Sayfa 2 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 328 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lig TV'yi Yeni Reklamından Dolayı Protesto Ediyoruz!

ferdiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bordolumavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ark lar onlarda bılıyorkı trabzonumuzu ızlemek ıcın decoderlerı ıade etmıyoruz o nedenle rahatlar...bence baska bır yol bulalım bı skeılde protesto edelım bunları ıyı bır fıkrı olan varsa paylassın bızımle
    bu adamlar mesajdan iletiden falan birsey anlamıyorlar bencede tek cozum herkes iptal etsin!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    28TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı futbalski60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sadece Trabzonspor'a yapılan bir saygısızlık değil diğer 14 kulübe de yapılan saygısızlıktır.Ne yani süper lig 3 takımdan mı oluşuyo anadoludaki takımları hiçe saymak da yanlış.Bu tür amatör hatalar ne yazık ki sadece Türkiye'de oluyor 5 büyük ligin reklam çekimlerine bakın böyle hata var mı.

katiliyorum, bu sirf bize karsi degil tum turkiyeye karsi, sanki sadece 3 tane takim var 1.ligte.

Sota55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Az önce Fox Kanalinda "Tribün Atesi"diye bir Spor Programina baktim

Sunucu: Bülent Ülgen
    Yorumcular: Adnan Aybaba, Ercan Çelik, Engin Verel, Hayri Hiçler

Programin basinda Adnan Aybaba yeni sezonu baslamak üzere diye baris symbolu anlaminda öteki Yorumculara
    birer Hediye getirdi.Bjk,GS,FB Aksesuarlar dagatan ve masanin üstünde yerlestiren Adnan Aybaba,Sunucu Bülent Uygun´un "neden Trabzonspor ile ilgili bir hediye getirmedigi"madem baris symbolu manasi olacakti sorusu üzerine,cevap veremedi ve lafi hemen baska yöne cevirdiler.

Demek istedigim

malesef sadece LigTv yapmiyor,her yerde bizi disliyorlar.Halbuki hepside biliyor Trabzonspor ve Taraftari böyle ayrimciligi her zaman Prostest ediyor ama Adamlarin umrunda degil.

En iyisi kendi Mediamisi kendimiz kuralim.Nasil olsa TV geliyor ve Yerel Gazeteler´de biraz daha kendilerini gelistirseler,niye olmasin.Sorun herhalde Reklam gelirleri ve Havuz Sistemi olur ama onada artik Yönetim bir cözüm bulur Insallah
    Konu Sota55 tarafından (19.08.2008 Saat 02:12 ) değiştirilmiştir.
    "Biz Moda diye sevmedik | Biz var olan Gerçeği hisseterek sevdik"
    - Ne Mutlu Trabzonsporluyum diyene -

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uğurtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben gerekli yerlere "Gereken Ölçüde" bir mesaj yolladım.. Düşerler peşime yarın telefonlarda..
    Bir Gün Mutlaka Aslına Döneceksin. Dönmek Zorundasın. Bu Senin Genlerinde var...

leavemealone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bu Ligtv ismini degistirsin 3büyükler tv yapsin ...

Hadi Bizi gectim diger takimlarin taraftarlarinada cok büyük haksizlik yapiliyor ...
    Onlar niye tuttuklari takimin macini tv den izliyemiyor niye bu olay sadece türkiyede var ...
    Madem bunlarin isi gücü para ispanya,ilgiltere,almanya gibi her hafta 9 macida canli yayinlasalarya ..Reklamlarda her takima esit davransalarya.. Tutturmuslar bi 3 büyükler diye gidiyorlar.... Bakalim nereye kadar gidecek .

mehmet83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Nedense hic sasirmadim. Adamlar bir sekilde bizim damarimiza basmayi becerebiliyorlar. Yarin, obur gun baska bir sekilde yine benzer bir tutum icerisine girecekler. Sampiyon olana dek bu boyle devam eder ve malesef ben bunun onune gecebilecegimizi zannetmiyorum. Bide utanmadan arlanmadan Turk futbolunda adalet yok diye ortaligi ayaga kaldirirlar. Ciban basi kendileri oldugu halde masummus ayaklarina yatarlar. Sadece Lig Tv degil bunlarin hepsi boyle. Dedigim gibi bu olanlari degistirmenin tek yolu sampiyonluk. Iste o zaman her ne kadar istemeselerde bize hak ettigimiz saygiyi ve degeri gosterecekler(gosterttirecegiz). Az kaldi...Biraz sabir...

