Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 292 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Taraftar Proje Yarmas Sonuland ! Birinciler BMN'den !.. (Sf. 2)

metinulusoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    37

Thumbs up Taraftar Proje Yarmas Sonuland ! Birinciler BMN'den !.. (Sf. 2)

Taraftar proje yarmas ayoruz
    Kulbmz bnyesinde kurulu bulunan Taraftar Projeleri letiim Brosu tarafndan proje yarmas alacak.

Buna gre yarmaya bireysel ya da grup olarak bavuru yapabilecek olan taraftarlarmzn zgn projeleri deerlendirmeye alnacak. Kulbmze kaynak yaratc ve gelir getirici projelerin deerlendirilecei yarmaya son katlm tarihi olarak 31 Ocak 2009 belirlendi. Yarma sonucunda kazanan proje sahibi ya da sahipleri Trabzonspor’un 2008-09 sezonu ikinci yarsndaki tm i saha malarn VP Tribn’nden seyredecek ve TS Club’dan 5 bin YTL hediye eki kazanacak. Deerlendirme kulbmz tarafndan oluturulacak jri tarafndan yaplacak. Trabzonspor Proje Sorumlusu Srr Furkan Eren, Taraftar Projeleri letiim Brosu’nun taraftarla btnleme temelinde her trl gre ulama amac tadn vurgulayarak, “Artk daha profesyonel fikirlere sahip olmak adna bir dll yarma dzenledik. Umarz kulbmze kalc gelir kaynaklar salayacak yeni projelere bu yolla ularz. Taraftarlarmzn konuya byk hassasiyet gstereceini biliyoruz” dedi.

YARIMA ARTNAMES

- YARIMAYA KATILIM BREYSEL YA DA GRUP OLARAK YAPILABLR. GRUP PROJELER EN FAZLA KDEN OLUABLR. KATILIMCILARIN BLGLERN DORU VE EKSIKSIZ YAZMALARI KEND SORUMLULUKLARIDIR.
    - PROJELER ZGN OLMALIDIR.
    - PROJELER TRABZONSPOR’A YEN KAYNAK YARATICI VE GELR GETRC NTELKTE OLMALIDIR.
    - PROJELER GEREKLKTEN UZAK OLMAMALI, MALYET HESAPLARI VE DETAYLANDIRILMASI PROJE SAHB TARAFINDAN EKSKSZ VE DORU OLARAK BELRTLMELDR.
    - PROJELER WORD DOSYASI OLARAK TESLM EDLEBLECE GB POWERPOINT FORMATINDA DA HAZIRLANABLR.
    - YARIMAYA KATILIP DERECEYE GREMEYEN PROJELER ADE EDLMEZ. TRABZONSPOR GEREKL GRD TAKTRDE PROJE SAHBN NTERNET STESNDE AIKLAMAK KAYDIYLA PROJEY HAYATA GEREBLR.
    - PROJELER MEHMET AL YILMAZ TESSLER’NDE TARAFTAR PROJELER LETM BROSUNA ELDEN TESLM EDLEBLECEG GB projeyarismasi@trabzonspor.org.tr ADRESNE GNDERLEBLR.
    - YARIMAYA KATILIM 31 OCAK 2009 TARHNE KADARDIR
    - KAZANAN PROJE SAHB YA DA SAHPLER TRABZONSPOR’UN 2008-09 SEZONU KNC YARISINDAK TM SAHA MALARINI VIP TRBNNDEN SEYREDECEK, TS CLUB ‘DAN TOPLAM 5000 YTL HEDIYE EK KAZANACAKTIR.
    - KULUBMZE LETLEN PROJELERN FKR BAZINDA KALMASI DURUMUNDA KULUBMZ BR BRNC AIKLAMAKSIZIN UYGULANABLR FKRLER HAYATA GERR.
    - DEGERLENDRME KULBMZ TARAFINDAN OLUTURULACAK JR TARAFINDAN YAPILACAKTIR.
    - PROJESN TESLM EDEN K YA DA GRUPLAR YUKARIDAK TM ARTLARI KABUL ETM SAYILIR.
    Konu metinulusoy tarafndan (22.08.2008 Saat 19:57 ) deitirilmitir.
    # BMN #

yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    37

ynetim ne kadar gzel iler yapyor inanlacak gibi deil.nuri albayrak bizi ne kadar kk dnmeye altrm.
    bu arada ynetim ok uyanku maddelere bakn hele.
    # BMN #

yelik tarihi
    16.06.2007
    Nereden
    Ankara

Saksy altralm bakalm Gzel eyler kabilir ama uuk fikirler ounlukta olur sanrm Dnelim projemizi gnderelim, belki bieyler der paymza
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takm oldu.

Sota55 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.07.2008
    Ya
    45

Gercekten gzel bir Fikir.Insallah gzel Projeler cikar ortaya.

Ynetimi tekrar alkislamak gerekiyor
    "Biz Moda diye sevmedik | Biz var olan Gerei hisseterek sevdik"
    - Ne Mutlu Trabzonsporluyum diyene -

Semih - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

bu ynetime karacak apkam kalmad.

ayptr, yava olun
    "zin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle ilikin bir de ekmek yiyelim."

smail Alkan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2007
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    55

Anlalan bu balk karadenizlinin pratik zekasn ortaya koyacak gibi gzkyor
    Son aa kesildiinde,
    Son nehir kirlendiinde,
    Son balk avlandnda, te O zaman parann yenmediini anlayacaksnz...

Kaybetmekten korkma; bireyi kazanman iin baz eyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiinde deil, vazgetiinde yenilirsin.

KemaL_Ts - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.06.2007
    Nereden
    Almanya

herkes gzel bir seyler cikar diyor... herkes byle degilde... benim projem ne demeli ve dsnp maddi kaynak gelecek bir projeyi ynetime sunmali!!!! bende yapiyorum... bir kac fikrim var ama detailarini yapip bir fikrimi email olarak gnderecem proje olarak...insallah o 5 bin ytl ts club cekini aliriim:

Fanatik28 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.12.2005
    Ya
    47

SMS kampanyasini begenmeyenleri buraya davet ediyorum. Daha iyi fikirler sunmalarini bekliyorum.

Ben kendi adima gzel fikirler reterek, insallah kazanirim. Aslinda benim kazanmam degil, Trabzonsporun kazanmasi nemli. Ben bu takima 25 yilimi vermisim. Ekonomik olarak ne kadar gcl olursak, o kadar kolay hedeflerimize ulasabiliriz.

merFarukYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Bakalm neler kacak..

ETM ART!!!

Tolga Okumu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

Madem kaynak yaratmaya ynelik,Avrupa'nn ou yerinde zellikle Fransa ve Almanya'da olduu gibi bizde short'a reklam alalm.

Trkiye'de kimse de yok. Yasak m acaba?

yelik tarihi
    16.06.2007
    Nereden
    Ankara

Alnt freze Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Madem kaynak yaratmaya ynelik,Avrupa'nn ou yerinde zellikle Fransa ve Almanya'da olduu gibi bizde short'a reklam alalm.

Trkiye'de kimse de yok. Yasak m acaba?
    Onun kanunu yeni kt... kafasna gre kimse istedii yere reklam alamyor trkiye'de... ou kulp bu fikre yanamad sanrm. Reklam panosu gibi forma istemiyor kimse...
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takm oldu.

Trabzonspor Kongre yesi
    Nytre - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

herkesin katlmas art deil tabiki ama herkesin dnmesi gereken bir durum.
    ''Ben kulp tutmam, ocuk... nk hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamna hizmet veya kumanda edenler bir kulb tutsalar bile -grev srasnda- bunu aklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarslr ve tartlr. Tefrika (ayrmclk, nifak) yaratm olurlar. O nedenle dikkatli olmalarn tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatrk (2 Aralk 1933)

feneri "ampl" aydnlatr ancak "gne" kendiliinden k verir !

