Hesaplipazar
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Ali en ve Aklamalar...

Bayramm61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.05.2007
    Nereden
    Almanya

Angry Ali en ve Aklamalar...

AL EN DEN ACIKLAMA

TRABZONSPOR
    "TRABZONSPOR'U SEVERM"
    "Trabzonspor 26-27 yldr ampiyon olamyor. Ben Trabzonspor'u seven, Tabzonsporlu taraftarlar arasnda ma seyreden tek rakip bakan benim. O kadar cokulu insanlar severim ben."

"YILIN TAKIMI OLURLAR"
    "Trabzonspor bu yl yln takm olur. ok futbolcu, ok deiik futbolcu, yabanc Trk, ayr ayr takmlardan futbolcu alp, onlar bir sahaya koyup, o takmdan ampiyon olur mu? yle olduunu ben ispat ettim. 1982'de 10 futbolcu aldm ampiyon olduk, ispat ettik. 1995'de 11 futbolocu aldk yine ampiyon olduk. Yani ok futbolcu toplama takmdr dncesi doru deildir. Bu oyuncular biz ynetim olarak almtk, antrenre bu takm alltr ampiyon yap demitidk, yle yaptlar. imdi Trabzonspor'da Ersun Yanal var ve btn transferlerde Ersun Yanal var. Ersun Yanal inandm bir adamdr. Onun iin Trabzonspor'un lige ok iyi balayaca dncesi hakim bende. lk 10 mata 25-27 puan toplarlar. Sonra Ersun Yanal klasii balar. Yukardan aaya ini balar. O yukardan aaya iniine eer baarl tecrbeli bakan Sadri ener mani olursa Trabzon ampiyonluun adaylarnn tepesinde olur. Bu imkan var. Trabzon 3 byklerin dnda, kendi ehirleri dnda ilk taraftar olan kulptr. Trkiye kulb olmutur o yllarda. Ayn baary ayn sevgiyi elde edebilir. Eer ok baarl olursa; sempati ike demek deildir, dier takmlarda Trabzon'a sempati duymaya balarlarsa ampiyonlukta 3 byk kulbn ba daha ok arr. Bu tutum Trabzon'a baar getirir. Onun iin ben Trabzon'u yln takm olur diye gryorum."

Erdem EROL
    Ligtv.com.tr
    HABER MDR

Bu adami oldum olasi sevmem..simdi bu sevgisizligin yerini nefret aliyor...Ne demek SEMPATI....TRABZONSPOR bugne kadar hicbir zaman baskasinin yardimi ile hicbir platformda mcadelesini vermedi...Hicbir zamanda vermeyecek..Bizi ezikbahce ile karistirma ali sen !!! Hakemleri satin alip maclari kazanmayi, rakip oyunculara para basarak maclari satin amasini siz bilirsiniz..biz bu islerden anlamayiz !!!!

Herifleri korku sardi..olasi bir basarimizda hemen aciklamalar hazir...Anadolu takimlari TRABZONSPORA sempati duyduklari icin maci verdiler...
    zledik memleketimizi, horonumuzu hamsimizi kemencemizi kolbastimizi..Ama en cok sizleri zledik hemsolarimmmmmm....
    Olasi sampiyonlukda yine silahli kutlama ve ller olacaksa kalsin o Sampiyonluk !!!

3. yahoo61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

alien bu acklamann benzerini 4 sezon ncede yapmst. ayn korku o zamnda vard.
    Tribnn Babas Kalearkas!!!

omer61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    31

Alnt emrebekar Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kendisi en nefret ettiim fenerbahelilerin banda gelir
    Hi bir Fenerliden nefret etmediim kadar nefret ederim kendisinden. Yazd eyleri okumaya tenezzl bile etmem.
    "Ben bir mzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin tesinde ben bir devrimciyim." Kazm KOYUNCU

hseyin1975 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

Bu Baslik kapatilmali.
    Adami Gnaha sokmaya cok msait bir Baslik.

En hafifinden yazayim.

ALI SEN GRDGM EN BYK SEREFSIZLERDEN BIRIDIR.
    96 senesinde yapdigi oyunlari unutmadik, unutmayacagiz.
    Rahmetli Babamin bu Dnyada bana birakdigi en byk Miras "LMSZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre yesi
    Sabri Kurban - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2004
    Nereden
    Tekirda
    Ya
    38

Bu adam forumda anmayn ya. 96 da intihar eden Mehmet'in kemiklerini szlatmayn!!!
    61>34 Trabzonspor
    En byk Trabzonsporlu Kazm Koyuncu'yu rahmetle anyoruz.
    Sahte mutluluklarn peinde koacana, gerek hznlere gml...

hseyin1975 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    45

Ali Seni gercekden konusmak bile izdirap verici.
    Serefsiz her zaman serefsizdir.
    Ne yaparsa yapsin, ne derse desin.

O bizim icin lmsdr ve byle kalacakdir.

KILIT LTFEN!
    Rahmetli Babamin bu Dnyada bana birakdigi en byk Miras "LMSZ TRABZONSPOR ASKIDIR".

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    A.Hilal akrolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.08.2004
    Nereden
    stanbul

Ali en tartmamza dahi deecek biri deil. Forumda adn grmek bile rahatsz edici. Bu nedenle bal kapatyorum.
    Fanatik Pacci

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)