Sayfa 1 Toplam 73 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1824 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türk Futbolu Son Dakika Haberleri

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Türk Futbolu Son Dakika Haberleri

FENERBAHÇE - İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR (SÜLEYMAN ABAY)

Haftanın en ilginç tayinlerinden birisi. Bu maça Süleyman Abay'ı MHK genel sekreteri Osman abisi atattırdı.
    Yalnız tuhaf bir maç olacak.
    Şu anda Türk futbolunun en güçlü iki adamı, Aziz Yıldırım ve Göksel Gümüşdağ karşı karşıya...
    Süleyman Abay için ise zor kararların maçı olacak.
    Bir tarafta kendisin FIFA yapmak için uğraşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden maaşlı Osman Avcı abisi, diğer tarafta ise aleyhine hata yapacak her hakemin kafasını koparacak güçteki Aziz Yıldırım.
    Osman Avcı bu atamayı yaptırırken ne düşündü, maçı seyrederken bunu öğreneceğiz.

Kaynak: medyaspor.com
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

Serdær - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güzel bir tespit.

Bakalım Bakalım
    Büyük Takım Büyük Futbolcularla Olur !..
    Real Madrid
    Manchester United
    twitter.com/TSerdarSx

Nereden
    İstanbul

Cimbom’a vergi affı!

Meclis’ten önceki gece geçen kanun paketiyle kulüplerin borçlarının teminatsız 10 yıla kadar ertelenmesi yasalaştı.

37.7 milyon YTL’lik vergi borcuyla tüm Süper Lig takımları içinde yüzde 73 payı bulunan Galatasaray’a piyango vurdu

MECLİS’TE kabul edilen amme alacaklarının tahsili ve bazı kanunlarda değişiklik öngören paket en çok bu yılı şampiyon bitiren Galatasaray’ın işine yarayacak. Önceki gece geç saatlerde Meclis’ten geçen kanunla spor kulüplerinin 1 Temmuz 2008’e kadar müraacatları halinde vergi, sigorta primi, sosyal güvenlik destek primi, işsizlik sigortası primi, idari para cezaları borçları ve bunlara ilişkin gecikme cezası gibi borçları, 10 yılı aşmamak üzere erteleniyor. Üstelik borcun taksitlendirilmesinde halen uygulanmakta olan erteleme faiz oranının 6’da biri dikkate alınacak ve teminat da istenmeyecek.

06.06.2008

Kaynak: stargazete.com
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu hafta fenerde, gaysede puan kaybederse kesinlikle sürpriz olmaz, hatta gayse kazanırsa sürpriz olur..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kayseri 3 puan vermez gayse yee...
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cimbom’a vergi affı!

Meclis’ten önceki gece geçen kanun paketiyle kulüplerin borçlarının teminatsız 10 yıla kadar ertelenmesi yasalaştı.

37.7 milyon YTL’lik vergi borcuyla tüm Süper Lig takımları içinde yüzde 73 payı bulunan Galatasaray’a piyango vurdu

MECLİS’TE kabul edilen amme alacaklarının tahsili ve bazı kanunlarda değişiklik öngören paket en çok bu yılı şampiyon bitiren Galatasaray’ın işine yarayacak. Önceki gece geç saatlerde Meclis’ten geçen kanunla spor kulüplerinin 1 Temmuz 2008’e kadar müraacatları halinde vergi, sigorta primi, sosyal güvenlik destek primi, işsizlik sigortası primi, idari para cezaları borçları ve bunlara ilişkin gecikme cezası gibi borçları, 10 yılı aşmamak üzere erteleniyor. Üstelik borcun taksitlendirilmesinde halen uygulanmakta olan erteleme faiz oranının 6’da biri dikkate alınacak ve teminat da istenmeyecek.

06.06.2008

Kaynak: stargazete.com

Futbola siyaset bulaşmış durumda..

EĞİTİM ŞART!!!

