Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 SonuncuSonuncu
Toplam 95 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ve TRT gerekeni yapti!..

Bence de hemen hersey düzeldi diyemeyiz. Protestolarla hemen enselerinde oldugumuzu hissettirmek her zaman için iyi olacaktir, orasi kesin.

Nereden
    İstanbul

Faik denen fb li protestodan nasibini almis olacakki, Trabzonspor konusulurken baska konulara giren YILMAZ VURAL i uyardi ve konumuz TS dedi, kulagi çekilmise benziyor.Dahada kulaklari çekilecek, KANAL D den ILKER YASIN (gs LI) TRABZONSPOR'AÇOK AZ YER VERDIKLERINI ITIRAF ETTI VEÖZÜR DILIYORUZ DEDI.

Bunun sonucunda bizim yönetici ve futbolcularimizi röportaj için ekrana çikartmak amacindalar veyönetimimizden izin alma pesinde olacaklari hissindeyim.

fB -SEBAT MAÇINI RADYODAN VEREN TRT de spikerhep RAKIP TAKIM, SEBAT DEFANSI v.s olarak maçi anlatti, sanki SEBAT li futbolcularin ismi yoktu, adam fb akinlarini , taç atislarini çok heyacanli anlatiyor, SEBAT defansi topu uzaklastirdi diyor !!! O adam maçi böyle fb adina heyacanli anlatmak için maas aliyor.TFF LÜTFEN kampanyasina çok iyi uyum sagliyor !

Biz adamlari düzeltmeye çalisiyoruz ve aldigimiz maçlarla adamlar düzelecek veya biz onlari düzeltecegiz. Düzelmezlerse !!!

Saygilarimla

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Protestonun nedeni TRT'nin maçi canli vermemesi degil, Stadyum programinintamami Istanbul takimlarina adanirken bizim maç görüntülerinin 3 dakikayla verilip geçilmesi takim hakkinda neredeyse hiç konusulmamasi. Keske protesto metnini bir kere okusaydin kardesim.

okkkk anladim....[img]smileys/smiley9.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

trt bir programinda bize yer ayirdi diye hemen yelkenleri indirmeyelim lütfen trt bunu daha öncede yapmisti gelen tepkiler sonucu TS den biraz bahsetmis Fatih le ilgili bir klip yayinlamisti daha sonra ayni tas ayni hamam.Bu isin pesini birakmamak lazim.''Dün aksam programinizda TS a3 dk daha fazla yer verdiniz umarim bu ilgi sadece bir haftalik veya göstermelik degildir insallah devami gelecektir''.diye bir mail attim bu sekilde mail gönderirsek davamizdan dönmeyecegimizin farkina varirlar.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bence biraz bastan savma olmus klip...Yani Dostlar alisveriste görsün...Misali...[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Saygilarimla...

Nereden
    Ankara

varya bu adam ciddi ciddi tirsmis bizlerden. yilmaz vural fb ile ilgili bisiy soyluyor birak hocam ts den bahset fenere gelcez felan diyor. cok guzeldi ya

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Ne alkisi arkadaslar.bjk ye 36 dak.,gs ye 17 dak. bize 9 dak.

Bir de ayrica lige renk veriyormusuz.Bak sen su densizin söyledigine.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence protestoya devam...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzon4 Nickli Üyeden Alıntı
    trt ye niye kiziyoruz adamlar bizim maci niye canli vermiyor?? cunku yonetim izin vermiyor yayinlamak icin cunku ozaman taraftar gelmezmis[img]smileys/smiley2.gif[/img][img]smileys/smiley19.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Ne alaka kardesim?Bilip bilmeden,yalan yanlis seyrettiginiz adamlarin laflarini buraya tasimayin!...Bir anlasma yapildi ve TRT bu anlasmaya su ana kadar uymadi.Sadece Trabzonla ilgili uydular ama;ama ayni TRT Istanbul'un 3 kiz kardesininde 1'er maç yayinini verecegi halde neden veremiyor?Önce objektif olsunlar.Onlarinda kendi sahalarinda 1 maçini versinserde görelim.

