Sayfa 11 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 ... SonuncuSonuncu
Toplam 328 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lig TV'yi Yeni Reklamından Dolayı Protesto Ediyoruz!

maclarımızı karadeniz tv versin ismail türüt spiker olsun))

erhanmelikoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bİzİ Kİmse Yildiramaz

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

kameramanı bu maç resmen uyudu 61 de tribünleri görmek istedim olmadı inadına mı yapıyorlar anlamadım
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

burada yazmak yetmez arkadaşlar
    ligtv.com.tr den yazalım .................larına mesajları.
    ben şimdi yazdım.
    selamlar
    Bitmeyen Hasretim, Sonsuz Sevdam Trabzonum
    ERKAN OCAKLI,SENİ UNUTMAYACAĞIZ,
    KARADENİZ'DE NÜKLEER SANTRALE HAYIR!!!!!

Şuayip Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Harun-61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en güzel cevabi 2008-2009 sezonu sonunda verecegiz bu saygisizlara !!!

7
    7
    7

.
    aynen katılıyorum sana harun abi 7 7 7
    Kiminle Gezdigimize,Kimlerle Arkadaşlık Ettigimize Dikkat Etmeliyiz! Çünkü Bülbül Güle, Karga Çöplüge Götürür:

legend_ts_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sene sampıyon olarak onlara buyuklugumuzu gostereces ve artık ts ye yalvaracaklar roportaj yabarmısınız falan.!!!guzel gunler yakında...

Fatih Yücel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

türk medyasıyla devlet başedemiyor biz hiç edemeyiz ama bize geldikleri zaman onları geri çevirmemiz en büyük cevap olur sezon sonunu bekle PisligTV - dsmart ................ 7 7 7 7 7 7 7
    Medya tarafından üç büyüklerin taraftarı olmanın empoze edildiği bir ülkede, bu sportif emperyalizme direnip, kendi şehrimin takımına sahip çıkmanın onurunu ve gurunu yaşıyorum.

boztepeliyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

lig tv ye laf ediyoruz ama shov tv de müdür olarak çalışan yöneticimiz var bu kanalın spor haberlerinde bile yer almıyoruz.

tisan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

bir lig tv üyesi olarak
    bu durumu kabullenemiyorum
    inşaallah cevabı oyuncularımız sahada verir
    bir gün mutlaka

Argadia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bilmiyorum bu yazi burda yayinlandimi ama ben yine buraya kaydeteyim baskanimizin lig tv deki verdigi tepkiyi kaleme alan spor61.netten bir spor yazarmiz; Helal Baskan

Trabzonspor başkanı dediğinde böyle olacak.
    Lafı geldiğinde yerine oturtacak.
    Kem kum etmeyecek.
    Trabzonspor Başkanı kulübüne karşı yapılacak her haksızlığın karşısında kalkan olacak.
    Özü ve sözü bir olacak.
    Başkan Şener'inde özüde sözüde bir.
    Geçen hafta içerisinde lig TV'de yayınlanan 2'ye 1 programın ilk konuğu idi.
    Kendisine Ömer Güvenç ve Bahri Havadır'nın yönettiği soruları samimiyetle cevaplayan Şener soruların arasına Lig Tv'nin yeni sezon için hazırladığı reklamı lafı getirdi.
    Neden çekim yapılan reklamda Trabzonsporlu bir futbolcunun yer almadığını sordu,
    Tabi programı sunan iki sunucu önce ne yapacaklarını şaşırdılar..
    Biraz birbirlerinin suratına baktılar.
    Stüdyoda sessizlik hakim oldu.
    Sunucular bir şey diyemeyince araya program yapımcıları girdi. Şener'e bir kağıt yönettiler.
    Açıklama olarak reklamın kısa süre içinde çekilmesi gerektiğini ve bu dönemde Trabzonsporlu bir oyuncuyu çekimlere yetiştirilemeyecek olduğu düşünülerek reklama dahil edilmediğini, kısa zaman içinde yeni bir reklam kampanya ile bu eksikliği gidileceğini söyledi.
    Başkan Şener bu sözlerin fazla inandırıcı olmadığını ve memnun kalmaz.
    Lafı göbeğine oturtturur..
    Bu tür açıklamaların alışageldik ve klasik olduğunu”söyleyerek çok kararlı bir tavırla “Bu şartlarla diğer reklamı çekmeyin diyerek restini çeker.
    Yapılan açıklamanın yerine 3 büyükler Lig TV için daha önemli şekilde yapılacak bir açıklamanın daha samimi olacağını söyler.
    Çünkü Lig TV'nin geçen yıldan bu yana sürdürdüğü saygısız tavırlara en önemli tepkiyi böylece Başkan Şener insanların gözüne soka saka vermiş oldu.
    Çünkü Lig TV'de bu reklamı yapanlarlar Trabzonspor'u başka takımlarla karıştırdılar.
    Bu arkadaşlara Lig TV'nin yetkilileri Trabzonspor'un başarılarını bir bir anlatsın ki..
    Bunlar'da kulaklarını açsınlar ve dikkatli dinlensinler.
    Fenerbahçe'nin, Galatasaray'ın ve Beşiktaş'ın oynadığı reklamlarda Trabzonspor haydi,haydi oynaması gerekir.
    İşte Trabzonspor'un başkanı böyle olacak.
    Hatır gönül dinlemeyecek.
    Yeri geldiğinde lafını da esirgemeyecek.
    Başkan bunları iyi bir ders vermiştir.
    Akılları başlarına gelmiştir.
    Bundan sonra umarım Lig Tv'i daha dikkatli olur
    Ağzına sağlık Başkan.
    Konu A.Hilal Çakıroğlu tarafından (30.08.2008 Saat 18:13 ) değiştirilmiştir.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle devam etsinler onlar böyle yaptıkları sürece bende lig tvyi almıyacam

NuDGeRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Argadia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum bu yazi burda yayinlandimi ama ben yine buraya kaydeteyim baskanimizin lig tv deki verdigi tepkiyi kaleme alan spor61.netten bir spor yazarmiz; Helal Baskan

Trabzonspor başkanı dediğinde böyle olacak.
    Lafı geldiğinde yerine oturtacak.
    Kem kum etmeyecek.
    Trabzonspor Başkanı kulübüne karşı yapılacak her haksızlığın karşısında kalkan olacak.
    Özü ve sözü bir olacak.
    Başkan Şener'inde özüde sözüde bir.
    Geçen hafta içerisinde lig TV'de yayınlanan 2'ye 1 programın ilk konuğu idi.
    Kendisine Ömer Güvenç ve Bahri Havadır'nın yönettiği soruları samimiyetle cevaplayan Şener soruların arasına Lig Tv'nin yeni sezon için hazırladığı reklamı lafı getirdi.
    Neden çekim yapılan reklamda Trabzonsporlu bir futbolcunun yer almadığını sordu,
    Tabi programı sunan iki sunucu önce ne yapacaklarını şaşırdılar..
    Biraz birbirlerinin suratına baktılar.
    Stüdyoda sessizlik hakim oldu.
    Sunucular bir şey diyemeyince araya program yapımcıları girdi. Şener'e bir kağıt yönettiler.
    Açıklama olarak reklamın kısa süre içinde çekilmesi gerektiğini ve bu dönemde Trabzonsporlu bir oyuncuyu çekimlere yetiştirilemeyecek olduğu düşünülerek reklama dahil edilmediğini, kısa zaman içinde yeni bir reklam kampanya ile bu eksikliği gidileceğini söyledi.
    Başkan Şener bu sözlerin fazla inandırıcı olmadığını ve memnun kalmaz.
    Lafı göbeğine oturtturur..
    Bu tür açıklamaların alışageldik ve klasik olduğunu”söyleyerek çok kararlı bir tavırla “Bu şartlarla diğer reklamı çekmeyin diyerek restini çeker.
    Yapılan açıklamanın yerine 3 büyükler Lig TV için daha önemli şekilde yapılacak bir açıklamanın daha samimi olacağını söyler.
    Çünkü Lig TV'nin geçen yıldan bu yana sürdürdüğü saygısız tavırlara en önemli tepkiyi böylece Başkan Şener insanların gözüne soka saka vermiş oldu.
    Çünkü Lig TV'de bu reklamı yapanlarlar Trabzonspor'u başka takımlarla karıştırdılar.
    Bu arkadaşlara Lig TV'nin yetkilileri Trabzonspor'un başarılarını bir bir anlatsın ki..
    Bunlar'da kulaklarını açsınlar ve dikkatli dinlensinler.
    Fenerbahçe'nin, Galatasaray'ın ve Beşiktaş'ın oynadığı reklamlarda Trabzonspor haydi,haydi oynaması gerekir.
    İşte Trabzonspor'un başkanı böyle olacak.
    Hatır gönül dinlemeyecek.
    Yeri geldiğinde lafını da esirgemeyecek.
    Başkan bunları iyi bir ders vermiştir.
    Akılları başlarına gelmiştir.
    Bundan sonra umarım Lig Tv'i daha dikkatli olur
    Ağzına sağlık Başkan.

