Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ve TRT gerekeni yapti!..

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar trt1 kanali trabzonsporumuza gereken ilgiyi göstermeye basladi ve trabzonsporumuzun türkiyenin en organize takimi oldugunu söyleyerek ve taraftarimizi överek bence gerekeni yapmistir ve bi de kaset hazirladilar fatih gökdeniz ve yattara ile ilgili görüslerinizi bekliyorum az önce stadyumu izledim de [img]smileys/smiley32.gif[/img]

Evet akillari baslarina gelmeye baslamis. Klip güzeldi sonunda gödüler gerçek yildizlari. Faik sert bir sekilde uyarilmis olmali çünkü Yilmaz Vural Fenerbahçe'yi örnek verip Trabzon'a geçecegi sirada Faik tarafindan konumuz Trabzonspor Fenerbahçe'yi sonra konusalim gibisinden uyardi Vural'i. Eger TRT bu sekilde devam ederse elestirdigimiz gibi tesekkür de edelim derim.

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Gereken dersi almislar.. Isi agzina yüzüne bulastirmadan güzel bir sekilde maçimizi gösterdiler her sey için güzel seyler söylediler..
    Aman nazar degmesin.. Bizde her sey iyi gidiyor diye rehavete kapilmayalim. Tedbiri elden birakmiyalim. Atesli ve centilmen taraftar olmaya devam. Forza Trabzonspor. Iste takim ve taraftar görsünler.

Ben buradan Futbolcularimizi taraftarlarimizi ve Yönetimi Özellikle Senol Hocayi tebrik ediyor basarilarimizin devamini diliyorum.

Alkislar Trt'ye[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tesekkür falan etmek için erken daha isler iyice kizisina sampiyonluk yolunda tavirlari ne olacak o mühim.sonra kaç hafta yediler hakkimizi bi haftada affetmek mümkün degil.

Zaten bekleyelim dedim bende bakalim tavirlari nasil devam edecek. Onca sezon yedikleri hakkimizi tabii ki 1 hafta da teslim etmeyiz.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

malesef ben yine seyredemedim...

ins. buraya ekler birisi...!

Nereden
    Almanya

Insallah tigin onlari da kaydetmissindir.

Bekliyoruz.

KaRaKaN61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

aramizda goruntuleri bilgisayarla cekmis olan varmi? Bende kacirdim

Nereden
    Bursa

Trt Protesto bolumune yazsak daha iyi oLur Bu Konu iLe aLakaLi Bu Forumda 4 tane Konu buLunmakta [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ibo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Klip i bir daha göstereck simdi TRT

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Evet arkadaslar u dönüsünü farkettik...Demek ki birlik içinde olursak etkili olabiliyormusuz.Kirilma noktasi da pacos_bill'in de belirttigi gibi Faik'in "Su anda Trabzon'dan bahsediyoruz,feneri sonra konusuruz" dedigi andi ki,ekranlarimizda pek sik göremeyecegimiz bir enstanataneydi [img]smileys/smiley36.gif[/img]...

Ilk bombardimanin etkisi olabilir,kesin kanaate varmak ve teseekkür etmek için biraz daha bekleyelim,ayni sekilde devam etsinler,tesekkür mailleri yazmasini da biliriz...

Edited by: TheCrow

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alkislar BMN üyelerine ...Gücümüzü gösterdik.Izleyemeyen arkadaslar hizli bir baglantiniz vardir umarim 4 süper video geliyor az daha sabredin.Isyerinde geceledim bunun için.

Boyle seyler insanlari gururlandiriyor, trt nihayet bize daha cok ilgi gosterdi ve de sunu belirtegim yaptiklari klip´i izlerken cok gururlandim..

TRabzonspor her zaman en guzeline laik olan bir takim´dir.[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Saygilar

Nereden
    Trabzon

Alıntı KaRaKaN61 Nickli Üyeden Alıntı
    aramizda goruntuleri bilgisayarla cekmis olan varmi? Bende kacirdim

ben kaydettim klibi fakat upload etmeyi bilmiyorum. daha dogrusu upload edebilirmiyim onu bilmiyorum.

ya trt yi tebrik etmek su an için anlamsiz, hala faik efendi trabzonu ligi renklendiren bir takim olarak lanse etti. cin con sampiyon adayi dedi, ayrica az daha fatihi cincon a veriyordu. neymis efendim fatih tekke cinconda iyi oynarmis. ulan ........ trabzonun nesi eksik sizin o üç istanbul esseginden. fazlamiz var eksigimiz yok. akilli olun.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ya gene s*çtilar yok lige renk katiyormusuz...
    ulan bangir bangir top oynuyoruz
    6. maçi çaktik gö(z)lerine...
    hala bu herifler SAMPIYONLUK için bangir bangir geliyor diyemiyorlar..
    renkmis..[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    gözümün kenarlari!..[img]smileys/smiley7.gif[/img]
    Bi de kliple yalakalik yapiyolar...

