Sayfa 11 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 ... SonuncuSonuncu
Toplam 760 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vücut Saðlýðý ve Geliþtirilmesi

Halit Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    34

Alýntý alkan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    180 boy 85 kilo.

Zayýflamak istiyoum, ama kalk spor yap, koþ falan derseniz bozuþuruz, daha düzgün çözüm önerileri olan var mý ?
    Ben de 1.80 boy 87 kilo Abi ben her gün kardiyo + aðýrlýk çalýþýyorum. Ramazanda pide mide dengeliyoruz bir þey olduðu yok ççç

Bu iþler Ramazan'da ters yahu.

Boy 1,61 plakayi tuturdum ama Kilo da 65 Hedefim 61 kilo
    #9 FATIH SULTAN TEKKESPORLU
    Sürmene'li Prenhalar

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ahmet Baþkaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    BÝr þey yapmasýna gerek yok yani ...
    Ama yapmak istiyor.

Muhammed - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Alýntý TSürmene Kizi61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Boy 1,61 plakayi tuturdum ama Kilo da 65 Hedefim 61 kilo
    Moralini bozmak gibi olmasýn ama bayan olarak senin için 50 kilo civarý ideal olur

Ahmet Baþkaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alýntý Alper Beyazay Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ama yapmak istiyor.
    Yapmasýn olm

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    33

boyum 178
    kilom 70 idi ama body e baþladýðýmdan beri 5 kilo aldým son üç aydýr 5 kilo almama raðmen hiç farketmedim.Kilo almamdaki en büyük etkenin basketbol oynamayý býrakmam olduðunu düþünüyorum hedefim 72 kiloya düþmek
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ahmet Baþkaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yapmasýn olm
    Yapsýn yapsýn

.....
    Ziyaretçi

Alýntý Ömer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Boy 183

kilo 61

kilo sorunum var yani
    ya kilo alamýyorum ne olacak benim halim

Gökhan KAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Ömer dayan unlu mamüllere dayan þekere yaða hadddinden fazla ye fazla hareket etme alýrsýn..
    Mario Alberto Kempes - El Matador

.....
    Ziyaretçi

Alýntý Gökhan KAN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ömer dayan unlu mamüllere dayan þekere yaða hadddinden fazla ye fazla hareket etme alýrsýn..
    Abi o kadar da yararlý þeyler yiyorum. karnýmda kurtmu var acaba da kendi kendime soruyorum. doktora gidecem bakalým ne diyecek.

geçen sene gittim salak doktor sadece kan tahlili yaptý senin hastalýðýna tehþis koyamýyoruz dedi sanki ne hastasýysam karným gurulduyo sürekli , ellerim ayaklarým üþüyo iþte bu

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Muhammed Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet arkadaþlar kilo sorunu olanlar bu baslýktan boy ve kilolarýný yazarsa kilo vermesine yada almasýna tavsiyelerle yardýmcý olabiliriz. Mesela ben cok zayýfým

boy : 167
    kilo : 48

Hayatým boyu daha hiç 50 kiloyu göremedim artýk bu iþ can sýkmaya basladý internetten baya bir araþtýrdým ilk önce ilac kullanacam o da olmazsa kilo aldýrýcý tozlardan kullanmaya baslýcam. Neyse kilo sorunu olanlar boy ve kilosunu yazarsa yardýmcý olabiliriz.

Kilo almak istiyosan yemeði yiyip yatýcaksýn saðlýklý diyil
    önerilen birþeyde diyil ama en kestirmesi bu

Moralini bozmak gibi olmasýn ama bayan olarak senin için 50 kilo civarý ideal olur
    Yok estagfurullah ne moreli, haklisin Renktas, saolasin
    Zor iste, ama o kadar da zayiflamak istemiyorum, sevmiyorum o kadar zayif olmayi. Cünkü ben Kilomu hic göstermiyorum...hedef belki 57 yada 58 kilo...
    #9 FATIH SULTAN TEKKESPORLU
    Sürmene'li Prenhalar

Koray - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Akþam yemeði yeme abi. Babam öyle yapýyor.

