Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: LÜEM Noksanlýðý (Lisanslý Ürün Edinebilme Merkezleri Noksanlýðý )

Charshaf - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    37

Standart LÜEM Noksanlýðý (Lisanslý Ürün Edinebilme Merkezleri Noksanlýðý )

Deðerli Arkadaþlar.

Manisa'nýn ne merkezine, ne ilçelerinde ne de çevre illerinde Ts Club ürünlerine ulaþamýyoruz. Bu konu gerçekten can sýkýcý. Ben Manisa'lýyým lakin TrabzonSpor Gönüldaþýyým. Ürünleri almak için; Kocaeli, Ýstanbul, Afyon, Trabzona gitmem mi gerek ?

Hadi geçtim: Net üzerinden ürün alalým diyelim. Ts Club ürünlerinin bulunduðu site uzantýsýnda sadece eski sezon ürünleri var. Ki Takýmýmýz Almanya kampýnda, hazýrlýk maçlarýnda yeni ürünlerimizi kullanýyorken, Basýnda " Formalar elde kaldý, Türkiye'ye geri gelecek. Telefonla Forma satýyorlar! " haberleri çýkmýþken. Biz görsel olarka dahi ulaþamýyoruz.

Bir kaç dakika önce bu konu hakkýnda Yetkililere bir mail geçtim. Cevabýný da burada paylaþacaðým, ama önce metni verip görüþlerinizi almak istiyorum.

-----------------------------------------------------------------------------------

Sayýn Yetkili.

Ýki konu hakkýnda bilgi ve görüþlerinize baþ vurmak icab ettiði için sizinle irtibata geçtim.

1. Ýzmir gibi taraftar yoðunluðu bulunan, Nufüs bakýmýnda Türkiye'nin 3.cü büyük þehri olan bir metropol de ve Çevre illerin deki ( Manisa, Aydýn, Muðla vs. ) TrabzonSpor Gönüldaþlarýmýzýn, takýmýmýzýn lisanslý ürünlerine ulaþabileceði Ts Club veya ( en azýndan ) Satýþ noktalarý niçin yoktur ?
    Tekirdað'da bile taraftarlarýmýz dilediklerinde ürünlerimize ulaþabilirken, biz niçin bu nimetten mahrum kalýyoruz ?

2. Takýmýmýz Almanya kampýna beraberinde Yeni sezon formalarý götürmüþken, Hergün 50 bin liralýk satýþ cirosu elde edildiði medya da yer bulurken, Futbolcularýmýz yeni sezon ürünlerimiz ile maçlara çýkarken, Niçin Ts Club ürünlerinin yer aldýðý site düzenlenmiyor ?

Biz ürünlere sadece Ýnternet üzerinden ulaþma imkanýna sahipken, bu olanak niçin elimizden alýnýyor ?

Bu konular hakkýnda çalýþmalarýnýz var ise, veyahut çalýþma planlarýnýz bulunuyor ise bilgilendirilmeyi rica ediyorum.

Saygýlarýmla

Yusuf KOÇ
    Manisa
    Hâkipayým secdegâh-ý Zümre-i Ýnsandýr...

Yusuf KOÇ

tlotwat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

güzel yazmýþsýn kardeþ ama emin olabilirsinki kýsa sürede yönetim bu konuya el atacaktýr ama biraz sabýr lazým þu anda büyük iþler yapýldý kadro baþtan aþaðý yenilendi stad inþaatý hýzlan devam ediyor tv iþi bir yandan çözülüyor enerji sektörüne giriþ yapýlýyor bunlardan sonra emin ol sýra onlara gelecek bizi güzel günler bekliyor ama sabýr lazým

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

bizde ulaþamadýk daha inþallah olimpiyattaki maçta ulaþacaðýz

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    37

Alýntý tlotwat Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    güzel yazmýþsýn kardeþ ama emin olabilirsinki kýsa sürede yönetim bu konuya el atacaktýr ama biraz sabýr lazým þu anda büyük iþler yapýldý kadro baþtan aþaðý yenilendi stad inþaatý hýzlan devam ediyor tv iþi bir yandan çözülüyor enerji sektörüne giriþ yapýlýyor bunlardan sonra emin ol sýra onlara gelecek bizi güzel günler bekliyor ama sabýr lazým
    Yapýlsýn, bekleriz. Sorun inanýn o deðil.

Bakýn Almanya kampýna giderken bir düzine gazeteci götürüldü, ama Resmi Siteden hiç bir eleman götürülmedi.
    Hem yönetim sadece " Yapýn! " emrini verecek. Baþkan kendi oturup yenilemeyecek siteyi. Veya maðazalrýn raflarýný kendi dizayn etmeyecek.

Deðil mi ama ?

Yusuf KOÇ

yalnýz arkadaþ çok güzel dile getirmiþ konuyu. özellikle site, trabzon dýþýndaki herkes zaten siteden alýyor ama gel gör hala týk yok.. bakalým ne cevap verecekler. gerçi yönetimimiz güzel gerçekten ilgileniyorlar taraftar mailleriyle sorunlarýyla, örnek olarak ist. maça otobüs kaldýrýyorlar ayrýca istanbuldaki önemli yerlerden ek seferler falan.. hayýrlýsý inþ..
    ÖLÜMÜNE BORDO MAVÝ

"Of' lu" yuz Elhamdülillah

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    37

Dünyanýn her tarafýndan Taraftar siteden alýyor haberi. Ama gel görki biz yazýlý ve ne idiði belirsiz gazetelerden okuyoruz.