Enes Berfin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Acikca söylüyorum zerre kadar umrumda degil, maclarimizi versinler benim icin yeterlidir, benim takimimi reaklama almislar almamislar fazla ilgilendirmiyor ne yaparlarsa yapsinlar, onlar eziklerin yalakasi.
    Sensizlik ölüm kadar acı varlıgın yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li canım kadar degerlisin Trabzonum.

Erdal DİLEK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

D-smarttan sonra bunkarında kaplolarını keselim...
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Türk futbolunda en az yuvarlak olan toptur. . .

Nereden
    Sakarya

lig başalamadan önce biz başlamlıyız, takımımızın bu sen bize her zamankinden fazla ihtiyacı var. . .

olimpiyatı yaktık, vira Bismillah. sıra lig tv de. . .
    ------------------------------------------------------------
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

Nereden
    İstanbul

Alıntı Erdal DİLEK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D-smarttan sonra bunkarında kaplolarını keselim...

arkadaşlar, derdinizi anlıyorum, ancak tepkimiz sadece o yayını almamakla yerini bulur.

bunun dışında onları saygıya davet edecek yegane şey "şampiyon olmamızdır".

biz şampiyon olmadan ve onlara gerekli yanıtı vermeden işler böyle sürer gider malesef...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu olaya bütün anadolu külübleri bas kaldirsa ozaman is deyisir güzel bir organizasyonla olur dünyada olmayacak is yok bunun öncülügünü biz trabzonsporlular yapsak ozaman bakalim bu ayrimciligi nereye kadar yapacaklar.bu olaylar bütün sporkanallarinda gelenek oldu üc külübü sabahlara kadar anladirlar diyer 18 külübün cogunun ismi bile gecmez sangi onlar baska bir ülkenin takimi

temel_yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yavaş yavaş böyle yapılmasının yegane sebebi bizim yayın geliri pastasından aldığımız parayı baltalamaktır.buda maalesef gerçekleşiyor bunun adımları geçen seneden başladı gçen seneki çapsız kendileriyle kavga etmekten başka hiç bir işe yaramayan yöneticilerimiz sayesinde ve tek derdi kendi parasını kurtarmak olan başkanımız sayesinde buralara kadar geldik ..

Nereden
    Sakarya

Alıntı oflu_ömer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu olaya bütün anadolu külübleri bas kaldirsa ozaman is deyisir güzel bir organizasyonla olur dünyada olmayacak is yok bunun öncülügünü biz trabzonsporlular yapsak ozaman bakalim bu ayrimciligi nereye kadar yapacaklar.bu olaylar bütün sporkanallarinda gelenek oldu üc külübü sabahlara kadar anladirlar diyer 18 külübün cogunun ismi bile gecmez sangi onlar baska bir ülkenin takimi

ya baba onlarda baş kaldırdılar mı ille bizim payımız artsın dieyecek, hepten karışacak ortalık, varsın onlar karıştırmasında, cünkü fb.bjk.gs nin aldığında değil onlarında gözü 2 milyon şampiyonluk fazlası alan trabzonsporun parasınada. .
    BİZE HERYER TRABZON!!!
    Bordo Mavİ

TS57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

istanbul yalakaları ne olacak işte

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Çok güzel yakalamışsın.
    Benimde dikkatimi çekti o reklam.
    3 ezik bir kalanlar bir yapılmış.
    Zihniyet değişmez istanbul medyasında.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Bu olaylar artık sadece taraftar protestosu ile olacak işler değil Başkan ve Yönetiminde ağırlıklarını koyması gerekiyor. Adamlar bir şey yapsın haydi protesto düzeltsinler sonra bir daha bir daha. Artık taraftarın yolladığı maillerle faksla adam olacağı yok bunların alışmışlar dürtülmeye dürtmeden iş yapmıyorlar. Şimdi protesto et oraya koysunlar bir oyuncu veya bir iki formalı taraftar sonra sonrası ilk ellerine geçen fırsatta tekrar yapacaklar ayrımcılığı.

