Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Takmmzn Deplasman Masraflarnn Kulp D Kaynaklardan Karlanmas Doru mu?

Trabzonspor Kongre yesi
    tigin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    41

Standart Takmmzn Deplasman Masraflarnn Kulp D Kaynaklardan Karlanmas Doru mu?

Resmi sitemizi kontrol ederken 2 haberle karlatm. Ankaragc deplasmannda A takmn ve Paf takmn seyahat konaklama vb. masraflarn karlayan 2 kiiye teekkr ediliyor.
    Bahsi geen kiilere bende teekkr ediyorum.

Konuya gelirsek,
    Profesyonellemesini ve kalc, salkl gelirlerle ynetilmesini arzu ettiim Trabzonspor'un deplasman masraflarnn byk ihtimalle Trabzon'lu iadam olduklarn tahmin ettiim kiilerce karlanmas ne kadar dorudur. Acaba Trabzonspor'un paras yokmu? Eer yok ise Trabzonspor iin fedakarlk yapan bu insanlarla daha profesyonelce allamazm? (Sponsorluk gibi) Yllardr Karadenizli, Trabzon'lu i adamlarnn Trabzonspor'a sahip kmamasndan yaknan birisi olarak bu ilerin daha profesyonelce yrtlmesi gerektiini dnyorum.

ok gereksiz bir dncede olabilir benimki. Fazla profesyonel dnyorumdur belkide. "Ne gzel adamlar maddi katkda bulunmu ite, daha ne istiyorsun" denilebilir.

Bilemiyorum. Siz ne dersiniz?
    "Arkasndan yz kpek havlamayan kurt, kurt saylmaz. Kpekleri bilmem ama bu kurta Trabzonspor'un ok ihtiyac var"

tahsin61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.08.2008

Tesekkr ediyorum masraflari stelenlere ama bence daha hayirli bir is icin paralarini degerlendirebilirler...Acikcasi sasirdim, bilmiyorum benim fikrime kimler katilir ama ben byle dsnyorum bence kulp kendisi karslamasi gerekiyor

Emre Emirolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

bunda garipsenecek birey yok bencce. konaklama masraflarmz karlayacak kadarr paramz tabiki vardr. en kt, en skk dnemlerimizde bile vard. ve bunun ad hibir zaman yaplmad. masraflarn bakas tarafndan karlanmas bence yaplm bir jestten baka birey deildir. bakas masraflarmz dedi diye camia olarak ezilmite olmayz. fazla stne dlecek bir konu deil bence

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    36

i adamlar klbe biraz olsun katkmz olsun diye bu ekilde istekte bulunmular ve takmda bunu deerlendiriyor

dayanma adna gzel hareketler
    takmmzn buna tabiki ihtiyac yok amaverdii msj bence gzel

Trabzonspor Kongre yesi
    EmrahYalnalp - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Ya
    41

Bence, anahtar kelimeler "gei dnemi"...
    Adamlar sinekten ya kartyorlar, anlayl olmak lazm.

Ozan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    30

Bence kulbmzn son yllardaki maddi durumuna bakarsak ynetimimiz iyi bir politika izliyor bu konuda diyebilirim . En azndan kulbn ekonomisi gzel bir duruma gelinceye kadar bu ekilde gitmesi uygundur . Her ne kadar amatrce olsa da ...

Cafer Bulur - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.10.2007
    Nereden
    Almanya
    Ya
    41

bence tuhaf karsilanmasi gereken bir durum ortada yok.
    masraflari karsilayan isadamlarina tesekkr etmek lazim.
    srekli farkli kisiler masraflari stlendigi icin sponsorluk anlasmalari cazip gelmeyebilir onlara.
    ben bu durumun zaten gecici bir durum olduguna inaniyorum.
    kendi ayaklari stnde durabilen bir kulp oldugumuzda bu tip seylere ihtiyacimiz kalmayacaktir.
    yine de maddi manevi verilen her trl destege saygi duymak lazim.
    "Ykseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Frtna Denir kmayn Yolumuza..."

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    31.08.2004
    Nereden
    Balkesir
    Ya
    37

Alnt tahsin61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Tesekkr ediyorum masraflari stelenlere ama bence daha hayirli bir is icin paralarini degerlendirebilirler...Acikcasi sasirdim, bilmiyorum benim fikrime kimler katilir ama ben byle dsnyorum bence kulp kendisi karslamasi gerekiyor
    farkeden hcbrsey olmayacak k. adam oraya para vermese kulube vercek. yan para br seklde trabzonsporun masraflar cn kullanlacak. yan degsen brsey yok. becne guzel. bu zor zamanlarda brde bu sekldek masraflar le ugraslmams olur.

