Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ''Süper Lig Hiçbir Zaman Temiz Olmayacak''

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart ''Süper Lig Hiçbir Zaman Temiz Olmayacak''

Bu haftaki Aksiyon dergisinden,Eski Futbol Federasyonu disiplin kurulu üyesi Remzi Kazmaz röportajından alıntıdır....

-Futbol federasyonu disiplin kurulu üyesi idiniz.Neden istifa ettiniz?

2,5 yılı aşkın disiplin kurulu as başkanlığı yaptım.Herşeyde olduğu gibi futbolunda çivisinin çıktığını gördüm.

-Çivisi çıktı derken ne gördüğünüzü bilmiyoruz.

Şimdi disiplin kurulu o hafta oynanan Türkiye süper ligi'ndeki tüm maçlarla ilgili değerlendirme yapar.Futbolcularla,teknik adamlarla, yöneticelerle ilgili.En basitini söyleyeyim size.Aziz yıldırım fenerbahçe klübü başkanıdır.Bende fenerbahçeliyim, ama herzaman taraftarlığımı bırakırım dışarıda,öyle girerim toplantıya..Londraya gidip geldiğim sıralarda 4 hafta fenerbahöe başkanının ceza almadığını gördüm ve disiplin kurulunda bir konuşma yaptım.Dedim neden verilmiyor.Herkes koltuk sevdalısı olduğu için Aziz yıldırm'a karşı ceza verme konusunda korkuyorlar.Dedim bu hukuk bu insanada işleyecek.Yani kimsenin bu konuda farkı olmayacak.Nitekim Aziz yıldırım'la ilgili yönetimde çatlaklık başladı ve federasyon'un dışındaki yöneticilerin başta olduğu lobiler sürekli olarak bizi rahatsız etti.Galatasaray,fenerbahçe,beşiktaş gibi klüplere verilen cezalar konusunda telefonlar susmak bilmiyordu.

-Kimden geliyordu bunlar?

Klüp başkanlarından,yüneticilerden,dışarıda gazeticilerden,köşe yazarlarından.Herkes birbirini bağlıyor.Federasyonla benim ilişkilerim iyi diyen veya ilişkisi olan lobiler..Ama ne hikmettir ben 2,5 yıl görev yaptım,bir Allahın kulu da bana telefon etse.Niye etmedi bilmiyorum.Kıskandım.Bana da gelsin bu telefonlar dedim.Gelmeyince istifa ettim..

-Büyük takımlardan biri diyelim ki 3 maç ceza alıyor,itirazlar geliyor takımlardan ve bir hafta sonra kurul toplanıp cezayı 1 maça düşürüyor.Kastınız böyle bir şey mi?

Evet onlar.Bizim verdiğimiz cezalar Tahkim'de iniyor.Gerek disiplin kurulu yöneticileri arasında gerek federasyon yönetiminin disiplin kuruluna müdaheleleri,bunlar oluyor.Bunların adına arkadaşlık,işte dostluk,ahbaplık diyorlar..Futbolun tamamen çivisi çıkmış..

-Peki geçen yıla veya ondan önceki sezona baktığınızda vicdanınızla başbaşa kaldığınızda ''şaibesiz,temiz bir lig oldu'' diyebilirmisiniz?

Kesinlikle öyle bir şey diyemem.Çünkü Süper lig hiçbir zaman temiz olmayacak.İhale peşinde koşan müteahhit yöneticiler ve klüp başkanları bu ülkede sporu yönetmeye devam ettiği sürece şaibe her zaman devam edicektir.Ofsaytın tacın ne oldupunu bilmeyen birçok yönetim tanıdım.Bunlar niye oraya gelmişlerdi biliyormusun?Hepsi ihale peşinde koşan başbakanın adamları idi.Toptan moptan haberleri yoktu.Hemde bunlar süperligde oluyor.İkinci lig üçüncü lig bitmiş..Şimdi bu tip adamların olduğu, bu adamlara klüp teslim edildiği müddetçe,onun yöneticisi de ahlaki olmaz.Spor önce ahlakla başlar...

EĞİTİM ŞART!!!

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Çıkarcılık işin işine girdi mi hiç birşey doğru düzgün olmaz..

Alıntı ÖmerFarukYılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İhale peşinde koşan müteahhit yöneticiler ve klüp başkanları bu ülkede sporu yönetmeye devam ettiği sürece şaibe her zaman devam edicektir.Ofsaytın tacın ne oldupunu bilmeyen birçok yönetim tanıdım.Bunlar niye oraya gelmişlerdi biliyormusun?Hepsi ihale peşinde koşan başbakanın adamları idi.Toptan moptan haberleri yoktu.Hemde bunlar süperligde oluyor.

