Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 119 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 7 Maç

Nereden
    İstanbul

Standart 7 Maç

İlk 7 maç bence çok önemli ...Hem çok çok yeni takım olmamız hem de bu 7 hafta da zirve mücadelesi yapacagımız iki takımla da oynayacagımız için ...Bu ilk 7 haftalık periyod önümüzdeki haftalar için belirleyici olabilir

Maçlara bakarsak içerde Ankaraspor Bjk Antalya

Dışarda ise Ankaragücü Denizli Konya Gs ...

4 deplasman 3 içerde .. 2 si istanbul takımları ile ...

Ben bu süreçten 15 puan ile çıkarsak oldukça iyi olacagını düşünüyorum ..

Yani Sayın Cevat Kol un yazdıgı gibi 15 puan camia da huzursuzluk yaratmaz ...Hele hele 14 puanla hoca gönderilmez ....

Ama 11 12 puan açıkcası ciddi sıkıntı yaratır .... Burada tabii ki şuna da bakmak gerekir ..Acaba 21 puan ya da hatta 19 20 puan yapacak olan takım çıkar mı ? Açıkcası hiç sanmıyorum ...

İstanbul takımlarının maçlarına baktıgım zaman 18 puandan fazla yapacaklarını sanmıyorum ... 18 15 de gayet iyi bir denge ...

Bazı arkadaşlar hemen pat diye 21 puan alırız diyebilirler ... Gönül öyle ister tabii ki ...)

Şu da düşünülebilir lider 18 olsa biz 12 olsak niye kötü olur ? 6 puan kapatılır ...

Böyle düşünülebilir ama başlangıç anlamında bu kadar puan bence ciddi sıkıntı yaratır ..

En kolay rakibimizin Denizli oldugunu düşünüyorum buna bence Antalyayı eklemek gerek

Bjk ve gs maçlarına yorum yapmak biraz anlamsız olur belli olmayacak maç onlar ..

Ankaragücü maçı bize ters geldiği için sıkıntılı maç ..Yoksa Ankaragücü takım falan değil ama bize ters geliyor ..Gençliğimizde o 19 Mayıs dan bir rahat ayrılamadık hatta bir kaç sezon adamları yenemedik hem yenildik .. O anlamda ters maç yoksa takım falan değil bence tabii ki .. Gökhan hariç çok iyi oyuncu

En zor maçımız bence Ankaraspor maçı olacak ve en az onun kadar zor olacak Konya maçı ... Ankaraspor gerçekten iyi takım bu sene en çok berabere kalacak takım olmaya aday ... Aykut hoca çok saglamcı ve rakibin tempo yapmasına izin vermeyen oyun anlayışı var ... Boyuna pas yapıp top çevirirler .. Konya da kötü takım yapmadı ama onlar da çok adam aldılar ve kaliteleri çok tartışılır .. Konya da Samsundan aldıkları Caner çıkış yapabilir ..

Sonuç olarak ben 15 puana bu düşünceler altında gayet güzel derim ... HAAAA 16 17 18 hatta ve hatta belki 21 olur ... Eh ona ne denir ..yemede yanında yat

Harun Karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bence bjk maçına kadar puan kaybetmez bjk maçınıda alırsak çok rahat alırız bu 7 maçı

İNŞALLAH.......
    HAMSİ
    Dünyanın gördüğü en büyük başarı önce bir hayaldi, en büyük çınar önce bir tohumdu, en büyük kuş, bir yumurtada gizliydi.

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

34 hafta boyunca zor bir virajda olacagiz...

ama olsun
    7
    7
    7

!!!
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Y.Sert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta

ersun yanalın takımları lige hızlı giriş yapıp.sonradan düşüşe geçiyor. diyorlar ya..
    ama bence budefa farklı olacak.
    bence 8 yada 9. haftadan sonra bizim takım açılacak.
    o yüzden sabır ve destek önemli diyorum...
    N e K ö T ü !

Mustafa Önal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

diğer başlıkta konuşmak daha mantıklı bunları ayrıca bizim için her maç önemli ne ilk 7 nede sondan 7
    öldüğümde beni TRABZONA gömün . TRABZONLU doğmadık öldüğümüzde TRABZONLU OLALIM.
    MARMARA ÜNİ -TS KARADENİZ FIRTINASI MARMARADA
    BARÇA ''mes que un club '' bir kulüpten daha fazlası !