Ayrica yönetim bu konuda haklidir da.Avni Aker'de 5-10 milyon vermeyipte maçi Tv'den sereden ya da böyle ir beklentisi olanTrabzonlularida anlamak istiyorum ama anlayisim kit galiba anlayamiyorum.Yazik yahu bu takimi ayakta alkislayin,stadlari doldurun tek bos yer kalmasin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

O arkadas büyük ihtimalle Trabzonspor'lu degil bütün mesajlari ayri bir alem.Gereken yapildi.

sheva
    Ziyaretçi

protestonun ise yaradigini görmek güzel..

ozcan_asanoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

klibi ben de izledim...protestolar semeresini vermeye basladi...bize az çokvakit ayiran TRT'ye yapilan protestolarin çok daha fazlasini , haftada üç maç yayinina izin veren federasyon ve maçimizi yayinlamamaya yeminli digitürk'e yöneltmeliyiz...

trt bu hafta trabzonspora yine gereken yeri ayirmadi...

TRT BU HAFTA LIG 2.SI VE SAMPIYONLUGUN EN BÜYÜK ADAYLARINDAN OLAN TRABZONSPORA SADECE 14 dakika 20 saniye yer ayirdi....

ölmüs,yari baygin,mayhos,futbol oynamayan,18 kisilik kafilesine 12 numarayla maçin hakemini de katan gs ve bjk ya ayrilan süre ise dakikayla degil saatle yaziliyor...

maalesef trabzonspor taraftari 14 dk ya sevinecek kadar garip ve mazlum degildir..

------protestoya devam-----

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

geçmis haftalara göre gelisme oldugu kesin,,ama bence yeterli degil..Bence herkes kisisel düsüncelerini yazarak,uygun dille mailler yollasin..Yavas yavas adam oluyosunuz ama çok yavas oluyo mealinde mailler atalim[img]smileys/smiley36.gif[/img]

deginmek istedigim bir diger konu Digitürk olayi..ligin bitmesine 12 hafta kaldi,6 maçimizi zaten verecekler,geri kalan 6 hafta için çok acilen biseyler yapma gerekliligimiz geldi de geçiyor bile bence..TRT protestosunda yaptigimiz,mail fax ve benzeri yollarla rahatsizligimizi dile getirmekti,,digitürk için ayni seye neden hemen bslamiyoruz anlamadim,,Bülent abi edebityatini konusturarak bi yazi hazirlayacak,biz de yogun sekilde,bu yaziyi ilgili mercilere ulastiracagiz,bence hemen baslamaliyiz..

son olarak da aklima söyle bir fikir geldi; sonuç vermeyeceginden eminim ama anadolu'nun sesini duyurmak açisindan; G.birligi,A.gücü ve ulasabildigimiz anadolu takimlarinin düzeyli taraftar gruplariyla irtibat kurulup su manada bir bildiri yayinlanabilir" TRT'nin eski programini geri istiyoruz"..basta da dedigim gibi bu hükümet degismeden Faik oradan biraz zor kalkar ama maksat sesimizi duyurmak..Hem de yapilabilecek ciddi bir organizasyonla anadolu taraftarinin birligi konusunda ilk adimlar atilabilir..

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaslar,

Reyting biliyorsunuz çok önemli bir terim televizyonculukta. Faik, Fatih Tekke ve Gökdeniz'i canli yayina çikarmak için Senol Hoca'dan izin istemis. Senol Hoca, "bize yer vermiyorsunuz, bir de benden Fatih'i istiyorsunuz" diyerek terslemis Faik'i. Faik, Fatih'i ve Gökdeniz'i çok sevdiginden degil, reyting olsun çagirmistir eminim..

