Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Takýmýmýzýn Deplasman Masraflarýnýn Kulüp Dýþý Kaynaklardan Karþýlanmasý Doðru mu?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Standart Takýmýmýzýn Deplasman Masraflarýnýn Kulüp Dýþý Kaynaklardan Karþýlanmasý Doðru mu?

Resmi sitemizi kontrol ederken 2 haberle karþýlaþtým. Ankaragücü deplasmanýnda A takýmýn ve Paf takýmýn seyahat konaklama vb. masraflarýný karþýlayan 2 kiþiye teþekkür ediliyor.
    Bahsi geçen kiþilere bende teþekkür ediyorum.

Konuya gelirsek,
    Profesyonelleþmesini ve kalýcý, saðlýklý gelirlerle yönetilmesini arzu ettiðim Trabzonspor'un deplasman masraflarýnýn büyük ihtimalle Trabzon'lu iþadamý olduklarýný tahmin ettiðim kiþilerce karþýlanmasý ne kadar doðrudur. Acaba Trabzonspor'un parasý yokmu? Eðer yok ise Trabzonspor için fedakarlýk yapan bu insanlarla daha profesyonelce çalýþýlamazmý? (Sponsorluk gibi) Yýllardýr Karadenizli, Trabzon'lu iþ adamlarýnýn Trabzonspor'a sahip çýkmamasýndan yakýnan birisi olarak bu iþlerin daha profesyonelce yürütülmesi gerektiðini düþünüyorum.

Çok gereksiz bir düþüncede olabilir benimki. Fazla profesyonel düþünüyorumdur belkide. "Ne güzel adamlar maddi katkýda bulunmuþ iþte, daha ne istiyorsun" denilebilir.

Bilemiyorum. Siz ne dersiniz?
    "Arkasýndan yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayýlmaz. Köpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un çok ihtiyacý var"

tahsin61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

Tesekkür ediyorum masraflari üstelenlere ama bence daha hayirli bir is icin paralarini degerlendirebilirler...Acikcasi sasirdim, bilmiyorum benim fikrime kimler katilir ama ben böyle düsünüyorum bence kulüp kendisi karslamasi gerekiyor

Emre Emiroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

bunda garipsenecek birþey yok bencce. konaklama masraflarýmýzý karþýlayacak kadarr paramýz tabiki vardýr. en kötü, en sýkýþýk dönemlerimizde bile vardý. ve bunun adý hiçbir zaman yapýlmadý. masraflarýn baþkasý tarafýndan karþýlanmasý bence yapýlmýþ bir jestten baþka birþey deðildir. baþkasý masraflarýmýzý ödedi diye camia olarak ezilmiþte olmayýz. fazla üstüne düþülecek bir konu deðil bence

Hüseyin Çümen - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

iþ adamlarý klübe biraz olsun katkýmýz olsun diye bu þekilde istekte bulunmuþlar ve takýmda bunu deðerlendiriyor

dayanýþma adýna güzel hareketler
    takýmýmýzýn buna tabiki ihtiyacý yok amaverdiði msj bence güzel

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Bence, anahtar kelimeler "geçiþ dönemi"...
    Adamlar sinekten yað çýkartýyorlar, anlayýþlý olmak lazým.

Ozan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Bence kulübümüzün son yýllardaki maddi durumuna bakarsak yönetimimiz iyi bir politika izliyor bu konuda diyebilirim . En azýndan kulübün ekonomisi güzel bir duruma gelinceye kadar bu þekilde gitmesi uygundur . Her ne kadar amatörce olsa da ...

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

bence tuhaf karsilanmasi gereken bir durum ortada yok.
    masraflari karsilayan isadamlarina tesekkür etmek lazim.
    sürekli farkli kisiler masraflari üstlendigi icin sponsorluk anlasmalari cazip gelmeyebilir onlara.
    ben bu durumun zaten gecici bir durum olduguna inaniyorum.
    kendi ayaklari üstünde durabilen bir kulüp oldugumuzda bu tip seylere ihtiyacimiz kalmayacaktir.
    yine de maddi manevi verilen her türlü destege saygi duymak lazim.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Alýntý tahsin61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tesekkür ediyorum masraflari üstelenlere ama bence daha hayirli bir is icin paralarini degerlendirebilirler...Acikcasi sasirdim, bilmiyorum benim fikrime kimler katilir ama ben böyle düsünüyorum bence kulüp kendisi karslamasi gerekiyor
    farkeden hýcbýrsey olmayacak ký. adam oraya para vermese kulube vercek. yaný para býr sekýlde trabzonsporun masraflarý ýcýn kullanýlacak. yaný degýsen býrsey yok. becne guzel. bu zor zamanlarda býrde bu sekýldeký masraflar ýle ugrasýlmamýs olur.

Fatih Solmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Bence elini taþýna altýna koyanlar olmalý, onlara da teþekkür edilmeli.kulüpten para çýkmamasý masraflarýn minimuma indirilemesi gayet yerinde.

þahinler61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bence bu bir küçülme deðil büyümedir.þimdi artvinhopaspor deplasmana gittiðini düþünün kalkýp da biri masraflarý karþýlamaz heralde

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

trabzonlu isadamlarimiz bizim anladigimiz dilden trabzonspora katki sagliyorlar kanaatindeyim ama dedigin gibi bu isler sponsorluklarla daha profesyonel anlayista da olabilir. tabi bu arada trabzonsporumuza destekte bulunmak isteyen isadamlarimizda daha farkli sekilde destek olurlar kulube.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    40

simdi resmi siteye baktim da o otel segmen yillardan beri trabzonspor kafilesini agirlayan bir oteldir. sayin tigin sen de bilirsin o oteli belkide. ben de orada mac izlemisimdir zamaninda. trabzonlularin gittigi bi mekandir.
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamýna hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sýrasýnda- bunu açýklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsýlýr ve tartýþýlýr. Tefrika (ayrýmcýlýk, nifak) yaratmýþ olurlar. O nedenle dikkatli olmalarýný tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralýk 1933)

feneri "ampül" aydýnlatýr ancak "güneþ" kendiliðinden ýþýk verir !

