Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ''Süper Lig Hiçbir Zaman Temiz Olmayacak''

Çetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

biz bu lig için fazla safız. sanırım işin doğrusu bu. bir bursa bir sivas bile kamuoyu oluşturup hakemlerle işlerini hallederken biz bize karşı aleni şeyleri bile dğeiştiremiyoruz. yanlış anlaşılmasın bizim hakemlere ihtiyacımız yok sadece dürüst olsunlar, kirli olmasınlar bu zor mu? şerefli, namuslu olmak ne kadar zor?
    Siyasetin "bizden olduğu sürece" yer aldığı, karşıda olduğu zaman "siyasete bulaştığı" büyük kulüp/taraftar camiası Trabzonspor

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Takım iyi değil kabul ama bu hakemlerde şefefsiz..
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

Erdem Koltuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Safakno61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmaz !

kilit ltf

sen kilit sorumlusumusun forumda??heryere kilit isteyip duruyosun.anlamadım??
    Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler memleketi olamaz.
    K.ATATÜRK

Mustafa Ayazoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Konu gayet güzel klit milit olmasın lütfen.. Hakemler sinyali çaktı..

3 büyükler, Trabzonspor a zirveyi kaptırsa bile biz göreviizi yaparız Konu gayet net.. Asıl bundan sonra dikkat !
    @tsmustafakemal
    "Trabzonspor’u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti." KAZIM KOYUNCU

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ERDEM KOLTUK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen kilit sorumlusumusun forumda??heryere kilit isteyip duruyosun.anlamadım??
    evet canım kilidin sorumlusuyum.

Nereden
    Ankara

evet canım kilidin sorumlusuyum.

kilitle canikom ozaman hadi
    K.ATATÜRK

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Futbola Siyaset Girdikçe Bu Pislikler Hep Olacak.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

6Şafak Aydın1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu tür konulari taraftar ve camıa olarak aştık, yinede tekrar tekrar cigneyelim isterseniz enine boyuna, hatta her hafta bu konularla ilgilenelim mac falan yapmayada gerek yok. Hakem, Federasyon, Devlet, Mantalite, Ekonomik Kriz o şu bu...

Nereden
    Ankara

bu tür konulari taraftar ve camıa olarak aştık, yinede tekrar tekrar cigneyelim isterseniz enine boyuna, hatta her hafta bu konularla ilgilenelim mac falan yapmayada gerek yok. Hakem, Federasyon, Devlet, Mantalite, Ekonomik Kriz o şu bu...

Almanya'da biraz uzak kaldın heralde sen.Bunları konuşmalıyız.hatta icraat zamanı.maçlarımızda hakkımız yeniyor.bu kadar basit.90. dakikada ofsayttan gol yiyoruz.napalım susalım mı?
    K.ATATÜRK

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

çatır çatır hakkımız yeniyor 1 metre 8 cm ofsayt var adam o çizginin tam üzerinde net görüyor devam ettiriyo daha ne yapsın ersun hoca futbolcu. umutun cmlerini gören yan hakemler gözzünüzü daha iyi açın ! saha dışı etkenler çok çok daha önemli arkadaş gitti 3 puan yazık. sivası poh pohlayanlar trabzonun başarısını istemeyen insanlar 2 + 2 =4

FURDUNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Büyük takimlar el altindan masada çok maç kazaniyorlar bütün spor admlari yalanliyor ama ben kendi gözümle gördüm istanbul da çokmaç gittim ben yaşim ufak ama şerefsiz istanbullular
    İstanbul saltanatını 6 kez yıktık yine yıkacağız. Bordo kanımızla mavi göklere şampiyon Trabzon yazacağız.

CILGIN_LAZ

FURDUNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Bakin trabzonspor bu senede şampiyon olamiyacak yapmiyacaklar sessiz sedasiz geliyo 3 büyükler alttan hakemmler ufaktan başladi puanlari istanbula vermeye
    İstanbul saltanatını 6 kez yıktık yine yıkacağız. Bordo kanımızla mavi göklere şampiyon Trabzon yazacağız.

CILGIN_LAZ

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı alkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman çözüm belli.

biz pislenelim
    Onlar gibi illegal yollarlarla şampiyon olmaktansa şahsen ben 100 yıl şampiyonluğu beklerim.
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Balıkesir

Alıntı Özgür Öztürk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onlar gibi illegal yollarlarla şampiyon olmaktansa şahsen ben 100 yıl şampiyonluğu beklerim.
    türk filmi gibi olacak belki ama. biz bundan kaybediyoruz. herşeyin temizini istiyoruz. madem bekleriz. (şahsına alma) o zaman şikayette etmemeliyiz. yok lig pis, hakemler şerefsiz falan filan.