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Galatasaray berabere kalıp bizde bu gün yenersek uzun bir aradan sonra 1.lik koltuğuna otururuz.Sonrada 3. haftada Bjk'yi yenip koruruz.
    Més Que Un Club

Alıntı Atakan Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galatasaray berabere kalıp bizde bu gün yenersek uzun bir aradan sonra 1.lik koltuğuna otururuz.Sonrada 3. haftada Bjk'yi yenip koruruz.
    İnşallah....
    Kamu bimarına canan devay-ı derd eder ihsan / Herkesin derdine derman olan sevglim

Niçin kılmaz bana derman beni bimarı sanmaz mı? / Neden bana derman olmaz, beni hastası sanmaz mı?

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hıncal'ın sözleri Emre'nin annesini hastanelik etti !

Spor yazarı Hıncal Uluç'un Emre Belözoğlu hakkındaki sözleri milli futbolcunun annesini hastanelik etti.
    09 Eylül 2008 Salı 17:22

A Milli Futbol Takımı'nın Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 5. Grup'ta yapacağı ikinci karşılaşma olan Belçika mücadele öncesi çarpıcı bir gelişme yaşandı! Maça bir gün kala Fenerbahçe'nin yıldız futbolcusu Emre Belözoğlu, Fatih Terim'den izin alarak kamptan ayrıldı!

Belçika maçından önce düzenlediği basın toplantısında açıklamalarda bulunan Fatih Terim, Emre'ye yapılan eleştirilere cevap verirken, yıldız futbolcuya annesi kriz geçirdiği için izin verdiğini söyledi. Terim medyaya da yüklenerek, "Hala cumartesi ile çarşamba arası nasıl davranılacağını öğrenemediniz" dedi.

Fatih Terim Aurelio'nun oynama şansının yüzde 10 olduğunu da sözlerine ekledi.

"EMRE’NİN ANNESİ RAHATSIZLANDI"

Terim, annesi rahatsızlandığı için Emre Belözoğlu’na izin verdiğini açıkladı.
    "Bu konuyu aslında sizinle paylaşmayacaktım" diyen Terim, şöyle konuştu:
    "Emre’nin annesi rahatsızlandı. Sizin yaptığınızdan dolayı. Şimdi izin verdim evine gitti. Bir gün sonra maçı olacak oyuncumun başına bu geliyor. Emre’nin sizin içinizden birine yaptığı hareket sonrası bakış açımı ben de değiştirdim. Eskiden gazeteci, medya mensubu diye genelliyordum. Bunun hatalı bir davranış olduğunu anladım. Baktım ki herkes gazeteci olmuyor, gazetecilik mesleğine duyduğum saygıdan dolayı bazılarını ayırt etmeye başladım.
    Hatayı herkes yapıyor 26-27 yaşındaki gençler de yapacaklardır, biz de yapıyoruz bu hatayı ömür boyu ona ödetmek benim işim değil. Yetenekli oyuncu kim olursa olsun ben böyle davranırım. Bunun hesabını da kimseye vermem, böyle bir hesap yok yani."

Öte yandan, Emre Belözoğlu’nun annesinin dün akşam bir programı izlerken fenalık geçirdiği öğrenildi.

"TERİM MEDYAYA YÜKLENDİ"

Terim, medya olarak cumartesi ve çarşamba günü oynanan paket programı öğrenemediğimizi dile getirdi.
    Terim, "(İki tane maç var şu 3 günde bu çocukları en iyi şekilde moralle maça çıkaralım)ı öğrenemedik. Bu bizim eski hastalığımız bizden biri ne yapsa ona bir kulp takmak ama yabancılar yapınca hayranlıkla alkışlamak bizim eski hastalığımız. Türk insanın yeteneklerinden benim şüphem yok. Sadece futbol değil, her dalda her alanda doktorundan mühendisine yazarımızdan çizerimize dünyadaki meslektaşlarımızdan hiçbir eksiğimiz yok fazlamız var. Ama iyi organize olamıyoruz dışarıya kendimizi anlatamıyoruz. Paket programı öğrensek, bugün Emre’ye annesi hastalandı diye izin vermek zorunda olmazdık. Her türlü teklife de açık oluruz, aramızdan biri çıkıp uluslararası başarı yakaladığında nedense takdirden çok düşman kazanıyor bu çocuklar bu hastalığımız da yeneceklerdir" diye konuştu.

