Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 182 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kimse Sorumlusu Hesap Versin!..

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sorun bizim kulüp ile nike mağazaları arasındaki forma başına kulübe ödenecek kar payında... Kulüp diğerlerine göre biraz fazla talep etmiş. Bilmiyorum ama bilinçli de yapılmış olabilir bütün gelir kulübün kasasına girsin diye.

Akif Gür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haznedar daki ts clup mağazasında satılıyormu şuanda forma

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benım anlamadıgım dunyadakı 2. takım olacağız muhabbetı...

daha önce barcelona da nıke'a cubuklu forma yaptırıyordu?
    Egemen Ve Selçuğun içine düştüğü girdaba Allah kimseyi düşürmesin. İnsanların Onurları ve Şerefleri vardır ve Bunun için yaşarlar.
    Tavan yaptıklarında istanbul takımlarına transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi şimdi daha çok seviyorum.

inprise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Evet bu forma tasarımı ve satışında sorun olduğu aşikar fakat bu konuda yönetime biraz zaman tanımak lazım. İş bilmez başkan ve yönetimlerle mahalle külübü seviyesine indirilmiş kulübü yeniden ayağa kaldırmak kolay değil.Bence yönetim bu sorunun farkında çözüm yakında gelecektir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emir BAYRAK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benım anlamadıgım dunyadakı 2. takım olacağız muhabbetı...

daha önce barcelona da nıke'a cubuklu forma yaptırıyordu?
    Nike yıllardır dünya kulüplerine çubuklu formalar üretiyor. Hazır kolleksiyonlarında da çubuklu modeller mevcut. Haber fotomaçta çıkmıştı. Ve bilgi eksiklikleri cümle düşüklükleri ile doluydu. Bir anda efsaneye dönüştü.

Dünya üzerinde renkleri bizim renklerimiz olan sponsoru Nike ve çubuklu forma giyen başka bir takım yok, Nike'ın hazır kolleksiyonlarında da bizim reklerimizde çubuklu forma yok. Dolayısıyla üretimi yapılan çubuklu forma tamamen bize özel yapılıyor. Bahsi geçen inter forması da özel yapılıyor olabilir. İnter gibi denilince haberin anlamı değişiyor bir anda, habercilik işte.

Aston Villa modeli diye bilinen gövdesi bordo kolları mavi formamızın Aston Villa ile benzerlik dışında bir ilgisi de yok. Aston Villa'nın ne geçen seneki ne de bu seneki modeli bizim şu anda giydiğimiz modelden değil. Bu model ve rengi dünya üzerinde giyen başka takım olmadığı için bu modelde farkında olmadan Trabzonspor'a özel olmuş oldu.

Bu seneki aksaklıkları göz önüne alarak seneye daha hazırlıklı olacağımız kesin. Nike'ın zaman istemesinin nedeni de buydu. Dünya üzerinde binlerce ürün ve takıma ürün yetiştiren bir sisteme sonradan dahil olunca bu tür aksaklıklar olması bir açıdan normal. Çünkü bizim dışımızda çok daha önce anlaşmaları imzalanmış, kolleksiyonları seçilmiş üretim planlamaları yapılmış kulüpler var sırada.

Armalarımızın nakış olması, sponsor logolarının ürünlerde daha zarif kullanılması, sırt numaralarının fontalarının daha modern ve bize özel olmasını istemek bizim en tabii hakkımız. Ve yapılabilecek şeyler.

Bu sayfaların ve fikirlerimizin dikkatle izlendiğini ve dikkate alındığını çok net biliyorum.