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Dünyanin en igrenc ligi olan ligimiz hic bir zaman temiz olmayacak.
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

[QUOTE=Oğuzhan Fidan;1807993]çatır çatır hakkımız yeniyor 1 metre 8 cm ofsayt var adam o çizginin tam üzerinde net görüyor devam ettiriyo daha ne yapsın ersun hoca futbolcu. umutun cmlerini gören yan hakemler gözzünüzü daha iyi açın ! saha dışı etkenler çok çok daha önemli arkadaş gitti 3 puan yazık. sivası poh pohlayanlar trabzonun başarısını istemeyen insanlar 2 + 2 =4[/QUOT

kayserı macınıda say bıze verılen gol sayesınde 1 0 son dakkalara gırmemız saglandı cunku beles penaltı verılcegı kayserıye garantıydı son dakalatda bı beles penaltı hadı cıkar cıkarabılırsen sonra sesımızı cıkarmayalım hakkımız yenmedı bakın bızede cızgıyı gecmemesıne ragmen gol verdıler demememız ıcın yapılmıstır o turlu oyunlar donuyo yonetım el atmalı

Hakem maçı takip etmiyor arkadaşlar başka bişey olamaz çünkü sercan pozisyon öncesi zaten açık ofsayttan geriye doğru geliyor hakem sercan'ın önceden nerde olduğunu bilse ofsaytı çalar ama maçı doğru düzgün takip bile etmiyor ki sercan'ın nerde olduğunu bilmiyor.
    "Hayatta Yegane Üstünlüğüm Türk Doğmaktır" K.Atatürk

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Türkiye'deki özerk futbol yapısının en büyük eksi tarafı ve geldiği son nokta, yapacak birşey yok, müdahale edemiyorsun, ki devlet bünyesi içinde olsa ne olurdu ki ............ Türkiye'de olur böyle şeyler deyip geçelim, oyunu biraz da kurallarına göre oynamak lazım değil mi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Aslında bu konunun başlığında herşey yazılı . Aziz Yıldırım,Adnan Polat ve birazda Yıldırım Demirören Türk futbolundan elini eteklerini çekmediği sürece Türkiyede futbol hiç bir zaman temiz olmayacaktır..
    Konu LazAnisT tarafından (14.12.2008 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

eskiden herzaman ezikbahcenin böyle islerin icinde oldugunu bilirdim... ilk defa bu sene bukadar masum göründüler gözüme...

olay tamamen bu "iddaa" oyunundan kaynaklanan bir durum. nede olsa adam kalkip niye parayi 1.35 verilen Trabzonspora yatirsin. kalkar der "oglum bak ben 5.09 verilen bursaya yatirdim, anladin sen galiba" diyip isi özetler... bu kadar basit...

alin teri bukadar basit olmamali... sampiyonluklari hakki olmayanlar aliyor. yazik gercektende

demirel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böyle maclar oldukca futboldan soğuyorum,kimse kusura bakmasın ama benim bu seneki umutlarım 3 haftada silindi gitti, bize yedirmicekler

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Eğer İStanbul takımları her zaman kayrılıyor, her zaman kollanıyor buna rağmen Anadolu takımları özelliklede şampiyonluğa oynayan Anadolu takımlarının yolu her zaman "hakem müsvetteleri" tarafından engelleniyor ise kimse kusura bakmasın bunun arkasında "devletin" kendisi vardır. Burda suçlu devlettir. Göz göre göre vatandaşlarının arasında adaletsizlik yaparsan suç sendedir. Devlet istesin bu pislikler ortaya çıkar. Hakemlerin nasıl seçildiği, federasyonun nasıl oluşturulduğu, kulüplerden parayla yorum yapan yazarlar, medya hepsi araştırılsın.

şunu söylüyorum bu ligte hiçbir anadolu takımı şampiyon olamaz, olamayacaktırda. trabzon boşu boşuna ligte oynamasın nasıl olsa şampiyon olamayacaktır. eskiden diğer takımlara karşı aşırı güçlü olduğumuzdan hakemleride yenerek şampiyon olduk o ayrı.
    barcelonanın oyuncularına trabzon formasını giydir bu ligte şampiyon yapmazlar. o yüzden eğer böyle katledilmeye devam edileceksek trabzon kendini fesh etsin. ismini of yapsın, maçka yapsın, sebat yapsın. yeter artık. koyun gibi istanbul takımlarını destekleyen anadolu insanının tepki vereceği yok zaten. onların öyle bir derdi yok. burda tepki verecek olan tek il trabzondur. bizde kendimizi fesh edelim Türkiye rahat etsin. çünkü ben şampiyon olmayacağına inandığım bir takımı desteklemek istemiyorum. her sene FB, GS, BJK nın şaibeli şampiyonluklarını görmek istemiyorum.

Fatih KIRAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu maçtan sonra hem Federasyonun kapısına hemde MHK nın kapısına birer siyah çelenk gönderilmeli.Ve bu iki yönetimide istifaya çağrılmalıdır.(Gerçi yeni gelecek olanda farklı olmayacak ama bi umut işte...)
    TS'nin Bursa'daki sesiyiz...Sesimiz hiç susmadı asla susmayacak, asla susturulamayacak!!!!
    Bmn|Bursa Trabzonsporlular Birliği

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı POYRAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dünyanin en igrenc ligi olan ligimiz hic bir zaman temiz olmayacak.

Bu cümlenin üzerine ben yazacak bir şey bulamadım. Futboldaki "pislikleri" temizlemek için "toptan temizlik" şart...
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"Temizlik" bu ülke için ağır bir kelime.
    Sadece futbolda,herkesin gözü önünde zuhur eden bir olayda bu kadar dümen dönüyorsa,bilmediğimiz yerleri siz tahmin edin.
    Biz de kirli olalım şampiyon olalım.
    Bize kim ne diyebilir ki,elimizde bu kadar cevabımız varken.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)