Sayfa 130 Toplam 133 Sayfadan BirinciBirinci ... 30 80 120 128 129 130 131 132 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3316 adet sonuctan sayfa basi 3,226 ile 3,250 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ersen Martin

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Secme falan yapacak herhalde
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

_SaMeT_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersen Martin şuan La liga da bile iyi oynuyor izlediğim kadarıyla.. Ama birkaç futbolcu yüzünden adam herzaman forma şansı bulamıyor...
    SAATLERİN ULAŞAMADIĞI
    ...'61.DAKİKA'DAYIM...

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Hadi Ersen, çek bu akşam bir tane takımın kümede kalsın sen de kahraman ol

fincher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Ersenli Huelva kurtardı!

Zaragoza, son maçında Mallorca deplasmanında yenilince küme düştü, sahasında Valladolid'le berabere kalan Recreativo Huelva ligde kaldı. Ersen karşılaşmanın 53. dakikasında Marco Ruben'in yerine oyuna girdi.

Tarih18 Mayıs 2008 , 21:54

Ersenli Huelva kurtardı!

Huelva ucuz kurtuldu!..

Real Zaragoza, son maçında Mallorca deplasmanında 3-2 yenilince küme düştü, sahasında Valladolid'le 1-1 berabere kalan Recreativo Huelva seneye de la Liga'da mücadele etme hakkını yakaladı.

Recreativo Huelva [1 - 1] Valladolid
    40' [0 - 1] Llorente
    90' [1 - 1] Guerrero

Ersen karşılaşmanın 53. dakikasında Marco Ruben'in yerine oyuna girdi ve maçın uzatma dakikalarında takımın beraberlik golünü attıran pası verdi. Maçta sarı kart gören ancak oldukça hırslı olduğu gözlenen Ersen, son düdük çaldıktan sonra takım arkadaşlarıyla birlikte saha içinde büyük sevinç yaşadı.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ersen de paso kart görüyor ya
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

unique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Hadi Ersen iyisin, seneye yine Lig A'dasın. Bu sene sakatlıklardan pek verimli olamadı, ama seneye 10 gol atar diyorum ben.

yaranozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ersene orta kesmezsen gol falan atamaz, öyle oyuncu da Huelvada olmaz heralde kaliteli ortalar kesecek. Yattarayla oynayamadı bir türlü, şans işte anasını satayım, ah Ziya ahh...
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İspanya La Liga takımlarından R.Huelva takımının formasını giyen temsilcimiz Ersen Martin MARATON.COM.TR’ye konuştu. Arkadaşımız Metin Kapıcıoğlu’na yaptığı açıklamalarda eski milli oyuncumuz, Türkiye’nin EURO 2008 şansını değerlendirirken, Trabzonspor’la yaşanan bonservis sorununa da değindi.

Ersen, Milli Takım hakkında: “Türkiye’nin grubundan çıkacağına inanıyorum. Türkiye güçlü bir takım gerçekten. Portekiz’le ilk maçı oynamak da bana göre büyük bir şans. Çünkü bu grubun favorisi olarak görünen takım Portekiz. Bu tip turnuvalarda en güçlü takımla ilk maçta oynamak avantajdır” şeklinde konuştu.

Milli Takım hayaliyle ilgili ve çağırılmayan oyuncuların tepkileriyle ilgili de yorumlar yapan Ersen’in sözleri şu şekilde:

“Ben İspanya’da maalesef bir sakatlık yaşadım. Eğer bunu yaşamasaydım ve form tutabilseydim belki şimdi ben de Milli Takım’da olabilirdim. Artık kendimi 2010 Dünya Kupası’na hazırlıyorum.”

“Fatih Tekke çok kaliteli bir oyuncu. Fatih Terim hocamız onu Milli Takıma çağırmadıysa eğer mutlaka bir bildiği vardır.”

“EURO 2008’de Almanya ve İtalya’yı diğer takımlara göre biraz daha şanslı görüyorum. Çünkü bu takımlar turnuva takımları.”

“Beni İspanya’da çok seviyorlar. Benim hedefimse Huelva takımında başarılı olup daha iddialı bir takıma transfer olabilmek.”

“Trabzonspor’la Huelva arasında bonservisim için anlaşmazlık sürüyor. İki takım da kendilerini haklı görüyor. Üst mahkemelerde çözülecek bu konu sanırım.”

MARATON.COM.TR ÖZEL
    Yaşamak Direnmektir!

Kazım Uzunboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

TRABZON, ERSEN'İ MAHKEMEYE VERDİ!..
    Geçen sezon başında Trabzonspor Kulübü'nden İspanya'nın Recreativo De Huelva Kulübü'ne transfer olan Ersen Martin, kendisine sezon başında verilen garanti paraya karşılık aldığı çeki transfer sonrası geri iade etmeyince Bordo-mavili kulüple mahkemelik oldu.

Trabzonspor Kulübü'nden geçen sezon başında İspanya'nın Recreativo De Huelva Kulübü'ne problemli şekilde transfer olan Ersen Martin'in, Trabzonspor'dan sözleşmesi gereği transfer bedeli olarak aldığı garanti para karşılığı kendisine verilen 438 bin 165 YTL değerindeki çeki İspanyol kulübüne transfer sonrası geri iade etmemesi üzerine Bordo-mavili, kulüp bu futbolcuyu mahkemeye verdi.

Trabzon Asliye Ticaret Mahkemesi'nde bugün görülen davada tarafların avukatları hazır bulundu. Ersen Martin'in avukatı, yaptığı savunmasında müvekkilinin 4 Inter Toto Kupası maçında Bordo-mavili formayı giydiğini ve davaya konu çekin müvekkilinin peşin alacağına ilişkin kendisine verildiğini belirterek, "Taraflar arasındaki uyuşmazlığın çözümü için başvurduğumuz ve Futbol Federasyonu'nda uyuşmazlık çözüm kurulunda görülmekte olan talebimiz halen sonuçlanmamıştır" dedi.

