Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Süper Lig'i Sarsacak Skandallar !

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Exclamation Süper Lig'i Sarsacak Skandallar !

Süper Lig'i sarsacak skandal !
    Beşiktaş'ın geçen sezon Trabzonspor ile oynadığı maçta talimatlara aykırı davrandığı ortaya çıktı.

Geçen sezon oynanan Trabzonspor-Beşiktaş maçında siyah-beyazlı ekibin esame listesine talimatlar emrettiği halde 22 yaşından küçük bir oyuncu yazmadığı, hükmen yenilgiye yol açacak bu hatanın dönemin Futbol Federasyonu tarafından gizlendiği ortaya çıktı.
    Skandal, Sivasspor Başkanı Mecnun Odyakmaz’ın 21 Ağustos günü Futbol Federasyonu’na, “Söz konusu hata nedeniyle kulübümüz mağdur edilmiş ve UEFA Kupası’na gitmemiz engellenmiştir” şeklindeki başvurusu sonrası patladı. Dilekçeyi inceleyen ve 20.10. 2007 tarihinde Avni Aker Stadı’nda seyircisiz oynanan maçta Beşiktaş’ın talimatlara aykırı davrandığını tespit eden Federasyon, talimata göre itiraz 5 gün içinde yapılmadığı için Sivasspor’a olumsuz yanıt verdi, ancak konuyla ilgili soruşturmanın derinleştirilmesini ve ortaya çıkacak bilgilerin kamuoyu ile paylaşılmasını kararlaştırdı.

Sistem uyarmış
    Ligler statüsünün “oyuncuların uygunluğu” başlıklı 9. maddesine göre Beşiktaş Kulübü’nün 01.01.1985 veya daha sonra doğmuş, en az iki yıl kulübe tescilli olması gereken bir Türk futbolcunun kadroda olmadığı yolundaki hatayı federasyon tarafından kurulan bilgisayarlı sistemin tespit ettiği bildirildi. Olayın saptanmasından sonra konunun Haluk Ulusoy başkanlığındaki yönetim kuruluna intikal ettirildiği, ancak herhangi bir girişimde bulunmadığı öğrenildi.
    Söz konusu otokontrol mekanizmasının uyarısına rağmen Beşiktaş’ın hükmen yenik ilan edilmesi yerine skandalın gizlenmesi, daha dikkat çekici bulundu. Bu arada Beşiktaş Kulübü’nün de gelişmelerden haberdar olduğu, ancak sessizliğini koruduğu ileri sürüldü. Bu fahiş hatanın sorumlusunun ise o dönem de kulüp menajerliğini yapan Sinan Engin olduğu ifade edildi.

UEFA’dan oldular
    Ligi statü gereği averajla Beşiktaş’ın altında dördüncü bitiren Sivasspor Kulübü’nün, başvuruyu zamanında yapmadığı için ret yanıtı almasından sonra UEFA Kupası’na katılamadıkları için uğradıkları maddi zararın tazminini isteyeceği kaydedildi. Başkan Odyakmaz’ın bu yöndeki talebin kabul edilmemesi durumunda önce Tahkim Kurulu’na, sonra da Uluslararası Spor Mahkemesi’ne giderek hakkını arayacağı bildirildi.
    Beşiktaş’ın 3-2 galibiyetiyle sonuçlanan maçta talimatlara aykırı olay gizlenmeseydi, siyah-beyazlı takım hükmen yenik ilan edilecek ve sezonu 58 puan yerine 55 puanda tamamlayacak, Sivasspor ise lig üçüncüsü olarak UEFA Kupası’nda mücadele edecekti.

Talimat ne diyor?
    Madde 9 (Oyuncuların uygunluğu): Türkcell Süper Lig kulüplerinin katılacakları resmi müsabakalarda, müsabakanın oynanacağı tarihte kulübe tescil edildiği tarih üzerinden en az iki yıl geçmiş, 01.01.1985 ve daha sonra doğmuş bir T.C. vatandaşı profesyonel futbolcuya 18 kişilik müsabaka isim listesinde bulundurulması zorunludur.” Yine talimata göre Sivasspor, söz konusu skandalı tespit edip, liglerin tescil edildiği 5 Haziran’dan önce itirazda bulunsaydı, Beşiktaş Kulübü hükmen yenik ilan edilecek ve UEFA Kupası’na gidemeyecekti.

Milliye
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu Skandal ne bir ilk nede sonu, Türk Futbolu hicbir sekilde ilerleyemeyecektir...!

