Sayfa 11 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 SonuncuSonuncu
Toplam 318 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke: "Türkiye'de Oynayacaðým Tek Kulüp Trabzonspor'dur..."

CaMoKaEnEs - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Emre Emiroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    acýkcasý bize geri dönmesini pek istemiyorum.bizi fatihin þampiyon yapabileceðine inanmýyorum. o vizyonunu coktan doldurdu. fatihe verilecek paranýn baska futbolcularda deðerlendirilmesi taraftarýyým.
    katýlýorum sana aynen
    --7--TeK AþKýM vAr oDa TrAbZoNsPoR--7--

jetair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    47

Hakikatten yoruyor ya..Hele bu tüttürgeç ve çaysýzlýk yok mu?..

Benim de aklýma bir Bektaþi fýkrasý getirdiniz..Paylaþayým efendim..

--- Bektaþinin biri zamanýn birinde, ormandan günlük yakacak odununu ormandan toplayýp eþeðine yükleyerek yanýnda oðluyla birlikte,geceye doðru köyüne dönerken yolu köyün mescid'inin önünden geçmiþ..

Ýçerde köy cemaatinin nemaz kýldýðýný farkedince oðluna dönerek:

-Evladým..Bayaa uzun zaman olduki hiç mescide uðrayýp alnýmýzý secdeye deðdirmedik..Hem ahalide arkamýzdan konuþmaya baþlamýþ..Dur, bekle helede girip þurda 2 rekat namaz kýlýp geliveriyim der..

Ve mescide girerek saf tutar..

Fakat farkýnda olmadýðý zamanýn Ramazan ve kýlýnan namazýn Teravih olduðudur..

Namaz gittikçe uzamakta ve bir türlü bitmemektedir..

Zaten yorgun olan ve ter içinde kalan Bektaþi bir rekat arasýnda kendisini dýþarýya atarak onu bekleyen oðlunun yanýna gider ve þöyle der :

-Oðlum, anlaþýlan Ýmam bana nispet olsun diye sýrf bana inat için nemazý uzattýkça uzatýyor..Sen þu hýrkamla eþþeði al ve eve dön, ben tekrar mescide dönüyorum..

Demiþ ve eklemiþ:

-Çünkü iþ artýk inada bindi !..

Not: Tüttürgeç ydurukçada Cigarette nin karþýlýðý...

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Ramazan fýkralarý baþlýðý açmak þart oldu
    Trabzonspor taþralý olmaktan gelen ezikliðin, merkez karþýsýnda ikinci derecede veya gölgede býrakýlmýþ olmaktan sýyrýlmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun deðil, otantik inisiyatifin sembolüdür Ýsmet Özel

ulvicebi61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/D...&p=2&hid=36296
    biri þu adamý dinlesin,bu kadar atýp tutmaya gerek yok bence...

Samet Türkmen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    36

ulvi mayýs ayýnýn vidyosu bu.

Colakoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý ulvicebi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/D...&p=2&hid=36296
    biri þu adamý dinlesin,bu kadar atýp tutmaya gerek yok bence...
    tam dakika 6.42 de durdur afet afet
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Hakanbostan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Alýntý Erdal Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ramazan fýkralarý baþlýðý açmak þart oldu
    evet bencede
    Beraber yürüyoz biz bu yollarda, Beraber ýslanýyoz yaðan yaðmurda,
    Þimdi sýra geldi þampiyonluða, Hayden Uþaklar bi gayret yav...

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Colakoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne adamsýn varya apo
    bende bayýldým yok böyle biþey
    bizim tribünlerimizin böyle olmasý dileðiyle

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý husolee61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ne adamsýn varya apo
    bende bayýldým yok böyle biþey
    bizim tribünlerimizin böyle olmasý dileðiyle
    Zenite bi mac seyredmeyemi gitsek seninle napsak
    keske tezahuratlara sigsaydin sen,ve keske bir siirle anlatilsaydi renglerine olan askimiz...

