Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 165 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ünal Karaman: "Bu Þehri Ölene Kadar Terk Etmeyeceðim..."

vaslat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Artvin
    Yaþ
    49

Standart Ünal Karaman: "Bu Þehri Ölene Kadar Terk Etmeyeceðim..."

Serdar Bali bu günlerde tutturmuþ öz evlat diyor baþka biþey demiyor.Evet onlar baþýmýzýn tacý peki Ünal gibi Trabzonspora herþeyini vermiþ futbolcularýmýz üvey evlat mý?Ýþte Ünalýn söyledikleri

Konya Et Balýk Kurumu'nda çalýþan memur bir babanýn oðlu olarak açmýþ gözlerini dünyaya. Doðuþtan yetenekli olduðunu fark etmeden, sokak arasý futbolcularýnýn son 'büyük' temsilcilerinden biri olacaðýný hiç aklýna getirmeden top kovalamýþ 13 yaþýna kadar.
    Evin en küçüðü olmasa belki de futbolcu olmayacaktý, zira bir ramazan akþamý iftar sofrasýnýn pidesini almak için fýrýna onu göndermeyecekler ve o pide kuyruðunda arkadaþýnýn "Oðlum et balýk genç takým kuruyor, yarýn seçmeler var gidelim mi?" davetini almayacaktý. Memur baba zaten oðlunun okuyup adam olmasý konusunda ýsrarlý ve kararlýdýr, top da neymiþ. Ertesi gün seçmelere gider ve hemen fark edilir. Sonra Konya Ýdman Yurdu, ardýndan Gaziantep ve Malatya günleri.
    Malatyaspor'da oynarken sakatlanýr ve bir hafta Malatya Devlet Hastanesi'nde yatar Ünal. Doktorlar iyi beslenmesini ve her sabah taze süt içmesini önerirler. Ünal'ýn daha önce hiç tanýmadýðý bir Malatyalý köylü kadýn, ineðini hastane bahçesine kadar getirip sütünü saðarak taze taze Ünal'a içirir! Bu 'insanlýk' hali Ünal'ý Anadolu insanýna 'baðlayan' en büyük iþaretlerden biri olacaktýr.
    Malatyaspor'da oynarken Milli Takým'ýn da en popüler oyuncusu olarak sivrilen Ünal'a ülkenin 'tabii senatörler düzeninin sahipleri' talip olmakta gecikmez. Ama sert kayaya çarptýklarýný anlamalarý çok zaman almaz. "Parayla her þeyi satýn alabileceklerini zanneden insanlardan hiç hazzetmedim, etmem" der ve karakteriyle örtüþen tek takým olarak gördüðü Trabzonspor'a imza atar. Aþaðýda bu imzanýn da öyküsünü okuyacaksýnýz.
    Geçen sezon baþlamadan Ankara'daki bir turnuvanýn ardýndan katýlýmcý 6 takýmý sormuþ ve hocamdan fikir almýþtým. Karaman, izlediði 6 takým içinde en çok OFTAÞ'ý beðendiðini, Rize'nin iþinin zor olduðunu söylemiþti. O gün içimden gülmüþtüm, baþka gülenler de olmuþtur ihtimal. Bu nedenle bu yýla dair "Denizli ve Hacettepe'nin iþleri zor" uyarýsýnýn dikkate alýnmasýnda adý geçenler açýsýndan yarar olduðunu söyleyelim ve söyleþiye geçelim.
    Hocam sondan baþlayalým, lig ne olur?
    Çok büyük aksilik olmazsa ilk 4 belli. Yönetim þekilleri ve bazý tercihler sýralamayý belirler. En hazýr gözüken Galatasaray. Milan Baros bence Nonda'ya çok gol attýrýr.
    Trabzon'la baþlamadan, saðda solda sizin aslýnda Trabzonsporlu olmadýðýnýz söyleniyor, bu sizi rahatsýz ediyor mu?