Istanbul Takimlarinin rutin skandallari, hertürlü pisligi yapip sonradanda sikayet eden Reziller !!!

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sivas'a bak.Uefa'ya gitmek için neler yapıyor.
    Més Que Un Club

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Skandal ne bir ilk nede sonu, Türk Futbolu hicbir sekilde ilerleyemeyecektir...!

Istanbul Takimlarinin rutin skandallari, hertürlü pisligi yapip sonradanda sikayet eden Reziller !!!

.
    katılıyorum harun abi ama şunu anlayamadım neden sıvas şikayet ediyoda biz etmiyoz ben bunu anlayamadım ah aha sadri baba olacaktı vallaha kok soktururdu
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

omer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Atakan Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sivas'a bak.Uefa'ya gitmek için neler yapıyor.
    Hakkını arıyor kardeşim ne var bunda??
    "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim." Kazım KOYUNCU

OKANIZM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı omer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sivas başkanı onların kuklası oldugundan bişey cıkmaz bu işten
    √ OKAN™ 1987

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

aslinda sivasa soguklugum var...

ama bizim baskanin cikip, sivas adina bir aciklama yapmasini beklerim...

"o 3 puan bizim icin pekte önemli degil, ama sivasin uefaya gitmesi engellenmistir. federasyondan adalet istiyoruz. hicbir takimin hakki yenemez" tarzda, anadolunun büyüklügüne yakisir bir aciklama yapilabilir

gerenimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

haberturk
    sedat tunalı'nın yazısı

ULUSOYLAR VE 3-2'LİK UTANÇ VESİKASI!
    Benim için Ulusoy ailesi çok bilinmeyenli bir denklem değil.
    Ulusoy'lar hakkında yazılabilecek en güzel cümleler, Nihat Genç kitaplarında saklı. Eski bir fıkra koyalım neşemizi bulalım.

Ulusoy Otobusu içindeyiz, muavin eline mikrofonu almış mola anonsu yapıyor:
    -Sayin yolcularumuz, otobusumuz birazdan yarim saat yemek ve ihtiyaç molasi verecektur. Tuvalet lokantanun yanindadur, afiyet olsun"
    Devamla;
    "Sayın futbolseverler, federasyonumuz birazdan utanç ve kayırma molasu verecektir, federasyon BJK'nın yanındadır, afiyet olsun!"
    Olsun Mu? Oldu Mu? Eh, olmadı tabi, ama kime anlatacaksın..
    Ulusoy ailesi, yüz yılın başında çok saygı değer bir babanın kurduğu düzeni, çok çalışarak bu günlere taşımış bir aile. Yaşayan neslin en büyüğü Ali Osman Ulusoy, Trabzonspor'a da ilk yıllarında büyük katkılar sağlamış ve sağlamaya da devam etmektedir ve "harbi"
    Trabzonsporlular için "baba" Ulusoy'un yeri apayrıdır.

Ulusoy ailesinin önceliklerinin hiçbir zaman "memleket" ya da "futbol" olduğuna inanmadım, öncelikleri hep ekonomi oldu. Evrensel olarak bakıldığında, aslında doğru olanın da bu olduğunu söylemek durumundayız. Ama işte Trabzon evrensel ekonominin değil, içtenliğin ve samimiyetin başkenti ola gelmiş bir şehir geleneğine sahipti, bu yüzden ilk "soğumalar" başladı. Ulusoy'ların bir kolunun Fenerbahçe'de (Başaran Ulusoy) bir kolunun Galatasaray'da (Haluk
    Ulusoy) bir kolunun da "hısımlık" bağı ile BJK'da oluşu bir tesadüf değil; toplumsal dinamikleri kontrol etme ve her alanda var olma politikasının ürünüdür. Samsun ve Yılmaz Ulusoy ilgisi çok önemsiz görünse de aileye büyük katkıları olmuştur, ıskalamayalım.

Bugün ülkenin en büyük ekonomik güçlerinden biri olmayı başardılarsa, işte bu stratejik planın sonucudur.
    Meseleye böyle bakınca; H.Ulusoy'un özünde Trabzonlu ve Trabzonsporlu olmasına rağmen zamanla "sararması"nın anlaşılmaz bir yönü de yoktur.
    İnsan, sosyal çevresinin etkisi altında kalabilir ve belli ki Haluk Ulusoy bu etkileşim sürecini oldukça kısa tutmuş, bu da bir tercih, kimseyi ilgilendirmemeli.