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

st. petersburg a gitmek istiyorum ben zaten gidince bir maç izlemek þarttabi
    tribünlerin coþkusu etkileyici gidelim apo

tsclub29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37

fatih tekke bizde güzel anýlar yaþamýþ trabzonsporun onun için ayrý bir yeri olabilir ama sonuçta futbol onun için bir ticaret orda yedek kaldýkça daha az para alýyo ve yaþýda ilerliyor trabzonspor forvet hattý fazlasýyla dolu olduðu galatasaraydada ciddi bi boþluk olduðu düþünülürse böyle bir röportaj yapmýþ olmasý olaðan biþey bana inandýrýcý geldi.ama tabiki gönlümüz kaptanýmýzýn gemisinin baþýna geçmesi.

Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý husolee61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    st. petersburg a gitmek istiyorum ben zaten gidince bir maç izlemek þarttabi
    tribünlerin coþkusu etkileyici gidelim apo
    alemsin huso ya

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý m_fatih_y Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    maddeci?
    ben hz. Muhammed den sonra vahiylere inanmam. fatih in aðzýndan çýkan neyse odur. 1 sene boyu gitmek istediðini söyleyen adamýn gitmek istemediðni söylemek için delil lazýmdýr.
    o da senin elinde yok.

o yüzden iþkembeden sallama iddialardan vazgeçelim.

ben fatih in aðzýndan duyduðuma inanýrým, senin salladýðýna deðil.
    fatih gideceðini baðýrdý, olmazsa seneye zaten gideceðim diye de alenen yönetime mesaj gönderdi.
    bu kadar.

senin duygusal patlamalarýn benim umurumda olmaz. beni fatih in ne dediði ilgilendirir.

kim rahatsýz etti fatih i? gökdeniz bi yere bulaþtý, o da onu korumaya çalýþtý derken girmemeleri gereken yere girdiler. kabahati kimsede aramayýn.

hepsi de olabilir hiçbiri de olmayabilir.
    bu sorunun cevabý fatih te yatar. "futbol hayatýmý avrupada sürdürmek istiyorum" .
    sebebi bu. kariyer.
    kaldý ki kariyer de yaptý orada. lig+uefa+süper cup þampiynluðu yazýyor kariyerinde þu anda.

fatih bir sene boyunca ben gitmek istiyorum diye baðýrmasaydý, zenitten 15 milyon euroluk da gelmiþ olsaydý teklif satýlamazdý. yeterince açýk mý?
    fatih kendi kazdýðý kuyuya düþtü.
    gideceðim gideceðim diye baðýrýr durursan, en cazip fýrsatta satarlar.
    fatih in hedefi tabii ki zenir deðildi, geliþmiþ avrupa liglerini istiyordu. ama kazýn ayaðý öyle olmadý. çünkü istenen bonservisi sadece ruslar verdi.
    madem gitmek istiyorsun bonservisini veren kulüp bu buyur dediler.
    sözleþme yeniledi de red mi etti trabzonspor?

her sözleþme yenileme teklifini reddedip, "seneye gidiyorum, bu kadar" diyeceksin, kulüp seni satýnca kabahatli kulüp olacak.
    býrakýn bu iþleri.

o iþi toptan geçeceksin bi kere. ben trabzonspordan ne gidenler hatýrlýyorum piþmanlýktan sahanýn çimlerini ýsýracak hale gelen. bunun takýmýn baþarýsý ile alakasý yok. seni kenarda oturttuktan sonra istediðin kadar baþarýlý olsun takým. sen þahsen baþarýlý olamadýktan sonra.
    gitmek için yýrtýnmayacaksýn. yýrtýnýrsan satarlar. bu kadar basit.