Emre mahkemeye gidiyor

Milli oyuncu Emre Belözoğlu, kendisiyle ilgili eleştirilerde bulunan spor yazarı Hıncal Uluç ve programı yayınlayan televizyon kanalına tazminat davası açacağını açıkladı.
    Emre Belözoğlu, ''emrebelozoglu5.com'' adresli resmi internet sitesinde konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ''8 Eylül Pazartesi günü bir televizyon kanalında yayınlanan 90 Dakika programında, Hıncal Uluç tarafından hakkımda hakaret sınırını aşan ithamlarda bulunulmuştur. Bu yapılan yorumlar karşısında tüm hukuki haklarımı kullanarak, Hıncal Uluç ve şahsımla ilgili bu tür yorumların yayınlanmasına izin veren kanal hakkında tazminat davası açacağım. Türk spor kamuoyuna saygı ile duyururum'' ifadelerini kullandı.

Hıncal Uluç ne demişti?

Hıncal Uluç'tan Milli Takım Kaptanı Emre Belözoğlu’na çok ağır eleştiri

NTV’de yayınlanan 90 Dakika’da millilerimizin Ermenistan maçı ele alındı. Programda milli takımızı değerlendiren Hıncal Uluç sözü Emre Belözoğlu’na getirdi ve Milli Takım kaptanı hakkında çok tartışılacak sözler sarfetti.

İşte o açıklamalar:

‘Bu oyuncu nasıl Milli Takım kaptanı oluyor anlamıyorum. Kendine ve takım arkadaşlarına saygısı olmayan karaktersiz biri. İsviçre maçında da gördük. Bunun liderlik vasfı yok. Son 5 yılının yüzde 80’ini sakatlıklarla geçiren ve maçı ancak 60 dakika oynayabilecekken 90 dakika oyunda kaldığı zaman hocasına teşekkür bile eden biri. Böyle karaktersiz birine ben karşıyım. Emre’den kaptan olmaz, lider olamaz. Türk gençlerinin önüne bunu lider diye koyamazsınız'

"EMRE BELÖZOĞLU’NUN ANNESİNİN SAĞLIK DURUMU İYİ"

Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Volkan Ballı, milli futbolcuları Emre Belözoğlu’nun annesinin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı.
    Fenerbahçe Kulübü’nün resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Ballı’nın, annesinin rahatsızlığı nedeniyle sabah saatlerinde milli takım kampından ayrılan Emre ile telefonda bir görüşmesi yaptığı belirtilerek, "Volkan Ballı, Emre’nin annesinin sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı" denildi.

Fenerbahçe Kulübü, açıklamada Emre’nin annesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
    http://www.spor3.com/news_detail.php?id=406895

böyle dengesizler nasıl spor yazarlığı yapabiliyor şaşılacak şey. beğenmiyorsan beğenmiyorum de.
    direk kişiliğine saldırmış sözde yazar..
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Nereden
    İstanbul

Çarşaf sorgusu

İspanyol basınına, "Türkiye'de herkes çarşaflı. Altında ne olduğunu hayal etmeniz gerek" diyen Güiza'ya tepki yağdı.

Milli maç için gittiği ülkesinde, "İstanbul'da kadınlar çarşafla geziyor" diyen Güiza'yı başkan Aziz Yıldırım sorguya çekecek. Diario de Jevez gatesinde Güiza'nın "Türkiye İspanya kültüründen çok uzak. Herkes çarşaflı geziyor. Altında ne olduğunu anlamanız için hayal etmeniz gerek" şeklinde röportajı çıkmıştı. F.Bahçe camiasının, "Güiza nerede çarşaflı görmüş? Türkiye'yi Arap ülkesine benzetti" diye tepki gösterince Yıldırım da harekete geçti. Yıldırım, Güiza'ya bunları söyleyip söylemediğini soracak ve "Dikkatli konuş" uyarısı yapacak.

fotomaç

Nereden
    İstanbul

Kayıp yıldız Aydın...

12 Eylül 2008 Cuma | 09:46

Şubat'tan beri mahkeme kararıyla arandığı öne sürülen Beşiktaşlı Aydın Karabulut, bu sürede Avusturya'daki iki kampa katıldı; Brijeg karşılaşması için Bosna'ya gitti..

