Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 34 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 2008 | Türkiye Süper Kupasý

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kupa töreni de baya sürdü
    Bi zamanlar bizim törenler baþlamadan bitiyodu da aklýma geldi birden
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

inþ seneye biz alýrýz.
    Konu Cem Balcý tarafýndan (18.08.2008 Saat 01:10 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Nereden
    Aksaray

Sezonun ilk kupasý Galatasaray'a gitti,Trt ekranlarýnda izleyiverdik bizde maçý.Güzel bir maçtý diyebilirim rahatlýkla.Tabii en baþta belirtmekte fayda var;Kayserispor ilk yarý,Galatasaray ikinci yarý iyi oynadý.Baþka açýklamasý yoktur sanýrsam bunun.

Galatasaray'ý Steaua maçýnda da gördük,bugünde.Görünen birþey var ki,90 dakika ayný düzeyde olmadýklarý.Özellikle de maça çok kötü baþlýyorlar,Steaua maçýnda bunun sonucunda 2 gol yiyerek 2-0 geri düþtüler.Bugün de daha 20.saniyede Topuz'a yüzde yüzlük bir pozisyon verdiler Hakan Balta'nýn hatasý sonucu.Tabii ilk yarýda ki Kayseri'nin direkden dönen topunu ve diðer bir kaç pozisyonuna da eklemek lazým.Yani Kayserispor biraz daha becerikli olsa,þans yanýnda olsa Galatasaray'ýn geriye düþmesi çok uzak deðildi.Ýki maçta görünen en büyük sorun bu Galatasaray'da.Bunu aþýp,iyi oynadýklarý bölümleri genele yaymayý baþarýrlarsa kendileri adýna hoþ bir olay olur.

Galatasaray cephesinde;geçen maç beðenmediðim Hasan Þaþ,bugün özellikle ikinci yarý iyi çalýþtý.Kewell'a al da at dediði pozisyonda bunun tatlý kýsmý oldu.Böyle bir Hasan'ýn,sezon boyunca Galatasaray'a faydasý dokunur diyerek ilk golü atan Harry Kewell'a geçelim.Nasýl bir baþlangýç istiyorsun diye sorsalardý Harry'e,sanýrým bundan baþka bir þey söylemezdi.Bir gol bir asist. Bunun yanýnda beni izlemeye devam edin dercesine bir pozisyonda üst üste attýðý çalýmlarla, ikinci yarý aklýmýza kazýnan isimlerden oldu.Son senelerde bolca yaþadýðý sakatlýklardan nasibini tekrardan almazsa,bu sene ligde çok etkili olacaðýný sinyalini verdi bana göre.Önünde en büyük engel,kendisi diyerek açýk kapý býrakalým Kewell konusunda.

Nonda,forvet aramayýn bana topu nasýl ulaþtýrýrsýnýz mesajýný yine verdi ve Kewell'a teþekkürlerini iletti bu konuda.Bir forvet alýp,kadroyu geniþ tutmak lazýmda eldekilerinde kýymetini bilmek lazým.Nonda-Ümit Karan iyi golcüler,Galatasaray'da sorun topu ileri ulaþtýramamak olarak gözüküyordu hazýrlýk kampýndan beri.Sýkýntý golcü de deðil topun oraya ulaþmamasýnda kýsacasý.

Meira;kaliteli oyuncu olduðu her halinden belli.Servet;bildiðimiz Servet.

Lincoln-Topal-Balta ve Barýþ vasatý aþamayanlar olarak gözümüze çarptý.Özellikle tabii Lincoln medyada yine yerini alacaktýr bol bol.Topal hakkýnda bir iki þey karalamayý düþünüyorum ayrý bir postta bir-iki güne.

Kayserispor,yukarýlarý zorlayacaktýr bu sene.Kötü bir takým deðiller bunu zaten geçtiðimiz seneden biliyoruz.Tek sorun olabilecek konu;Gökhan Ünal'ý ararlar mý ? Bu maç doðrultusunda evet gibi gözüküyor ama yabancýlar kendilerini bulursa hücum hattýnda sorun kalmaz bu isimlerle.Sakatlarýnda dönmesiyle,ligin kaliteli takýmlarýndan olduklarýný göstereceklerdir.Bugünde ilk yarý biraz þanslý biraz becerikli olsalar,maçý alýp evlerine gidebilirlerdi ilk kez bir Süper Kupayla.

Bu arada spikerin sýk sýk bahsettiði Abdullah'ý,beðendim.Bir iki seneye iyi noktalara gelebilir futbol olarak.

Kýsacasý iyi bir maç oldu,Galatasaray ilk kez Süper Kupayý almýþ oldu.Alýrken,eksikleri göze çarptý,iyi olduklarý yerler göze çarptý.

Vkgz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

ben olsam ligin reklamýný yapmak için hersezon baþka bir ülkede yaptýrýrým bu maçý...
    Azerbaycan
    Ýran
    Belçika
    Ýsviçre
    Katar
    Özbekistan
    Bir sürü alternatif var.
    ....
    2 bilet satalým Almanya'daki Türklerde destek olsuýn diye Almanya'ya alýyorlar maçlarý onuda yapamýyorlar.
    Ama biraz iþbilen federasyonlarýn olmasý lazým.
    Önce TRABZONSPOR

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr

Kewell süper bir oyuncu.Sakatlansada kurtulsak.

Tayfun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Kayserispor'daki "Abdullah'ý beðendim bilmem siz beðendiniz mi?
    .

Berk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Alýntý # Ajmel Ahsas # Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kayserispor'daki "Abdullah'ý beðendim bilmem siz beðendiniz mi?
    Evet benimde dikkatimi çekti.Çabuk ve güzel çalýmlar atabiliyor, ayrýca istekli ve hýrslýydý.Kendini böyle geliþtirmeye devam ederse yýldýzý çabuk parlayacaktýr..
    ''Belki hiç birþey yolunda gitmedi ama hiçbir þey de beni yolumdan etmedi." | ECG

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ýlkyarý hiç güzel maç olmadý.Fakat ikinci yarý bambaþka bir maç oldu.Gs son 10 dakika hariç büyük baský kurdu ve bence hak ettiði golleri buldu.Sonlara doðru Kayseri nerdeyse beraberliði saðlayacaktý.Mehmet Topuz'un golü güzeldi ilk anda ama göremedik.Mehmet Topuz'u çok çok beðeniyorum.Mükemmel bir futbolcu.Fiziðini de geliþtirmiþ,çok güçlü.gsde Kewell sakatlanmazsa büyük katký saðlayacak gibi.Lincoln yine bekleneni veremiyor.Kayseri kaleci transferi konusunda yanlýþ yapmýþ bence.Ývankov gitmiþ Souleymanou gelmiþ.Forvetleri de hiç etkili olamadý.Son olarak maçýn en iyi ismi Hasan Þaþ'tý.Ýkinci mükemmel oynadý.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

mehmet83 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    40

Bu mac sunun gostersesiydi bence. Gs oyle yada boyle sampiyonluk yarisinda olacak. Ben sahsen defans anlaminda Gs'yi hic begenmedim ve kaledede sorun yasayacaklarini dusunuyorum. Insallah yanilmam. Ama dedigim gibi sampiyonluk yarisinda yine olacaklar bu sene. Insallah yanilirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)