Trabzonluların bir kısmının anlamakta zorlandıkları "Trabzonlu nasıl Galatasaraylı olur" sorusuna ekonomi referanslı bir yanıt verebildiğimi sanıyorum.
    Trabzonluların ve tüm Türkiyelilerin ve tabi ben naçizin anlamakta asıl zorlandığı şudur;
    Federasyon Başkanlığı gibi bir makamı işgal eden ve var oluş gerekçesi adalet olan bir makam, nasıl olur da böylesine bir ayıbı sümen altı eder? Diyelim ki haberi olmadı, haberi olunca nasıl olur da hesabını sormaz? Evet Trabzonsporlu olmayabilir, şu veya bu kaygılarla bir hacimliye destek verebilirsiniz, benim gözümde bu sizi Trabzonluluktan çıkarmaz. Ama, birinin hakkını, ki bu biri Trabzon'dur, Sivas'tır, ondan alıp bir diğerine vermeye sessiz kalabiliyorsanız, işte o dakika benim gözümde zerre kadar Trabzonluluğunuz kalmaz!
    Bu arada, bu skandalı yorumlarken olayı Sivasspor idarecilerinin bizce de malum olan "ağlaklığına" taşımak hiç adilane değil. Şu veya bu şekilde, mevcut tüzüğe göre Sivas mağdur değil midir?
    BJK cenahından sık sık " delikanlıca" çıkışlar yapan Sinan Engin'in ve elbet Başkan Demirören'in de bu "vakıa"dan haberleri vardı, suskun kalışlarını vizyonsuzluk olarak yorumlayıp geçmek en güzeli. Değmez zira uzun cümleler kurmaya, herşey ortada, anlayana..
    Bir ayrıntıyı daha bütüne ekleyip bu utanç vesikasını tamam edelim.
    Hatırlarsanız BJK camiasının en çok bilinen isimlerinden İhsan Kalkavan, katıldığı bir TV programında "Trabzon'u asla şampiyon yapmazlar, şampiyonluğu İstanbul'un dışına çıkarmazlar" demişti, kötü niyetle söylediğine de ihtimal vermiyorum üstelik, daha 20 gün oldu olmadı bu kelamı edeli.
    Bu skandal ortaya çıkınca insanın aklına şu geliyor; Evet bu ülkede şampiyonluk "İstanbul dışına" çıkarılmaz.
    Ortalığa dökülen ve dökülmeyen "cerahatları" gördükten sonra, Kalkavan'a hak vermemek elde değil.
    Benim bildiğim şu;
    Hiçbir şampiyonluğunda sümenaltı cerahat bulunmayan Trabzonspor; güçlülerin federasyonunun sümen altına da sığmaz ve sümen altı edilen cerahatları, cerahat sahipleriyle aynı yerde buluşturur!

ALBAYRAK NE DEDİ?
    Skandalın bir tarafı da Trabzonspor ve Başkanı Nuri Albayrak'tı. Sayın Albayrak bu skandaldan haberi olmadığını, haberi olsaydı gereğini yapacağını bildikleri için kendisinden saklanmış olabileceğini söyledi. Diyalog şudur;
    -Sayın Başkan, siz geçen sezon Trabzonspor Başkanıydınız, haberiniz oldu mu bu skandaldan?
    -Hayır hiç haberim olmadı, olsaydı gereğini yapardım.
    -Trabzonspor İdari Kadrosu bu yanlışlığın farkına varmamış olabilir mi? Ya da varmış olsalar da sizi bilgilendirmemiş olabilir mi?
    -Ben yönetimi oluştururken sayın Ulusoy'dan yardım istemiştim ve onun önerdiği birkaç ismi de yönetimime almıştım. Federasyon seçimlerinde Ulusoy'u desteklerken de kimleri karşımıza aldığımızı tüm kamuoyu biliyor. Ama sayın Ulusoy Sivas maçıyla ilgili süreçte bizi çok yalnız bıraktığı gibi bu maçı katleden Bülent Demirlek'e FİFA kokartı bile takmıştır. Daha ne denebilir ki? Yanılmışız..
    -Yani, şunu mu söylüyorsunuz sayın Başkan; bu skandaldan Trabzonspor'un idari kadroları da haberdar olmuş olabilirler, ama bana kimse bilgi vermedi!?
    -Olamaz diyemem, çünkü o dönem herkes bilirdi ki ben bu bilgiye sahip olsam gereğini yapardım!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı omer61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

hakmı hangi hak bizden aldıkları puana saysınlar uefa ya gidip 5 lik olmadılar ona dua etsinler

tsmetu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bunun altında hiç bir şey çıkmaz ve çıkarmazlar.
    Ben Buradayım Tehlikenin Farkıdamısınız...