Belki de çok kisinin gözünden kaçan bir cümlesi var Faik'in; "ilerleyen haftalarda Fatih ve Gökdeniz'i de burada agirlayacagiz"..

Ben, dünkü programda Trabzsonspor hakkinda normalden fazla konusulmasini tamamen çikar iliskisine bagliyorum.

Haa! Bizim protestolarimiz ise yaramadi mi? Elbette yaradi.. Ilerleyen haftalarda TRTnin tutumuna göre -yogun bir tempoyla- protestolarimiza devam etmemiz gerektigini düsünmüyorum..

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bir tek haftaki programla birseyin düzelmis olazagini sanmiyorum. Bu nedenle simdiden hersey hallolmus havalarina girmeyelim derim ben...

agzim açik kaldi programi izlerken [img]smileys/smiley4.gif[/img]bir an yerel kanallarda Trabzonspor programi izliyorum sandim [img]smileys/smiley36.gif[/img]

arkadaslar hepinize tesekkür ediyorum ve hepinizle gurur duyuyorum... tüm Trabzonspor taraftarlari adina buralarda bazi seylerin mücadelesini vererek birseyleri degistirebildigimiz için çok gururluyum... [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ankara

Bu yaziyi TRT protestosu basligina da yazmistim ama buraya da ekleyeyim bari.

Sevgili Arkadaslar,

"Var mi öyle konuyu açip kaçmak" diye bazilarinizin aklina gelmis olabilir. Bu TRT protestosu basligini açtigim günden beri basliga hiçbir yazi yazamadim, çünkü hasta hasta gidilen bir Gençler maçi sonrasi bünyeye alinan bronsit illeti nedeniyle 1 haftadir yatalak durumdaydim.

Öncelikle, hastalik nedeniyle sadece 2 tane e-mail ile protestoya katkida bulunabilenbiri olarak, BMN'nin bu ilk organize protestosuna katkida bulunan bütün arkadaslarimi can-i yürekten kutluyorum.

Hep birlikte gördük ki, BMN,düzeyli, organize, mantikli ve top yekün giristigi her eylemden olumlu sonuç alacaktir. Dün aksam TRT'yi izlerken bunu bir kez daha anladim, gururlandim ve yattigim yerden dogrulup "Helal olsun bize!" diye haykirdim.

TRT ve Faik Çetiner'in zaten farkinda oldugu, fakat baskalarinin farkinda olmadigini sandigi bu "adaletsiz sistemlerini" çaktirmadan düzeltme girisimleri dün gecene kadar da asikardi degil mi? Hiç beklemedikleri sekilde Trabzonspor camiasindan almis olduklari bu düzeyli, bu büyük tepki, belli ki onlari epey korkutmustu. Trabzonspor'a düzülen methiyeler, "Su an Trabzonspor'u konusuyoruz, Fener'e de sira gelecek" diyeYilmaz Vural'iuyarmalar, klipler, mavi bayrak övgüleri, gösterim sirasinin tipki bizim protesto metnimizde istedigimiz gibi "klasman sirasina" göre yapilmasi, "Aman yanlis anlamayin Besiktas'i biraz fazla gösterecegiz çünkü o maçta olay vardi" diye önceden dilenen özürler, Ibrahim Sahin ile uzlasmis gibi bir imaj çizerek taraftarin gönlünü alma çabalari daha neler neler...

Yani kisacasi "biz esegiz özür dileriz" diye alenen söylemediler ama anirtilari taa Eritre'den duyuldu Hayirli olsun.

Buradan çikarilacak ana fikir:

"Bu büyük gücü yerinde ve mantikli kullanirsak çözemeyecegimiz sorun yok"

Peki bitti mi? Tabii ki hayir. TRT ve Faik solugumuzu enselerinde hissedecekler. Bilecekler ki en ufak yanlislarinda pat diye tokat yapisiverecek suratlarina. Çünkü halen istedigimiz herseyi alamadik. Faik bize methiyeler düzüp laf salatasi yapaken, ben elime kronometremi almis zaman tutuyordum.