Aktif beklemedeyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Akif Gür Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haznedar daki ts clup mağazasında satılıyormu şuanda forma
    Satılıyor istediğin bedeni bulabilirmisin bilmem ama gidip bakmanda yarar var.
    DOZER CEMİL

CaMoKaEnEs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende gittim nikeye dedim ne iş nie satmıorsunuz dediler hergün aynı soruyu soruolar
    dedim sorarlar tabi yan tarafta adidas var fb ve gs nin formaları var ama biz nikeye sponsoruz ama bizim yok
    nedenini sordum sipariş verdik beklioruz diip geçiştiriolar
    bunun sorumlusu kimse gercekten düzeltilsin
    --7--TeK AşKıM vAr oDa TrAbZoNsPoR--7--

Akif Gür - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Şahinoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satılıyor istediğin bedeni bulabilirmisin bilmem ama gidip bakmanda yarar var.
    saol abi

CaMoKaEnEs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende haznedarda oturuorum var istediğin forma ama bende tam olarak bilmmiorum istediğin her beden varmı die
    --7--TeK AşKıM vAr oDa TrAbZoNsPoR--7--

Nedense bu forma işi biraz hafife alınmış gibi,gerek yönetim gerekse imalatçı firma tarafından.Belkide bizler firmanın ismi ile fazla beklentiye girdik ki ben öyle oldum.Yapılan formaları gerek dizayn gerekse renk açısından pek iç açıcı bulmadım.İnşaallah yazılanlar doğrudur ancak ben bu sene bu formalara ilave olarak yeni dizayn forma ( özellikle çubuklu ) yapılacağına inanmıyorum.Yani 2008-2009 formaları bunlar.Ve bunlara razı olmamız isteniyor..
    Yüzüne çarpmak gerek zamanenin fendini...
    Göster: Kabaran sular nasıl yıkar bendini?
    Küçük görme, hor görme, delikanlım kendini

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ts Clup internet sitesindede yok formalar bjk maçını yeni nike formayla izlemeyi hayal ediyorum acil acillll !
    Kazimişi gzas vorert

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bu yönetime gelecek yil icin ders olmali.

örnek vereyim Bundesliga kulüpleri yeni sezon formalarini daha sezon bitmeden tanitiyorlar. hatda lig'in son macinda
    yeni sezon'un formasini giyniyorlar.

Schalke'nin bir calisani repörtajda dile getirmisti, yaklasik 12 ay boyunca formalarin nasil olacagini tartismislar, arastirmislar ve neticede 2-3 ayri forma'yi taraftara sunmuslar. düsünün yani, 12 ay boyunca adamlar ekip kurup gayret etmisler.

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

.....
    Ziyaretçi

Kastamonuda ki nike mağazasına gidiyorum(migrosta ki)

-Trabzonspor forması geldi mi ?
    *2 hafta içinde gelecek.

2 hafta sonra

-Trabzonspor forması geldi mi?
    *3 büyükler ile anlaşmamız var Trabzonspor forması hiç gelmeyecek!!!!

Halen daha deliriyorum.Sinirden ne dediğimi bilmiyorum o an!!!!!!!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu konunun affedilir bir yanı yok, Almanyadan akrabalar forma forma diye başımızın etini yediler ama henüz onlara hiçbirşey gönderemedik...biz de alamadık , ne zaman geleceğini de bilemiyoruz...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bu forma hikayesi fb nin başına gelemezdi bence ,şayet gelseydi adamlar uzaydan forma getirirlerdi.Bunun sebebi ciddiye alınmayışımız olabilir mi.
    Çünkü formalar ilk çıktığı zaman millet formalar için neden çubuklu yok sorusu yöneltmişlerdi ,buna mukabil forumda birden çok NİKE hakkı savunucusu ortaya çıkmıştı.
    Düzelecek yeni çubuklu formalarda gelecek dediler millete,millet beğenmediği formayıda bulamıyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Standart Şayet böyle bir şey mümkünse

"Taraftarlarımızın formayla izleme alışkanlığını kazanmaları kulübümüze destek olacağı gibi sahadaki oyuncularımıza da tribünlerden, biz de sizlerle birlikte oynuyoruz mesajını vermek olarak algılanacaktır." Ersun Yanal . . .