hiçbir yazýmda kopyala yapýþtýr yoktur. bunu kafana bi ön veri olarak sok bi kere.
    kiþisel analiz gerektiren bir durum yok, çünkü fatih in o sene verdiði her demeçte gitmek istediði sabittir.
    sebebini irdelemenin de hiçbir faydasý yok çünkü sonuç belli.
    adam gitmek istedi.

evet dediðin gibi kopyala yapýþtýrla olmaz. zaten yapmýyorum.
    ama senin yaptýðýn gibi sallamakla da olmaz.
    hiçbir maddi delile dayandýramadýðýn iddianý (iddia : fatih istemeden satýldý), analiz diye bana yutturamazsýn.
    hiçbir temeli dayanaðý olmayan saçma sapan bir iddia.
    adamýn bütün sene söylediði her sözü inkâr eden bir iddia.

fatih zenite gitmek istemiyordu.
    fatih geliþmiþ avrupa ülkelerine gitmek istiyordu.
    büyük liglere.
    ama onun bonservisini orada karþýlayacak bir kulüp yoktu.
    vermedi kimse o paralarý.

zenite gitmek istemediði doðrudur.

ama trabzonspordan ayrýlmak istemediði koca bir palavra.
    zenit olmasaydý baþka bir kulüp olacaktý.
    her halükârda gidecekti.
    Söylediðin tek cümlelik þey için bu kadar uzun yazýya ne gerek vardý.
    "Fatih Tekke Trabzonspordan ayrýlacaðým dedi,demeseydi" yazsan anlardýk be adamým.

Yazýyý bir kaç yerde bana laf etmek için uzattýðýn belli oluyor.

Ben fikrimi söyledim ve hala bu fikrim sabittir.Önümüzdeki yýllarda bu satýlma hikayesinin ayrýntýlarý döküldüðü zaman göreceðiz kim haklý.

Maddi delil dediðin cümleyi bu ülkede kurmayan kalburüstü futbolcu yok.
    Yinede sana bi abi tavsiyesi,fazla maddeci olma,biraz sezgilerinle hareket edebilmeyi öðren,bu sana yorum yapabilme yetisi kazandýracaktýr.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý highlander Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatih Tekke'nin oyunculuk özelliklerini en iyi biz biliyoruz.Zira ülke basýný Fatih'in ne hazineler sakladýðýný hiçbir zaman tam olarak kavrayamadý.Çünkü hiçbir zaman onu bir sezon boyunca izlemediler.Milli takým hocasý bile onu tam ve doðru olarak anlayamamýþtýr.En dikkat çektiði dönemler,gol sayýsýnýn zirve yaptýðý dönemlerdi.O zamanlarda adý bir dalgalandý.Fakat Fatih'in oyuncu olarak esas meziyeti golcülüðü deðildi.Bu ayrý bir tartýþmadýr.Biz onun oyunculuðunu ve takým için sembol isim olmasýný hep alkýþladýk.Hala kendisine kaptan olarak sesleniyoruz.Ama Fatih ismi zamanla Trabzonspor'un üstüne çýktý.Bunu basýn ve kendisi yaptý.Yeni gelen her adam onun gölgesinde kaldý.Jun'un ilk maçýný hatýrlýyorum Avni Aker'de.Çocuk aldýðý her topta Fatih'i aradý pas atmak için.Vursa belki gol olacak ama Fatih'e ortaladý,ona pas atmaya çalýþtý.Gitmek istiyorum cümlesini bana göre çok sert söyledi.Gitmek tabiki isteyebilir ama bu þekilde mesajlar vererek ,hoyratça yapmamalýydý.Ve sonunda gitti .(Gitti ama yanlýþ bir lige gitti)Orada kariyerini çok ilerletti.Hepimiz seviniyoruz kendimiz baþarmýþ gibi.Ama Fatih ,büyük kaptan ,Türk futbolun bence en komple santraforu artýk Trabzonspor'a dönmemelidir.Yepyeni bir Trabzon var þimdi.Herkesin eþit olduðu,içerde icazet alýnacak kimsenin olmadýðý,daha taze ve özgür bir hava var.Bunu titizlikle korumak Trabzonspor'un geleceðini korumaktýr.Kaptan'a herþey için çok teþekkürler ama geri dönmemelidir.
    Özellikle kalýn yaptýðým bölümler önemli. Çok güzel izah etmiþsiniz. Tamamen katýlýyorum.
    "Arkasýndan yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayýlmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacý var"

