Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Efendimiz (sav)'e Hakaret! (KINIYORUZ!..)

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Exclamation Efendimiz (sav)'e Hakaret! (KINIYORUZ!..)

milliyet'den.

Hz. Muhammed’in çok özeline giren Amerikalı gazeteci Sherry Jones yazdığı kitap önümüzdeki salı günü basılacak.
    The Telagraph'ın haberine göre Hazreti Aişe’nin 6 yaşındayken Hz. Muhammed’le nişanlanmasıyla başlayan ve ölümüne kadar süreci mahremiyet gözetmeksizin anlatan Jones’un “Medine’nin Mücevheri” adlı kitabı İslam Dünyası’nda büyük tartışma yaratacak.
    Kitabı basacak olan Random House,mayı ayında can güvenliği nedeniyle kitabın basımını ertelemişti. Daha sonra yayımcısı Thomas Perry romanı basmaya karar verdiklerini açıkladı.
    Kitabın içeriğinde Hz. Aişe ve Hz. Muhammed’in özel hayatlarıyla inanılmaz ayrıntılara girildiği ve po......... ögelere yer verildiği biliniyor.
    arkadaslar, inglizcesi iyi olan bir kardesimiz bir yazi hazirlasada su edepsizlere yollasak.

.
    *
    * Ağızdan çıkan söz muallakta kalmaz, ya sağ tarafa yazılır ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamını ALLAH adamı yapma Sanatı'dır ~

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaşlar din ve siyaset işlerine sitemizde fazla bulaşmazsak çok çok daha iyi olur.biz tüm Türkiyeye malolmak üzereyiz.hızla büyüyoruz.ismimiz dillerde dolaşmaya başladı.o yüzden bu tür konulardan biraz uzak duralım derim ben.

Nereden
    Trabzon

Alıntı Tolpaş61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar din ve siyaset işlerine sitemizde fazla bulaşmazsak çok çok daha iyi olur.biz tüm Türkiyeye malolmak üzereyiz.hızla büyüyoruz.ismimiz dillerde dolaşmaya başladı.o yüzden bu tür konulardan biraz uzak duralım derim ben.
    baslik buraya uygun degilse BMN yöneticileri geregini yapar.

hakaret edilen Harun, Veli, Ali degil; Kainatin en serefli mahlukati.

saygilar...
    *

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Allahin serefsizleri peygamberimize uzanan eller kirilsin diller koparilsin..

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Eden bulur

Merak etmeyin...

EĞİTİM ŞART!!!

allah aşkına söyleyin bana!!danimarkaya ne yapabildi islam alemi.adamlar bildiğinden caydımı.kızmayın bana dünya gerçeği bunlar. burda haykırarak hiçbirşey çözemeyiz.şimdi ağzıma geleni saysam veya tüm arkadaşlar saysa iyimi olur.
    yapmayın lütfen!!!!
    Konu Kaya tarafından (12.08.2008 Saat 15:06 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Trabzon

allah aşkına söyleyin bana!!danimarkaya ne yapabildi islam alemi.adamlar bildiğinden caydımı.kızmayın bana dünya gerçeği bunlar.miskin müslümanlar paçalarını dünya devlerine çoktan kaptırmışlar.burda haykırarak hiçbirşey çözemeyiz.şimdi ağzıma geleni saysam veya tüm arkadaşlar saysa iyimi olur.
    yapmayın lütfen!!!!
    abi o konuda yanlis bilgi almissin.
    Danimarka'ya karsi büyük bir Protesto baslatildi.

rakam aklimda degil suan, orada yasayan müslümanlar tüm Danimarkali ürünleri proteso ettiler.
    ve bu sekilde büyük bir maddi kayiba ugradilar.

yani istedikmi bazi seyleri yapabiliyoruz.

zaten konuda o degil, ben inglizcesi iyi olan bi arkadastan yardim bekliyorum.
    onlarca seyi proteso ediyoruz, ayni duyarliligi bunada gösterelim insa.

.
    *

İslam Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz bir şeyi çözemeyiz desen kardeşim anlayacağım ama ismimiz dillerde dolaşıyor,din ve siyaset üstü olalım ve peygamber efendimize yapılan hakaretlerle ilgili serbest kürsü de herhangi bir başlık açılmasın düşüncesi arasında bir ilgi kuramadım ben.sonuçta Trabzonsporu tutan müslüman olmayan biri bile bu hakaretleri kabul etmez.bu tür bilgilendirme başlıkları ile en azından asgari olarak maille tepkimizi koyabiliriz.sonuç vermemesi elimizde değil belki ama en azından kalben bu türlü rezillikleri lanetlemek imanın bir göstergesidir.
    Adam aldırmada geç git, diyemem aldırırım.
    Çiğnerim, çiğnenirim, hakkı tutar kaldırırım!

Bekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

allah aşkına söyleyin bana!!danimarkaya ne yapabildi islam alemi.adamlar bildiğinden caydımı.kızmayın bana dünya gerçeği bunlar.miskin müslümanlar paçalarını dünya devlerine çoktan kaptırmışlar.burda haykırarak hiçbirşey çözemeyiz.şimdi ağzıma geleni saysam veya tüm arkadaşlar saysa iyimi olur.
    yapmayın lütfen!!!!
    danimarkaya ne mi yapıldı adamlar yaptıklarını binbir turlu pişman oldular hatta iranlıların yaptıları bile yeter iran meclisi danimarkalı kafasına getirene danimarkalı oldurene odul veriyodu arastır ondan sonra yorum yap ayrıca bmn siyasete falan katılmasın demişsin sacmalama buras serbest kursu isteyen istedigi baslıgı acar...bu adamlara gelince bosuna ugrasmayın pretesto edilcek kadar bile adam degiller

danimarka başbakanı açık açık özür bile dilemedi.ne gazeteye nede gazeteciye en ufak bir şey olmadı.çok iyi hatırlıyorum aradan bir yıl geçmeden danimarkada olay tekrarlandı.onun için kendinizi üzmeyin.kasmayın.bırakın devlet büyükleri uğraşsın bu tür olaylarla.bosnada müslüman ırk ortadan kaldırılmak üzereydi ne yapabildik.kim ne yapabildi.rusya ve gürcistan sivilleri öldürüyor ne yapabildik.israil iki piç askeri için binden fazla sivil öldürdü,o gazetelerde manşet olan çocuk fotoğrafı gözümün önünden gitmez(anne baba olan herkesin gözünün önündedir devamlı).ne yapabildik.alın size asrın olayı israil askeri kameralar önünde bir adam ve oğlunu nişan alıp öldürüyor ne yapabildik.abd israil ingiltere üçlüsü ırak denen ama bize çok yakın ülkenin içine etti.etnik savaş başlattı.ne yapabildik.soruyorum ne yapabildik.bakın bu yazdığım olayların hepsi müslümanlar üzerinde dönen olaylar.peki para babası müslümanlar nerede.peygamber efendimizin üzerinden gecinen arabistan nerede.(hac olayından bahsediyorum)nerdeler.soruyorum nerdeler.ne yapmışlar bugüne kadar.hangi ülkeye bir yaptırım yapmışlardır.yapamazlar.onlar ancak kendilerini batılılara peşkes çekerlervede Türkiyeyi arkadan vururlar.bırakın kasmayın kendinizi.biz Türkler bıçak kemiğe dayanınca gerekeni yaparız.ama şu paralarıyla öğünenleri bir görelim önce.yine yazıyorum;bilmediğimiz konularda fazla aceleci olmayalım.helede konu dinse uzak duralım!!!!

Great White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Thumbs down

Danışma Bölümüne yazdıklarım her geçen gün haklılığını ispat etmeye başlamış anlaşılan..

Forum iyiden iyiye zıvanadan çıktı bu aralar..
    "söylediklerin kimseyi rahatsız etmiyorsa hiçbi' şey anlatmıyorsun demektir"

GW

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzonlucocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    danimarkaya ne mi yapıldı adamlar yaptıklarını binbir turlu pişman oldular hatta iranlıların yaptıları bile yeter iran meclisi danimarkalı kafasına getirene danimarkalı oldurene odul veriyodu arastır ondan sonra yorum yap ayrıca bmn siyasete falan katılmasın demişsin sacmalama buras serbest kursu isteyen istedigi baslıgı acar...bu adamlara gelince bosuna ugrasmayın pretesto edilcek kadar bile adam degiller
    Yasından buyuklerle adam gibi konus. Fikirleri ne olursa olsun.
    Önce TRABZONSPOR

kemal_efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

kutsal haçlı ittifakı...iş başında.

kemal_efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

sözde kutsal tabii ki.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Peygamber efendimize yapılan saygısızlığa dair açılmış bir başlıkta maalesef hoş bir tartışma ortamı oluşturamadık. Bir takım iletiler ikili tartışmalara sebebiyet verebileceği için tarafımdan silinmiştir.

Konunun başlığı bile tek başına; her Müslüman'ın bireysel olarak nasıl tepki vermesi gerektiğini gösterebilmektedir.

Bu bakımdan başlığın açık kalmasına şu aşamadan sonra gerek kalmadı arkadaşlar...

Esenlikler dilerim.
    Konu Kaya tarafından (12.08.2008 Saat 15:12 ) değiştirilmiştir.
    “Her kim kendini kıymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelere neyi söyleyip neyi söylemeleri gerektiğini anlatmaya çalışıp konu dışı tartışmaya sebebiyet vermemek için rahatsız olduğunuz mesajları, gerekli gördüğünüz açıklamasıyla birlikte yöneticiye raporlayınız.

Başlık kapatılmışken bu hatırlatmayı da yapmış olalım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)