Forma bulabilirsek seve seve...

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 61Ömer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kastamonuda ki nike mağazasına gidiyorum(migrosta ki)

-Trabzonspor forması geldi mi ?
    *2 hafta içinde gelecek.

2 hafta sonra

-Trabzonspor forması geldi mi?
    *3 büyükler ile anlaşmamız var Trabzonspor forması hiç gelmeyecek!!!!

Halen daha deliriyorum.Sinirden ne dediğimi bilmiyorum o an!!!!!!!
    Allah Allah neden böyle bir anlaşma olsun ki?

Her birinin sponsoru farklı farklı, nasıl karışabilecekler nike mağazalarına?

Samet Türkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Devre arasını bekleyelim diyorum ama daha 12 hafta var.Milli maçlarıda sayarsak süre uzuyor. Yenileri bırakın koca Bursa'da eskileri bile bulamıyorum. Hiçbir zamanda bulamadım.
    Konu Samet Türkmen tarafından (03.09.2008 Saat 14:30 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

OFLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben tüm formalardan almıştım.. bordo ve maviyi isteyen 2 arkadaşa hediye edince şimdi bende formasız kaldım... Keşke yenilerini almadan vermeseydim diye içimden geçiriyorum.. Ama olsun nasipse turuncu formayla bjk macında yerimizi alacaz
    Teşekkürler ADMIN!!!

Misina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dünya devi olan bi marka nasıl oluyorda forma yetiştiremiyor anlamış değilim.
    Traktörlerle Türküler Geçsin Alt Başımdan Mezarlığın,
    Seher Aydınlığında Taze İnsan Yanık Benzin Kokusu

Muhammed KOÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

korkarım daha mağazalarla irtibata bile geçilmemiş.hangi mağazaya girdiysem bilmiyorum bize bir bilgi gelmedi diyorlar..
    devamı gelsin mi gelsin çok özledik çünkü...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Misina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünya devi olan bi marka nasıl oluyorda forma yetiştiremiyor anlamış değilim.
    Dünya devi markalar bu işi profesyonelce ve olması gerektiği gibi yapıyor aslında. Nike ve Adidas gibi büyük markalar bizim gibi sponsor oldukları takımlara forma hazırlamak için bir sene öncesinden hazırlık yapıyorlar.
    Her sene, o senenin modasına göre şekillenen, yenilenen kolleksiyonlar ve tasarımlar çıkış tarihinden çok önce uzun çalışmalar sonucu ortaya çıkıyor. Kulüplerle olan görüşmeler, tasarımlar, örnek üretimler, taraftar beklentileri, üretim, dağıtım, pazarlama, reklam gibi görünmeyen birçok yüzü var işin.

Üretim işi ve ticaret yapanlar bilir büyük kapasiteli üretim işlerinde üretim bandına hemen giremezsiniz.
    Hele bizim gibi özel renkler söz konusu ise üretim zamanı ve maliyeti etkileniyor ister istemez.

Biz, dünyada binlerce parçadan oluşan kolleksiyon ve ürünler üreten, yüzlerce spor kulübü ile sözleşmeleri bulunan, anlaşmaları bizden çok daha önce yapılmış bizden daha kurumsal kurumlara hizmet veren bir sistemin içine son dakikada dahil olduk. Üstelik adamlar tam anlamıyla size hizmet verebilmemiz için bize bir yıl verin dediler baştan.

Trabzonspor taraftarının profilinin beklentilerinin doğru değerlendirilmediği kanaati oluşuyor hepimizde.
    Ama bu sorunumuzun kaynağı Nike mı, Trabzonspor kulübü mü, TS Club mı? İmzalanan sözleşmenin şartları mı? Bilgi sahibi değiliz. Ama merak ediyoruz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kadir Aydın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sorun bizim kulüp ile nike mağazaları arasındaki forma başına kulübe ödenecek kar payında... Kulüp diğerlerine göre biraz fazla talep etmiş. Bilmiyorum ama bilinçli de yapılmış olabilir bütün gelir kulübün kasasına girsin diye.
    Sorun şu ki; kasaya birşey giremiyor.

