Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 192 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: stanbul Basnnn Aleyhte Haberlerine Annda Yakr Tepki Verecek Bir Gnll Grubu

selimatal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2008
    Ya
    52

Standart stanbul Basnnn Aleyhte Haberlerine Annda Yakr Tepki Verecek Bir Gnll Grubu

Arkadalar,
    ampiyonluk srecinde her ne kadar en nemli etken saha ierisindeki yiitlerimiz olsa da, saha d faktrler de son derece etkili. Bunlarn en nemlileri de doal olarak TFF ve Basn. phesisz ki ynetimimiz her iki yerde de haklarmz sonuna kadar aryor ve arayacaktr. Peki ama milyonlarca TS taraftarnn bu hak arayna katlm ne dzeyde? Bu soruya ne yazk ki arzu ettiimiz cevab veremiyoruz bence.

Madem ki artk ampiyonluk sreci balamtr, taraftar olarak desteimiz sadece stadyumlarla snrl kalmamal. Bir TV programnda takmmz veya kulbmz ve hatta taraftarmz hakknda yapla gelen hakszlklara annda ve seviyeli bir ekilde tepki koymay baarabilmeliyiz. Bunun ne kadar etkili olduunu defalarca grdk. Ama bu ii organize bir ekilde yapmal ve kurumsallatrmalyz diye dnyorum. rnein muhtemel BJK galibiyetiyle lider olursak greceksiniz ki bir ok spor program bu ma ilk ma olarak verecek ama bir sonraki hafta lider takmn ma 4. srada yer bulacak. Bu durum hibirimiz iin kabul edilebilir deil ama sadece ekran banda homurdanmak ve keyifsizlie srklenmek te zm deil. Sarlalm telefonlara, geelim bilgisayarlarmzn bana bylesi durumlarda neye uradklarna arsn bu tarafl basn-yayn organlar. ok ksa srede sonu verecektir emin olun.

Teknik imkanlar bu ie uygun arkadalar isimlerini yazsnlar bu forum sayfasna ve BJK mandan balayarak dalga dalga bytelim bu oluumu. Sadece bizler tepki vermeyeceiz elbette, ulaabildiimiz tm TS lular da o anda haberdar ederek harekete geireceiz. Gdml Basn-Yayn organlarmzda "emir demiri keser" kuralnn ilediini hepimiz biliyoruz ama unutmayalm ki bu kururmlar hayatta kalmalarn borlu olduklar okuyucu-izleyici kitlesinden gelen sese asla kulak tkayamazlar.

Var msnz?

Yeniklasr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Bursa
    Ya
    38

kimsetrabzonspordanbuyukdegildir.com

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Kaya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    zmir
    Ya
    37

BordoMavi.Net bunun iin var zaten arkadalar... Burada yaplan deerli yorumlar nda pek ok kez kar tarafn dikkatini ektik. Byle de devam edecek...

yelik tarihi
    20.06.2008
    Ya
    52

Standart Farkl birey

Alnt Kaya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    BordoMavi.Net bunun iin var zaten arkadalar... Burada yaplan deerli yorumlar nda pek ok kez kar tarafn dikkatini ektik. Byle de devam edecek...
    Bahsettiim bu deil Sayn Yneticim. Ben BMN ierisinde balayacak ama tm Trkiye'ye yaylacak bir organizasyondan bahsediyorum. Elbette buradaki tm taraftarlar bunu elinden geldiince yapyor ama bahsettiim ok daha by. rnein tm spor kanallar dzenli olarak takip ediliyor mu? Kesinlikle hayr!
    Herkes en sevdiini seyrediyor. Tm gazete ve TV larn spor sevisleri ve Spor yazarlarnn telefon ve e-mail lerini toplu olarak edindik ve tm gnlllere dattk m ya da sitede link verdik mi? Var m, ben mi gremiyorum?

Benim bahsettiim bu sitede online olacak kiilerle snrl kalamayan ve 5-10 dk ierisinde en az 2000-3000 kiiyle koyulacak bir tepki. Ve son derece de kolay bir i. Hatta hafta sonu bu konuyu bir TS yneticisiyle konuacam. Detaylar yazamyorum u anda.

Bu mutlaka hayata geirilmeli.

yelik tarihi
    15.07.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    43

gzel bi dnce
    TRABZONSPOR DNYANIN EN BYK EHR TAKIMIDIR

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

gzel bir dnce ama dediini yapmak ok zor bir ey

matalar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.04.2007
    Nereden
    Bursa
    Ya
    36

hem gzel hemde uygulanabilir.
    iyi organize edildiinde bayaa yankuyandrr.
    Katran dvmeyle olur mu eker ?

semih YETM - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.08.2008
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    30

sadece organize olmak gerekiyor....bu ie gnll arkadalar ve burdaki deerli BMN yeleri hepbirlikte olan biteni renebiliriz..yazlan haberleri gazete gazete stlenip kanallar takip ederiz..imkansz deil ok gzel bir dnce bence...ama istediimizde sesimizi herkes duyabilmeli..

yelik tarihi
    20.06.2008
    Ya
    52

Alnt macka61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    gzel bir dnce ama dediini yapmak ok zor bir ey

Neresi zor? Bir telefon veya bilgisayar gerekli o kadar. Gn ierisinde arkadalarnza gnderdiiniz sms leri ve mailleri dnn. Sadece haftann belli saatlerinde organize ve grevli bir ekilde belli spor prglarn takip edecez. Faull bir durum varsa annda dmeye baslacak o kadar.

