Sayfa 3 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 168 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türk Futbolunun En Büyük Sorunu; Hocalar!

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Yýlmaz Vural göreve diyorum tekrar tekrar . Sensiz bu lig sýkýcý hocam

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ziya doðanýn adý kocaeli sporla geçiyor flört ediyorlarmýþ.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    yattara'nýn ayrýlmasýndan sonra olabilecek en güzel þeylerden biri
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

futbalski60 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý 61Emirhan61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence Ziya toparlar Kocaeli'yi bunu ciddi ciddi söylüyorum.Açýkta doðru düzgün hoca kalmadý Ziya'yý alabilirler bence.
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

Erbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Engin Ýpekoðlu'nun gideceði öyle belliydi ki... Bu hocalar aralarýnda anlaþmýþlar galiba "rotasyon taktiði"ni kullanýyorlar.

Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

Hasan61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla
    Yaþ
    32

yakýnda a.gücü'de hakan kutluyu gönderip bilmem kaçýcý kez hikmet karaman' baþa getirir

ilhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Kocaelispor'un sene baþý transfer stratejisinin yanlýþ olduðunu söylemiþtim. Her ne kadar Avrupa'dan iyi transferler yapsalar da iç transferde kalece Serdar dýþýnda takýma çok fazla tecrübesini verecek futbolcu almadýlar.

Kocaelispor'u severim ve ligde hep olmasýný isterim. Bu sene ilk 10'da yer bulursalar öpüp baþlarýna koysunlar. Ýstanbul takýmlarýna cehennem olan Ýsmet Paþa'yý istiyorum. 1-0 öndeyken 4-1 kaybeden Kocaelispor'u kim ne yapsýn?

Derken gelelim hoca konusuna. Vizyonu ve misyonu geniþ olan kaç tane Türk hoca var? Türkiye'ye gelen futbolcular baþarýlý olup Avrupa'da takýmlarda oynamak istiyor. Peki kaç tane Türk hoca takýmýyla baþarýlý olup Avrupa'da bir takýmýn baþýna geçmek istiyor?

Þu Ziya Doðan hiçbir takýmý çalýþtýrmasýn. Çalýþtýrdýðý takýmlara eski adamlarýný almayý sever. Eðer bir takýma giderse devre arasýnda Hasan, Jabi ve Erdinç'e takým bulunmuþ demektir.
    Türkçe, Turkche olmasýn! Dilimizi koruyalým! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    “Tanrý rýzasý için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"Ýhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

Gökhan Öz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38

Bu liste uzar gider bence.

U.D.D (Uyuþturucuya Dur Diyenler)

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

daha lig yeni baþladý hocalar hemen gönderildi çok yanlýþ Türk futbolu böyle mi kalkýnacak

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý futbalski60 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bence Ziya toparlar Kocaeli'yi bunu ciddi ciddi söylüyorum.Açýkta doðru düzgün hoca kalmadý Ziya'yý alabilirler bence.

evet þöyle defansa doðru bir toparlanma olur bencede

Nereden
    Afrika Diðer

ziya doðan'ýn bizden geri çaðýrdýklarýyla bir çift krampon alsak takýma kar sayarým ben.

Remzi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Yýlmaz Vural geri döndü!
    Engin Ýpekoðlu'nun görevine son verilmesinden sonra teknik direktör arayýþlarýný sürdüren Kocaelispor, Güvenç Kurtar'dan yüksek maliyeti nedeniyle vazgeçti ve bir diðer aday Yýlmaz Vural'la kesin anlaþmaya vardý.