Beşiktaş'ın ümit milli yıldızı Aydın Karabulut'un aylardır mahkeme kararıyla aranmasına rağmen bulunamadığı öne sürüldü. Olaylar, iki yıl önce başladı. Genç futbolcu, 10 Ekim 2006'da menajer Selman Alıcıoğlugil hakkında "Dolandırıcılık ve hırsızlık" suçlamasında bulundu. 6 ay hapiste kalan Alıcıoğlugil, iki yıl süren yargılamada beraat ettikten sonra Aydın'a maddi-manevi 500 bin YTL'lik tazminat davası açtı. Mahkeme 18 Şubat 2008'de Aydın Karabulut için arama emri çıkardı. Ancak Beşiktaş'ın ümit milli futbolcusu aradan geçen 7 ayda bir türlü bulunamadı. Çekmeköy Jandarma ekiplerinin tesislere her gelişinde futbolcu maçta veya tesis dışında gösterildiği için futbolcu mahkemeye getirilemiyor ve tazminat tahsil edilemiyor. Temmuz ayının hem başında hem de sonunda Avusturya kampı için ve Ağustos'ta da Bosna'daki Siroki Brijeg maçı için tam üç kez yurtdışına çıkan Aydın'ın bir gün havalimanı ya da maç öncesi polis veya jandarma tarafından yakalanıp mahkemeye götürülme ihtimali bulunuyor.

"İFTİRAYA UĞRADIM"
    Açtığı tazminat davası için konuşan Selman Alıcıoğlugil, "Aydın'ın bana attığı iftira yüzünden 6 ay hapis yattım. Sonrasında beraat ettim. Ama maddi-manevi büyük zarar gördüm. Beşiktaşlı olduğum için hep kulübü düşündüm. Aydın, yöneticilerin yönlendirmesiyle bu suçlamaları yaptığını söyledi. 6 kez arama ve zorla getirme emri çıkarılmasına rağmen futbolcuya bir türlü ulaşılamıyor. Ama adaletten kaçış yok" dedi.

SABAH / Radyospor

Nereden
    İstanbul

"Batuhan'ın davranış sorunu var"

Futbolda geçen hafta bizleri Ümit'lendiren bir gelişme oldu. Hami Mandıralı yönetimindeki Ümit Ulusal Futbol Takımı, grubunda ilk sırayı alarak baraj maçı oynamaya hak kazandı. Ulusallar, Beyaz Rusya'yı geçerse 2009 Avrupa Ümitler Şampiyonası'na katılacak. Henüz 1 aylık bir deneyimine karşın bu başarıyı yakalayan Hami Mandıralı'yla Türk futbolunun geleceğini tartıştık...

Hocam isterseniz sondan başlayalım. Kısa bir dönem olmasına karşın iyi başladınız...
    Ümit Milli Takımı'nın başına geçeli 1 ay kadar oldu. Sayın Fatih Terim'in isteğiyle gerçekleşti bu durum. 2 gün sonra Ermenistan'la deplasmanda karşılaştık. İyi giden maçı son 2 dakikada yediğimiz gollerle kaybettik. Başlangıç iyi olmadı. Dönüşte Bursa'da iyi bir hazırlık süreci geçirdik. Sonra Çek Cumhuriyeti'ni devirdik. Esas rakibimiz de onlardı zaten. Hem puan hem de moral olarak iyi oldu. Ermenistan'a karşı da küçük ayrıntıları yerine getirdik ve farklı bir galibiyet aldık. Takımı artık iyi tanıyoruz ve eksiklerimizi biliyoruz. Özellikle Çek Cumhuriyeti ve Ermenistan karşılaşmalarında takım olma yolunda güzel mesajlar verdik ve grup birincisi olduk..

Barajdaki rakip Belarus. Bu eşleşmeye sevindiniz mi?
    Çok fazla tanımadığımızı söyleyebilirim. Çalışmalara başladık ve rakibimizle ilgili bilgiler topluyoruz. Sonuçta bir yerlere gelmek istiyorsanız kimle oynadığınız önemli değil. Biz kendi kapasitemizi biliyoruz ve Rus ekolünü sergileyen rakibimizi geçeceğiz. Ümitler bizde ve bunun bilinciyle hareket edeceğiz.

