Sayfa 3 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 313 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fatih Tekke: "Keşke Beni Alsalardı..."

Ahmet Kuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eğer böyle birşey varsa ...
    Hiç hoş birşey değil...
    Hoş olmayanın başında gelen cümle " Keşke aslan beni alsaydı"...Bu cümle saf cümle olabilir ama küçük düşürücü bir cümle...
    Ben şahsen böyle bir röportaj doğruysa Fatih Tekke ye yakıştıramadım...
    Eğer ki doğruysa Tekke Rusya da bunalım geçiriyor demektir!
    Konu Ahmet Kuru tarafından (04.09.2008 Saat 10:14 ) değiştirilmiştir.
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir şeye, bedel neyse onada katlanır. Yarabbi Kahrında hoş, Lütfunda hoş dedik… iki saniye sonrasına garantimiz olmayan bir hayatımız için fırıldak olmaya gerek yok, ben fırıldaklık istemem…( M . Y )

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yalan olduğu çok net, hangi futbolcu bir takımdan teklif bekler ve neden GSden. Avrupadan başka takım dese hadi neyse. Ayrıca GSnin forvet sıkıntısı da yok, Nonda, Karan, Çalık gibi oyuncular varken Baros transferini kimse beklemiyordu. Bu haber hiç inandırıcı değil. Belki şöyle demiş olabilir, Barosu alan bir takımın beni alması daha mantıklı olurdu gibi bir şey.
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galatasaray 7 Milyon Euro vererek Milan Baros aldı.

Milan Baros piyasası olan bir oyuncu.

Eğer kendini gösterirse daha iyi paraya veya en azından alınanan paraya satılabilir.

Fatih TEKKE için bunu söylememiz yanlış olur.Fatih'i alacak klüp,daha sonra ondan maddi olarak getiri kazanamaz.

Bu zamanda ki bütün takımlar artık bunu düşünmekte.

Ben Fatih'i sözleşmesi bittiği zaman gidebileceğini yada Zenit ucuz bir fiyata satarsa bir yere gidebilir.

Umarım bize gelmez..
    Konu Serdær tarafından (04.09.2008 Saat 10:31 ) değiştirilmiştir.
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Burada gazetenin yalan mı doğru mu yazmasından çok vurguladığı manadır önemli olan bence ve burada fanatik gazetesi haber başlığını birazda bu tepkiyi ve dikkati çekmek istediği için içine derin manalar serpiştirerek uyarlamış olabilir.

Metni tekrar tekrar okuduğumda şu mana çıkmaya başladı;''Milan Baroş'da kimdir?Bari beni alsaydılar.''

Burada geseyi küçümsemek istediğini varsayıp herzamanki gibi olaya iyimser yaklaşmaya çalışıyorum.Umarım düşündüğüm gibidir.

Yinede bu taraftar senden bir açıklama ve özür bekliyor Fatih abi.
    T R A B Z O N S P O R

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

keşke zenitti beni alsaydı. . .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

"Keşke beni G.Saray alsaydı"

Hem UEFA hem de Süper Kupa’yı yurt dışında kazanan tek Türk oyuncu olarak tarihe geçen golcü, sezon başında Galatasaray'dan teklif beklediğini söylerken, "Baros'u almalarına şaşırdım. Beni isteseler gelebilirdim" dedi.

Oynayabileceği bir takıma gitmek istediğini ifade eden Fatih Tekke, Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi. Rekor bir bonservis ücretiyle Zenit'e transfer olan Tekke “Hocam Dick Advocaat’ı artık anlamakta zorluk çekiyorum. Sakatlandığımda oynamıyordum fakat şu an kendimi çok iyi hissediyorum. Yine de takımda yer bulamıyorum. Artık kasıt arıyorum. Kulübede adeta paslanıyorum. Oynayacağım bir takıma gitmek istiyorum. Türkiye’ye de dönebilirim” ifadesini kullandı.