Turkcell Süper Lig'e istediði gibi baþlayamayan ve kupada Manisaspor'a 4-1 yenilerek elenen Kocaelispor'da görevine son verilen Engin Ýpekoðlu'nun yerine Yýlmaz Vural'ýn getirildiði bildirildi. Takýmýn eski teknik direktörlerinden Güvenç Kurtar'la görüþen ve prensipte anlaþan Kocaelispor yönetiminin baþarýlý teknik adamýn 1 milyon 300 bin YTL gibi yüksek bir rakamda ýsrar etmesi üzerine bu isimden vazgeçildiði öðrenildi. Kocaelispor baþkaný Serhan Gürkan'ýn yeni teknik patronu Yýlmaz Vural'la 2 yýllýðýna anlaþmaya vardýðý ifade edilirken tecrübeli teknik adamýn Pazartesi günü resmi sözleþme imzalayacaðý belirtildi.

Kocaeli 2.lige geri dönmeye kararlý..
    Bir Gün Mutlaka!!

Nereden
    Afrika Diðer

ziya doðan'ýn olmamasýna üzüldüm.

Kadir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Yilmaz Vural

siz ikinci lig'de oynamaya mahkumsunuz !!!

.
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

Nereden
    Ýzmir

Bu girdaba Mehmet Özdilek'de girecek sanýyorum.

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde þapkam, dünyanýn dört bir yanýný geziyor ve stadyumlarda yalvarýyorum:
    Eduardo Galeano

Terzioðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

Sorun hocalardan cok her maglubiyet sonrasi onlardan destegini ceken yönetimlerde..
    "CHAMPIONS AREN'T MADE IN THE GYMS. CHAMPIONS ARE MADE FROM SOMETHING THEY HAVE DEEP INSIDE THEM - A DESIRE, A DREAM, A VISION" - MUHAMMAD ALI -

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Osman Özdemir býraktý!

Turkcell Süper Lig'de son olarak Konyaspor'a sahasýnda 2-1 maðlup olan Hacettepe'de ayrýlýk yaþandý! Baþkent ekibinin baþarýlý teknik direktörü Osman Özdemir'in görevinden ayrýldýðýný "Baþarýsýzlýk nedeniyle deðil, kulübe katký saðlayacaðýný düþündüðüm için ayrýlýyorum" sözleriyle açýkladý!

Osman Özdemir, Hacettepe Kulübü Baþkaný Turgay Kalemci ile kulübün Emek'teki binasýnda düzenlediði ortak basýn toplantýsýnda, Lig A'dan bu yana Hacettepe'de baþarýlý bir performans ortaya koyduklarýný belirterek, ''Ancak yaþanan baþarýsýzlýklar, takýmla aramýzda oluþan týkanýklýðýn aþýlabilmesi için beni görevi býrakma noktasýna getirdi'' dedi.

Hacettepe Kulübü ile edindiði prestiji devam ettirmek için görevden ayrýldýðýný kaydeden Özdemir, ''Ýstifa kelimesini özellikle kullanmýyorum. Görevi býrakmak bir süredir aklýmdaydý, fakat uygun zamaný bekliyordum. Baþarýsýzlýk nedeniyle deðil, kulübe katký saðlayacaðýný düþündüðüm için ayrýlýyorum'' diye konuþtu.

Baþkan Kalemci ise yaptýðý açýklamada, teknik direktör Özdemir'in, Hacettepe'nin özelliklerine uygun olarak geliþmeye açýk bir teknik direktör olduðunu ve görev aldýðý sürece de kulübe bu yönde katký saðladýðýný belirterek, þunlarý söyledi:
    ''Osman Özdemir'in en önemli özelliði geliþmeye açýk olmasý. Görev aldýðý dönem boyunca da bu özelliði ile kulübün özelliði uyum içinde oldu. Hocamýzýn dün bir özelliðini daha öðrendim. Takýmýn geliþimine zarar vermemek için görevi býraktý. Katkýlarýndan dolayý kendisine çok teþekkür ediyorum.''

Baþkan Kalemci, yeni teknik direktörün isminin henüz belli olmadýðýný, ancak en kýsa sürede takýmýn karakterine uygun bir teknik direktör ile anlaþacaklarýný sözlerine ekledi.

Öte yandan, Hacettepespor'da teknik direktör Osman Özdemir dönemi 58 maç sürdü.