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Gýna geldi desem inanýr mýsýnýz? Fatih'i tartýþmak yerine Trabzonspor'u tartýþalým. Onun da yolu açýk olsun. Alan memnun satan memnun ( Gazetelere medyaya verdiði demeçleri kastediyorum )
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Alýntý Colakoglu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

ne yakalamýssýn be karesým helal olsun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yazýk ki ne yazýk !
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

magicyattara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý jetair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ama,unutulan futbolun temel ve basit bir prensibinin olduðudur..
    O da : "ÝYÝ FUTBOLUN ,ANCAK ÝYÝ FUTBOLCULARLA OYNANABÝLDÝÐÝDÝR"
    Forumda þu ana kadar okuduðum en doðru söz bu.

Ýyi futbol oynamak istiyorsan iyi futbolcunu satmayacaksýn,elinde tutacaksýn,tutmasýný bileceksin.

Her gitmek isteyene güle güle denilmez,hele ki gitmek isteyen takýmýn mihenk taþýysa.

Gökdenizin satýlmasýnýda çok hatalý buluyorum.

Futbol endüstri oldu diyoruz,ratingi,baþarýsý yüksek takýmlar daha çok kazanýyor diyoruz ama takýmýn en iyi adamýnýda parayý gördükmü hemen satýyoruz.

Bu gidiþle biz, bu endüstri içindeki payýmýzý nasýl arttýracaðýz?

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Fatih Tekke'den Trabzon'a mesaj
    10 Eylül 2008 Çarþamba 15:35
    Bu sezonki Trabzonspor'da oynamayý çok istediðini söyleyen Fatih Tekke, "Teklif gelirse geri dönmeye hazýrým" dedi.

"Baþkan Sadri Þener, Trabzonspor'un adeta kaderini deðiþtirdi. Þehirde müthiþ bir þampiyonluk havasý var. Avni Aker Stadý, Avrupai bir görünüm kazanmýþ. Takým çok kaliteli. Bu sezonki Trabzonspor'da oynamayý çok isterim. Türkiye'de her zaman ilk tercihim Trabzonspor olur. Teklif gelirse geri dönerim."

Tek yol Trabzon

"Baþkan Þener kulübün kaderini deðiþtirdi. Bu Trabzonspor'da forma giymeyi çok isterim. Teklif gelirse seve seve dönerim".

Trabzonsporlu taraftarlarýn unutamadýðý isim Fatih Tekke, Fotomaç'a çarpýcý açýklamalarda bulundu. Tam olarak iyileþmesine raðmen Zenit'te yedek kulübesinde oturan milli oyuncu, Türkiye'ye dönerse oynayacaðý tek kulübün Trabzonspor olacaðýný belirterek, "Zaten futbolu da mutlaka bordo-mavili renkler altýnda býrakacaðým" dedi.

Camia kenetlendi
    Tekke, baþkan Sadri Þener'in Trabzonspor'un kaderini adeta yeniden çizdiðini ifade ederek, "Camia tam anlamýyla þampiyonluk için kenetlendi. Þehirde ve taraftarlarda müthiþ bir heyecan var. Avni Aker Stadý, Avrupai görünüþüyle futbol mabedi oldu. Takýmýn kalitesini ise söylemeye bile gerek yok" diye konuþtu.

