Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 31 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Pandomim sanatçýsý turistlere eþek þakasý...!

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Biz bile bu olaylarý tüm Trabzon'a mâl edeceksek onlar da en ufak olaylarý mâl ediyorlar zaten Süleyman abi. Trabzon'u yerdirmek için adamlarýn eline malzeme veriyor vatandaþlar.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Biz bile bu olaylarý tüm Trabzon'a mâl edeceksek onlar da en ufak olaylarý mâl ediyorlar zaten Süleyman abi. Trabzon'u yerdirmek için adamlarýn eline malzeme veriyor vatandaþlar.
    Abi sorunda orda mal edicek olaylar vermiyeceksin ellerine.Daha doðrusu verdirmiyeceksin.Orda baktýn öle yapýyorlar sende onlara aynýsýný yapýcaksýn.
    #15 Ferhat ÖZTORUN

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

benim korkum bu fotoðraf eðer NTV deki ''O'' an programýna düþerse iþte ozaman cümle aleme rezil olmuþ olacaðýz....þimdiliksadece gazetelerde yayýnlanmýþtý bu haber

Nereden
    Ýstanbul

Trabzonda pandomin sanatýný icra etmeye kalkarsan olacaðý bu yane bazý arkadaþlar kendilerini fazla kaptýrmýþlar iki tane velet makara yapmýþ kacmýþlar zaten üstunuze almayýn

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Alýntý keyfekeder61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi sorunda orda mal edicek olaylar vermiyeceksin ellerine. Daha doðrusu verdirmiyeceksin.Orda baktýn öle yapýyorlar sende onlara aynýsýný yapýcaksýn.
    Ýþte bunun çözüme kavuþmasý gerekiyor. Ben de oraya parmak basmak istemiþtim.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Adý üstünde: Eþek þakasý

Çok sayýda Trabzonlu'nun da merakla izlediði surrealist sanatçýlar, vücutlarýna sardýklarý gazetelerle gösterilerini sunarken, izleyenler arasýnda yer alan birkaç eþek, önce yere düþen gazete parçalarýný ateþe verdi, sonra da ellerindeki çakmaklarý, üzerleri gazete kaðýdý ile kaplý oyun sahneleyen sanatçýlara uzatarak korkuttu. Geliþmelerden endiþe eden birkaç kiþinin haber verdiði polisler olay yerine gelince sanatçýlarý taciz edenler eþekler kaçtý
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)