Göreve gelme sürecinizi anlatır mısınız?
    3 yıldır milli takımlar ailesi içindeyim. 4 hocaya yardımcılık yaptım. Avrupa Şampiyonası öncesi Fatih hocayla konuştum ve görev almak istediğimi söyledim. Artık 'yöneten ve karar veren' pozisyonunda olmak istiyordum. Sonra bir gün telefon geldi ve hoca çağırdı. Bu takıma talip olan birçok kişi vardı ama Fatih hoca bize inandı ve güvendi. Gerek ben gerekse Abdullah hoca (Abdullah Ercan) futbolculuk döneminde ismi hiçbir şaibeye karışmamış kişileriz. Bizim jenerasyonumuza dönüş yapılmalı. Gençler önünde güzel birer örneğiz. Bizden öğrenecekleri çok şey var. Bütün zamanımızı onlarla geçiriyoruz.

"GENÇLER HAVAYA GİRMEMELİ"
    Ümit takımlarda nedense başarılı olamıyorduk. Bunu aşmak için neler yapılmalı?
    Avrupa Şampiyonası'na katılırsak bu ilk olacak. Şu anki kadromuz çok yetenekli. Mutlaka eksikler de vardır. Tam anlamıyla profesyonel değiliz. Bugünün futbolcuları çok şanslı. Ama önce profesyonelliğin gereklerini yerine getirmeliler. Kendilerine iyi bakmalılar. 2 maç iyi oynadıktan sonra 'ben oldum' havasına girmemeliler. Bu düşüncede olanlar aslında bittiğinin başlangıcındadır. Sağlam bir altyapı eğitimi alırlarsa kaybolup gitmezler. Karakteri sağlam olmayanlar ise bir yerlere gelemiyor. Yetenek sadece belli bir noktaya dek getiriyor. Bizim amacımız başarılı ve karakteri sağlam futbolcuları bir araya getirmek. İçlerinden sadece birisi bozuk çıkarsa o takımın huzuru kaçabilir. İyi kadroyu harmanlamak bizim görevimiz. Bu ikisinden birisi yoksa başarılı olma şansınız yok. Yeme - içmesine, uykusuna, arkadaş grubuna dikkat eden, çalışma ahlâkına sahip oyuncular bir yerlere geliyor. Şota bile idmanlarda benim topa nasıl vurduğuma bakar, sonra 'Nasıl vuruyorum' diye sorardı. İstiyoruz ki oyuncularımız da antrenmanla yetinmesin ve ekstra çalışsın.

Alttan nasıl bir jenerasyon geliyor?
    3 yıldır genç takımlarda görev aldığım için gelen nesli biliyorum. Oyun beceresi ve teknik yönden genç takımlarda yetenekli kardeşlerimiz var. Ancak iyi eğitim ve ahlâk almaları şart. Bunlar olduğu zaman sağlam karakterli, kendine güvenen oyuncu profili karşımıza çıkıyor.

"A MİLLİ OLANIN YENİDEN ÜMİT'TE BAŞARILI OLMASI ZOR"
    Kadroyu nasıl belirliyorsunuz? Fatih Terim kararlarınızda etkili oluyor mu?
    Geniş bir kadromuz var. Eğer tek maçlık bir fikstür önümüzde varsa 20 oyuncu belirliyoruz. Daha sonra Terim ve yardımcılarının yanına gidiyoruz, ekibi beraber belirliyoruz. O bize 'Şunu almayın, ben alacağım' diyor. Buna göre farklı isimleri kadroya dahil ediyoruz. Örneğin Arda, Mevlüt, Kâzım, Mehmet Topal ve Caner ümit takımda oynayabilir. Ancak A takımla maça çıkan bir oyuncunun yeniden burada başarılı olması zor. Örneğin Batuhan Karadeniz konusunda Fatih hocanın beklentileri var ve 17 yaşındaki futbolcuyu ümit takıma aldık.