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

aslında olayın birde bjk ya karşı olan galibiyet mağlubiyet istatistiki yönünden bakmak lazım. bu durumdan haybiden fazladan bir galibiyet almış olacaklar.
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Süper Lig'de bir skandal daha
    09 Eylül 2008
    Geçen sezon Trabzon-Beşiktaş maçında ortaya çıkan “esame listesi” skandalının bir benzerinin daha yaşandığı belirlendi...

Trabzon - Beşiktaş maçından sonra geçen sezonki Gençlerbirliği-Bursaspor sınavının esame listesinde de kurallara uyulmadığı ortaya çıktı. Bursaspor'un, 3-1 kazandığı karşılaşmanın 18 kişilik kadrosunda, kulüpte iki yıl tescilli oynayan 1985 doğumlu futbolcuya yer vermediği saptandı

Geçen sezon oynanan Trabzonspor-Beşiktaş maçında ortaya çıkan “esame listesi” skandalının bir benzerinin Gençlerbirliği-Bursaspor karşılaşmasında da yaşandığı ortaya çıktı.

25 Ağustos 2007'de Ankara 19 Mayıs Stadı'nda oynanan ve Bursaspor'un 3-1 galibiyetiyle sonuçlananan maçta yeşil-beyazlı ekibin 18 kişilik müsabaka isim listesinde, talimatlar öngördüğü halde, kulübe tescil edildiği tarihten üzerinden iki yıl süre geçmiş 01.01.1985 doğumlu bir profesyonel futbolcuya yer vermediği belirlendi.

Süper Lig müsabaka statüsüne aykırı davrandığı gerekçesiyle Bursaspor'un 3-0 hükmen yenik ilan edilmesi gerekirken, o dönemde herhangi bir itiraz yapılmadığı ve lig tescil edildiği için tıpkı Trabzonspor-Beşiktaş müsabakasındaki gibi olay dosyasının zaman aşımına uğradığı bildirildi.

İki oyuncu da uymuyor
    2007-08 sezonunu 38 puanla 13. sırada bitiren Bursaspor'un söz konusu maçtaki 18 kişilik kadrosunda 1985 ve sonrası doğumlu iki futbolcu bulunduğu, ancak bunların ikisinin de kulübe tescil tarihinin üzerinden iki yıl geçmediği saptandı. İlk onbirde yer alan Yenal Tuncer'in 28.04.1985 doğumlu olduğu, ancak Denizli Belediyespor'dan yeşil-beyazlı kulübe tescilinin 19.06.2006'da yapıldığı, dolayısıyla maçın oynandığı tarihte belirlenen kriterlere uymadığı ifade edildi. Yedek oyuncular arasındaki Bekin Ozan Has'ın ise 18.02.1985'de doğduğu, Bursa Merinosspor'dan Bursaspor'a transferinin 25.07.2006'da gerçekleştiği belirtildi.

Yerleri değişecekti
    Gençlerbirliği kulübü talimatlara aykırı eylem için zamanında itirazda bulunsaydı 3-1 kaybettiği maçı 3-0 kazanmış olacak ve 35 puanla bitirdiği geçen sezon puanı 38 olarak düzeltilecekti. Bu durumda aynı puandaki Bursaspor 35 puanda kalacağı için son haftalara kadar küme düşme korkusu yaşayan başkent ekibi, yeşil-beyazlıların yerine geçmiş olacaktı. Geçen sezon yaşanan ikinci skandal saptanamadığı için Gençlerbirliği'nin 3 puan karşılığı alacağı, para da kasasına girmemiş oldu.

Başka maç var mı?
    Bir sezon içinde ikinci kez yaşanan skandalın ardından “Acaba başka maç var mı?” sorusunu gündeme getirdi. Gençlerbirliği- Bursaspor maçıyla ilgili olarak Bilgi İşlem Ünitesi'nin herhangi bir girişimde bulunup bulunmadığı konusu henüz açıklığa kavuşmazken, sistemin ve o dönemde görev yapan federasyon yetkililerinin durumu da ikinci kez sorgulama noktasına geldi.