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ankaraspor maçı rahat geçer --- banko 3 puan
    ankaragücü maçı biraz daha zorlar ama yine de ------ çok yüksek ihtimal 3 puan büyük aksilik olursa 1 puan
    bjk maçı içerde oldugu için --- 3 puan , kötü oynarsak 1 puan , aksilik olursa 0
    denizli rakip olamaz --- çok yüksek ihtimal 3 puan , büyük aksilik olursa 1 puan
    Antalya maçı --- banko 3 puan
    Konya maçı --- zor olur 3 ya da 1 puan normal , kötü oynarsak yeniliriz
    gs maçı --- buna çok yorum yapamam iyi oynarsak 3 ya da 1 puan. kötü oynarsak 1 ya da 0 puan.

yani toparlarsak, 12 puanı banko görüyorum, üstüne çok büyük aksilikler olmazsa 18 puanı da bekliyorum..

21 olması da çok uzak değil..gs ve bjk maçlarında iyi oynarsak 21 olabilir.
    Bir lokma ekmeğe,Bir yudum su içmeye,
    Yine de şükretmeye, Razıysan gel benimle..

ilk 7 maçta sizin dediğinize göre 15 puan alırsak bu kayıp 6 puan demektir.6 puan kayıp 2 mağlubiyet,1 mağlubiyet 3 beraberlik veya 6 beraberlik demektirki bu sonuçların hangisi olursa olsun bana göre takım etkilenir.7 maçta 6 puan kaybı çok fazla bana göre.dediğiniz gibi gönül 21 puan ister ancak 19 da yeterlidir.6 galibiyet 1 beraberlik olursa gayet iyidir..ben 19 puan bekliyorum ilk 7 maçta..
    ''ŞAMPİYONLUK YAKIŞACAK ŞEHRİME''

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar şimdiden yok ilk yedi maç yok sondan 5 maç gibi olaylara girmeyelim...

Tüm camia bu sene uyum sorunu olacagını ama hedefin önümüzdeki yıl oldugunu dile getirirken böyle maç ve puan hesabı yapmadan sadece sabretmemiz bu takıma bu ve bu yönetime zaman tanımamız lazım..
    Profesyonelleşemeyen Kurumsallaşamayan hiç bir kurumun başarılı olabilmesi mümkün degildir!!!(spartaküs)

Nereden
    Ankara

Alıntı İsmail Çavuşoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk 7 maçta sizin dediğinize göre 15 puan alırsak bu kayıp 6 puan demektir.6 puan kayıp 2 mağlubiyet,1 mağlubiyet 3 beraberlik veya 6 beraberlik demektirki bu sonuçların hangisi olursa olsun bana göre takım etkilenir.7 maçta 6 puan kaybı çok fazla bana göre.dediğiniz gibi gönül 21 puan ister ancak 19 da yeterlidir.6 galibiyet 1 beraberlik olursa gayet iyidir..ben 19 puan bekliyorum ilk 7 maçta..
    hayır yanlışınız var..

6 puan kayıp ya 2 mağlubiyet demektir ya da 3 beraberlik demektir.

2 mağlubiyeti bilmem ama 3 beraberlik çok moral bozmaz.

Mesela gs bjk maçları berabere bitse bi de bi deplasman berabere bitse çok büyük kayıp olmaz.

Dogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bence en kötü 2 beraberlik bir mağlubiyet alırz.
    "Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

Alıntı maxim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayır yanlışınız var..

6 puan kayıp ya 2 mağlubiyet demektir ya da 3 beraberlik demektir.

2 mağlubiyeti bilmem ama 3 beraberlik çok moral bozmaz.

Mesela gs bjk maçları berabere bitse bi de bi deplasman berabere bitse çok büyük kayıp olmaz.
    doğru haklısın yanlış hesaplamışım iyidir 15 puan
    ''ŞAMPİYONLUK YAKIŞACAK ŞEHRİME''

The Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

ilk 7 hafta 14 puan alacağımızı düşünüyorum. ayrıca 12 puanın altı çalkantılara sebep olur.
    elbet bir gün toprak olup gideceğiz...
    TRABZONLU DOĞDUK TRABZONSPORLU ÖLECEĞİZ...
    legends never die ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar 7'yi bir arada görünce paylaşmak istedim
    İlk 7 haftayı olduğu gibi tüm sezonu en az kayıpla atlatıp hayalimize ulaşırız inşallah