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı mahir_kuzey Nickli Üyeden Alıntı

ben kaydettim klibi fakat upload etmeyi bilmiyorum. daha dogrusu upload edebilirmiyim onu bilmiyorum.

maalesef klibi izleymedim. Upload yapmak icin sana kendi sitemden yer ayirir ve login ayarlarim. Ayrica benim gibi izleyemeyenler bakabilirler.

Bu adressden - Filezilla programmini indirir - install edersin, ( download yazan kisimdan herhangi birini secersin ).

bana sonra mesaj atip - videonun boyutunu iletir, upload icin yardim yazimi beklersin.

sevinirim.Edited by: sanatik

denizci61
    Ziyaretçi

Faik bakti tekmeyi yiyecek TRT'den çark etti sonunda...Eee orasi atv degil...Devletin televizyonu....Ben klibi begenmedim...Çabuk ve özentisiz hazirlanmis...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bence bu BMN'nin gücü arkadaslar o kadar maili yutamazadilar artik öyle mide-bagirsak yok bunlarda.

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

bir anda 90 derece dönmeyelim lütfen. alkislar Trt'ye felan ne oluyor ? bu sadece bizleri susturmak için yapilan bir sey, akillarinca günah çikariyorlar.

Yayinladiklari bir klip yüzünden trt'yi alkislamiyorum. Ilerleyen günlerde görecegiz trt'yi.

Bu arada Tigin çalismalarin için verdigin emege çok tesekkürler, çok hos bir arsivimiz olacak sayende.

Nereden
    Amasya

akilandilar hele birinin azinda fenerlen alaklai bir sey cikdimi faik hemen trabzon dan kousalim diyor dersini almis simdi sira lig tv de

zafercalikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

bencede klip acilen hazirlqnmis bir klip hemde biraz kisa oldu sanki,trabzonum daha iyilerine layik

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Daha iyileri de olacak süphen olmasin [img]smileys/smiley2.gif[/img]Türk futbolunun tek efsanesi TRABZONSPOR'a dünkü çocuk Anelka kadar yer vermeyi ögrenecek hepsi. Yavas yavas ya da en hizli sekilde, karsilikli anlayisla ya da dinmeyen birprotestoyla. Bir sekilde ögrenecekler. Ögrenecek ve bir daha unutmayacaklar ki Trabzonspor taraftari takima sahip çikamayacak kadar güçsüz degil.

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

arkadaslar bir klip yayinlandi diye bu ovgu niye? faik'in fb'li oldugunu bilmeyen mi var? haftalardir fener saksakciligi yap, fenerin her macini ilk goruntu olarak yetistir, trabzon'da koskoca trt bolge mudurlugu olmasina ragmen goruntu yetistireme. akil var mantik var. utanmadan bir de "biz her renge esit mesafedeyiz" demesi insani cileden cikariyor. TRT bu adam her ay 98 milyar TL oduyor. Diger sipikerler ise ortalama 2 milyar 200 milyon aliyor. yazik degil mi bu devletin, hepimizin parasina? nerde o Zeki Col, Omer Urundul ve Levent Ozcelik'li program? polemik'ten sansasyon dan uzak, fairplay'in on planda oldugu.

Dunku programda bu adamlarin gercek yuzunu ordugumuz bir an yasandi; Sebat'in hocasi Fb-Sebat macindan sonra canli baglanmisti programa ve soyle dedi " faik, bu mac icin fener fark atar demisti o da olmadi". Bir gazeteci bir takimin teknik direktorune haftaya oynayacagi mac icin rakibin sana fark atacak diyor ve bu adam devlet tv'sinde program yapiyor ayda 98 milyar maas aliyor. inanilacak gibi degil.

Biz de mac goruntusunu 3 dk degil 5 dk yayinladi diye, yok efendim klip yapti diye tesekkur mu edecegiz? daha neler..

kutoz
    Ziyaretçi

Arkadaslar TRT filan henüz alkisi hak etmedi. Trabzonspor'a hak ettigi degeri vermediler henüz. Standart ne gerekiyorsa onu yaptilar. Klipse, bizim tepkilerimize karsi acele ile hazirlanmis.

Fakat biz beraber oldugumuz sürece, Trabzonumuzuda gereken ilgi gösterilecektir. Yumusama yok. Hakkimizi sonuna kadar savunmaya devam...

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir klip yayinladilar diye hersey bitmis degil. calypso nun dedigi gibi TRT'nin geçen sene yaptigi program daha kaliteli ve izlemeye degerdi. Daha önceleri protesto ettigimiz Maraton bile simdi Lig Tv'de daha objektif yayin yapmaya basladi. Ve bütün takimlar Maraton programi içerisinde yer aliyor. TRT bu yanlistan dönmesi lazim.. Verilen paralara yazik be kardesim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)