    Türkiye'nin en gözde oyuncusuyken Trabzonspor'u seçen ve o þehirde 9 yýl yaþayan, her sezon Ýstanbul takýmlarýnýn transfer etmek için akýl almaz yollar denemesine raðmen Trabzon'dan ayrýlmayan birine söylenecek söz mü bu sizce? Zaman zaman sorunlar yaþadým, ayrýlmak istediðim de oldu Trabzon'dan, ama her seferinde bir þey beni Trabzon'da tuttu. Trabzonsporluluk daha nasýl olur? Maddi ve manevi her tür baskýya raðmen bu þehirde kalmak Trabzosnporluluk deðilse, baþka ne diyebilirim ki?
    Trabzon nasýl takým kurdu sizce?
    Bir iki deðiþiklikle ligin en güçlü takýmý olabilirler.Yýllar sonra ilk defa çok doðru bir hamle yapýlýp doðru isimlerin takýma kazandýrýldýðýný düþünüyorum ve geleceði parlak görüyorum. Selçuk, Caner, Nuri Þahin, Ceyhun Gülselam ve adý þu an aklýma gelmeyen pek çok 'deðeri' daha kariyerlerinin baþýnda önermeme raðmen almadý Trabzon, geç ve çok paralarla da olsa yine de Selçuk ve Ceyhun gibi oyuncularýn çok doðru seçimler olduðuna inanýyorum.
    Trabzonspor þampiyon adayý olabilir mi?
    Ersun hoca çok doðru bir takým çýkardý bana göre. Bazý kritik maçlarda Ceyhun'u da Hüseyin'in yanýna çekerse Trabzon takýmý gol yemez ve Yatara-Gökhan-Isaac ve Umut dörtlüsünden yapacaðý seçimle mutlaka golü de bulur. Sað kenar biraz aksýyor gibi görünüyor ama Tayfun gibi bir alternatifi de var hocanýn. Ben Trabzon'dan çok umutluyum
    Eskiye dönersek, Türkiye'nin en flaþ oyuncusu iken sizi Trabzon'a sürükleyen hangi duyguydu? Para olmadýðýný söylemenize gerek yok, bu biliniyor.
    Karakter olarak zoru baþarmayý seven bir yapým var. Yel deðirmenleriyle savaþan Don Kiþot'a hep sempatiyle baktým ve kendimde hep bir parça buldum O'ndan. Hayatýmýn hiçbir döneminde iþin kolayýna kaçmadým. Tabi Trabzon'a karþý Anadoluluktan beslenen bir sempatim de vardý. Sayýn Mehmet Ali Yýlmaz baþta olmak üzere, 4 büyük kulübümüzün yönetimi de benimle özel olarak ilgileniyordu. Ama dediðim gibi beni Trabzon'a sürükleyen görüþtüðüm kiþilerin karakterleri ya da sunduklarý þartlar deðil; kendi karakterimde var olan 'zoru baþarma' duygusu ve duruþudur. Ben Anadolu insanýnda saklý olan güzelliklere aþýðým. Zaman zaman sorunlar yaþasam da, Trabzonsporlu Ünal olmaktan ve o þehirde yaþamaktan dolayý en küçük piþmanlýðým olmamýþtýr. Daha 10 gün önce gizli gizli Trabzon'a gidip eski dostlarla buluþup balýk yedik ve eðlendik. Hayat; dostlarla paylaþýlan zaman ise ve ben Ýzmir'den Trabzon'a 'uçuyorsam' bir balýk keyfi için, baþka söze , gerçekten, gerek var mý? Benim Trabzonsporluluðumu sorgulamaya kalkanlar kendi Trabzonsporluluklarýyla benimkini tartma cesareti gösterebilir mi? Bir þehre duyulan aidiyetin referansý nüfus cüzdanýysa, kabul ben bazýlarý kadar Trabzonlu deðilim. Ama yaþadýðý ve yaptýklarý ortada olan Ünal Karaman'ýn kente duyduðu sevgiyi ölçmek kimsenin haddi deðildir. Bir anýmý anlatmak isterim þimdi; Trabzon'daki 5. yýlýmýn sonunda, dedikodulardan da bunalmýþ bir halde þehirden ayrýlmaya karar vermiþ bir ruh hali içindeydim, kafamda bitirmiþim yani. Akçaabat'ta Nihat Usta'nýn orada köfte yemiþiz..
    Güzel miydi hocam?