Ligtv.com.tr de fanatik kaynaklı haber orda da yayınlanmış..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Ömer Yüce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Basit bi haber uzatmayalım. Zaten İstanbul basını da bunu istemiyor'mu... Kaç defa gazeteler Fatih Tekke'ye fb forması giydirdiler. O zaman neyse şimdi de aynı... uzatılmasın ve kapansın bence bu konu...
    DRAGO GABRIC

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı yaranozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki şöyle demiş olabilir, Barosu alan bir takımın beni alması daha mantıklı olurdu gibi bir şey.
    Çok güzel tespit.

Muhabir soru sormuş,Fatihte cevaplamıştır.

Fatihin içini döktüğüne ihtimal vermiyorum.

Nereden
    Sakarya

muhabir: fatih; galatasaray milan barosu transfer etti, onun yerine sen almak isteselerdi gidermiydin galatasaraya, oynamak istermiydin oarada

fatih tekke: hayır, türkiyeye dönmeyi düşünmüyorum, dönersemde trabzonspordan başka takımda oynamam

demesi gerekir, diğer verdiği cevaplar kabuledilemez. .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yalan ve cımbızlanmış cümle olarak duruyor. Fanatik'ten her şey beklenir.
    Egemen Ve Selçuğun içine düştüğü girdaba Allah kimseyi düşürmesin. İnsanların Onurları ve Şerefleri vardır ve Bunun için yaşarlar.
    Tavan yaptıklarında istanbul takımlarına transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi şimdi daha çok seviyorum.

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Allah yolunu açık etsin....

Lütfen artık bu tip haberleri buralara taşımayın...
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Alıntı Mehdi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada gazetenin yalan mı doğru mu yazmasından çok vurguladığı manadır önemli olan bence ve burada fanatik gazetesi haber başlığını birazda bu tepkiyi ve dikkati çekmek istediği için içine derin manalar serpiştirerek uyarlamış olabilir.

Metni tekrar tekrar okuduğumda şu mana çıkmaya başladı;''Milan Baroş'da kimdir?Bari beni alsaydılar.''

Burada geseyi küçümsemek istediğini varsayıp herzamanki gibi olaya iyimser yaklaşmaya çalışıyorum.Umarım düşündüğüm gibidir.

Yinede bu taraftar senden bir açıklama ve özür bekliyor Fatih abi.
    Mehdi çözmüş meseleyi. Bence de aşağı yukarı böyle bir konuşma geçmiştir. Fatih herşeyden önce "zeki" bir futbolcudur. Biraz da sivri dillidir. Mesele bundan ibarettir...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

bordo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Fatih Tekke, Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.
    Bu sözü yorumlanmış ve başlık olarak atılmış normalde baroşu niye aldılar bana teklif getirseler ben gelirdim diyo onu keşke cimbom beni alsaya çevirmişler biraz cımbız biraz yorumla başlık atılmış.Ama başka soruların cevapları birleştirip röpörtajı bu hale getirmiş olabilirler ama fatih çocuk değil bunları yapacaklarını biliyor neyse ben fatih tekke her zaman eski kaptanımız olarak gorurum inşallah gelmez bir türk takımına

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ekmek aslanın midesinde de demiş olabilir.

Nereden
    Sakarya

yok; kızım sana diyorum gelinim sen duy demişte olabilir. . .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yok; kızım sana diyorum gelinim sen duy demişte olabilir. . .

Çok sevdiğim bir laf.. Cuk diye oturdu bu konuya..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Nereden
    Sakarya

Alıntı bordo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fatih Tekke, Galatasaray’ın Milan Baros’la anlaşmasına bir türlü anlam veremediğini söylerken, “Şaşırdım. İtiraf etmeliyim beklentim vardı. Galatasaray’dan teklif gelmiş olsaydı kabul edebilirdim” dedi.
    Bu sözü yorumlanmış ve başlık olarak atılmış normalde baroşu niye aldılar bana teklif getirseler ben gelirdim diyo onu keşke cimbom beni alsaya çevirmişler biraz cımbız biraz yorumla başlık atılmış.Ama başka soruların cevapları birleştirip röpörtajı bu hale getirmiş olabilirler ama fatih çocuk değil bunları yapacaklarını biliyor neyse ben fatih tekke her zaman eski kaptanımız olarak gorurum inşallah gelmez bir türk takımına
    tamamda bu acıklamada öyle cok masum bi acıklam değil, neyin bekletisi içnde daki kendi

amaaan neyse Allah ın selameti başına olsun, yeni kral gökhan ünal zaten . .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Fatih Ersoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bence artık oynayabileceği bir takıma gitmeli...
    Düşün mü, konuş mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu bir röportaj . Yani , Fatih'in söyledikleri dışında bir şey eklenmesi gibi bir durum olamaz .