Fatih Solmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Bence elini tana altna koyanlar olmal, onlara da teekkr edilmeli.kulpten para kmamas masraflarn minimuma indirilemesi gayet yerinde.

ahinler61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.11.2006
    Nereden
    Trabzon

bence bu bir klme deil bymedir.imdi artvinhopaspor deplasmana gittiini dnn kalkp da biri masraflar karlamaz heralde

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

trabzonlu isadamlarimiz bizim anladigimiz dilden trabzonspora katki sagliyorlar kanaatindeyim ama dedigin gibi bu isler sponsorluklarla daha profesyonel anlayista da olabilir. tabi bu arada trabzonsporumuza destekte bulunmak isteyen isadamlarimizda daha farkli sekilde destek olurlar kulube.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    37

simdi resmi siteye baktim da o otel segmen yillardan beri trabzonspor kafilesini agirlayan bir oteldir. sayin tigin sen de bilirsin o oteli belkide. ben de orada mac izlemisimdir zamaninda. trabzonlularin gittigi bi mekandir.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Emir BAYRAK - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.11.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

ynetime teekkr ederim akcas. bizim forma dergi paralarmz sponsorlarla destekleyip gkhan nallar, colman'lar alnyor ite.

tebrikler. alyor bizimkiler..

Eskilere dnmek istemiyorum da. krler olsun. Albayraklar grd bu takm!
    Egemen Ve Seluun iine dt girdaba Allah kimseyi drmesin. nsanlarn Onurlar ve erefleri vardr ve Bunun iin yaarlar.
    Tavan yaptklarnda istanbul takmlarna transfer olmayan Gkdeniz Ve Fatih Tekke'yi imdi daha ok seviyorum.

Erdal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.09.2006
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    47

Bizde bundan sonra Ankara seyahatlerimizde o oteli kullanalm Bence imdilik bu uygulamann hi bir sakncas yok. Olaanst hal dnemi

zkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.03.2007
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

Orada o iadamnn ad yerine irketinin ad yazsa daha k olabilirdi.
    Stand-up bakan istemiyoruz!

Great White - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.09.2007
    Nereden
    stanbul

Cool

Galatasaray gibi kendisini Avrupa Devi olarak lanse eden bir takmn uluorta her trl platformda taraftarndan para dilenen onlarca organizasyonunun yannda ok da gurura yedirilmeyecek bir sorun gremiyorum akas

Ama bal aan arkadamzn ekincelerini ve sponsoruk nerilerini de kayda deer buluyorum..

Gnmzde kulbn neredeyse yarsn baka lke vatanda insanlara satan bir anlaya sahip Avrupa Devleri bile varken brakn da birka srt kaln iadammz am sakz oban salata misali elini cebine atversin yahu
    "sylediklerin kimseyi rahatsz etmiyorsa hibi' ey anlatmyorsun demektir"

GW

KemaL_Ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.06.2007
    Nereden
    Almanya

bence sper bir sey... allah onlardan razi olsun!

BU ARA RAMAZANINIZ MBAREK OLSUN!!

Hakanbostan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.11.2006
    Nereden
    Ankara
    Ya
    32

bencede i adamlarmz ve zellikle sadri bakan tebrik etmek lazm i adamlarmzla klub bir btn haline getirrdii iin.. bence ok mthi bir uygulama ve bunun profesyonel hale gelmesi gerekiyor... her ehir de bir i adam deplasman malarna sponsor olmas gibi belki ok ykl bir ba deil ama yinede klbn bir arada olmas iin yaplmas gereken birey. ve ya ortak bir havuz oluturulup balar orada toplanp byle ufak ama srekli olan giderlere harcanabilir... bu zor zamanlarmzda klbe zellikle manevi adan byk katk olur die dnyorum
    Beraber yryoz biz bu yollarda, Beraber slanyoz yaan yamurda,
    imdi sra geldi ampiyonlua, Hayden Uaklar bi gayret yav...

Mustafa AYDIN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    45

Herkes imkanlar dorultusunda Trabzonspor'a bireyler vermek istiyor,bunda garipsenecek bir durum yok,hepsine teekkr etmek lazm.
    Gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

astatin - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

Burada nemli olan verilen mesajtr,nasl ki taraftarlarmz kombine vb. ekilde takma destek oluyorsa dardaki i adamlarmzda deplasman masraflarnn deyerek her zaman yanndayz, biz biriz ve beraberiz mesaj vermektedirler.Yoksa Trabzonspor gibi bir kulp 3-5 kuruluk deplasman masrafn veremeyecek bir takm deil,inallah bundan sonrada takmmz her gittii yerde bu tr jestlerle karlar.

extremer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

yaplsa da bunun resmi sitenin ana sayfasnda ma-ma ayrnt ayrnt u masraflar u kii bu man u konaklamasn u kii karlad eklinde reklamnn yaplmas doru deil

sene sonunda hepsine birer plaket yaplr ortak bir yazyla adlar aklanr. ama bu biraz kltc bi davran bence
    -ibrahima yattara-

Salih Yazc - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    Ankara

web sitemiz hata yapmtr nk adamlara teekr ederken adamlarn soyad yazcolu deil yazc dr bunu bile doru yazlmamtr bence haber ya kaldrlsn yada dzeltilsin

burhan_akgun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.06.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

insanlar sadece takmlarana hizmet etmek istiyor kulupte bunu yapyor trabzona hizmet eden herkese sonsuz teekkrler
    Akll adam akln kullanr. Daha akll adam bakalarnn da akln kullanr.Gzel Szler
    Bernard Shaw

ensar6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.07.2008
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    36

olaanst hal filan diyen arkadalar olmu ama hi anlam veremedim...her zaman olabilecek ok gzel bir olay bu...keke benmde o kadar param olsa mesela antep masraflarn ben karlasam...

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

ne kadar masraf tutuyor onu bilmek lazm ynetim gerekli gryorki byle davranyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)