Örnek Nuri Albayrak..
    www.twitter.com/SDanismaz
    Gugudali..
    Pirana Kovalayan Çılgın Hamsi

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu .... Aziz(E) heryerde,her pisliğin içinde..

Bu şekil haksız kazancı benimsemiş bir adam ? bu.. Elbet yine yıkarız biz sizin dünyanızı...
    Konu Badaloğlu tarafından (29.10.2008 Saat 13:17 ) değiştirilmiştir.
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Poyraz_28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu .... Aziz(E) heryerde,her pisliğin içinde..

Bu şekil haksız kazancı benimsemiş bir adam ? bu.. Elbet yine yıkarız biz sizin dünyanızı...
    Burda önemli olan Aziz Yıldırım değil bence.
    Yani ona tepkinin bir anlamı yok.
    O zaten tanıtmış kendini ama asıl tanıyamadıklarımızı çıkartmalı ortaya
    Konu Badaloğlu tarafından (29.10.2008 Saat 13:18 ) değiştirilmiştir.
    Yaşamak Direnmektir!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

zaten temız olmasını beklemıyordum kı. cunku teız oldugu gun bız sampıyınuz. kımse ıstemıyor kı bızım sampıyonlugumuzu

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Kazım_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burda önemli olan Aziz Yıldırım değil bence.
    Yani ona tepkinin bir anlamı yok.
    O zaten tanıtmış kendini ama asıl tanıyamadıklarımızı çıkartmalı ortaya
    Herşeyin başında bu adam çıkarsa,tepkim ona olur..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı SDanışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çıkarcılık işin işine girdi mi hiç birşey doğru düzgün olmaz..

Örnek Nuri Albayrak..
    Seninde aklına aynı isim gelmiş

EĞİTİM ŞART!!!

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Poyraz_28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herşeyin başında bu adam çıkarsa,tepkim ona olur..
    Konuyu dağıtmaya gerek yok tabi ama benim yazıdan anladığım başka şeylerdi kusura bakma.
    Yaşamak Direnmektir!

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkiye'de lobisi güçlü olan 4 takım var yani 4 büyükler.Ligin temiz olabilmesi için bu takımların ilk başta kendilerine çeki düzen vermesi lazım.
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Bu ligi bir Anadolu takımının şampiyonluğu paklar. Her zaman bunu bilir bunu söylerim. Bu devrimi yapacak tek takımda Trabzonspor'dur. Bu ligi temizleyecek tek takım Trabzonspor'dur. İşte o zaman herkes aklını başına alacaktır.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı futbalski60 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de lobisi güçlü olan 4 takım var yani 4 büyükler.Ligin temiz olabilmesi için bu takımların ilk başta kendilerine çeki düzen vermesi lazım.
    Bizim lobimizin güçlü olduğunu hiç düşünmüyorum . Öyle olsaydı geçen sene Sivas maçından sonra alınan karar öyle olmazdı . Daha birsürü örnekleri var . En yakını da Fenerbahçe ile oynanan son maçtan sonra yoktan yere seyircisiz oynama cezası verildi . Şimdi kurallarda değişiklik olursa kurtaracağız paçayı . Yoksa itirazımızı kabul etmemişlerdi en başta .

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bizim lobimizin güçlü olduğunu hiç düşünmüyorum . Öyle olsaydı geçen sene Sivas maçından sonra alınan karar öyle olmazdı . Daha birsürü örnekleri var . En yakını da Fenerbahçe ile oynanan son maçtan sonra yoktan yere seyircisiz oynama cezası verildi . Şimdi kurallarda değişiklik olursa kurtaracağız paçayı . Yoksa itirazımızı kabul etmemişlerdi en başta .
    O dönemki başkanın sorunu.Trabzon şehrinde 7 tane profesyonel takım var.Bu da federasyon seçimlerinde Trabzonspor'un ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

'F.Bahçe'nin şampiyonlukları illegal'
    Hacıosmanoğlu "Bu görüntü kimseyi aldatmasın, Aziz Yıldırım F.Bahçe'nin başında olduğu sürece bir şey değişmez" dedi.
    29 Ekim 2008 Çarşamba, 10:08
    http://www.htspor.com/2008/10/29/resim/105462.jpg

Geçtiğimiz sezon “son 4 haftaya 9 puan önde girmezsek, bizi şampiyon yapmazlar” diyerek Fenerbahçe’nin son 4 haftanın birinde karşılaşacağı takımdan biri olan Trabzonspor’un, o dönemdeki Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun sert sözlerine hedef olan Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç’un “iletişimdeki hatalarımızı tamir edeceğiz” şeklindeki çıkışı, kamuoyunda tartışılmaya başladı. Radyospor’da yayınlanan Bülent Yüksel ile İmza programına katılan İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu “Bu görüntü kimseyi aldatmasın, Aziz Yıldırım Fenerbahçe’nin başında olduğu sürece bir şey değişmez.” dedi.

