Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 182 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kimse Sorumlusu Hesap Versin!..

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Kimse Sorumlusu Hesap Versin!..

Evet arkadaşlar ligler başladı iki hafta oldu...

Bizler çölde su arıyan bedeviler gibi forma arıyor bulamıyoruz...

Tüm Türkiyedeki alışveriş merkezlerindeki spor giyim mağazalarında rakibimiz olan takımların boy boy ebad ebad formaları satılırken bizim formaların izi bile bulunamıyor..

Nike firmasının mağazalarında tüm dünya takımlarının formaları satılırken bizim formalardan eser yok..

Resmi site üzerinden internetten hala forma satışlarımız başlamadı...

Bu resmen Taraftara eziyet kulübe ise trilyonlarca lira zarar demek..

Kimdir bu işin planlamacısı kimdir bu işin sorumlusu hesap versin derhal istifa etsin...

Saygılarımla..
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

ashok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İspanya

dostum ben bugün 2 tane aldım yeni formalarımızdan

Gökhan Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başkan formaların çok satıldığını üretici firma da bu sorunu çözmek için uğraştığını söylemişti sanırım.Sorun formalara fazla ilgi olması yani.

U.D.D (Uyuşturucuya Dur Diyenler)

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bence bunun sorumlusu Nike'dir. Yeterli sayıda Forma yapmadılar ve çok zaman alıyor formaları göndermeleri..Yavaş çalışıyorlar.. Ya da Bizi ciddiye almıyorlar...
    Trabzon'da bile forma yok..Forma olsa bizimkiler satmak istemez mi?...
    Konu Remzi tarafından (02.09.2008 Saat 23:35 ) değiştirilmiştir.
    Bir Gün Mutlaka!!

NuDGeRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

acıkcası sordugum butun nike magazaları formaların nike magazalarında satılmayacagını belirtiyo. ben bir tane alabildim onuda TRABZONdaki TSCLUBtan temin ettim

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

pek kalmadı benim bildiğim.

yeni siparişle gitmek lazım nike a.

beklenenden çok daha fazla ilgi olunca afalladılar.

Volkan Taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

daha çok L beden ve üstü kalmış Trabzonda..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bizim OrqHun Cevahir AVMde YKMye sormuş "İnter varda bizim ki niye yok" diye.
    Görevli "Biz de satmayı istiyoruz ama Trabzonspor müsade etmiyor" diye cevap vermiş.

İlginç bir durumla karşı karşıyayız :s
    Konu Ahmet Faruk tarafından (02.09.2008 Saat 23:46 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Alıntı NuDGeRR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acıkcası sordugum butun nike magazaları formaların nike magazalarında satılmayacagını belirtiyo. ben bir tane alabildim onuda TRABZONdaki TSCLUBtan temin ettim
    Güzel kardeşim sen Trabzona gittin buldun millet forma almak için ya Trabzona gidecek yada istanbula gidecek zaten ordada ya ebad yok ya istedigin forma yok...

Antalyadaki,koçaelindeki,Ankardaki,izmirdeki taraftar forma alabilmek için 1500 kilometre yolmu yapacak..

Bu Nike magazalarında forma satılmayacaksa ne diye sponsor oldular bize...

Yeni verilen sipariş rakamı 5000 bin adetmiş..Böyle komedi olurmu..Bunlar bu kulübü bu takımı ne zannediyorlar..hazır bu çıkış ve talep yakalanmışken böyle bir pazarlama hatası yapılırmı...

Ben bu işin sorumlusunu arıyorum çıksın açıklama yapsın..
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

semih YETİM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

ya çok iyi organize olamadılar çünkü nike lan anlaşma biraz geç olmuş o yüzden çubuklu formayı bile yetiştirememişler ikinnci yarı çıkacak...bu seneye mahsuz bi aksaklık bence...

ARAF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

ben izmirdeki nike ye sordum kulubünüz gönderirse bize satacaz dedi dağıtım kulüpten yapılıyor gibi bişeyler söyledi
    BANA HER YER TRABZON
    ALPER DALKIRAN

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gökhan abi çok haklısın ama amatör takım dan daha kötü yönetilen bir kulübü devralmak kolay değil. nereye el atsan çürük.

birde yönetimde bu lisanlı ürünler ve pazarlamadna sorumlu yönetici kim hiç bilgimiz yok bunun açık seçik belli olması lazım. hatta gerekirse bu konuda uzamn kişiler kulüb bünyesine katılmalı.
    bu işler düzgün yapılsaydı şuan TS CLUB markamız çok gözde bir marka haline gelebilirdi. yönetimin bir an evvel lisanslı ürün konusuna el atması lazım. pazarlama konusu şuanda dünyadaki en önemli sektörlerden birisi. bu konu asla ihmal edilmemeli.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

nike trabzonda celtic`in formasi ve montlari var ama trabzonsporun formalari yok.

nike takimimiza gostermelik 5-10bin forma yapti kayiplara karisti!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Şu forma satışı muhabbeti hakikaten de çetrefil bir hal almaya başladı..

Brugge maçı için Olimpiyat Stadyumu' na geleceği açıklanan TS Club Tırını da ben koca stadı tavaf etmiş olmama rağmen görememiştim..

Daha sonra bir de baktık ki 55 derece sıcaklıkta küçücük bir odada işportacı misali formalarımız yerlerde satılıyor. Hem de arızalı olduğu söylenen bir post cihazı ile

Bir Fenerbahçe forması neredeyse semt bakkalından bile rahatça tedarik edilebiliyorken bizim formalarımızı kaçak mal getirir gibi bulabiliyoruz..