İnternette dahil satış işini organize edemiyorsan, bu işi becerebilecek bir firmaya ihale edersin, o senin yerine yapar. Kârdan biraz feragat edersin, öte yandan sürümden daha çok kazanırsın, markan ve ürünlerin senin ulaşamadığın birçok yere çok daha az maliyete ve daha hızlı şekilde ulaşır ve herkes kazanır, müşterin memnun olur.
    Yanılıyor muyum?

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben şuna takıldım esasen Telefon açtım kulübe yetkili arkadaş diyorki elimizdeki formalar tükendi 5000(yazı ile yazayım beş bin) adet yeni sipariş geçtik diyor....eleman...

Yahu ayıptır günahtır koskoca kulüp nike firmasına 5000 edet forma siparişi geçiyor...

Kardeşim şu nike firmasının türkiye genelinde binlerce magazası var birer adet yollasan bu rakam yetmez...

Demekki bu adamlar bu formaları sadece trabzonda birde haznedardaki kırtasiyecide satmayı düşünüyorlar...

Mantıkta mahmutpaşa mantıgı...

Yuh diyorum sorumlu kişinin kim oldugunu merak ediyorum..
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Emir BAYRAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nike yıllardır dünya kulüplerine çubuklu formalar üretiyor. Hazır kolleksiyonlarında da çubuklu modeller mevcut. Haber fotomaçta çıkmıştı. Ve bilgi eksiklikleri cümle düşüklükleri ile doluydu. Bir anda efsaneye dönüştü.

Dünya üzerinde renkleri bizim renklerimiz olan sponsoru Nike ve çubuklu forma giyen başka bir takım yok, Nike'ın hazır kolleksiyonlarında da bizim reklerimizde çubuklu forma yok. Dolayısıyla üretimi yapılan çubuklu forma tamamen bize özel yapılıyor. Bahsi geçen inter forması da özel yapılıyor olabilir. İnter gibi denilince haberin anlamı değişiyor bir anda, habercilik işte.

Aston Villa modeli diye bilinen gövdesi bordo kolları mavi formamızın Aston Villa ile benzerlik dışında bir ilgisi de yok. Aston Villa'nın ne geçen seneki ne de bu seneki modeli bizim şu anda giydiğimiz modelden değil. Bu model ve rengi dünya üzerinde giyen başka takım olmadığı için bu modelde farkında olmadan Trabzonspor'a özel olmuş oldu.

Bu seneki aksaklıkları göz önüne alarak seneye daha hazırlıklı olacağımız kesin. Nike'ın zaman istemesinin nedeni de buydu. Dünya üzerinde binlerce ürün ve takıma ürün yetiştiren bir sisteme sonradan dahil olunca bu tür aksaklıklar olması bir açıdan normal. Çünkü bizim dışımızda çok daha önce anlaşmaları imzalanmış, kolleksiyonları seçilmiş üretim planlamaları yapılmış kulüpler var sırada.

Armalarımızın nakış olması, sponsor logolarının ürünlerde daha zarif kullanılması, sırt numaralarının fontalarının daha modern ve bize özel olmasını istemek bizim en tabii hakkımız. Ve yapılabilecek şeyler.

Bu sayfaların ve fikirlerimizin dikkatle izlendiğini ve dikkate alındığını çok net biliyorum.

Aktif beklemedeyiz.
    Çok güzel anlatmışsın abi, ellerin dert görmesin.
    Egemen Ve Selçuğun içine düştüğü girdaba Allah kimseyi düşürmesin. İnsanların Onurları ve Şerefleri vardır ve Bunun için yaşarlar.
    Tavan yaptıklarında istanbul takımlarına transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi şimdi daha çok seviyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)