Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 95 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ve TRT gerekeni yapti!..

bu arada senol hocanin yaptigi açiklamada çok güzeldi.sampiyonluk yarisinda olan bir takimi isteselerde yer verecekler,istemeselerde.sezon sonu bunlarin ne yapacagini çok merak ediyorum..[img]smileys/smiley4.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

Beyler bayanlar bu yaptiklarinin ne oldugu daha belli degil.Zamanla görücez bizi sazan yerine koymaya çalisiyo da olabilirler.Bir hafta bize yer verip sonraki hafta yine eski tas eski hamam olursa sesimizi daha fazla yükseltmeliyiZ.Biz sazan degil hamsiyiz.Ondan simdilik Trt'nin yaptigiyla ilgili yoruma gerek yok sadece üzerine düseni yapmaya basladi o kadar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Scholes'un dediklerinin hepsine katiliyorum.Bencede ilerki haftalari beklemeden yorum yapmak yanlis olur.Faik çetiner'in nasil bir fenerli oldugunu herkes biliyor.Bencede amaç sadece göz boyamak.Bunda bizim pretosto maillerimizin etkili oldugu kanaatindeyim.

faik konusmasina baslarken aynen sunlari söyledi;eline kagit kalemi alan herkes biseyler yaziyor,yok bizim maçlarimiz neden ilk verilmiyo maçlarimiz neden yayinlanmiyor diye.ve yorumundada biz nerde olay varsa o maçlari ilk veririz dedi ve bjk maçina baglandi ilk siraya yerlesmek için acaba olaymi olmasi gerekiyor takimlar yaptigi olaylarlami yoksa futbollariylami gündeme gelecek anlayamadim

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bakalim bu hafta sonu neler uyduracak yine.

sezon sonuna kadar protesto devam etmesi gerekdiginden eminim.

Edited by: sanatik

trt yapilan protestolar yavas yavas yerini bulmaya basladi hayir bide trt türkiyenin kanali taraf tutmaya hakki yok trt bunu yaparsa diger kanallara diyecek bisey bulamiyorum.

TSMareNero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

arkadaslar beni yine de tatmin edmedi son program, ben beklerdimki en azindan bizi konusacak bir adam getirirdi...

maalesef bastan savma gibi geldi bana bu yaptiklari klip vb.

calypso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Gizli Tehlike

Arkadaslar, oncelikle hepinize tesekkur ederim. Forumu okurkenne kadar bilincli bir taraftar topluluguna sahip oldugumuzu bir kez daha hatirladim. Demek ki bize oynana her oyun bizi daha da olgunlastiriyor. Taraftar olarak daha bilincli oluyoruz tepkimizi organize birhale sokmayi yavas yavas basariyoruz ve sonuc almaya da basladik. Gercekten Trabzonspor taraftari oldugum icind de gurur duyuyorum. Baska hicbir takim taraftari bu kadar tarafli yayina bu kadar sagduyulu yaklasmaz.

Hatirlatmak istedigim bir konu var, diyoruz ya bize yer vermiyorlar diye. Iste burada gizli bir oyun var; yer vermiyorlar cunku doludizgin gidiyoruz ve ne kadar ugrasirsak ta buna direnecekler ne zaman trabzon puan kaybeder veya kotu bir sonuc alir o zaman dakikalarca gosterecekler. Tekrar tekrar yorumlar yapilacak, akla gelmedik seyler sorulacak ve bir moral bozuklugu havasi olusturulmaya calisilacak. Daha oncede yazmistim, yetkisi olan biri medyanin bize kuraacgi tuzaklar diye bir baslik acabilir mi? buraya gecen seneki oyunlari yazalim ki okuyunca sinirleriimz gerilmesin

trabzonsporu neden bukadar küçümsüyolar anlayamadim gitti.hayir anadolu takimi bunlari yapaz demek biraz anadolu insaninida asagilar biz elimizden geldigince iyi oynamaya çalisiyoruz ve karsiligini aliyoruz.ama bizi gerek yaptiklari programlarla gerek yorumlariyla yildirmaya çalisiyolar ama bunu basaramiycaklar.bunlarin oyunlarina kanmamaliyiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu baslgi degistirebilir miyiz? Çünkü bize 3-5 dakika fazla yer ayirmak, gerekeni yapmak degil. Genel yayin tavrini degistirmesi lazim , bunu da ancak zaman içinde anlayabiliriz.

Ille de TRT'ye bir övgü yazilacaksa en azindan söyle bir baslik olabilir..

'' TRT 1 haftaligina gerekeni yapmaya çalisti ''

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı kurt61 Nickli Üyeden Alıntı

Buyrun bakalim TRT kime ne kadar vakit ayirmis dün aksam:

Hadi Besiktas'in maçi olayliydi toplamda 36:03 dk. süre ayirdilar onu pas geçiyorum. Maçlari olaysiz olan 3 takima gelelim.

FB isimli takima maç görüntüsü içinayrilan süre 12:31

Yorum ve tartismali pozisyonlardahil olmaküzeretoplam: 23:28

GSisimli takima maç görüntüsü içinayrilan süre 07:05

Yorum ve tartismali pozisyonlardahil olmaküzeretoplam: 18:00

Trabzonspor'umuza ayrilan süreye gelince tüm yalakaliklar dahil olmak üzere,

Maç görüntüsü içinayrilan süre 04:02

Yorum, tartismali pozisyonlar ve klipdahil olmaküzeretoplam: 14:49

Durum böyle, yani halen bize ayrilan vakit EN AZ vakit.