baskan TRABZONSPORun sıradan bi anadolu takımı olmadıgını tam anlamıyla bi marka oldugunu gösterdi tum aleme helall sana

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

ligtv kadar ülkesinde şampiyonluklar yaşamış büyük takım olmayı haketmiş büyük bi kulüp ve camiayı görmezden gelen şerefsiz bi yayın organı daha görmedim duymadım !artık cevabı en acı şekilde vermenin zamanı geldi. onlara olimpiyatta en güzel cevap verildi ancakk yinede akıllanmıyolar

yemişim lig tvyi .zamanı gelecek trabzonspor haberini reklamlarını ını yapmak için it gibi sıraya girecekler .ozaman görürüm ben onları
    Kahrolsun endüstiryel futbol.
    YAŞASIN HOLİNANİZM!

tahsin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ayip ayip lig tv yapma bunu bize

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Çağrı Bilici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı serkanisp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig tv yi protesto ediyorum. Çektikleri reklamlara bakın. Trabzonsporu gene küçümseyen bir hal takınıyorlar. Geçen yıl istanbul olimpiyatta LİG TV DIŞARI TEZAVHURATLARININ hala acısını içlerinde hissediyorlar galiba. reklam filminde carlos servet işte bjk lı bir futbolcu var koşuyorlar taraftarları ile kucaklaşıyorlar ama TRABZONLU BİR TANE FUTBOLCUM YOK. koskoca reklamda sadece bir tane formamızı giymiş birisini çok kısa bir saniye gösteriyorlar. Peki bu yanlılık,çakallık değilde nedir? Ben biten lig tv üyeliğimi devam ettirmiyorum. Geçen yıl ki yaptıkları ile daha bu sezon başlamadan 2 reklam filmi çekmesi ve bize yer vermemesini kınıyorum.

SAYIN LİG TV,

Size söylüyoruz, bizim sizin gibi adi insan ve kuruluşların yapacakları reklamlara ihtiyacımız yok.Olimpiyat stadında herkez TRABZONUMUN BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖRDÜ. O Fener yayın organı Fotomac bile bizi yazdı. Daha kimse kıramadı bizim rekorumuzu. Bugun fizanda maç edeceğiz tüm taraftarlarımız gelsin desin başkan gene gideriz.Çünkü biz trabzonluyuz.

BÜYÜK TARAFTARIN TUTTUĞU TAKIM T.C. KİMLİĞİNDE YAZAR.

herşeyde haklısın da "BÜYÜK TARAFTARIN TUTTUĞU TAKIM T.C. KİMLİĞİNDE YAZAR" SÖZÜNÜ KINIYORUM.

ayvaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Van

Alıntı futbalski60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sadece Trabzonspor'a yapılan bir saygısızlık değil diğer 14 kulübe de yapılan saygısızlıktır.Ne yani süper lig 3 takımdan mı oluşuyo anadoludaki takımları hiçe saymak da yanlış.Bu tür amatör hatalar ne yazık ki sadece Türkiye'de oluyor 5 büyük ligin reklam çekimlerine bakın böyle hata var mı.
    Çok doğru söylüyosun.Ben Şahsen O reklamlarda Diğer üç takımla TRABZONSPOR u görmek istemem çünkü TRABZONSPOR onlarala aynı karelarde yer alacak kadar küçük takım değildir. Varsın TRABZONSPORUMU reklam yapmasınlar biz bize yeteriz. Ve süper lig 18 takımdan oluşuyor ama bu adiler ligi üç takımdan var sanırlar. Allah topunun belasını versin. Elbet bir gün bunlarında hükümranlığı son bulur.
    varsa yoksa

BORDO MAVİ

oskanonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yapmis oldukları bariz yanlı tutum ve bu tutumu savunurken kendilerini akıllı karsılarındakileri ise aptal sanan kucuk insanların yonetmis oldugu malum yayın kanalının aboneligini 2 ay once iptal ettim. Belkide son 5 yılın en iyi Trabzonsporunu izleyememek pahasına iptal ettim hemde. Hic pisman degilim. Bugun olsa yine hic dusunmeden iptal ederim uyeligimi. Uyeligimi iptal ederken de musteri temsilcisine gerekli cevabı verdim.
    "AİNESİ İŞTİR KİŞİNİN, LAFINA BAKILMAZ"

Ali Haydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

biz şampiyon oldugumuz icın ve onların seviyelerı bizden cok az koymamışlardır...
    İstanbul saltanatını 6 kere yıktık yine yıkacağız.Bordo kanımızla mavi göklere şampiyon TRABZON yazacağız...

ÇaGaTaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu Lig Tv de yayımlanan programı izlemek istiyorum.. Varmı bi görüntü falan? Gerçekten canlı yayında bunları söylediyse en büyük tepkiyi zaten başkan vermiş demektir.Ver bi elini öpeyim sayın başkanım

apii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya

şuan sadece başkana teşekkür ediyorum...bu konunun yorumunu 2008-2009 sezonu sonunda yapıcam inşallah.....çünkü söylenecek çok şey var bu çakallara....

Çağatay_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben farklı noktadan bakmak istiyorum.Trabzonspor taraftarı olarak gözüm o reklamda bir Trabzosporlu futbolcuyu aramadı mı ? Aradı..

Fakat sorunun çözümü 4 takımdan değil, 18 takımdan taraftarlar ile futbolcuları orada buluşturmaktır.Bizim Trabzonspor için duyduğumuz sevgiyi nasıl kimse sorgulayamazsa, bir Kayseriliyi,Bursalıyı,Eskişehirliyi de kimse sorgulamamalı..

Onların bizler kadar başarısı var mı ? Hayır..
    Bizim kadar taraftarı var mı ? Hayır..

Ama onların da takım olarak bir karekteri var..Bana göre biz nasıl bu reklam faciasını kabullenmiyorsak, diğer Anadolu takımları için de bu sahiplenmeyi göstermeliyiz.Trabzonspor bir Anadolu takımıdır ve Anadolu takımlarına sahip çıkarak büyüklüğünü göstermelidir.Bizim gibi büyük bir taraftar anlık küçük komplekslere düşmeyi bir yana bırakıp, 'ben sizin abinizim' der gibi diğer Anadolu takımlarına sahip çıkmalıdır.

Saygılar..
    "Büyüklük haksızca kazanılanı hak görmek değil, haksızlıklara rağmen kazanabilmektir."

Özkan Sümer

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Abartmıyorum burda yazılanların yarısı Ligtv'nin sitesine yazılsa ya o reklam kaldırır yada en kısa zamanda yenisi çekilir.Elimizdeki gücün farkında değiliz arkadaşlar..

http://www.ligtv.com.tr/BizeUlasin.aspx

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı serkanisp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lig tv yi protesto ediyorum. Çektikleri reklamlara bakın. Trabzonsporu gene küçümseyen bir hal takınıyorlar. Geçen yıl istanbul olimpiyatta LİG TV DIŞARI TEZAVHURATLARININ hala acısını içlerinde hissediyorlar galiba. reklam filminde carlos servet işte bjk lı bir futbolcu var koşuyorlar taraftarları ile kucaklaşıyorlar ama TRABZONLU BİR TANE FUTBOLCUM YOK. koskoca reklamda sadece bir tane formamızı giymiş birisini çok kısa bir saniye gösteriyorlar. Peki bu yanlılık,çakallık değilde nedir? Ben biten lig tv üyeliğimi devam ettirmiyorum. Geçen yıl ki yaptıkları ile daha bu sezon başlamadan 2 reklam filmi çekmesi ve bize yer vermemesini kınıyorum.

SAYIN LİG TV,

Size söylüyoruz, bizim sizin gibi adi insan ve kuruluşların yapacakları reklamlara ihtiyacımız yok.Olimpiyat stadında herkez TRABZONUMUN BÜYÜKLÜĞÜNÜ GÖRDÜ. O Fener yayın organı Fotomac bile bizi yazdı. Daha kimse kıramadı bizim rekorumuzu. Bugun fizanda maç edeceğiz tüm taraftarlarımız gelsin desin başkan gene gideriz.Çünkü biz trabzonluyuz.

BÜYÜK TARAFTARIN TUTTUĞU TAKIM T.C. KİMLİĞİNDE YAZAR.

niye koşuyorlar hiç düşündünüzmü???

41.YILINDA UYKUDAN UYANAN KARADENİZ FIRTINASINDAN TSunamiden kaçıyorlar.bizim otda olmamız anlamsız olacak.biri kovalayacakki birileri kaçacak....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Faruk Akhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aman koysalar nolcak koymasalar nolcak yaaa kendı kredılerını bıtırıyo avanaklar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)