Burda yazýlanlarý takip ediyorum sürekli tersini yapýyorumama bi türlü istediðim kiloya çýkamýyorum...
    Lig Tv'de diðer maçlarýn beleþ izlendiði tek þehir. Trabzon!

Nereden
    Ýçel

http://www.dogalecza.com/index.php?p...FD+%DCr%FCnler

Kilo almak isteyenler için bilinmiþ bir ilaç. Bu ilacý düzenli kullanan birçok kiþi kilo almýþ. Ramazan ayýndan sonra kullanmayý düþünüyorum.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

Ahmet olmuyor iþte öyle kardeþim.

Belli bir zamandan sonra artýk insan kendini rahatsýz hissetmeye baþlýyor.

Kilo benim için en güzel 70-75 arasý olacak. Bu da hemen hemen 10-12 kilo vermem demek. Bakalým yahu bulacaðýz bir çaresini.

Hiç olmadý baktýk veremiyoruz vur yemeðin gözüne stratejisi ile devam edeceðiz yaþamaya

Emrah Akcagöz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

http://www.dogalecza.com/index.php?p...FD+%DCr%FCnler

Kilo almak isteyenler için bilinmiþ bir ilaç. Bu ilacý düzenli kullanan birçok kiþi kilo almýþ. Ramazan ayýndan sonra kullanmayý düþünüyorum.
    Evet bu ürün çok iyi tamamen karbonhidrat yani kilo aldýrýcý düzenli olarak en az 2 yada 3 ay kullanman gerekli ve bir kutusu 1 hafta bilemedin 10 gün gidiyor yani maliyetli biraz ayrýca öyle hemen bir kutuda 2-3 kilo almayý bekleme eðer maliyeti sorun deðil kullanýrým dersen sabýrla düzenli bi þekilde kullan 2-3 ay içerisinde rahat rahat 50 kilonun üzerinde olursun..
    "Arsýz güçlü olunca, haklý suçlu olurmuþ ..!"

Emrah Akcagöz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yemek yiyorumda kilýo alamýyorum diyenleri soyulmuþ fýndýk çubuðunlan dövmek lazým.....
    Desene abi yandýk o zaman
    "Arsýz güçlü olunca, haklý suçlu olurmuþ ..!"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

Alýntý Emre ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    boyum 178
    kilom 70 idi ama body e baþladýðýmdan beri 5 kilo aldým son üç aydýr 5 kilo almama raðmen hiç farketmedim.Kilo almamdaki en büyük etkenin basketbol oynamayý býrakmam olduðunu düþünüyorum hedefim 72 kiloya düþmek
    Direnç çalýþan birinin artýk kilo ile falan iþi olmamalý. Hele hele kilo vermek hiç olmamalý. Kilo dediðin þey neticede kütledir. Önemli olan kütlenin büyüklüðü deðil, niteliðidir. Yani kilonu sudan vereceksen verme mesela... Ya da kas yakacaksan, verme. Önemli olan kiloyu -belli bir seviyeye kadar-yaðdan vermektir. Eðer hem kilo verip hem direnç çalýþýyorsan, bu bir yere kadar olur. Önce fazla yaðlarýndan kurtulursun, kilo verirsin. Sonra bu yaðlarýn yerini kas almaya baþlar. Kas, yaða göre daha yoðundur. Yani ayný hacimde daha çok aðýrlýk yapar. Dolayýsýyla görüntüye bakarsýn, zayýflamýþsýndýr, ama kütlen artmýþtýr, dolayýsýyla kilo almýþsýndýr. Önemli olan kilo deðildir yani. "Þiþko" görünümlü bir adam ayný boyda çok daha fit gözüken baþka birinden daha hafif olabilir. Çünkü birim hacimdeki yað hafif, kas "aðýr"dýr.