"BATUHAN'IN DAVRANIŞ SORUNU VAR"
    Henüz 17 yaşında olmasına karşın Batuhan eleştiriliyor. Bu futbolcu gerçekten sorunlu mu?
    Batuhan'ı kazanmak istiyoruz. Türk futboluna çok büyük hizmetler vereceğini düşünüyoruz. Batuhan bizim istediğimizden daha çok istemeli. Farklı şeylerden kendini arıtmalı. Ona güvenenleri, ondan beklentisi olanları mahcup etmemeli. Bunları başarırsa Avrupa'ya kısa sürede gider. 1.97 boyundaki Batuhan'ın hava hakimiyetinin dışında tekniği, sıçrama ve topa vuruşları da çok iyi. Batuhan davranışlarıyla ilgili sorunları aşarsa üst düzey futbolcu olur. 17 yaşında olduğunu unutmamak gerekir. Ayrıca Batuhan'ın kökleri Trabzon'a dayanıyor. Hiperaktif bir çocuk ve yerinde duramıyor, her dakika konuşuyor. Ancak sürekli kendisine uyarılar yapıyoruz. Mesleği futbolculuk ve buradan geçinen bir insan işine dört elle sarılmalı. Bunu yaparsa hem kendisini hem ailesini kurtarır. Fatih Terim bir oyuncu için devreye giriyorsa, o futbolcunun diğerlerinden daha çok istemesi lazım.

"GENÇLER TAKIMLARINDA YETERLİ SÜREYİ ALAMIYOR"
    Gençlere takımlarında yeterli şans verilmiyor. Bu size nasıl yansıyor?
    Elbette ki yeterli süreyi almıyorlar ve önemli bir sorun. Göreve geldiğimizden beri bütün oyuncuları arıyoruz, sorunlarını konuşuyoruz. Bunlar daha önce yapılan şeyler değil. Biz istiyoruz ki buraya gelenler kafa ve fizik olarak hazır olsun. Sorunlu oyuncu istemiyoruz. Bizde kulübede olsa bile kendini hazır tutmalı. Yurtdışından gelenler burayı basamak olarak görüyor. İstiyorlar ki her maç oynayalım. Tabii ki biz de onlara ağırlık veriyoruz. Ancak Almanya'dan gelen bir futbolcuyu 15 dakika oynatarak bir fikir sahibi olamazsınız. Hazırlık maçları yaparak bu sorunu aşmaya çalışacağız.

"HERKES BENİ TRABZONSPOR'A YAKIŞTIRIYOR"
    Uğurlu bir koltukta oturuyorsunuz. Burayı siz de bir basamak olarak mı görüyorsunuz?
    Süreç bizi nereye götürür bilemem ama öncelikle burada başarıyı yakalamalıyız. Bize güvenen ve buraları layık görenleri mahcup etmemeliyiz. Tabii ki Trabzonspor'da oynadığım için herkes beni oraya yakıştırıyor. Ama bunun için erken ve zaman gösterecek.

(Nevzat Dindar - Cumhuriyet) / Lig Tv

OYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çarşaf sorgusu

İspanyol basınına, "Türkiye'de herkes çarşaflı. Altında ne olduğunu hayal etmeniz gerek" diyen Güiza'ya tepki yağdı.

Milli maç için gittiği ülkesinde, "İstanbul'da kadınlar çarşafla geziyor" diyen Güiza'yı başkan Aziz Yıldırım sorguya çekecek. Diario de Jevez gatesinde Güiza'nın "Türkiye İspanya kültüründen çok uzak. Herkes çarşaflı geziyor. Altında ne olduğunu anlamanız için hayal etmeniz gerek" şeklinde röportajı çıkmıştı. F.Bahçe camiasının, "Güiza nerede çarşaflı görmüş? Türkiye'yi Arap ülkesine benzetti" diye tepki gösterince Yıldırım da harekete geçti. Yıldırım, Güiza'ya bunları söyleyip söylemediğini soracak ve "Dikkatli konuş" uyarısı yapacak.

fotomaç

İspanyadada güzel kızlar var Güiza getirme beni oraya ..
    Kazimişi gzas vorert

TolgaTopçu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Raşit Çetiner'le yollar ayrıldı!