Trabzonspor Kongre yesi
    Emirhan merolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

gzel bi kampanya hadi hayrls
    "Kocaeli bizi ilk mata 1-0 yendi. 'Hamsinin kafasn ezdik' bal attlar. Gazeteleri soyunma odasna astm. 20 dakikada skor 5-0 oldu. Bizde yle bir g vard o zamanlar."
    Ali Kemal Denizci

temel_yilmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.12.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    38

ooo bende zihni sinir procesi bitmez bari gidiyim u 5000 ytl lik tsclub hediye ekimi alym ans tanmyorum hi birinize

yelik tarihi
    17.07.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    37

karadenizlinin sivri zekas i bana.bakalm nasl projeler kacak..
    # BMN #

Trabzonspor Kongre yesi
    a f s - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

NuDGeRR - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.09.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

cok guzel bi proje rnegi vereyim hemen taraftar tek isim altnda birlein . bunun Trabzonspora yarar ne olacak diyenler iin acklyorum. her sene butun taraftar stadn cogunlugunda kombine sahibi olacak bu iin maddi boyutu. taraftar tek duzen altnda takm daha guzel destekleyecek buda direk olarak sportif basarya etki edecektir.

yelik tarihi
    02.12.2008
    Ya
    41

Ynetim ok iler yapyor ama takm uan yetersiz gkhann yanna fatih tekke alnmal trabzonu bilen kendi ocuu kendide gelmek isterken alnmal bence

danger00 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.09.2008
    Nereden
    Trabzon

Taraftar Projeleri letiim Brosu’ndan duyuru

Bu habere 2 oy kullanlm. Ortalama 5 zerinden 5 !

Kulbmz Taraftar Projeleri letiim Brosu’ndan bir aklama yapld.

Aklamada u grlere yer verildi; “Kulbmz dergisinin bugnknden daha iyi olmas ve daha ok okunmas adna almalar balatlmtr. Bu kapsamda dergimizde grdnz eksiklikleri ya da dergide olmasn istediklerinizi Taraftar Projeleri letiim Brosuna bildirmenizi rica ederiz.

Ayrca kulbmz tarafndan dzenlenen Taraftar Projeleri Yarmas 31 Ocak 2009 tarihinde son bulacaktr. Geen sre zarfnda baz olumlu fikirler kulbmze ulatrlm olsa da beklenildii gibi bir ilgi gsterilmemitir. Bizlere ligin ilk yarsnda byk destek veren taraftarlarmzn bu tr konular da nemseyecei inancyla yarmaya katlm iin son bavuru tarihinin 31 Ocak 2009 olduunu tekrar hatrlatmak isteriz”

30.12.2008 14:27:44

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

dergi hakknda ikayetlerimizi bildirelim

Trabzonspor Kongre yesi
    Badalolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.1999
    Nereden
    stanbul
    Ya
    48

Altu Atalay'n kulpteki grevine son verdikleri gn, en byk taraftar projesi gereklemi olur.
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERR!...

Sleyman Eruyar - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.10.2007
    Nereden
    stanbul

u reklam panolarn biran nce dzeltseler, daha fazla reklam alamazmyz acaba..

anlamyorum, okmu maliyeti yksek?