İşte Hacıosmanoğlu’nun sözleri:

Ali Koç herhalde o maçta alkolü fazla kaçırmıştı. Alkolü fazla kaçırdığınızda, gözlerinizden o şekilde dumanlar çıkar. O zamanlar şaşırmıştı sosyal ve ekonomik açıdan bu kadar gelişmiş olan bir insanın bu kelimelerle konuşması ilginçti. “Şampiyon olamayız” demedi “Şampiyon yapmazlar” dedi ve Trabzonspor’u illegalitenin içerisine soktu. Hırsız herkesi kendisi gibi sanar, Trabzonspor hiçbir zaman hırsızlık yapmadı. Ama bu hırsızlık yapan camianın, hırsızlık yapıp nasıl Trabzonspor’un şampiyonluklarını çaldıklarını, herkes biliyor. O zaman, Fenerbahçeli yöneticilerin, zan altında bıraktığı camialardan özür dilemeleri gerekirdi, adamlık bunu gerektirir.

Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Asbaşkanları Ali Koç ve Şekip Mosturoğlu’nun, bir basın toplantısıyla “iletişimde yeni bir sayfa açıyoruz” demelerini değerlendirirken, Koç’un yanı sıra, sarı lacivertli kulübü başkanı Aziz Yıldırım’ı hedef aldı:

Aziz Yıldırım kobay kullanıyor

Aziz Yıldırım’ın Türk Furtbolu’nun içinde olduğu sürece, bu olumlu mesajların hepsinin, günü kurtarma adına olduğunu düşünüyorum. Türk Futbolu’na neler verdiği, hangi çirkinlikleri kattığı ortada. Fenerbahçe, gururla takip ettiğimiz Avrupa maçlarındaki başarısızlıklarından, ligdeki başarısızlıklarından sonra, tribünlerden “istifa” sesleri yükselmeye başladıktan sonra, adam yerine koymadığınız basın mensuplarından destek istiyor…Bu manevraları kime sorarsanız sorun, alıştığımız ayak oyunlarından, başarısızlıklardan sonra tepkilerin yönünü değiştirecek yeni bir stratejiden başka bir şey değildir. Bu stratejide Aziz Yıldırım arka planda durup, kobay olarak çıkaracağı arkadaşları var.Yine de bu sözlerime rağmen, temennim bu açıklamaların samimi olmasıdır.

Fenerbahçe’nin şampiyonlukları illegal!

Şampiyonlukları devamlı illegal yollardan kazanan bir kurumun yöneticisi, camianızı ağır sözlerle zan altında bırakıyor… O zamanlarda, onlara daha büyük hakaretler etmem gerekirdi, az ettim. Aziz Yıldırım’ı başkan yaptıran Şevket Yılmaz, benim çok yakın akrabam, Fenerbahçe camiasında daha bir çok akraba ve yakınım var…Ben Fenerbahçe Stadı’nın şeref tiribününe gittiğimde, oradaki yöneticiler daha yalnız kalır benden..

Derbi yaklaşınca…

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Kulüpler Birliği Başkanı olarak “maçlardan sonra hakemler hakkında konuşmalım” sözlerine karşın, Şekip Mosturoğlu’nun Bursaspor maçının ardından sarf ettiği sözleri hatırlatan Hacıosmanoğlu “derbi yaklaşıyor, hakemler hakkında konuşan camialar hangi camialar? Zemin hazırlamak lazım, o maça çıkacak hakemi baskı altına almak lazım” diyerek, Galatasaray Başkanı Adnan Polat’a da gönderme yaptı. Genç idareci sözlerini şöyle sürdürdü:

Şekip Mosturoğlu’na soru!