Emir BAYRAK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

yönetime teþekkür ederim açýkcasý. bizim forma dergi paralarýmýzý sponsorlarla destekleyip gökhan ünallar, colman'lar alýnýyor iþte.

tebrikler. çalýþýyor bizimkiler..

Eskilere dönmek istemiyorum da. Þükürler olsun. Albayraklarý gördü bu takým!
    Egemen Ve Selçuðun içine düþtüðü girdaba Allah kimseyi düþürmesin. Ýnsanlarýn Onurlarý ve Þerefleri vardýr ve Bunun için yaþarlar.
    Tavan yaptýklarýnda istanbul takýmlarýna transfer olmayan Gökdeniz Ve Fatih Tekke'yi þimdi daha çok seviyorum.

Erdal - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    50

Bizde bundan sonra Ankara seyahatlerimizde o oteli kullanalým Bence þimdilik bu uygulamanýn hiç bir sakýncasý yok. Olaðanüstü hal dönemi

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Orada o iþadamýnýn adý yerine þirketinin adý yazsa daha þýk olabilirdi.
    Stand-upçý baþkan istemiyoruz!

Great White - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Cool

Galatasaray gibi kendisini Avrupa Devi olarak lanse eden bir takýmýn uluorta her türlü platformda taraftarýndan para dilenen onlarca organizasyonunun yanýnda çok da gurura yedirilmeyecek bir sorun göremiyorum açýkçasý

Ama baþlýðý açan arkadaþýmýzýn çekincelerini ve sponsoruk önerilerini de kayda deðer buluyorum..

Günümüzde kulübün neredeyse yarýsýný baþka ülke vatandaþý insanlara satan bir anlayýþa sahip Avrupa Devleri bile varken býrakýn da birkaç sýrtý kalýn iþadamýmýz çam sakýzý çoban salata misali elini cebine atýversin yahu
    "söylediklerin kimseyi rahatsýz etmiyorsa hiçbi' þey anlatmýyorsun demektir"

GW

KemaL_Ts - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bence süper bir sey... allah onlardan razi olsun!

BU ARA RAMAZANINIZ MÜBAREK OLSUN!!

Hakanbostan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

bencede iþ adamlarýmýzý ve özellikle sadri baþkaný tebrik etmek lazým iþ adamlarýmýzla klubü bir bütün haline getirrdiði için.. bence çok müthiþ bir uygulama ve bunun profesyonel hale gelmesi gerekiyor... her þehir de bir iþ adamý deplasman maçlarýna sponsor olmasý gibi belki çok yüklü bir baðýþ deil ama yinede klübün bir arada olmasý için yapýlmasý gereken birþey. ve ya ortak bir havuz oluþturulup baðýþlar orada toplanýp böyle ufak ama sürekli olan giderlere harcanabilir... bu zor zamanlarýmýzda klübe özellikle manevi açýdan büyük katký olur die düþünüyorum
    Beraber yürüyoz biz bu yollarda, Beraber ýslanýyoz yaðan yaðmurda,
    Þimdi sýra geldi þampiyonluða, Hayden Uþaklar bi gayret yav...

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Herkes imkanlarý doðrultusunda Trabzonspor'a birþeyler vermek istiyor,bunda garipsenecek bir durum yok,hepsine teþekkür etmek lazým.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

astatin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Burada önemli olan verilen mesajtýr,nasýl ki taraftarlarýmýz kombine vb. þekilde takýma destek oluyorsa dýþarýdaki iþ adamlarýmýzda deplasman masraflarýnýn ödeyerek her zaman yanýndayýz, biz biriz ve beraberiz mesajý vermektedirler.Yoksa Trabzonspor gibi bir kulüp 3-5 kuruþluk deplasman masrafýný veremeyecek bir takým deðil,inþallah bundan sonrada takýmýmýz her gittiði yerde bu tür jestlerle karþýlaþýr.

extremer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

yapýlsa da bunun resmi sitenin ana sayfasýnda maç-maç ayrýntý ayrýntý þu masraflarý þu kiþi bu maçýn þu konaklamasýný þu kiþi karþýladý þeklinde reklamýnýn yapýlmasý doðru deðil

sene sonunda hepsine birer plaket yapýlýr ortak bir yazýyla adlarý açýklanýr. ama bu biraz küçültücü bi davranýþ bence
    -ibrahima yattara-

Salih Yazýcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

web sitemiz hata yapmýþtýr çünkü adamlara teþþekür ederken adamlarýn soyadý yazýcýoðlu deðil yazýcý dýr bunu bile doðru yazýlmamýþtýr bence haber ya kaldýrýlsýn yada düzeltilsin

burhan_akgun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

insanlar sadece takýmlarana hizmet etmek istiyor kulupte bunu yapýyor trabzona hizmet eden herkese sonsuz teþekkürler
    Akýllý adam aklýný kullanýr. Daha akýllý adam baþkalarýnýn da aklýný kullanýr.Güzel Sözler
    Bernard Shaw

ensar6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    39

olaðanüstü hal filan diyen arkadaþlar olmuþ ama hiç anlam veremedim...her zaman olabilecek çok güzel bir olay bu...keþke benmde o kadar param olsa mesela antep masraflarýný ben karþýlasam...

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

ne kadar masraf tutuyor onu bilmek lazým yönetim gerekli görüyorki böyle davranýyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)