Sanki gün sayýyor
    "Bu Trabzonspor'da forma giymeyi çok isterim" diyen milli oyuncu sözlerini þöyle tamamladý: "Trabzonspor'un hiçbir maçýný kaçýrmýyorum. Eminim zamanla çok daha baþarýlý olacaklar. Transfer teklifi gelirse seve seve kabul ederim. Dönüþ tarihim ara transfer de olabilir sezon sonu da. Trabzon'u çok özledim."

Ýnternetspor
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Anýl Caner - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    36

En sevdiðim futbolculardan birisidir Fatih. Kabiliyetlerinin de eþdeðeri olduðuna inanmýyorum Türkiye'de.

Ama her þeye raðmen bir çok sebepten dolayý gelmesini istemiyorum.

Ýnþallah sekteye uðrattýðý kariyerini güzel þekilde devam ettirir, jübilesini de Trabzonspor klübü yapar ama aktif olarak takýmýmýzda rol almasýný kesinlikle istemiyorum.

Cenk Zihni - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bu vakitten sonra yapýlan duygusallýk hem trabzonspora hem fatih tekkeye zarar verir.

Farzedelim fatih tekke trabzonspora döndü,
    eski performansýný sergileyemesse kralýn o halini gördükce,baþkalarýna reklam oldukca düþtügümüz durum fatih gelsin diyenlerin hoþuna mý gidecek?
    Etmeyin eylemeyin dostlar.
    Þampiyon olana kadar!
    Oynayýn sonuna kadar!
    Biz varýz ölene kadar!
    Birimiz kalana kadar!

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Fatih Tekke'yi klübümüzde antrenör, scout, yönetici vs. olarak görmek isteriz. Ýyi bir forvet hattýmýz var ve Fatihe'e bonservis ödeyecek durumda deðiliz.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Bu baþlýk neden açýk , neden hala fatihi tartýþýyoruz anlayabilmiþ deðilim.. þuan bu takýmda olmasý yada bize gelecek olmasý takýmýn , TARAFTARIN dengesini bozmaktan baþka birþey olmaz. ben þayet kendisini geri alacak kadar paramýz olsa bile alýnmamasý taraftarýyým.. 1 milyon 5 milyon her ne kadar olursa olsun fatihe verilecek paranýn bir baþka futbolcuda deðerlendirilmesi gerektiðini düþünüyorum.

açýkça söylemek gerekirse kendisini sevmiyorumda. futbolculuðuna lafým yok.. ama bize zarar verdiði kanaatindeyim.

61mehmet61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    48

bonservisini kendisi ödesin gelsin. buna kimsenin itirazý olmaz. þunu da unutmayýn kör Fatih Tekke, en iyi dönemindeki umut buluttan yüz kat daha iyidir. umutun vurduðu her kafa topunda aklýma fatih tekke gelir. sizin gelmiyor mu?
    TRABZONSPOR, YÜZÖLÇÜMÜ KÜÇÜK BIR SEHRIN, ISTANBULA VURDUGU BÜYÜK BIR TOKATTIR.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr GolaMTuRi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý 61mehmet61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bonservisini kendisi ödesin gelsin. buna kimsenin itirazý olmaz. þunu da unutmayýn kör Fatih Tekke, en iyi dönemindeki umut buluttan yüz kat daha iyidir. umutun vurduðu her kafa topunda aklýma fatih tekke gelir. sizin gelmiyor mu?
    Gelmiyor, aksine Umut'un o bitmek bilmeyen enerjisini ve sahada basmadik yer birakmayisini gorunce alkisliyorum..Hicbir maci izlerken keske fatih olsaydi dedigimi de hatirlamiyorum.
    Fatih kaliteli futbolcudur buna kimsenin itirazi yok ama onu yuceltmek icin mevcut kadromuzda bulunan,son 2 sezonda takimin gol yukunu ceken ve her daim formasinin hakkini veren Umut'u itin bir tarafina sokmak hos degil.Bu saygisizliktan baska birsey degil.
    Fatih gitmek istedi ve gitti bundan sonra da gelmesine gerek yok.Bir zahmet giden geri gelmesin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)