Fanatik Pacci

Mustafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doğu

Alıntı Fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadar 7'yi bir arada görünce paylaşmak istedim
    İlk 7 haftayı olduğu gibi tüm sezonu en az kayıpla atlatıp hayalimize ulaşırız inşallah

Vede hayalimize ulaşıncada karşımıza bir 7 çıkıyor
    Tribünde Küfüre HAYIRRRR!!!!!!!!!

okg_53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

İnşallah üst üste 2 mağlubiyet gelmez.Kendi açımdan konuşmuyorum.isterse 34 maç mağlup olsun benim yinede hocaya güvenim ve sabrım sonsuz.Bizim kışkırtıcı yerel meyda ve kışkırtılmaya hazır taraftarımızdan korkuyorum.
    Teşekkürler cesur insanlar Erman Toroğlu ve Uğur Meleke
    Gâfil ne bilir neş've-i pür şevk-i vegâyı, Meydân-ı celâdetteki envar-ı sefâyı.
    Merdân-ı gazâ aşk ile tekbirler alınca, Titretti yine rûyı zemin arş-ı semâyı.
    Allah yolunda cenk edelim, şan alalım şan. Kur'an da zafer vâdediyor hazreti Yezdân.

Nereden
    Ankara

04-05te 5te5le girip 6. maçta anteple 0-0 kaldığımız sezondan kötü değil kadromuz

Nereden
    Ankara

Alıntı selcjK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    04-05te 5te5le girip 6. maçta anteple 0-0 kaldığımız sezondan kötü değil kadromuz
    ah o antep maçı...

6. hafta gelen ilk beraberlige nasıl da üzülmüştüm.

o maçta ziya dogan tolga seyhanı forvet olarak oyuna sürmüştü antep kalecisi hasagiç de devleşmişti. sürekli hava topları deniyorduk saf gibi..

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bjk maçını yenersek 7 haftayı kayıpsız atlatrız...

EĞİTİM ŞART!!!

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sene her yolun sonu 7 ' ye çıkıyor, hadi hayırlısı.. ilk 34 haftayı kayıpsız atlatırsak rahatlarız diyorum..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı coolank Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ama 11 12 puan açıkcası ciddi sıkıntı yaratır .... Burada tabii ki şuna da bakmak gerekir ..Acaba 21 puan ya da hatta 19 20 puan yapacak olan takım çıkar mı ? Açıkcası hiç sanmıyorum ...
    Değil biz, TSL'de hiç bir takım 7 maçta 20 puan alamaz. Teknik olarak imkânsız.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

ben ılk hafta hıcbır sekılde puan kaybedecegımızı sanmıyorum acıkcası. 7. hafta gs macı bıraz zor olacak. ama kaldımdekını sorarsanız tabıkı ılk 7 21 esıt olmalı. ama 19 puan toplarız derım ben.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı okg_53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

isterse 34 maç mağlup olsun benim yinede hocaya güvenim ve sabrım sonsuz.Bizim kışkırtıcı yerel meyda ve kışkırtılmaya hazır taraftarımızdan korkuyorum.
    Ben pek öyle düşünmüyorum. Yani açıkçası Trabzonspor'u Ersun Yanal'dan daha çok seviyorum. 34 maçta 34 maç alan bir teknik direktörü hâlâ takımın başında düşünemem.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

kesınlıkle

Nereden
    İstanbul

Alıntı gece61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ılk hafta hıcbır sekılde puan kaybedecegımızı sanmıyorum acıkcası. 7. hafta gs macı bıraz zor olacak. ama kaldımdekını sorarsanız tabıkı ılk 7 21 esıt olmalı. ama 19 puan toplarız derım ben.
    19 Toplayalım en az 21 puan toplamış kadar sevinirim 16 puan çok iyi derim..

Selçuk Sarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Biz enteresan bi takımız. ilk 2 maçı alırız sonra bjkden fark yeriz. Yada ilk 2 maçı kaybeder bjkye fark atarız falan filan... Ayrıca tam anlamıyla bi kapalı kutuyuz hiç resmi maç oynamamanın getirdiği kapalılık ben hiçbir hazırlık maçını kaale almam. Bu göz önünde bulundurlursa 21 puanlada kapanır. 5 puanlada 15 puanlada bunu hiçkimse bilemez...
    Her gün yüzlerce hayal kurarsın ve hiçbiri gerçek olmaz; ama bir gün bir gerçek yaşarsın, hiçbir hayale sığmaz. İşte hayatın adaleti.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)