TALİMAT NE DİYOR
    Süper lig müsabaka statüsünün “Oyuncuların uygunluğu” başlıklı 9. maddesi konuyla ilgili şu ifadeleri içeriyordu: “Süper Lig kulüplerinin katılacakları resmi müsabakalarda, müsabakanın oyanacağı tarihte kulübe tescil edildiği tarih üzerinden en az iki yıl süre geçmiş, 01.01.1885 ve daha sonra doğmuş bir TC vatandaşı profesyonel futbolcuyu 18 kişilik müsabaka isim listesinde bulundurmaları zorunludur.”
    haber61.net
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

kim bilir daha kac mac böyle oldu

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

skandal ama süre aşımı olması nedeniye birşey yapılamaz diyorlar acaba sorarım ben size beşiktaş şampiyon olsaydı altındaki takımlar şuanda itiraz etmeyecekmiydi veya tevekkal sivas neden itiraz etmiyor ?
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

Alıntı 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    skandal ama süre aşımı olması nedeniye birşey yapılamaz diyorlar acaba sorarım ben size beşiktaş şampiyon olsaydı altındaki takımlar şuanda itiraz etmeyecekmiydi veya tevekkal sivas neden itiraz etmiyor ?
    zaten hep süre asimindan sonra ortaya cikiyor bu tur haberler nedense, ilginc yani

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UğuR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı gerenimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haberturk
    sedat tunalı'nın yazısı

ALBAYRAK NE DEDİ?
    Skandalın bir tarafı da Trabzonspor ve Başkanı Nuri Albayrak'tı. Sayın Albayrak bu skandaldan haberi olmadığını, haberi olsaydı gereğini yapacağını bildikleri için kendisinden saklanmış olabileceğini söyledi. Diyalog şudur;
    -Sayın Başkan, siz geçen sezon Trabzonspor Başkanıydınız, haberiniz oldu mu bu skandaldan?
    -Hayır hiç haberim olmadı, olsaydı gereğini yapardım.
    -Trabzonspor İdari Kadrosu bu yanlışlığın farkına varmamış olabilir mi? Ya da varmış olsalar da sizi bilgilendirmemiş olabilir mi?
    -Ben yönetimi oluştururken sayın Ulusoy'dan yardım istemiştim ve onun önerdiği birkaç ismi de yönetimime almıştım. Federasyon seçimlerinde Ulusoy'u desteklerken de kimleri karşımıza aldığımızı tüm kamuoyu biliyor. Ama sayın Ulusoy Sivas maçıyla ilgili süreçte bizi çok yalnız bıraktığı gibi bu maçı katleden Bülent Demirlek'e FİFA kokartı bile takmıştır. Daha ne denebilir ki? Yanılmışız..
    -Yani, şunu mu söylüyorsunuz sayın Başkan; bu skandaldan Trabzonspor'un idari kadroları da haberdar olmuş olabilirler, ama bana kimse bilgi vermedi!?
    -Olamaz diyemem, çünkü o dönem herkes bilirdi ki ben bu bilgiye sahip olsam gereğini yapardım!
    Sen neyden haberin vardı ki? Niye olmayacak haberin.?Yönetim kurulundaki kişileri sen belirlemiyorsun.Klüp çalışanları sana bağlı değil mi? Haberi yokmuş.Olacak kardeşim.Sen koltukda oturuyor isen olacak.
    bordomavi.net
    Trabzonspor'un ilk ve en büyük taraftar sitesi

Burçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

diyelim ki oldu. sanki birşey mi yapacaktın Albayrak kendinden başka kimseye faydanı görmedim.
    2010 - 2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur
    Gerçek budur. ☆

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

tüpcünün, gargamelin ve sinan enginin gercek yüzleri...

http://www.youtube.com/watch?v=HxedhZyHn54

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

su cezalara bakip gülmemek elde degil, resmen CIFTE STANDART

sivas-gs http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=51918

8jk-denizli http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=51917

8jk nin sahasi kapanmadi hic sasirmadim

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Böyle birşey var mı demek selçuk derelinin annesi ve sülalesi vede kişiliği değersizmiş helal olsun.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Almanya

Alıntı Emirhan Makul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle birşey var mı demek selçuk derelinin annesi ve sülalesi vede kişiliği değersizmiş helal olsun.
    selcuk derelinin serefi varsa basin toplantisi yapip istifa ediyorum demesini beklerim

Rıza ÇOLAK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Alıntı 28TS61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    su cezalara bakip gülmemek elde degil, resmen CIFTE STANDART

sivas-gs http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=51918

8jk-denizli http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=51917

8jk nin sahasi kapanmadi hic sasirmadim
    iyiki bu maçlardan dolayı bize ceza vermemişler...
    istermisiniz adamlar bu küfürler ve olaylar Trabzonspor un yüzünden çıktı.Onlara şu kadar ceza desin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)