Bu röportaj eğer bir düzmece ise Fanatik gazetesi çok ağır bir ceza almalı , özellikle haberin altına imzasını atan Mehmet Demircan'ın akıbeti ibret olmalı . Son yıllarda en büyük palavrayı atan malı götürür spor yayıncılığıda biraz olsun durulur belki .

Fatih eğer bu sözleri sarfetmişse de Trabzonspor bir şey kaybetmez , kaybolan sultan olur .

Ancak her hangi klübe gitmek isteyen bir futbolcu bu şekilde açıklama yapmaz . Bu ancak saygınlığını düşürür ki Fanatik bu konuda hayli azimli bir gazete.
    Konu Serdar A tarafından (04.09.2008 Saat 10:50 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Rusya'ya giderek pişman oldu. Birde İstanbul pişmanlığı yaşamak istiyorsa keyfi bilir.
    Dediyse dedi. Bırakın artık şu adamı.
    "Arkasından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacı var"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emirhan Ömeroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

diyelim ki yalan haber fanatik nie tam sayfa yaptı haberi ?? o zaman fanatik gazetesi çok onursuz ??
    bilmiyorum ama doğruysa (inanmak istemiyorum) çok üzülürüm
    "Kocaeli bizi ilk maçta 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasını ezdik' başlığı attılar. Gazeteleri soyunma odasına astım. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde öyle bir güç vardı o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Erdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Fatih bunu içinden geçirmiş olabilir buna eyvallah. Ama "keşke aslan beni alsa" demez uşaklar ...
    Trabzonspor taşralı olmaktan gelen ezikliğin, merkez karşısında ikinci derecede veya gölgede bırakılmış olmaktan sıyrılmak isteyen kompleksli yaranma tutumunun değil, otantik inisiyatifin sembolüdür İsmet Özel

Nereden
    Kocaeli

bakın arkadaşlar;

bu polyannacılığı bırakın.mehmet demircan ismi gazetecilikte yeri olan bir isimdir.öyle yalan haber falan olacağını zannetmiyorum.yani fatihin böyle bir açıklaması olduğu gün gibi aşikar.bu açıklamaların olduğunu kabul ederek yorum yapıyorum.

fatihi şu anda hain ilan etmemiz ne kadar yanlışsa gözümüzdede neredeyse şeyh mertebesine çıkartmıştık.buda yanlıştı.şu saatten sonra fatihlere takılmayalım.mükemmel bir kadromuz var.nasipse gökhan ünal onun yerini fazlasıyla dolduracak.bize düşen görev ise fatihe dönüp şöyle demek.

ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emirhan Ömeroğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

diyelim ki yalan haber fanatik nie tam sayfa yaptı haberi ?? o zaman fanatik gazetesi çok onursuz ??
    bilmiyorum ama doğruysa (inanmak istemiyorum) çok üzülürüm

Sen neden üzülüyorsun. Üzülmesi gereken Fatih. Baksana gidememiş Aslan'a.
    "Arkasından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacı var"

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Şimdiye kadar Fatih Tekke'nin ağzından Fenerbahçe için Kanarya, Beşiktaş için Kartal, Galatasaray için de Aslan kelimesini kullandığını duymadım. Asparagas bir haber olduğunu düşünüyorum. Böyle bir niyeti vardı veya yoktur hatta olabilir. Çünkü Rusya'da gözgöre göre günden güne sanki eriyor.

Fatih'in yerinde olsam hiçbir İstanbul takımının adını bir cümlede kullanmamaya çalışırım. Keza kendini hâlâ Fatih Sultan Tekke olarak gören ve aşırı seven insanlar var.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)