Karýþýk olmamýþtýr umarým.

Alýntý Halit AYDIN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben de 1.80 boy 87 kilo Abi ben her gün kardiyo + aðýrlýk çalýþýyorum. Ramazanda pide mide dengeliyoruz bir þey olduðu yok ççç

Bu iþler Ramazan'da ters yahu.
    Aslýnda Ramazan'daki temel sorun uzun süre aç kalan bünyenin metabolizmasýný yavaþlatmasý, sonrada aniden yükselen þekerin iftar sonrasý hareket eksikliði nedeniyle yaðdan önce kulalnýlýp yaðlanmaya sebep olmasý. Bunun için sahurda hafif yemek, sabah çok hafif, hýzlandýrýcý direnç çalýþýp (mesela 2,5 kg'luk aðýrlýklarla), akþam iftarda abartmadan yemek, yine hafif bir çalýþma ile yatana kadar meyva-sebzeden oluþan 2-3 ara öðün oluþturmak iyi sonuçlar veriyor. Ben hem sahurda, hem de iftarda normal günlük yaþantýmdaki ortalamanýn biraz daha üzerinde yiyor olmama raðmen kilo almadým. Zaten kilo aldýran þey de nadiren yemek yemektir. Önemli olan bazal metabolizma hýzý, yani bir anlamda vücuttaki kas oranýnýn fazla olmasý. Yeterli kas dokuya sahip olduktan sonra ekmek arasý makarna ye istersen
    Konu EmrahYalçýnalp tarafýndan (11.09.2009 Saat 13:39 ) deðiþtirilmiþtir.

Cihan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

foruma aðýrlýðýmý koyuyorum

175 cm 95 kg ....

son 2 ayda 10 kilo verdim ama durdum

remezan dolayýsýyla

öðle yemeklerinde çorba takýlýyorum ...

spor þart 2 gün yüzdüm inceldim
    Ne ronaldinho ne rivaldo , hepimiz birer yattaraydýk mahalle maçlarýnda , bir anda bilekler konuþmaya baþlardý '' yattara , yattara , yattara '' ...

Gökhan KAN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    37

Alýntý alkan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet olmuyor iþte öyle kardeþim.

Belli bir zamandan sonra artýk insan kendini rahatsýz hissetmeye baþlýyor.

Kilo benim için en güzel 70-75 arasý olacak. Bu da hemen hemen 10-12 kilo vermem demek. Bakalým yahu bulacaðýz bir çaresini.

Hiç olmadý baktýk veremiyoruz vur yemeðin gözüne stratejisi ile devam edeceðiz yaþamaya
    Ben 12 kilo verdim Recep abi...3 ay yaða þekere una neredeyse el sürmedim..Kolayý sürekli içen bir insandým hiç içmedim..Çayý neredeyse þekersiz içtim..Her sofraya oturduðumda her yemekten tabaðýn 3 te 2 sinden fazla yemedim yanýndada bir dilim ekmek yedim..Zaten bir süre sonra alýþkanlýk haline geliyor hep öyle yiyorsun..

Ama iþin sýrrýnýn her sabah aç karnýna içtiðim sýcak suda olduðunu düþünüyorum..

Saðlýklý mý deðil mi bilmiyorum ama 3 ayda 12 kilo verdim...
    Mario Alberto Kempes - El Matador

Nereden
    Ýçel

@EmrahYalçýnalp

Abi sonuç olarak kilo almak için ne yapmak gerekir sizce ?

Cihan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

yiyebildiðin kadar karbonhidrat ve yað tüket

pilav özellikle birebir... giriþ .. ekmekle ye yoðurtla ye
    Ne ronaldinho ne rivaldo , hepimiz birer yattaraydýk mahalle maçlarýnda , bir anda bilekler konuþmaya baþlardý '' yattara , yattara , yattara '' ...