Turkcell Süper Lig'e yaptığı flaş transferlerle giren Konyaspor 3. hafta sonunda teknik direktör Raşit Çetiner'le yollarını ayırdı. Denizlispor karşılaşmasında oynanan kötü futbol ve alınan beraberlikten dolayı Konyaspor yönetiminin böyle bir karar aldığı öğrenildi.
    (Ligtv.com.tr)

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Arda'ya taciz suçlaması!

Arda'ya taciz suçlaması!

GS'li yıldız için soruşturma başlatıldı...
    Galatasaray'ın ünlü futbolcusu Arda Turan'ın kendisini telefonla arayarak hakaret ettiğini ileri süren Meral Kural isimli bir bayan suç duyurusunda bulundu.

Savcılık futbolcu hakkında soruşturma başlattı. Şişli Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulunan Meral Kural, kendisini arayan numara üzerinde yaptığı araştırma sonucunda telefonun Galatasaraylı futbolcu Arda Turan'a ait olduğunu tespit ettiğini ileri sürdü.

Kural, Arda Turan ile görüşmek için Galatasaray Tesisleri’ne gittiğini öne sürdü. Burada Arda Turan'ı göremediğini belirten Kural, aynı numaradan yine arandığını ve hakaret edildiğini iddia etti. Kural, Turan'dan şikayetçi olduğunu belirtti.

milliyet.com.tr
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Fortis Türkiye Kupası

Alanyaspor 2-1 Gençlerbirliği

Gençlerbirliği 90+4 de yediği golle elendi.
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Hey gidi cavcav..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

isaac bugün gol atarsa cavcav kalp krizi geçirir.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    isaac bugün gol atarsa cavcav kalp krizi geçirir.
    Geçirmişmidir acaba ?

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Isacc bizde gol attıı gençlerbirliği ise kupadan elendi cavcav komada
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Mustafa Önder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Tokatspor:2 İbb:1 vaybe tokata bak türkiye kupasında gruplara kaldılar helal olsun

Nereden
    İstanbul

Volkan Demirel Arsenal'le flirt ediyormus.

Fotomac

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Federasyon, Volkan'ın cezasını sildi
    26 09 2008 00:35
    Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel'e Hacettepespor karşılaşmasında verilen oynamama cezasını kaldırdı.

Kurul, bugün yaptığı toplantıda, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun, 13 Eylül'deki Hacettepe maçında hakeme yönelik sportmenliğe aykırı eylemi nedeniyle Volkan'a verdiği 1 maç cezayı, yapılan itiraz üzerine görüştü. Kurul, bu cezayı oy çokluğuyla kaldırdı.
    KURULUN DİĞER KARARLARI ŞÖYLE:
    Kurul, bugün yaptığı toplantıda, 21 Eylül'deki Bursaspor-Kayserispor maçında, hakeme yönelik sportmenliğe aykırı eylemi nedeniyle Toledo'yu, 20 Eylül'deki Eskişehirspor-Sivasspor maçında aynı eylemi nedeniyle de Abdurrahman'ı cezalandırdı.
    1 maç saha kapama: Sürmenespor
    4 maç: Arif Tekelioğlu (Hacettepe PAF)
    3 maç: Murat Türkkan (Fethiyespor), Hüseyin Dağ (Şanlıurfa Belediyespor Teknik Direktörü), Selçuk Hardalıoğlu (Sürmenespor), Orhan Cinemre (Sürmenespor Teknik Direktörü), Sebahattin Çoban (Sürmenespor Kaleci Antrenörü)
    2 maç: Emre Özivgen (Trabzon Karadenizspor), Tolga Tığ (Yimpaş Yozgatspor), Ali Talat Koçak (Yimpaş Yozgatspor Teknik Direktörü)
    1 maç: Hüsnü Karakoyun (Çaykur Rizespor Kaleci Antrenörü), Hakan Söyler (Malatyaspor), Erdal Kınacı (Karsspor Kaleci Antrenörü), Sabutay Alper Bayülken (Adıyamanspor), Recep Güler (Hacettepe PAF)
    21 gün hak mahrumiyeti: Raşit Çalık (Sürmenesporlu yönetici)
    15 gün hak mahrumiyeti: Ramazan Acar (Ispartasporlu yönetici)
    8 gün hak mahrumiyeti: Mustafa Dinç (Şanlıurfasporlu yönetici)

