Sayfa 3 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 404 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gaziantep 3-2 Trabzonspor?um (06.03.2005)

FERO61
    Ziyaretçi

bizi kupa macinda sakatlayip ligte bi avantaj saglamak istyebilirler ...bu mactan önceki kupa maci tehlikeli

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Kupa maçinda gördügüm antepi biz ordada rahat yeneriz.Adamlar resman Yattara korkusu ile oynayip diger adamlarimizi unuttular.Büyük ihtimalle ordaki maçtada bu taktikle oynayacaklar.

harunun dediklerine katiliyorum yattaranin basina bu sefer 3 kisi verecekler[img]smileys/smiley4.gif[/img] (gerçi farketmezde) öbür topçularda isi bitirecek[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Punisher-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bi ara antepin defansi resmen döküldü...ama simdi lig macinda daha hirsli oynayacaklar yani hafta sonu mac cok daha zor olacak...

kupa maçinda dikkatimi çekti ki hücuma fazla yüklenmediler... nedenini anlayamadim... kupa maçinda bile yüklenmediklerine göre demek ki pek güçlü degil hücum hatlari...

Provayi yaptik sira geldi uygulamaya. Allah'in izniyle bu maçi da kazaniriz insallah.

Muhalif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay

umarim bizi yenmeye oynarlar.. su hasegiç ten tirsiyorum ben kim ne derse desin.. adam dünyalari çikardi yine bu aksam.. fatih kendini deplasman sakladi yalniz.. yattara ile ugrasirlarken fatih in is bitiriciligi galip gelmemizi saglar umarim.. evet arkadaslarin dedigi gibi 1-0 i her zaman çok sevmisimdir[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Nereden
    Bursa

Cok güzeLdi Ozgurde Gercekten cok güzeL Oynadi KoLay bir Macti rahat 10 tane atardik ama Atmadi FutboLcuLar [img]smileys/smiley36.gif[/img]

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tahmin ettigimden kolay oldu. Birgün Allah ne verdiyse dalacaklar su Yattara'ya, ondan korkuyorum.! Kime karsi oynarsa, rezil ediyor adami. Biri çikacak, hirslanacak, tekme tokat girecek Yattara'ya.. Hüseyin'siz ortasaha umarim G.Antep'de zorlanmaz..

MaHMuT_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sike iDDea LARINA YANIT!!!

Evet arkadaslar ne kadar komik degilmi kulubümüze sike iddeasinda bulunulmasi Hiç süphem kalmadi böyle dünya disi iddeayi yapabilecek beyin olsa olsa ezikbahçelilerde olur gelelim çürütmeye..

1-Bu iddealari ortaya koyan adam Trabzonsporun ilk 11 ini sayabilme becerisine sahip mi?Tabiki hyr 3 dakka özet izliyor bakiyor ki Trabzona atak gelistiremiyorlar sike iddeasini ortaya atiyorlar..UTANMAZLAR[img]smileys/smiley7.gif[/img]bir bilene soracaklari yerde haber uyduruyorlar onlara tavsiyem Trabzonsporumun bir maçini izleyip sike yapan takima 45 ortalama faule nasilmaruz kalacaginisormak gerekir.

2-Hiç bir seyden korkusu olmayan Trabzonsporumuz'a iftira atan bu adamlar ki (3 ezikler) neden korkuyorlar zaten puan olarak öndeler ve onlarla kendi stadlarinda oynayacak olan Trabzonum 'a malüp olursa sike iddeasiyla kimi suçlayacaklar??

Bu arada arkadaslar sike dedinizde biraz bilgi vereyim:
    Çok uzak degil sezon bitimine iki hafta kala Türkiye 1. süper ligi'inde mükemmel bir çikis yapan Denizlispor ile lig lideri ezikbahçe nin maçi Denizli'de oynanacakti..Maç hakkindaki bilgiler Denizlispor ilk 40 dakika içinde o güne kadar kendisahasinda hiç ama hiç 2 fark geriye düsmemesine karsin her ne hikmetse 10 dakikada 2-0 malüp??Hayrettir ki bu takimin teknik adami hafta içinde istifadan DÖNMÜSTÜR!!Yine hayret vericidir ki bu kadar basarili olan teknik adam lig bitimine 2 hafta kala neden istifa ediyordu alakali mi bilinmez ama(böyle yazmaliyim) GIRAY hoca TRABZONSPOR'ludur..Hayretler bitmiyor o mükemmel diye yazilip çizilen ezikbahçe Sampiyonlugunu kutlayacagi stad da MALATYA SPORDAN 4 yedi..ilginçç[img]smileys/smiley5.gif[/img]

Bi kaç soru sizce Denizli maçi neden ilk 10 dakikada 2-0 oldu?1-0 da yeterli iken..
    A)Allah (c.c) tarafindan
    B)Trabzonspor'un Gs karsisinda moralini bozup haftaya ki maçida paraya birakmak (MALATYA 4 yedigi maç) için.
    C)ezikbahçe mükemmel bir futbol oynamistir