Pazar aksami TRT'yi izleyemedim,ama Kurtulus(Kurt61) çok güzel özetlemis.Elimizde bu istatistikler varken, nasil oluyor da TRT gerekeni yapti yanilgisina düsebiliyoruz,anlamis degilim. 04:02 dakika hangi Trabzonsporlu taraftarimizi tatmin edebilir. Trabzonspor 3 dakikaya sigmaz diyerek yola çiktik,+1 dakika ile gereken yapilamamistir, Trabzonspor taraftari olarak gerekeni yapmaya devam edelim lütfen...

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

üstüne üstlük maçimiz trt de yayinlandigi halde bizim görüntüler azdi anlam veremiyorum lig tv yi izledim pazar aksami onlar daha fazla konustu hatta

erman toroglu::::

^^^bu süper ligde önümüzdeki 2-3 yil trabzonspor damgasini vuracak^^^^

diyerek beni o kadar duygulandirdi ve sevindirdiki bilemezsiniz o an ki duygularimi size nasil aktaricam bilemiyorum .............ancak söyle bir sey wardiki sadece maçi yayinlayip birkaçcümle konusma yaptilar yani yinede tartismali pozisyonlari göstermediler ...........

iyi niyetleri için alkislar erman toroglu na ))))))))))))))

trt yine sinifta kaldi ayriyetten size bir sey daha sölim protesto için bizi destekleyen sürmeneliler.com ve karadenizmp3.nete de tesekkürler haydi taraftarlar protestoya dewam )))))))

O ... NELERIN yorumlarini bosverelim bence onlar bize gerekli goruntuleri roportajlari filan adamakilli sunsun yeter

Nereden
    Almanya

sorryEdited by: ipsilli-61

Nereden
    Almanya

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

Hadi Besiktas'in maçi olayliydi toplamda 36:03 dk. süre ayirdilar onu pas geçiyorum. Maçlari olaysiz olan 3 takima gelelim.

Pazar aksami TRT'yi izleyemedim,ama Kurtulus(Kurt61) çok güzel özetlemis.Elimizde bu istatistikler varken, nasil oluyor da TRT gerekeni yapti yanilgisina düsebiliyoruz,anlamis degilim. 04:02 dakika hangi Trabzonsporlu taraftarimizi tatmin edebilir. Trabzonspor 3 dakikaya sigmaz diyerek yola çiktik,+1 dakika ile gereken yapilamamistir, Trabzonspor taraftari olarak gerekeni yapmaya devam edelim lütfen...

evet dostum bende buna tatmin olmamistim, bizi bir kliple kandirmaya calistilar, yani

-üc dakika derdiniz alin size dört dakika[img]smileys/smiley8.gif[/img]

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MaCKaLii_61 Nickli Üyeden Alıntı

üstüne üstlük maçimiz trt de yayinlandigi halde bizim görüntüler azdi anlam veremiyorum lig tv yi izledim pazar aksami onlar daha fazla konustu hatta

erman toroglu::::

^^^bu süper ligde önümüzdeki 2-3 yil trabzonspor damgasini vuracak^^^^

diyerek beni o kadar duygulandirdi ve sevindirdiki bilemezsiniz o an ki duygularimi size nasil aktaricam bilemiyorum .............ancak söyle bir sey wardiki sadece maçi yayinlayip birkaçcümle konusma yaptilar yani yinede tartismali pozisyonlari göstermediler ...........

iyi niyetleri için alkislar erman toroglu na ))))))))))))))

trt yine sinifta kaldi ayriyetten size bir sey daha sölim protesto için bizi destekleyen sürmeneliler.com ve karadenizmp3.nete de tesekkürler haydi taraftarlar protestoya dewam )))))))
    alkislar erman torogluna [img]smileys/smiley32.gif[/img]ama bu yetmez

Forumdan Uzaklaştırılmıştır poetricus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

bir anda 90 derece dönmeyelim lütfen. alkislar Trt'ye felan ne oluyor ? bu sadece bizleri susturmak için yapilan bir sey, akillarinca günah çikariyorlar.

Yayinladiklari bir klip yüzünden trt'yi alkislamiyorum. Ilerleyen günlerde görecegiz trt'yi.

Bu arada Tigin çalismalarin için verdigin emege çok tesekkürler, çok hos bir arsivimiz olacak sayende.
    Göz boyayicik yapiyor hergeleler!

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ARTIk özür gibi birsey yapiyor TRT klip felan yapti stadyum programi.maçlarda biraz daha uzun sürüyor artik... insallah böyle devam eder

sanatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Duman61 Nickli Üyeden Alıntı

milleti zorla Bizansli yapacaklar. Mesele bu.

Temiz bir lig icin calisan federasyonun bahsettigi bumu ?

daum dünki macin ardindan - almanyada olsam burda konusmaz avukatima giderdim diyor. Ama burasi türkiye - burda durum farkli.

temiz bir lig icin önce medyaya onyaylan konyayi göstermek gerek.

türk futbolunun icine eden önce medya sonra federasyon.Edited by: sanatik

crazyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

simdilik düzelme var ama yeterli degil önümüzdeki haftalar hersey ortaya çikacaktir bizde ona göre tavrimizi koyariz simdilik erken

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)