6afak Aydn1 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.09.2006
    Nereden
    Almanya
    Ya
    43

- oyuncu kontratlarina eklenecek maddeler
    scout, seminer ,reklam gelirleri mesela colman , yattara reklamlarindaki gelirlerin klbe ait olmasi. ileride yildiz transferlerindeki maddi hafiflik

- klp baglantilari

- kresel trabzonspor taraftar profilinin arastirilmasi
    ve bundan dogan yatirim potansiyeli
    - yurt disindakilere trabzonspora yelik konusunda israrli deme kolayliklari. rn. almanyada yasayan taraftarlar sirf yelik islemleri zor diye ye olmuyorlar, olmaktan vezgeciyorlar

- yurt disi trabzonspor lisansli rn bayileri rn. berlin, viyana, amsterdam, zrih
    - scout sisteminin gelismesi

- yurt disi tanitim amacli show maclari ve hazirlik maclari yilda 1 rnegin rakip dis iliskiler bazinda baglantilar kurulan takimlar mesela hindistan, cin, bosna, balkanlar, avustralya

- genc takimlarimizin yurt disi genc takimlar turnuvalarina devamli katilmasi rnegin tek bir turnuva her yil geleneksel hale gelmis oraya katilim, kendilerini klplerini tanitma ve baglantilar, oyuncu kesfetme takip etme ynnden

- yurt disi arsalara yatirim
    - trabzonspor.org.tr modern sekilde islemesi, kargo sorunlarin ortadan kalkmasi
    - derbiler ncesi cekilis mesela araba kazan rnegin cola turka ile mesrubatlarda, bankalarla, sigorta sirketleriyle.
    burasi trkisch.

Fatih KIRAN - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.09.2006
    Nereden
    Bursa
    Ya
    44

Ynetimimiz ok mantkl bir uygulamay balatt.Biliyor ki Karadeniz insan kvrak zekal,akll,retken ve alkan bi toplum kesin sper plan ve projeler kar bu beyinlerden bu da klbn iine yarayacaktr.Hadi Karadenizim gster zekan..
    TS'nin Bursa'daki sesiyiz...Sesimiz hi susmad asla susmayacak, asla susturulamayacak!!!!
    Bmn|Bursa Trabzonsporlular Birlii

magicyattara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.04.2006
    Nereden
    Trabzon

En byk proje heralde ocuklar Bilgisayar bandan kaldrp,bo zamanlarnda eskiden olduu gibi futbol oynamaya tevik etmek olur.
    Ne zamandr dile getiriyorum bu konuyu.
    Trabzon (Karadeniz) insan belki de genetik zelliklerinden dolay futbola ok yatkndr.
    Fakat son yllarda Tm Dnyada olduu gibi Trabzon'da da ocuklarmz spor yapmak,futbol oynamak yerine,internet cafelerde veya evlerinde ki bilgisayarlarnn banda bo zamanlarn deerlendirmeyi tercih ediyorlar.
    Bunun bir ok nedeni olabilir;
    Semt sahalarnn artk kalmay ki bizim ocukluumuzda da semt sahalar yoktu fakat sokak aralar top oynamak iin msaitti.imdi en cra sokaktan bile saysz araba geiyor.Anne Babalar ocuklarn top oynamay brakn sokaa dahi karmyor.Bir futbolcunun bilhassa teknik adan temel zellikleri kazand yer sokaklardr.
    lkokuldan balayan snav maratonlar ki btn veliler ocuklarn daha bu yalarda Dersane-Okul arasnda gidip gelmeye mahkum brakyor.
    Bilgisayarda oyun oynamann daha cazip gelmesi ki Dersane-Okul arasnda gidip gelen rencinin kalan bo zamanlarn deerlendirmek iin tercih ettii ilk yol.

Btn bunlardan benim kardm sonu;kaybolan altyapmzdr.Bir ok yeteneimiz,yetenekli olup olmadn bile bilmeden byle bir hayatn iinde kaybolup gidiyor.

Artk Okullara zorunlu futbol dersi mi koyarz veya mahallerlerde ocuklarn futbol oynamas iin gerekli alanlarm aarz bilmem ama bir ekilde bu ocuklar kaybetmemenin yolunu bulmalyz.

Trabzonspor'un en byk projesi bu olmaldr.
    "Trabzon'da yaayan her ocuk futbol topuyla tanmaldr".
    Trabzonspor'un geleceinin Trabzon sokaklarndan getiine inanyorum.
    Herkese Merhaba

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)