    Kötü soru sordun. Neyse kalktýk gidiyoruz tam, 5-6 yaþlarýnda bir kýz çocuðu geldi yapýþtý bacaklarýma. "Ünal abi sakýn bizi býrakýp gitme" diye aðlýyor sýzlýyor. Ertesi sabah uçaða binip gideceðim ve bir daha dönmeyecektim güya, o sevimli kýz bana el sallayarak dedesiyle içeri doðru giderken, ben yakýndaki bir telefon kulübesinden kulübü arayýp "sözleþmeyi hazýrlayýn imza atacaðým" dedim ve yine Trabzon'da kaldým. O an anlamýþtým ki, bu þehirde beni tutan, beni çeken bir þey var ve ben bu þehri ölene dek terk edemeyeceðim..
    Ýstanbul takýmlarýna iyi direnmiþsin hocam.
    Bu karakterle ve yaratýlýþla ilgili bir þey. Ýstanbul takýmlarýný idare edenler bana para=güç le deðil de, insani baþka þeylerle gelselerdi belki Ýstanbul'da da top oynardým. Ama onlar benim karakterim hakkýnda fikir sahibi olmak yerine her seferinde önüme daha fazla para koymayý yeðlediler, e haliyle olmadý tabi. Hatta bir seferinde rahmetli Ekrem Dürüst benim av merakýmý bildiði için 357 Magnum tabanca ve Yivli av tüfeðiyle beni "kandýrmaya" çalýþmýþ ama ben yine Trabzon'u seçmiþtim. (Hoca bunlarý anlatýrken gökyüzünde dans eden bulutlara kilitliyor bakýþlarýný ve belli belirsiz "demek ben trabzonsporlu deðilim diyorlar ha" cümlesi dökülüyor yerlere,
    darmadaðýn..)
    Ümit Millilerde çok baþarýlýydýnýz, sonra kötü bir Konya deneyi yaþadýnýz?
    Konyaspor zor durumdaydý ve bu koþullarda yapýlan teklifi reddetmek çok þýk olmayacaktý. Memleketim zor durumdayken seyirci kalamazdým ve elimi taþýn altýna koydum. Takým benim kurduðum bir takým deðildi, bir iki takviye yapmamýza ve iyi bir baþlangýca raðmen sonra anlaþýlmaz bir düþüþ yaþadýk. Forvette yaþadýðýmýz sýkýntý ve Neca'nýn gitmek istemesi planlarýmýzý bozdu açýkçasý. Bunu kimseyi suçlamak için söylemiyorum, bilakis Konya halký ve yönetimine bir kez daha teþekkür ederim aracýlýðýnýzla. Bazý "kilit" oyuncularýmýzdan da beklenen verimi alamayýnca býrakmaya karar verdik. Bu da bir deneyimdi benim için, gerekli dersleri çýkardýðýmý söyleyebilirim
    Fenerbahçe? Beþiktaþ?
    Aragones kendi oyun kurgusunu kurmak istiyor ve bu son derece doðaldýr. Ama eldeki oyuncu kadrosunun hocanýn kurgusuyla örtüþmesi gerekir. Marco'nun boþluðunun doldurulmasý ve Güiza'nýn yanýna çok iyi bir forvet alýnmasý Fenerbahçe'nin olmazsa olmazlarý bana göre. Güiza tek forvet oynayacak tipte deðil, ama iyi bir partnerle birçok maçta hat trick yapabilecek beceriye sahip. BJK'nýn 2-0 dan 3-2'lik galibiyeti çok abartmamasý gerek. Delgado'nun klasý tek baþýna bir takýmý sürüklemeye yetmez. Takým olarak daha fazlasýný yapabilecek kapasiteye sahipler ve bu kapasiteyi iþler hale getirmek de Ertuðrul Saðlam'ýn görevi.
    Diðer takýmlar?
    Tv görüntüleri çok belirleyici olmaz ve yanýltabilir. Ama Denizli ve Hacettepe'nin iþleri zor gibi. Gaziantep'i ve 2-0 kaybetmesine raðmen Ankara'nýn oyun kurgusunu beðendim.
    Hedef?
    Elbette kýsa ve uzun vadeli planlarým var. Ama nihai hedefim Atatürk'ün iþaret ettiði þekilde sporcular yetiþtiren bir futbol enstitüsü kurmak. Baþarýlý sporcularý yetiþtirirken, diðer yandan da okuyan, araþtýran, kendini sürekli yenileyen ve aþmaya çalýþan sporcu fotoðrafýna da de katký yapmak istiyorum.
    Son söz?
    Ünal Karaman þunu kanýtlamýþtýr: Güç, her insaný satýn alamaz!
    Teþekkür ederim sayýn Karaman!

