunga Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmý Süper Kupa'yý almýþtýr; ama 1 dakika bile oynayamamýþtýr. Böyle olunca da oradan ayrýlýp, Türkiye'ye dönebilmek için gündem yaratmasý anormal deðildir. ..."Money Talks".
    Ama UEFA kupasý finalinde 90 dk oynayýp maçýn adamý seçilmiþti.
    Önemli olanda o maçtý.Fatih gazozuna maçlarýn adamý deðil.

Money Talks,Fatihe hiç yapýþmaz.

forza61ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

en eyisi gazete haberlerýne ýnanmayalum tv den kendý agýzylan dersa ozamn ederuk ýnan ..
    bir SEVDADIR trabzon.......

.....
    Ziyaretçi

Ben onada inanmadým buna da inanmam

Hasan Ayvenli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    37

ne geçen çýkan haber ne de bu haber doðru. önce tükürüyorlar sonra yalýyorlar.

Sadýk Býyýk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

kendisini canlý olarak radyoda dinlememiþ olsam bende gs haberine inanabilirdim ama o haber çýktýðýnda hiç tarafýna bile bakmamýþtým. asýl gerçek þuki; biz kendi içimize bir bakalým. yani ben fatih tekke' nin yerinde olsam gs yi hiç aklýmdan bile geçirirmiydim. elcevap ;trabzondan baþka bir klübün kapýsýnýn önünden dahi geçmeye bile haya ederim.

gökdenizle rubindeyken yapýlmýþ bir video röpörtaj izlemiþtim. canlý olarak gökdenizin aðzýndan aynen þunu duydum . bir gün türkiye dönersem bu takým sadece trabzon olur gerekirse td gerekirse baþkan hatta gerekirse top toplayýcý olarak. ama trabzondan baþka bir klüp aklýmýn ucundan dahi geçmez
    düþününki fatih gökdenizden daha fazla trabzonlu bilincine sahiptir
    bizde hiçbir zaman toplama yapýlmaz, bazen çarpýlýr bazen bölünür bazende sýfýrlanýr

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ben size demedim mi 2 gün sonra bize de röportaj verir olur biter diye?

Fotomaç'taki haberde "Türkiye'de her zaman ilk tercihim Trabzonspor olur. Teklif gelirse geri dönerim." derken bir sonraki paragrafta "Türkiye'ye dönerse oynayacaðý tek kulübün Trabzonspor olacaðýný belirterek, 'Zaten futbolu da mutlaka bordo-mavili renkler altýnda býrakacaðým' dedi" cümlesi geçiyor. Çeliþki var
    Konu Travelair tarafýndan (06.09.2008 Saat 11:48 ) deðiþtirilmiþtir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Gazetelere laf yetiþtireceðine birazda top oynamayý denese bence daha iyi olacak.Trabzonspor yükselen deðer ve geleceði var.Bu tip haberleri saðdan soldan ve baþka futbolculardan daha çok duyarýz.

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

lütfen gerçekçi olalým arkadaþlar. burada forumda da çok kiþi yazdý ben fatihe onlarca oy verdim diye. maçýn adamý seçilmedi. uefa resmi sitedede oylamada seçildi. ama uefa fatih i seçmemiþti. bunuda herkes biliyor. maçý izlemiþtim ki zaten maçýn adamý fatih deðildi. þimdi trabzonlu diye seviyoruz diye gerçekleri görmeden gelemeyiz.
    Biz Trabzonsporumuzun þampiyon olmasýný isteriz ama sadece þampiyon olacak diye sevmeyiz

[KAPLAN] - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Fatih Tekke Galatarasay'da, bir ara bakarýz ki Beþiktaþ'da, Fener'de. Bu sene de bunlarý çok duyduk. Bu haberlerin anlamý Fatih Tekke orada mutlu deðil ve Trabzonspor'a gelmek istiyor. Tekke Beþiktaþ'da haberine hangi Trabzonsporlu týklamaz ?! Sonuç þu ki, bu haberler Trabzonspor'un gündemine gelmek için yapýlan transfer stratejileri ve umarým iþe yarar. Yine de Trabzonspor'da yeniden oynamasýný býrakalým, inanýn onun orada mutsuz olmasýna bile gönlüm razý olmuyor.
    .
    . Futbol yetenekli aptallarýn oyunu olmamalý.
    .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Yahu kardeþim, Fatih Tekke her takýmda oynar. Kendi gözüme kulaðýma mý inancaðým, Fatih Tekke'ye mi, burda onu ondan çþok savunanlara mý? Adam kendi aðazýyla Petersburg'ta Can Karyaðdý'ya "Ben profesyonelim, her takýmda da oynarým. Ama Türkiye'de bonservisimi karþýlayabilecek takým olduðunu sanmýyorum" dedi. Millet niye duymazdan görmezden geliyor, anlamýþ deðilim. Adam kendi "oynarým" diyor, hala "oynamaz" diyenler var. Bilmem ki ne denir...