PARA CEZALARI

47.500 YTL: Denizlispor

20.000 YTL: Eskişehirspor
    12.500 YTL: Altay
    12.000 YTL: Beşiktaş
    11.50 YTL: Bucaspor, Sürmenespor
    10.000 YTL: Güngören Belediyespor, Samsunspor
    8.000 YTL: Belediye Vanspor, Batman Petrolspor
    7.000 YTL: Adana Demirspor, Yimpaş Yozgatspor, Adıyamanspor, Fatih Karagümrük
    6.500 YTL: Ofspor
    6.000 YTL: Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor
    5.000 YTL: Kartalspor, Altınordu, Alanyaspor, Mersin İdmanyurdu, Akçaabat Sebatspor, GASKİ Spor, Yıldırım Bosnaspor, Kastamonuspor, Raşit Çalık (Sürmenesporlu yönetici), Araklıspor
    4.000 YTL: Hatayspor
    3.500 YTL: Şanlıurfaspor
    3.000 YTL: Tokatspor
    2.500 YTL: Adanaspor, Diyarbakırspor
    2.000 YTL: Düzcespor
    1.500 YTL: İstanbul Maltepespor
    1.000 YTL: Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor, Bulancakspor

Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu kadarda olmaz daha ne diyelim, yine masa oyunlari basladi

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

TFF statüyü değiştirdi

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Futbol Disiplin Talimatı'nın 30/A maddesi, Ligler Statüsü'nün 7/3 ve 7/5 maddeleri ile Futbol Müsabaka Talimatı'nın 27/f maddesinde değişiklik yaptı.
    Geçen sezonki Trabzonspor-Beşiktaş ve bu sezon Sivasspor-Bursaspor maçları için itirazlara neden olan, maç esame listesinde bulundurulması zorunlu genç oyuncularla ilgili lig statüsü ve futbol disiplin talimatının ilgili maddeleri, UEFA kriterlerine de uygunluğu açısından yeniden düzenlendi.

Buna göre, ligler statüsünün 7/3 maddesi, "Kesintili veya kesintisiz olarak" bölümü eklenerek "Turkcell Süper Lig kulüplerinin, katılacakları resmi müsabakalarda, müsabakanın oynanacağı tarihte kulübe tescil edildiği tarih üzerinden, kesintili veya kesintisiz olarak, en az iki yıl süre geçmiş, 01.01.1986 veya daha sonra doğmuş bir TC vatandaşı profesyonel futbolcuyu 18 kişilik müsabaka isim listesinde bulundurması zorunludur" şeklinde yeniden düzenlendi.
    Aynı statünün 78/5 maddesi "Yukarıdaki şartlara uymayan kulüpler hakkında Futbol Disiplin Talimatı hükümleri uygulanır" şeklinde olurken, Futbol Disiplin Talimatı'nın "Oyuncu kriterlerine uymama" başlıklı 30/A maddesiyle de "Federasyon talimat ve düzenlemelerinde belirtilmiş zorunlu kriterlere uygun genç oyunculara kadrolarında yer vermeyen veya müsabaka isim listelerini bu kriterlere göre oluşturmayan kulüplere, ihlalin ağırlığına göre Süper Lig için 50.000 YTL'den 100.000 YTL'ye kadar para cezası uygulanır" hükmü getirildi.
    Futbol Müsabaka Talimatı'nın 27. maddesinin f bendi de "Kadroda bulundurulması zorunlu tutulan futbolcuların kadroda bulundurulmaması ve federasyon tarafından müsabakaların organizasyonuna ilişkin belirlenmiş diğer esas ve kurallara uyulmaması" bölümü çıkarılarak "Takımda sözleşmeli futbolcularla, yabancı uyruklu futbolcuların belirlenmiş sayıdan fazla olması" şekline getirildi.

ligtv.com.tr
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)