Gerçekten de kulübümüz bu konuda çok daha ciddi ve profesyonel hamlelerde bulunmalı artık..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

yavaş yavaş soner emmi bi dur.
    nurinin hasarını tedavii zaman alıyor.

ama hesap sormak iyidir.
    tedaviyi hızlandırır.
    biz eksikleri gördükçe söyleyelim ki gözden kaçan birşey olmasın.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ahmet Ağaoğlu dünkü radyo programında bu konuya değinmişti. Kendisi Nike Türkiye Genel Müdürü Zafer Parlar ile görüşmüş. Söylediğine göre yakın zamanda Nike mağazalarında Trabzonspor formaları da satılacakmış...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

husky61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ArkadaŞlar Ben BugÜn KadikÖyde Bİr MaĞazaya Sordum Ve AldiĞim Cvb Şu Formalarin Yapiminda Bİr Hata OlmuŞ Ve Yenİden Basimlari BaŞlamiŞ Bu Nekadar DoĞru Bİlemem Saticidan DuyduĞum Laf Bu

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bir çözüm bulunsun artık...

Nereden
    Kocaeli

bu konuya vakıf olduğum için bazı şeyler yazmak istiyorum

trabzonsporun nike ile anlaşması ilk etapta 50.000 adet forma üzerineydi.bu rakam yılbaşına kadar olan rakam idi.yılbaşına doğru çıkacak çubuklu formalarla beraber sene sonuna kadar 200.000 adet forma alacağız nike ten.

ilk etaptaki 50.000 formanında 12.000 tanesi teslim edildi.bunların yaklaşık olarak 1000 adeti futbol takımımıza.geri kalanlarıda satılmak üzere.vede üzülsekmi sevinsekmi 11.000 adet forma çok kısa bir zamanda satıldı.vede satılan bu formaların yaklaşık %95 i trabzonda satıldı.diğer illerdeki ts clup ve mağazalara yeteri kadar yetiştiremediler.vede en çok tercih edilen formalardan biri olan aston villa formasındanda aston villa klübü 40.000 adet çekince trabzonspora verilecek mal kalmadı gibi bir şey.onun için eylülün 15 ine kadar ürün sıkıntısı yaşanacak.fakat eylülün 15 inden sonra ürün sıkıntısı olmayacak gibi bir şey.

nike mağazalarında ürünümüz satılacakmı diye soracak olursanız nike mağazalarının belli büyüklükte olan mağazalarında satılacak.her nike mağazasında satılmayacak.

yani olayı migros gibi düşünün.M veya MM migroslarda satılmayacak.sadece MMM migroslarda satılacak diyebilirim
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

husky61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ya bence sesimizin duyulması lazım nebilim bişeler yapmak lazım bütün takımlar aldı formarlını ehryerde görüoz formaları giyio herkes biz bakıoz hayret yaa

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Formalara ilgi olacağı daha sezon başlamadan belliydi. 10 bin veya 12 bin bu rakamlar komik geliyor bana. Türkiye'nin hiç olmazsa büyük şehirlerindeki belli başlı mağazalara formalar gönderilmeliydi.

Nereden
    Kocaeli

arkadaşlar birde şu var.ts clup yetkililerini bizde pek gaza getiremiyoruz.

şöyle bir örnek vereyim.olimpiyattaki maçta 1200 forma getirldi.bunun 700 adeti satıldı.500 tanesini trabzona geri götürdüler.eminim oradaki korsancılar daha fazla forma satmıştır.

bunlarıda göz önünde bulundurursak ts clup yetkililerinden ne kadar mal istemeye hakkımız var diye düşünmüyor değilim
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ŞEHİR TAKIMIDIR

Emo91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu basligi acdigin icin seni kutluyorum kardesim.

artik ts clubdan online almak istiyorum formami, ayrica tüm nike magzalarinda bulunmali bizim formamiz.
    hic bir yerde yok, bu nasil is.
    En büyük TS

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Cool

Alıntı Zafer BİLGİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

şöyle bir örnek vereyim.olimpiyattaki maçta 1200 forma getirldi.bunun 700 adeti satıldı.500 tanesini trabzona geri götürdüler.eminim oradaki korsancılar daha fazla forma satmıştır.
    Benim gördüğüm kadarıyla ben de dahil bir çok kişi fellik fellik TS tırını aradı durdu oralarda..

Dışarıda görevli olan polisler ve diğer görevliler de dahil olmak üzere hiçkimse bizlere TS tırının stadyuma gelmediğini ve stadın içerisinde forma satışının olduğunu söyleyemedi her nedense..

Bunun üzerine bir çok kişi de üzerindeki gömlek ya da tişörtler ile maçı izlemek yerine mecburen fırsatçı işportacıların ağlarına düştüler ne yazık ki..

Ben forma almaktan ümidi kesip stadyuma giriş yaptıktan sonra son bir kez kaset satan kızlardan birisine sorduğumda o söyledi bana şu odada forma satılıyor diye..

Yani düzgün bir organizasyon olsaydı o gün çok daha fazla forma satılırdı eminim..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Nereden
    İstanbul

Alıntı Zafer BİLGİN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bunlarıda göz önünde bulundurursak ts clup yetkililerinden ne kadar mal istemeye hakkımız var diye düşünmüyor değilim
    Degerli kardeşim bende olimpiyattaki maçta forma almak istedim hem kendime hemde çoçuguma kendime beyaz formadan alacaktım m beden giyiyorum xxl kalmış çoçugumada forma bulamadım almaya...

Zaten ordaki organizasyonun kötülügünü burda yazmaya kalksam sayfalar yetmez...

Mesela en son Ankaradaki maçtan önce ve sonra forma satılmadı böyle saçmalık olurmu..

Sen orda forma satma ürün satma korsanlara dur deme sonrada git topu kabahati taraftara at..

İlk önce biz igneyi kendimize batıralım sonra çuvaldızı batırmaya tonla adam buluruz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)