Ömer TOPAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

reklamı gecen aksam izledim....evde çıldırdım namldan ardı ardına küfürler cıkarken evdekiler ne oluyo diye sormaya basladı....elimde bozuka olsa lig tv binasına basardım mermiyi o sinirle..konu acıcaktım acılmıs... Adi herifler...KısKananlar Çatlasın..Çekemiyorlar....
    volkannn KOYDUK MU ?

serkanisp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar reklamın 2 versiyonu çekildi birisi carlosla başlıyor diğeri ise servet ile başlıyor.Bu adamlara tokat gibi cevabı gene trabzonlular vermelidir. Ben istanbul güngörende oturuyorum ben almıyorum bu yıl lig tv. Ama benım almamam yada istanbuldaki trabzonluların almaması birşey değiştirmez. TRABZONDAN TOPLU İPTALLER YAPILMALI. Ve sayın başkanımız Sadri ŞENER inde bu konuya bir el atmasını rica ediyoruz. TRABZONDAN HATTA TÜM KARADENİZDEN TOPLU DECODER İPTALLERİ bekliyoruz.

ve ayrıca

REKLAM FİLMİNDEN O TRABZONSPORLU KİŞİ YADA TRABZONSPOR FORMASI GİYDİRİLMİŞ KİŞİNİN ÇIKARTILMASINI İSTEDİĞİMİZİ BELİRTEN BİR MAİL BOMBARDIMANINA TUTALIM LİG TV Yİ. olmazmı. Bordo mavi net yönetimi lütfen bu konuda site üyelerine yol gösteriniz.
    Konu serkanisp tarafından (19.08.2008 Saat 09:13 ) değiştirilmiştir.
    EN BÜYÜK SEVDAMIZ TEK VATAN VE TRABZONDUR.
    VATANIMIZ İÇİN ŞEHİT OLUR TRABZONUMUZ İÇİN ÖLÜRÜZ.
    ZAMAN MİLLİ DURUŞ ZAMANIDIR.
    SURMENELİPİRANALAR
    MİLLİDURUŞ

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı serkanisp;1575052[B Nickli Üyeden Alıntı
    ]Arkadaşlar reklamın 2 versiyonu çekildi birisi carlosla başlıyor diğeri ise servet ile başlıyor[/B].Bu adamlara tokat gibi cevabı gene trabzonlular vermelidir. Ben istanbul güngörende oturuyorum ben almıyorum bu yıl lig tv. Ama benım almamam yada istanbuldaki trabzonluların almaması birşey değiştirmez. TRABZONDAN TOPLU İPTALLER YAPILMALI. Ve sayın başkanımız Sadri ŞENER inde bu konuya bir el atmasını rica ediyoruz. TRABZONDAN HATTA TÜM KARADENİZDEN TOPLU DECODER İPTALLERİ bekliyoruz.
    işte lig tvye kıvırma pozisyonu az sıkışınca zaten bir kaç versiyonu vardı birindede Trabzonsporlu oyuncu vardı derlerse şaşmayın.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TSercaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

toplu sekilde iptaller olmaz diye dusunuyorum.. olursa super olur ... ama cogu kisinin iptal ettirecegini zannetmiyorum..

ille de 7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben iptal ettirdim. Havuz mavuz bozulsun artık. Bizim paralarla Kayseri, Sivas havalandı kendini nimetten sanıyor. Maçlar (kurulunca) TSTV'den şifreli yayınlansın. Parayı bastırıp alalım. Kimin ne kadar taraftarı var, kim gerçek taraftar ortaya çıksın. 300 tane kombine satmış, hala bizle uğraşıyorlar. Havuz mavuz istemiyorum.

güngör_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Siz istediğiniz kadar iptal ettirin devede kulak kalır, 3 -5 kişi iptal ettirir adamlar hissetmezki,herkes iptal ettirmez iptal ettirmeyenlerede hak veriyorum.Ben şahsen Düzcedeyim nasıl izleyeceğim takımı mecbur tv den.
    Bu konuda bizim değil Takımın-Yönetimin bir şeyler yapması gerekir.Protesto içerikli en azından resmi sitede bir yazı bile olsa ses getirir. O zaman görün bak 3 gün içinde özür yazısı veya bir açıklama gelecektir. Bundan sonraki organizsayonlarda daha dikkatli olacaklardır.
    Ama dediğim gibi klüp birşeyler yapması gerekir.

Nereden
    İstanbul

bana kalırsa: yönetim kurulumuz projeleriniz ve fikirleriniz için mail atıp bize iletin diyordu böyle birşeyi toplu halde yapabiliriz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Halil Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaşlar bu adamların binası beşiktaş da adamların binasına gidelim bir hafta sonu ve siyah çelenk bırakalım ve orada tepkimizi koyalım eğer hep birlikde yaparsak daha güzel olur bunun için bordomavi.net diğer site yönetiçilerinin birlikde hareket etmesi lazım yoksa birşey olmaz arkadaşlar
    Zirve bizim işimizdir...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

onlar böyle işleri peş peşe yaparken sadece bunlara BİZLER YANİ TARAFTAR TEPKİ GÖSTERİYOR..

yöneticiler futbolcuların bir tepkisi ya da rahatsızlığı yok demek ki!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)