Buyrun bakalim TRT kime ne kadar vakit ayirmis dün aksam:

Hadi Besiktas'in maçi olayliydi toplamda 36:03 dk. süre ayirdilar onu pas geçiyorum. Maçlari olaysiz olan 3 takima gelelim.

FB isimli takima maç görüntüsü içinayrilan süre 12:31

Yorum ve tartismali pozisyonlardahil olmaküzeretoplam: 23:28

GSisimli takima maç görüntüsü içinayrilan süre 07:05

Yorum ve tartismali pozisyonlardahil olmaküzeretoplam: 18:00

Trabzonspor'umuza ayrilan süreye gelince tüm yalakaliklar dahil olmak üzere,

Maç görüntüsü içinayrilan süre 04:02

Yorum, tartismali pozisyonlar ve klipdahil olmaküzeretoplam: 14:49

Durum böyle, yani halen bize ayrilan vakit EN AZ vakit.

Bataryalar atese hazir, ama soguk kanli bir sekilde beklemeliyiz. Ilk yanlislarinda bu sefer B planina geçip "yüz-yüze görüsme", "siyah çelenk" operasyonlarina baslamaliyiz ki konuya ne derece ehemmiyet verdigimizi anlasinlar

Hepinizi tekrar tekrar kutluyor, mail atan elleriniz, faks geçen kollariniz dert görmesin diyorum.

Tebrikler BMN!

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kurt61 Nickli Üyeden Alıntı

Sevgili Arkadaslar,

"Var mi öyle konuyu açip kaçmak" diye bazilarinizin aklina gelmis olabilir. Bu TRT protestosu basligini açtigim günden beri basliga hiçbir yazi yazamadim, çünkü hasta hasta gidilen bir Gençler maçi sonrasi bünyeye alinan bronsit illeti nedeniyle 1 haftadir yatalak durumdaydim.

kardes geçmis olsun insallah iyi olursun

arkadaslar ne tessekkuru yaa öle 2 laf bi kliple mi olur yaa bunlarinki gonul alma hala bizden sampiyon adayi olarak bahsetmiyolar yok lige renk getiriyormusuz falan kaç dakka bizden bahsettilerki zaten essek olmayan o kadar protestoya 2 dakka bahsederdi bizden böle olmaz bekleyelim bakalim bu haftaya özelmi yoksa bundan sonra böle artarak devam mi edicek bizim hakkimizda 2 laf etti diye ne tessekkuru

Nereden
    İstanbul

sampiyonluk potasina girdik bahaneleride kalmadi yakinda digiturk de maçlarimizi vermeye baslar yani ss kuraliyla artikmoda bordo mavi

Nereden
    Kuzey Amerika

Arkadaslar,

birakin fazla yer ayirmasinlar. biz sessizden isimizi yapalim.

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün aksam ki Stadyum programda Trabzonspor için ayrilankisimtamamen protestolari geçistirmek için yapildi. Trabzonsporun maçi yine 3 dk gösterildi.Sadece sözler biraz daha süslendi biraz daha yalakalik agir basti..

TheRapZoNe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Daha sonra Faik bey söylüyor : Klip yaptik vs.. Klibe bakilacak olursa o kadar ahim sahim bir sey oldugu söylenemez. Ha biz mi çok seçiciyiz de begenmiyoruz meselesi de degil bu. Bastan savma oldugu belli.

Ayrica daha sonra bizi Trabzonsporlular arayarak klibi begendiklerini tekrar yayinlamalarini istediklerini söylüyorlar.. Ben buna katilmiyorum, sadece amaçlari olayi psikolojik noktaya çekerek Trabzonsporlularin tepkisini bitirir duruma getirmektir..Bakin artik Trabzonsporlularla sorun kalmadi, bir klip yaptik hemen sorun ortadan kaldirildi misali.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)