Davacı vekili de savunmasında, "Öncelikle uyuşmazlık çözüm kurulunun kararının beklenmesi bir ön mesele yapılmalıdır. Biz kulüpten davalının oynadığı Inter Toto maçları ile ilgili bilgi alıp mahkemeye ibraz edebiliriz" diye konuştu.

Sezon başında Trabzonspor, Ersen Martin'e sözleşmesi gereğince 2007-08 sezonu için garanti para karşılığı 438 bin 165 YTL'lik çek vermişti. Bu futbolcu, sezon başında aldığı çeke rağmen İspanya'nın Recreativo De Huelva Kulübü'ne transfer olmuştu. Bordo-mavili kulüp, transferin ardından verdiği 438 bin 165 YTL'lik çeki bu futbolcudan geri iade etmesini istedi.

Ancak Ersen Martin, "Çekler benim hakedişimdir" diyerek çekleri geri iade etmedi. Ersen Martin'in tahsil edemediği çekler için icra takibi başlattığı öğrenilirken, Trabzonspor Kulübü de Futbol Federasyonu'na başvurarak çeklerin iptalini istedi.
    Yaşamak Direnmektir!

futbalski60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

A.bilbao 1-2 R.Huelva
    Goller: ERSEN MARTİN ve Camunas
    inşallah devamını getirirsin Ersen..
    Trabzon SK 1967
    #8 Adam Maher

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

inşallah kendisini gösterip daha iyi takımlara gider

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Ersen Martin:'Bu sene coşacak'

'Bu sene coşacak'

Lucas Alvaraz, Ersen Martin´in yeni sezonda en az 14 gol atacağını iddia etti.
    11.8.2008

‘Dikkatle izleyin’
    Geçtiğimiz sezon Trabzonspor’dan, İspanya ekibi Recreativo Huelva’ya transfer olan Ersen Martin, sezon öncesi hazırlık maçlarında gösterdiği performansla tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Recreativo’nun, Atletic Bilbao’yu 2-1 yendiği karşılaşmada ilk golü atan Ersen için ülkenin önemli teknik adamlarından Lucas Alcaraz, övgü dolu sözler sarfetti. Recreativo’yu 2. ligden, La Liga’ya çıkaran antrenör olarak ün yapan Alcaraz, “Bu sezon Ersen’i dikkatle izlemelisiniz” diye konuştu.

‘İddiaya girerim’
    Alcaraz, “Ersen, özel yeteneklere sahip bir golcü. Yeni sezonda en az 14 gol atacaktır. Bunun için iddiaya girerim” dedi. Marca Gazetesi’nde Recreativo taraftarlarının Ersen’i izlemek için tribünleri doldurduğu ifade edilirken, kulübün resmi sitesinde de ‘Takımda bu sezon en güvendiğiniz oyuncu kim’ anketinde Milli futbolcumuz, Jesus Vazquez’in ardından 2. sırada yer aldı. Ersen de, “Geçen yıl sakatlıklar beni çok etkiledi. Ancak bu sezon adından en çok bahsedilecek lejyoner olacağım” dedi
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

niye 14 düz hesap 10-15-20 der insan şaka bi yana Ersen'in artık kendini ispatlaması lazım

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersen gaza gelsin diye yapmış herhalde bu açıklamaları....zor onun la ligada işi...

worldmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

PEEAAH böyle direk gibi adam orda 14 gol atsın.Hiç güleceğim yoktu...
    "Primum non nocere" (Önce zarar verme)!

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon

İnşallah atar,eğer başarılı olursa mutlu eder bizi.Lakin Lucas Alvaras ın belirttiği gol sayısına takıldım ben.14 gol atar demiş.GEnelde yuvarlak rakamlar söylenir bu gibi durumlarda.10,15,20 gol atar filan.
    Sen ağlat biz severiz seni...
    Aşkın rengi:BORDO-MAVİ
    ts_mania

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Belki de böyle bir açıklama olmamışdır. Fanatik oturup oluşturmuş bu haberi

Dursun Kaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

14 Huelva için önemli bir rakam galiba..
    ~ Yüzümüzün yüreğimizle beraber gülümsediği an’ dır mutluluk. ~

ÖmerFarukYılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Atar

EĞİTİM ŞART!!!

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu gavurlar bi acayip yaa, niye 14 abi insan 15 der bari, gavur işte.. ama Ersen her türlü gol atar..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

ugurTS1989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

demekkı ozel bı nedenı var bakın fi.tekke de zenıte ılk gıttıgınde hedefım 2 sezonda 61 gol atmak demıstı belkıde o zaman zenıtlı taraftarlarda bunu tartısmıstır
    İstanbul Yalakası Degil Memleket Sevdalısıyız...! бордовый-голубой
    Ана Ивановић-VEFASPOR-Maria Yuryevna Sharapova......ARsHAVİn'Lİ...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

ersen martin!!takımımızda futbol oynayan her oyuncuya saygım vardır.ama sen neye karar vereceğini bilemeyen bir futbolcusun.çok büyük yanlışlıklar yaptın trabzonspora.gidişin tam bir alicengiz oyunu.fifaya mektup yazmalar falan.değil 14 kaç gol atarsan at umrumda değil.bu başlığında kapatılmasını rica ediyorum.

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

14 süper bi rakam ersen için la ligada
    Önce TRABZONSPOR

Onur Civelek61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ersen'i satarsan oda gider.Mektupda yazar e-mail de atar.Sahip çıksalardı...
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Şikebahçe düşsün ligtv alacağım =)

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

atması da lazım..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)