Nereden
    Ýçel

Zaten en çok yediðim þey pilav ve makarnadýr. Ama gerçekten fayda etmiyor. 1,70 boyum var 51 kiloyum. En azýndan 60 kilo olmak istiyorum mutlaka. Þu Ramazan bir geçsinde mutlaka Bulk gibi bir ilaç kullanacaðým.

Emre ÖZTÜRK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    33

Alýntý EmrahYalçýnalp Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Direnç çalýþan birinin artýk kilo ile falan iþi olmamalý. Hele hele kilo vermek hiç olmamalý. Kilo dediðin þey neticede kütledir. Önemli olan kütlenin büyüklüðü deðil, niteliðidir. Yani kilonu sudan vereceksen verme mesela... Ya da kas yakacaksan, verme. Önemli olan kiloyu -belli bir seviyeye kadar-yaðdan vermektir. Eðer hem kilo verip hem direnç çalýþýyorsan, bu bir yere kadar olur. Önce fazla yaðlarýndan kurtulursun, kilo verirsin. Sonra bu yaðlarýn yerini kas almaya baþlar. Kas, yaða göre daha yoðundur. Yani ayný hacimde daha çok aðýrlýk yapar. Dolayýsýyla görüntüye bakarsýn, zayýflamýþsýndýr, ama kütlen artmýþtýr, dolayýsýyla kilo almýþsýndýr. Önemli olan kilo deðildir yani. "Þiþko" görünümlü bir adam ayný boyda çok daha fit gözüken baþka birinden daha hafif olabilir. Çünkü birim hacimdeki yað hafif, kas "aðýr"dýr.

Karýþýk olmamýþtýr umarým.
    aslýnda dediklerin tamda bana olanlar.Dediðim gibi 5 kilo almama raðmen hiç farketmemiþtim ama 5 kilodan fazla alýrsam býrakýrým body i valla
    zaten ramazanda çalýþmak ölüm gibi geliyor.Zayýflamak isteyen arkadaþlara ilk tavsiyem tabiki yüzme ama buna imkaný olmayanlar ilk öncelik basketboldur.Tabiki zayýflamak için basketbol oynayýn diyemem ama azda olsa eðlenceli bulursanýz basketbolu deneyin derim.Hergün olmasa bile iki günde bir oynarsanýz göreceksinizki bir hafta sonra yavaþ yavaþ zayýflamaya baþlayacaksýnýz.Birde geceleri fazla yemek yemeyin hatta mümkünse ilk zamanlar hiç yemeyin meyve yeyin en kötü..

bunlarý size bir ayda 10 kilo verebilen bir kiþi olarak söylüyorum ama dediðim gibi spor þart aç kalarak zayýflanmaz.Sporunu yaparsýn yanýndada yediklerine dikkat edersin görürsün ki zayýflamýþsýndýr
    Dallas Mavericks
    .................................................. ............ 41-Dirk Nowitzki

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçýnalp - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    44

@EmrahYalçýnalp

Abi sonuç olarak kilo almak için ne yapmak gerekir sizce ?
    Bence kilo almak amaç olmamalý. Çünkü yapýlan araþtýrmalar, mesela bel çevresinin erkekler için 95 cm'nin üzerine çýkmasýný kalp, hipertansiyon, diabet gibi hastalýklarla doðrudan iliþkilendiriyorlar. Ben yerinde olsam yaðsýz karbonhidrat desteði ile direnç çalýþýrým. Kýsa vadede deðil, ama uzun vadede -mesela en ez 5-6 ay sonra- yavaþ yavaþ nitelikli bir hacim kazanmaya baþlarsýn. Çok abartmaya da gerek yok. Bol beyaz et, yað oraný fazla olmayan makarna vb besinlerle hacim kazanýrsýn.

Bir de, eðer zayýflýðýný sorun olarak görüyorsan, bence bazal metabolizma hýzýný öðren ve troidlerine bir baktýr. Eðer saðlýðýn yerindeyse ve zayýfsan daha ne istiyorsun?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)