Ulu Önder Atatürk “sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim” demiş “yöneticiler ahlaksız olabilir” demiş mi? 2003-2004 sezonunda Trabzonspor şampiyonluğu kaybetti… Cem Papila için “Şekip Mosturoğlu’nun sınıf arkadaşı” diyorlar… Üç hafta önce Gaziantep’te Trabzonspor’u yendirdi, üç hafta sonra da başka hakem yokmuş gibi, 20000 Trabzonlu’nun yürüdüğü Cem Papila faciası çıktı ortaya… Sormak lazım o zaman, Cem Papilayla ne gibi bir ilişkiniz vardı da federasyonda görev aldığınız dönemde, 3 hafta arayla Trabzonspor’un maçlarını yönetiyor? Geçmişte böyle sabıkalarınız olunca, hakikaten samimi olsanız da insanlar size şüpheyle bakar, bu normal.

http://www.htspor.com/spor-haber/105...ı_illegal.aspx
    Eğer yalan söylemeyi bilmiyorsan, sana yalan söylendiğini de anlayamazsın." - House (2004)

Cezalı Üye
    Nereden
    İzmir

ezikliğin boyutlarına bakarmısınız bütün ligi satsan fenerin parası etmiyor yılLardır ama adAmlar ancak hile ile hurda ile şike ile şampiyon olabiliyorlar
    Bileğinin hakkıyla eze eze tertemiz şampiyon TRABZONSPOR

Mustafa Önder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ligi bir Anadolu takımının şampiyonluğu paklar. Her zaman bunu bilir bunu söylerim. Bu devrimi yapacak tek takımda Trabzonspor'dur. Bu ligi temizleyecek tek takım Trabzonspor'dur. İşte o zaman herkes aklını başına alacaktır.
    İmza.........

wolf_TS61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İbrahim Hacıosmanoğlu’na helal olsun.Adamı böyle sustururlar şekip.

muratt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu yil da basladi cirkeflikleri.. Elle gol atmalar, hakemlerin kirmizi kartlari gostermeye korkmalari felan.. Bir de hem hakli hem guclu, cikip aciklama yapiyorlar hakemlerle ilgili felan..

Onlar gibi aglayalim demiyorum ama, yonetimden cikip "Hakkimizi yedirmeyiz, akilli olun.." demesini bekliyorum.. Bu ligde istedikleri gibi at kosturamayacaklarini gorsunler..
    İnadına Trabzonspor !

Nereden
    Balıkesir

sunu ıstanbul- trabzonspor=3 yapsak nasıl olur kardeısm.

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

O dönemki başkanın sorunu.Trabzon şehrinde 7 tane profesyonel takım var.Bu da federasyon seçimlerinde Trabzonspor'un ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor
    ewt başkanlık seçimlernde etkiliyz hatta h.u da bizm desteğimzle başkan oldu peki bize faydası oldumu
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sen_Teksin_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı SDanışmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Örnek Nuri Albayrak..

Federasyonda görev yapmış olan ilgili yönetici, "başbakan" ve "ihale" kelimeleini kullanınca benim de aklıma ilk gelen isim oldu. Bir de futbol terimlerinden anlamayan yönetimler (yöneticiler) tanıdım deyince "Albayrak" örneğe tam uydu.

Alıntı Emre Bekar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    'F.Bahçe'nin şampiyonlukları illegal'
    Hacıosmanoğlu "Bu görüntü kimseyi aldatmasın, Aziz Yıldırım F.Bahçe'nin başında olduğu sürece bir şey değişmez" dedi.
    29 Ekim 2008 Çarşamba, 10:08
    http://www.htspor.com/2008/10/29/resim/105462.jpg

Geçtiğimiz sezon “son 4 haftaya 9 puan önde girmezsek, bizi şampiyon yapmazlar” diyerek Fenerbahçe’nin son 4 haftanın birinde karşılaşacağı takımdan biri olan Trabzonspor’un, o dönemdeki Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun sert sözlerine hedef olan Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç’un “iletişimdeki hatalarımızı tamir edeceğiz” şeklindeki çıkışı, kamuoyunda tartışılmaya başladı. Radyospor’da yayınlanan Bülent Yüksel ile İmza programına katılan İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu “Bu görüntü kimseyi aldatmasın, Aziz Yıldırım Fenerbahçe’nin başında olduğu sürece bir şey değişmez.” dedi.

İşte Hacıosmanoğlu’nun sözleri:

Ali Koç herhalde o maçta alkolü fazla kaçırmıştı. Alkolü fazla kaçırdığınızda, gözlerinizden o şekilde dumanlar çıkar. O zamanlar şaşırmıştı sosyal ve ekonomik açıdan bu kadar gelişmiş olan bir insanın bu kelimelerle konuşması ilginçti. “Şampiyon olamayız” demedi “Şampiyon yapmazlar” dedi ve Trabzonspor’u illegalitenin içerisine soktu. Hırsız herkesi kendisi gibi sanar, Trabzonspor hiçbir zaman hırsızlık yapmadı. Ama bu hırsızlık yapan camianın, hırsızlık yapıp nasıl Trabzonspor’un şampiyonluklarını çaldıklarını, herkes biliyor. O zaman, Fenerbahçeli yöneticilerin, zan altında bıraktığı camialardan özür dilemeleri gerekirdi, adamlık bunu gerektirir.

Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Asbaşkanları Ali Koç ve Şekip Mosturoğlu’nun, bir basın toplantısıyla “iletişimde yeni bir sayfa açıyoruz” demelerini değerlendirirken, Koç’un yanı sıra, sarı lacivertli kulübü başkanı Aziz Yıldırım’ı hedef aldı:

Aziz Yıldırım kobay kullanıyor

Aziz Yıldırım’ın Türk Furtbolu’nun içinde olduğu sürece, bu olumlu mesajların hepsinin, günü kurtarma adına olduğunu düşünüyorum. Türk Futbolu’na neler verdiği, hangi çirkinlikleri kattığı ortada. Fenerbahçe, gururla takip ettiğimiz Avrupa maçlarındaki başarısızlıklarından, ligdeki başarısızlıklarından sonra, tribünlerden “istifa” sesleri yükselmeye başladıktan sonra, adam yerine koymadığınız basın mensuplarından destek istiyor…Bu manevraları kime sorarsanız sorun, alıştığımız ayak oyunlarından, başarısızlıklardan sonra tepkilerin yönünü değiştirecek yeni bir stratejiden başka bir şey değildir. Bu stratejide Aziz Yıldırım arka planda durup, kobay olarak çıkaracağı arkadaşları var.Yine de bu sözlerime rağmen, temennim bu açıklamaların samimi olmasıdır.

Fenerbahçe’nin şampiyonlukları illegal!

Şampiyonlukları devamlı illegal yollardan kazanan bir kurumun yöneticisi, camianızı ağır sözlerle zan altında bırakıyor… O zamanlarda, onlara daha büyük hakaretler etmem gerekirdi, az ettim. Aziz Yıldırım’ı başkan yaptıran Şevket Yılmaz, benim çok yakın akrabam, Fenerbahçe camiasında daha bir çok akraba ve yakınım var…Ben Fenerbahçe Stadı’nın şeref tiribününe gittiğimde, oradaki yöneticiler daha yalnız kalır benden..

Derbi yaklaşınca…

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın, Kulüpler Birliği Başkanı olarak “maçlardan sonra hakemler hakkında konuşmalım” sözlerine karşın, Şekip Mosturoğlu’nun Bursaspor maçının ardından sarf ettiği sözleri hatırlatan Hacıosmanoğlu “derbi yaklaşıyor, hakemler hakkında konuşan camialar hangi camialar? Zemin hazırlamak lazım, o maça çıkacak hakemi baskı altına almak lazım” diyerek, Galatasaray Başkanı Adnan Polat’a da gönderme yaptı. Genç idareci sözlerini şöyle sürdürdü:

Şekip Mosturoğlu’na soru!

Ulu Önder Atatürk “sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim” demiş “yöneticiler ahlaksız olabilir” demiş mi? 2003-2004 sezonunda Trabzonspor şampiyonluğu kaybetti… Cem Papila için “Şekip Mosturoğlu’nun sınıf arkadaşı” diyorlar… Üç hafta önce Gaziantep’te Trabzonspor’u yendirdi, üç hafta sonra da başka hakem yokmuş gibi, 20000 Trabzonlu’nun yürüdüğü Cem Papila faciası çıktı ortaya… Sormak lazım o zaman, Cem Papilayla ne gibi bir ilişkiniz vardı da federasyonda görev aldığınız dönemde, 3 hafta arayla Trabzonspor’un maçlarını yönetiyor? Geçmişte böyle sabıkalarınız olunca, hakikaten samimi olsanız da insanlar size şüpheyle bakar, bu normal.

http://www.htspor.com/spor-haber/105...ı_illegal.aspx
    tamam arkadaşlarda bu vatandaş hangi sıfatla konuşuyor..sen yöneticiyken gs yalaklığı yapmaktan külübün haklarını savunamamışsın haklıyken ağzını açamamışsın..bugün gündeme gelmek reklamını yapmak için ona buna çamur atıyosun..oh ne güzel..zamanında elinde yetki varken savunsaydın hakkımızı derler adama..

Erdem Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

çok önceden tartışmışız bu konuyu.peki nereye kadar gidecek bu böyle?????????????????????????ne yapmamız gerekiyor?
    Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler memleketi olamaz.
    K.ATATÜRK

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ne zaman temiz olduki şimdi olucak 59 dan beri ligimiz kirli

Nereden
    Balıkesir

o zaman çözüm belli.

biz pislenelim

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

olmaz !

kilit ltf

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)