Osman Özdemir, baþkent temsilcisinin baþýnda 58 maça çýktý. Osman Özdemir, 58 maçta 20 galibiyet, 14 beraberlik ve 24 maðlubiyet aldý.

Bu maçlarda Hacettepespor 59 gol atarken, kalesinde 61 gol gördü. Metin Diyadin'in görevinden ayrýlmasýnýn ardýndan 2006-2007 sezonunda Bank Asya 1. Lig'de mücedele eden o zamanki ismiyle Gençlerbirliði Oftaþspor'un baþýna 28. haftadan itibaren geçen Osman Özdemir, 7 maçta 4 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 maðlubiyet alarak, takýmýnýn þampiyon olarak Süper Lig'e çýkmasýný saðladý. Osman Özdemir'in talebeleri bu 7 maçta 9 gol atýp, 7 gol yedi.

2007-2008 sezonunda Osman Özdemir ve futbolcularýn büyük bir bölümü ilk defa Süper Lig heyecaný yaþadý. Kamuoyunun büyük bir kesimine göre 'asansör takým' olmasý beklenen Hacettepespor, genç ve deneyimsiz kadrosuna raðmen gösterdiði performansla taraflý tarafsýz herkesin takdirini topladý. Süper Lig'de ilk sezonunda Galatasaray, Trabzonspor ve Beþiktaþ gibi kulüpleri yenen Fenerbahçe ile berabere kalan Hacettepespor, sezonu 40 puanla 11. sýrada tamamladý.

Baþkent temsilcisi, ayný sezonda Fortis Türkiye Kupasý'nda çeyrek final oynama baþarýsýný da gösterdi. Hacettepespor ile ilk defa Süper Lig deneyimi yaþayan Osman Özdemir, 2007-2008 sezonunda takýmýyla 41 maça çýktý. Bu maçlarda 14 galibiyet ve 11 beraberlik alan Hacettepespor, sahadan 16 kez maðlubiyetle ayrýldý. Hacettepespor, bu maçlarda 43 gol attý ve 40 gol yedi.

2008-2009 sezonuna ise bir önceki sezonun üzerinde baþarýlar yaþamak hedefiyle baþlayan Hacettepespor, sezona iyi bir baþlangýç yapamadý. Fortis Türkiye Kupasý eleme maçýnda Malatyaspor'a elenen Hacettepespor, 9 haftasý geride kalan ligde de 8 puanda kaldý. Bu sezon, toplam 10 maç yapan Hacettepespor, 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 6 maðlubiyet aldý. Baþkent temsilcisi bu maçlarda 7 gol attý ve 14 gol yedi. Alýnan bu tablo üzerine teknik direktör Osman Özdemir, takýma daha fazla zarar vermemek için görevi býraktýðýný açýkladý.

TolgaTopçu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    32

Denizli'nin Teknik Direktör'ü Ali Yalcin da istifa etti

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Hadi Ziya.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

kaçýncý hoca gidiþi bu sene acaba ben sayamadým

Nereden
    Ýzmir

Hacettepe ve Denizlispor'un hocalarýnýn býrakmalarýna üzüldüm. Gerçekten çok kaliteli insanlardý bana göre. Özellikle Osman hoca.. Ýyi hoca olmayabilirler ama çok iyi insanlardý.

“Ben basit bir '
    Eduardo Galeano

Nereden
    Afrika Diðer

Alýntý Emirhan Makul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hadi Ziya.
    bu hengamede ziya hoca iþ bulamazsa çok üzülürüm.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý alper* Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu hengamede ziya hoca iþ bulamazsa çok üzülürüm.
    Ya adam piskopat ya Bizi Yada Malatyayý Çalýþtýyor al iþte denizliyi tam sana göre takým forvet yok orta saha yok alayý defans.

Hadi Ziya Hadi bee....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

gençlerbirliðinde mesut bakkalda istifa etti hacettepede erdoðan arýcayla prensipte anlaþmýþ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)