Ayrýca, oynarsa oynar kardeþim, kime ne? Adam istediði kulüpte oynar. Ne terbiyezsilik, ne þerefsizliktir bu. Aldýðý para da anasýnýn ak sütü gibi helaldir!

Yaptýklarý, emekleri, fedakarlýklarý için çok teþekkür ederiz. Ben kiþisel olarak Tekke'nin geri gelmesini istemem. Allah yolunu açýk etsin, inþallah çoluðu çocuðu ile mutlu, huzurlu, bol kazançlý, çok güzel bir hayat geçirsin. Her istediði olsun, herþey onun adýna yolunda gitsin. Ýnanýlmaz içten söylüyorum bunlarý... Ama Trabzonspor'a gelmesin. Gelmeyi düþünüyorsa kendisinin eskisi kadar güçlü olmamasý dýþýnda neyin deðiþtiðini açýklamak zorunda kalacak, ve ortaya çýkan durum çok da þýk olmayacak. "O zaman takýmýn yarýsý bendim, ne istersem söylerdim, herkes katlanmak durumundaydý. Ama þimdi iþler deðiþti. Mutlu deðilim, oynayamýyorum, yaþ da geçiyor... Bonservisime Zenit'in verdiði parayý verecek de yok" demesin isterim. Yine dik dursun, mücadele etsin, futbolu býraktýðýnda son yýlalrýný güzel hatýrlasýn.

Anlamak bazen zaman alýyor ama, hayat genellikle "bu kadar da basit" olmuyor!

Tekrar söylemekte fayda var. Fatih Tekke için kocaman bir sitem ve kýrgýnlýk dýþýnda en ufak bir olumsuz düþüncem yok. Herþey istediði gibi olsun inþallah. Ama lütfen geri gelmesin.

Furkan Dündar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Alýntý m_fatih_y Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    cevat kolun allah 1 dýþýnda dediði hiçbir naneye inanmam..
    hahaha aynen ya

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    39

bunu daha önce neden söylememiþ mesela fenere transferi gündemdeyken ??
    Bordomavi.net

Trabzonspor Kongre Üyesi
    antagonist - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý magicyattara Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

UEFA finalinde as oyuncular sakat olduðu için sahada 90 dk. kalmýþtý.

Maçýn adamý seçilmesi de tamamen Türklerin iþi. Çünkü bu seçim internet üzerinden gerçekleþti. E biz Türklerin de bu gibi durumlara bakýþý mâlum. "Haydi beyler , Uganda'daki X sitesi Ermeni Soykýrýmý ile ilgili anket yapýyor. Oylarýmýzý kullanalým lütfen." hesabý. Yoksa stadda maçýn oyuncusu Arshavin seçilmiþti.

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Arshavin ve Pogrebnyak'ýn olduðu bir takýmda forma giyemeyeceði açýk Tekke'nin. Orada sýkýldý, sözleþmesi bitiyor ve adam akýllý para kazanabileceði Rusya'dan baþka Türkiye var. Geri dönmek için kendisi çýkarýuyor bu haberleri.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

peker61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Fatihin dönüp dolaþýp bize geleceði günü bekliyorum ben bizim için hala kaptandýr o ...Yeterki gelsin

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    49

bu takýmda yeri var.kalitesiyle katký saðlar.ben gelmesini isterim.ama kesinlikle zamanýnda gitmemeliydi.ondan kazandýðýmýz paranýnda hayrý olmadý zaten.

Atakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Fatih'i alsaydýk.Ligin ilk yarýsýnda þampiyonluðu ilan ederdik bence.Devre arasý hem Fatih hemde Mehmet'i alsak nasýl olur?
    Més Que Un Club

Cezalý Üye
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    52

Her iki haberde doðrudur belkide
    Ha belki biraz eklemeler yapýlmýþtýr Yada hangisi doðru Fatih çýkýp açýklasýn þöyle haberler yapýlýyor yalandýr benim fikrim tam budur Yani en azýndan birine tekzip göndermeli

Ýdris Toksoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

bakalým fatih gelirse þayet ilk 11de fýrsat bulabilecek mi

TolgaTopçu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Alýntý Atakan Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatih'i alsaydýk.Ligin ilk yarýsýnda þampiyonluðu ilan ederdik bence.Devre arasý hem Fatih hemde Mehmet'i alsak nasýl olur?
    hangi mehmet'i???

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)