Bakn size bir olay anlataym. Sanrm Atay Aktu'un son bakanlk senesiydi. Bir byk kanalda spor prg. vard ve ertesi gn TS un FB ile ma vard. FB yneticisi Yavuz Kayral canl yayna baland ve 1970 li yllarn sonunda TS un hakemler zerinde bask kurarak FB yi yendiini falan anlatmaya balad. Sesi ylesine kin doluydu ki FB li futbolcular gaza getirmeye alt her halinden belliydi. Birka dk bizim yneticilerin balanmasn bekledim ama balanan olmad. Telefona sarldm ve bir yneticiyi aradm. Bakan arayaym dedi ama bakan uyumutu Bunun zerine basn szcmz arad ve 3 dk sonra canl yayna baland ve Yavuz Kayral' gzel bir benzetti.

Byle bir durum TS iin asla kabul edilemez. Milyonlarca kii TV seyrediyor ama ya kimsenin aklna bir yneticiye bilgi vermek gelmiyor, ya da yneticilere ulaamyorlar. ayet byle bir organizasyon kurarsak, bu organizasyonu kulp ynetimiyle iletiime geirmek benim size szm olsun. Bu gnll oluum organize bir ekile sokulmal ve her geen gn daha da gelierek kyamete kadar var olmal.

Sahada ampiyon olacak takmn taraftar saha dnda da ampiyon olabilmeli.

powerts61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.11.2006
    Nereden
    stanbul

evet byle biey yaplmas gerek bencede ama bunun iin medya olmak lazm
    MROSLAW SZYMKOWAK

Trabzonspor Kongre yesi
    Emirhan merolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

ok haklsnz ble bieyler yaplmal ben varm..
    "Kocaeli bizi ilk mata 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasn ezdik' bal attlar. Gazeteleri soyunma odasna astm. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde yle bir g vard o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

Trabzonspor Kongre yesi
    Klnkolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Daha ncede byle bir balk vard. ok daha etkin yaplanma hepimiz iin daha faydal olur tabi. Dnelim.
    Ortaya gzel eyler kacaktr.
    Trabzonspor √
    Hseyin Avni Aker|Hayri Gr|Halit Ziya Kurbeti|amil Ekinci|Dozer Cemil|enol Gne|
    ki Renk ve Asalet √
    BordoMavi.Net √

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Bakanmz bu aralar, aleyhte olan davranlara ok gzel kapaklar kapatyor...

Ama bu bizim bo duracamz anlamnada gelmiyor..

ETM ART!!!

Engin Koltuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.08.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

ncelikle spor yazarlarnn mail adresleri toplayarak balanabilir..

kalavara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2007
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    39

bence ie %100 futbol ile balayalm...gntekin onay kardeimiz bu program iinde trabzonspora gereken nemi vermediini onlarca kez kantlamtr. mesela bir ok programda trabzonspor'un ad bile zikredilmemitir. istanbul takmlarnn malar hafta sonu yaplan tm programlarda defalarca konuulmasna ramen sayn onay bir trl trabzonspor'u da ayrntl ekilde masaya yatrmay akl edemez. elbette bu duruma trabzpnspor ve onun son derece yetersiz yneticileri de hizmet etmitir ama gntekin onay trabzonspor'un bykln hala daha kavrayamam ya da bykln 3-5 sezonun puan tablolarndan gelmediini renememi deildir herhalde! ben varm...
    mit En Son Ktlktr, nk kenceyi Uzatr!!
    my name is onur....
    Eer Trabzonspor Diye Bir Din Olsayd, Biz Mridler oktan Cennete Gitmitik..Bu Kadar Cefann Bir dl Olarak...

skender akmak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2007
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    33

kesinlike katlyorum ve 90 dakika programna ok byk bask gerek adamlar Trabzonspor'u baka takmn yazarlar ile konuuyor bizi konuacaklarsa ya bir tane Trabzonsporlu yazar ya da hi konumasnlar ben Hncal Ulu'un Trabzonspor'u konumasn istemiyorum

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    02.07.2007
    Ya
    45

ok iyi organize olunabilirse yaptrm gc olur.zerinde younlamak gerekiyor.geen yl ligtv protestosu bmn zerinden ok iyi organize edilmiti.hele o saat balarnda toplu olarak telefonlara sarlmamz ok mkemmel bir uygulamayd.

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Alnt merFarukYlmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakanmz bu aralar, aleyhte olan davranlara ok gzel kapaklar kapatyor...

Ama bu bizim bo duracamz anlamnada gelmiyor..
    Bence bakan tek bana yetiemiyor.Bencede uygulanabilir bir dnce.

Akif Gr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    28

beni bu listenin en bana yazabilirsiniz...her trl destei vermeye hazrm...

.....
    Ziyareti

Varm tabi sonuna kadar varm hemde.

Bktm artk bu istanbul yanllarndan.

Ne yaplacaksa bende varm hemde sonuna kadar!

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2007
    Nereden
    Rusya
    Ya
    38

Aslnda yerel basnn ku kafallarna ynelik de bir oluum lazm.
    bana gre ok daha tehlikeli olan bunlar.

Trabzonspor Kongre yesi
    Gkebey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

stanbul basn hadi neyse onlar biliyruz da, yahu biz bu yerel basn ne yapacaz? stanbul basn hi deilse aleyhte yayn yapmyor. Daha acil olan bizim kot kafallara bir zm bulmamz.
    hepsi bu kadardr; ad yaamak...

skender YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.07.2007
    Nereden
    stanbul

ok gzel bir dnce ama ok zor gerekten..
    Ms que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Emre Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bence bu istanbul basnnn yanna yerel basnda eklemeliyiz.. anlayan anlad zaten.

dnce gzel.
    Kahrolsun endstiryel futbol.
    YAASIN HOLNANZM!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)