Ýskender YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

çok sevindim ve duygulandým.. Ünal Karaman hakkýnda forumda kötü þeyler okuyorum bazen.. ama artýk hiçbiri önemli deðil benim için..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Muhammed - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Ýlerde takýmýmýza bir þekilde hizmet vereceðini düþünüyordum ama sadri þenerin böyle bir görev vereceðini zannetmiyorum.

Berk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    31

Ünal'ý çoðu Trabzonsporlu gibi bende çok severim.Kendine yakýþýr açýklamalarda bulunmuþ.Bu arada bu Trabzonsporluluk iþini sorgulamaya kimsenin hakký yok..
    ''Belki hiç birþey yolunda gitmedi ama hiçbir þey de beni yolumdan etmedi." | ECG

cemka - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    47

Ünal Karaman ile Serdar Bali isimlerini yanyana yazmak bile Ünal Karaman hakarettir... Serdar Bali ismini duydukça vücut kimyam bozuluyor yaa... Gitsin o, Hasan Üçüncü gibi özevlatlarla Trabzonsporu nasýl küçültüp avucumun içine alabilirim hesaplarý yapsýn...
    ...
    Zaten biliyorduk Ünal sen büyüktün ve gözümüzde hep Büyük kalacaksýýýn...Trabzonspor sevgisi olan bir insan; Ünal Karaman, Ýskender Gönen, Orhan Çýkrýkçý, Tolunay Kafkas, Osman Özköylü,...vb. futbolcularýmýzýn Trabzonsporluluðundan þüphe duymaz....Bizler size gösterdiðimiz sevgi ve saygý ile Trabzonspor sevdamýzý besleyenlerdeniiiz...
    ''Terketmedi eziyetin beni''

sessizkral_1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Benim Trabzonsporluluðumu sorgulamaya kalkanlar kendi Trabzonsporluluklarýyla benimkini tartma cesareti gösterebilir mi? Bir þehre duyulan aidiyetin referansý nüfus cüzdanýysa, kabul ben bazýlarý kadar Trabzonlu deðilim. Ama yaþadýðý ve yaptýklarý ortada olan Ünal Karaman'ýn kente duyduðu sevgiyi ölçmek kimsenin haddi deðildir. Bir anýmý anlatmak isterim þimdi; Trabzon'daki 5. yýlýmýn sonunda, dedikodulardan da bunalmýþ bir halde þehirden ayrýlmaya karar vermiþ bir ruh hali içindeydim, kafamda bitirmiþim yani. Akçaabat'ta Nihat Usta'nýn orada köfte yemiþiz..
    Güzel miydi hocam?
    Kötü soru sordun. Neyse kalktýk gidiyoruz tam, 5-6 yaþlarýnda bir kýz çocuðu geldi yapýþtý bacaklarýma. "Ünal abi sakýn bizi býrakýp gitme" diye aðlýyor sýzlýyor. Ertesi sabah uçaða binip gideceðim ve bir daha dönmeyecektim güya, o sevimli kýz bana el sallayarak dedesiyle içeri doðru giderken, ben yakýndaki bir telefon kulübesinden kulübü arayýp "sözleþmeyi hazýrlayýn imza atacaðým" dedim ve yine Trabzon'da kaldým. O an anlamýþtým ki, bu þehirde beni tutan, beni çeken bir þey var ve ben bu þehri ölene dek terk edemeyeceðim..
    müthiþdi bu çok duygulandým herþeyi özetliyor..
    Sanýlmasýn Yine basmýþ onu bunaltýlar,Yanýlmasýn öyle dalga geçen yabancýlar...tek ve gerçek aþk Trabzonspor

Akif Gür - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Yaþ
    32

Alýntý emrebekar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Benim Trabzonsporluluðumu sorgulamaya kalkanlar kendi Trabzonsporluluklarýyla benimkini tartma cesareti gösterebilir mi? Bir þehre duyulan aidiyetin referansý nüfus cüzdanýysa, kabul ben bazýlarý kadar Trabzonlu deðilim. Ama yaþadýðý ve yaptýklarý ortada olan Ünal Karaman'ýn kente duyduðu sevgiyi ölçmek kimsenin haddi deðildir..

bu sözleri çok þey ifade ediyor sanýrým...
    sanýrým herþeyi ifade ediyor

Ýskender YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

(Hoca bunlarý anlatýrken gökyüzünde dans eden bulutlara kilitliyor bakýþlarýný ve belli belirsiz "demek ben trabzonsporlu deðilim diyorlar ha" cümlesi dökülüyor yerlere, darmadaðýn..)
    ne denilebilirki?
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