Cevabi:TABIKI B burada yazili okumak için mouseye basili tutun beyza yazildi. Sike bu degilse açik tarifini sizden alip görüsmek üzere

SAYGILAR

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kupa maci gosterdiki rakip defans oyunculari yattaraya karsi siddet uygulamaya basladilar! son iki mactir yattaraya yapilan sertlikler dikkatinizi cekiyor mu bilmiyorum ama seklini degistirdi! umarim bu suphem sadece bir paranoyadir!

maca gleince! bir sey yazmayacagim gonlumdne geceni bende biliyorum sizlerde,-)

Nereden
    Belçika

eger antep dunku maca asildiysa onlara deplasmanda 3 tane atamazsak ayip olur!Edited by: Bodyguard-61

antebden bi cacik olmaz merak etmeyin o eski anteb yok bugunde gösterdik onlara haftasonuda en az 2 fark olur rahat olun

grandiose - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hafta sonu,taktik geregi bu kadar gol atamaz ve de kaçiramayiz ama !!, kontratak futbolun geregini yapariz ve maçi aliriz... takim acaip bir güven asiladi bana... saygilar...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lee'nin olmayisi kötü oldu... Volkan kapatir, ama o kadar üretken olamaz diye düsünüyorum. Hüseyin zaten büyük derdimiz, Denizli maçinda "kirmizi kart gör de kupa maçinda oynama" diye düsünmüstüm, keske öyle yapsaymis... Bence Hasan Adem'den daha isabetli bir seçim olur, görecegiz ne olacagini...

Herseye ragmen Fatih, Gökdeniz, Yattara, Symko, Tolga ve hatta M.Yilmaz gibi bizden baska muadillerinin dahi hiç bir takimda olmadigi yildizlar ve onlara eslik eden yildiz adaylarimiz sahada olacaklar. Dolayisiyla bu maçi da kazanacagiz...

bu maçi aldik hafta sonuda bizden kurtulamazlar en 3 gol aticaz

Nereden
    Amasya

pazar günü fatih cosar atamdi dünn 2 tane atar garanti[img]smileys/smiley32.gif[/img]

kupa maçinda gökdeniz'i daha derli toplu gördüm. deplasmanda takim daha rahat oynuyor bu maçi aliriz antep dün çok kötü oynadi ama ligde bundan fazla birsey yapacaklarini zannetmiyorum hüseyin yoklugu iyi olmadi ama hasan onun yerini doldurabilir

Mehmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu maç zor olacak hemde çok zor. Erken gol atarsak is kolaylasir.
    Ilk devre gol atmaliyiz. O zaman morelman rakip bozulacak dirençleri kirilacak. Zaten panik içinde karsimiza çikacaklar[img]smileys/smiley5.gif[/img].

Yine heyecanli ve güzel olacak bir maçimiz. Sonuç belki bu sefer bize bir gol atarlar. 3 - 1 biz kazaniriz.

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Dün çok pozisyon verdik bunlari tekrar yaparsak affetmezler.

Ama gol atiyoruz kolaylikla ve gene böyle olacak.

Guests
    Ziyaretçi

bu maçi çok daha rahat geçecegiz insallah

Zafer Keskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dünkü maçta oldugu gibi pazar günüde mükemmel bir oyunla onlari yikacagiz insallah ben attiklarimizdan çok kaçirdiklarimiza yandi am neyse yendik ya gerisi kolay en büyük trabzonspor bunu önümüzdeki haftalarda bizansli takimlarada gösterecegiz bjk maçini sabirsizlikla bekliyorum o maçta hep destek tam destek sonuna kadar destek diyecegiz insallah ayrica dünkü maçtaki taraftarlar derneginin pankarti mükemmeldi bizimde yazilar yazip stada gitmemiz lazim derim ben ))))))))))

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Bence de kolay gol pozisyonuvermedikten sonra zorlanmayiz.. Gol pozisyonlarini degerlendirerek fazla gol atip averaji daha da yükseltecegiz.. [img]smileys/smiley20.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Içerde gelene gidene 3 atiyoruz. Ilk yarida kendi sahamiz kendimize cehennem oluyordu. Simdi eski havasini bulmaya basladi ancak her ne kadar deplasmanlarda yenilmesekte çok dikkatli olmamiz gerekiyor. Birde sakat ve cezali futbolcularimiz var.. Aman dikkat..

Vallah dun aksam acayip bir macti zaten...mubarek mac degul showdu diyim...senol hocamiz biel guldu...oyle ras gele oynuyorlardi..aslunda onca pozisyonlari degerlendirmis olsayduk suan zaten mac sonucu daha degisik olurdu ve kesun yilin maci olurdu herhalde..gelecek pazar gunu oyniyacagumzu mac tabiki gine bizim..ama malesef Huseyin ve Lee Young oynamiyacak o yuzden uzuluyorum...ama neyse dun nasil galip geldiysek gine mac bizum olacak allahun izniyle..cunku sampiyonluk bizumdur[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)