SpOtLesS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

valla tebriklerrr cok duygulandim okurken

Sadullah KAPICIOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tüylerim diken diken oldu okurken. Baðlýlýk budur... Trabzonun ona verdiði aþký bambaþkadýr Ünal Karaman için. Çoçukluðumdan hatýrlarým onu hep. Az da olsa. Unutulmazsýn sen... Ýz býrakanlar unutulmaz.
    Þafak olmuþ comolokko

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Ünal'ý çok ayrý bulur ve çok severim. Yazýyý okurken kilitlenip kaldým acaba sonunda ne yorumda bulunsam diye. Helal olsun Ünal hoca!

Bulamýyorum daha uzun yazacak kelimeler..
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Ahmet Kuru - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Duruþuyla nasýl bir kiþiliðe sahip olduðu belli zaten...
    Ünal hocanýn dediði gibi...
    Herkes aynaya baksýn ondan sonra baþkasýnýn Trabzonsporluluðunu tartsýn...
    Ne kaderime küstüm Ne Devlete küstüm…
    Çünkü inanmak, iman etmek varsa bir þeye, bedel neyse onada katlanýr. Yarabbi Kahrýnda hoþ, Lütfunda hoþ dedik… iki saniye sonrasýna garantimiz olmayan bir hayatýmýz için fýrýldak olmaya gerek yok, ben fýrýldaklýk istemem…( M . Y )

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Öz evlatçýlarýnda ibretle okumasý gereken bir röportaj olmuþ, oynadýðý futbolu kadar karakteri ve insanlýðý da çok saðlam olan Ünal Karaman'a teþekkürler.

Not: Bu röportajý yapan kim? Nerede yayýnlandý?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Ünal Karaman! Hep büyüktün hala da öyle...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Yahu baþlýk kan atýþýmý hýzlandýrdý. Sizde de oldumu bilmiyorum ama nabzým arttý. Çok büyük adamsýn Ünal baba.. Çoook..
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Sadullah KAPICIOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ilhan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yahu baþlýk kan atýþýmý hýzlandýrdý. Sizde de oldumu bilmiyorum ama nabzým arttý. Çok büyük adamsýn Ünal baba.. Çoook..
    aynen aynen... benimde.
    Þafak olmuþ comolokko

hamucera - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Alýntý vaslat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzon'daki 5. yýlýmýn sonunda, dedikodulardan da bunalmýþ bir halde þehirden ayrýlmaya karar vermiþ bir ruh hali içindeydim, kafamda bitirmiþim yani. Akçaabat'ta Nihat Usta'nýn orada köfte yemiþiz..
    Güzel miydi hocam?
    bütün bu ruh hali içinde diðer futbolcularda olsa, o 5-6 yaþlarýndaki kýz çocuðu gibi herkes takýmý sahiplenebilse, bizi kim tutabilirki
    Biz Trabzonsporumuzun þampiyon olmasýný isteriz ama sadece þampiyon olacak diye sevmeyiz

Fatih Ersoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Büyük adam vesselam..
    Düþün mü, konuþ mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

okg_53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    39

Allah senin gibileri Trabzonspor un baþýndan eksik etmesin
    Teþekkürler cesur insanlar Erman Toroðlu ve Uður Meleke
    Gâfil ne bilir neþ've-i pür þevk-i vegâyý, Meydân-ý celâdetteki envar-ý sefâyý.
    Merdân-ý gazâ aþk ile tekbirler alýnca, Titretti yine rûyý zemin arþ-ý semâyý.
    Allah yolunda cenk edelim, þan alalým þan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Þu yazýnýn altýna yorum yazmak...

Ýnsan titriyor önce bir, sonra birdaha titriyor, sonra düþünüyor...

Varlýbaþ61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

yine o esmer çocuk!!!
    bu taraftar seninle gurur duyuyor...
    McLas was Here

canna52 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

mükemmel bir röportaj
    yapanýn eline saðlýk

hasan üçüncü kardeþimiz inþallah okumuþtur bu yazýyý

azad53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    49

Alýntý okg_53 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Allah senin gibileri Trabzonspor un baþýndan eksik etmesin
    Amin nüfus cüzdanýnda Trabzon yazmayýp Ünal gibi senelerce bu klübe, þehre hizmet eden kaç futbolcu çýkmýþtýr, her zaman yanýndayýz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)