Bu arada cevap geldi. Hemen onu da ileteyim.

Yusuf KOÇ

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    37

Ben ttmail kullandýðým için okunan mailler siliniyormuþ. =( Ýnanýn üzgünüm. Ama tam olmamakla birlikte mailkin muhtevasý neredeyse þöyleydi: " Yönetimimiz yakýn zaman da bu konu ile ilgilenecektir, Görüþmeler ve enerji alanýndaki ataklar dolayýsýyla bir müddety gecikme yaþanmýþtýr. vs. vs. "

Yusuf KOÇ

Semih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

bu sorunu da çözeceklerinden adým gibi eminim.
    "Ýzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle iliþkin bir de ekmek yiyelim."

Fatih Yücel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Ben Telefon açtým Tam 4 Kere Urunleri Net Üzerinden ne zmn temin edebiliriz die 4 kez de verilen cevap en gec 10/08/08 tarihinde hizmetinizde olacak

Ama hala ýsrarla siteye girmeme ragmen böyle bir þeyin gercekleþmemiþ oldugunu görüyorum....
    Medya tarafýndan üç büyüklerin taraftarý olmanýn empoze edildiði bir ülkede, bu sportif emperyalizme direnip, kendi þehrimin takýmýna sahip çýkmanýn onurunu ve gurunu yaþýyorum.

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    37

Ben umuyorum en kýsa zaman da o sorun da çözülecek. Ki çözülmesi lazým. Þart.

Yusuf KOÇ

Mustafa Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Netten forma aldým ama aksaklýklar cok. Online satýþ konusunda klubümüzün malesef bazý eksiklikleri var. Mesela site. www.trabzonspor.com.tr bir çalýsýyor bir hata veriyor..
    Mustafa KARA
    Trabzon ÇayKARA

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Izmirde Tsclup olmamasýnýu gectim de en azinda barcýn yalýspor ile filan anlasýlsa. Belki merkezlerede olsa. Mesela Balcova agorada.
    13 Vitor Hugo

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr Faruk Akhan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    30

bayrampasa ya acxsalar bý tane

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    37

Alýntý kurafspeedy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bayrampasa ya acxsalar bý tane

Yahu biz Ýzmir'de istiyoruz. Onca taraftarýn olduðu, Türkiye'nin 3.cü büyükkentinde. Siz yine en azýndan Esenlerden vs. temin edebiliyorsunuz. Biz hepten mahrumuz.

Yusuf KOÇ

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    37

Alýntý cyberentalpi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Izmirde Tsclup olmamasýnýu gectim de en azinda barcýn yalýspor ile filan anlasýlsa. Belki merkezlerede olsa. Mesela Balcova agorada.
    Katýlýyorum. En azýndan Balçova Agora'da veya merkezi olarak Konak, Alsancak gibi bir yerde bir tane olmasý lazým. Yahu afyonda bile TSClub yok ama, ürün satan alt bayii var. =S

Yusuf KOÇ

Atakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Ýnþallah bu sorunu çözerler.
    Més Que Un Club

Tolga Sarý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Ýzmir e þart 1 tane ts club yada ürünlerimizin hepsine ulaþabilecegimiz alt bir bayii...

Mustafa ÖZDEMÝR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

bencede izmire ve ankaraya 10 ar tane açýlmasý lazým

alicengiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Standart noluyo ya

dun kadýkoye gittim eþime forma alcaz yarýn maç varya:adamcaz isyanda bir foýrmadan onmilyon kazancaktým yüz milyar zarar oldu diyo inanamadým kaç kiþi telefonla arayýp veya oraya gelip soruyomuþ.yalanmý soyledi acaba niye yalan soylesinki eski forma var ama siz bilirsiniz dedi yani eskilerden almayýn demek isdedi.neyse kulubun sitesindede oranýn adresi var o yuzden gitmiþtim oraya.kulup ilgilenmiyo yani anlýcanýz.bizde biletixten bilet aldýk belki olimpiyata týr gelir ordan alýrýz...saygýlar..
    iskefiyeli suci

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    37

Neden zarar ettiðini anlamadým. Lakin bu konuyla ilgilenmediklerini konunun en baþýnda belirtmiþtim.

Yusuf KOÇ

alicengiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Standart satamamýþ!

kulüp ürün getirmemiþ o dukkana yollamamýþ daðýtýcý daha gelmiyomuþ.ürünler olsaydý çok satýþ yapardým dedi çok kiþi arayýp veya gelip soruyomuþ yeni formalardan ürünlerden varmý diye.....(15.08.2008 21:54CharshafNeden zarar ettiðini anlamadým. Lakin bu konuyla ilgilenmediklerini konunun en baþýnda belirtmiþtim.)

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    37

Alýntý alicengiz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kulüp ürün getirmemiþ o dukkana yollamamýþ daðýtýcý daha gelmiyomuþ.ürünler olsaydý çok satýþ yapardým dedi çok kiþi arayýp veya gelip soruyomuþ yeni formalardan ürünlerden varmý diye.....(15.08.2008 21:54CharshafNeden zarar ettiðini anlamadým. Lakin bu konuyla ilgilenmediklerini konunun en baþýnda belirtmiþtim.)
    Yahu AliCengiz abi, ben size maili de paste edeyim: Açarýz diyorlar. Ama bu konuda giriþim yok. Yok elektirik sektörüne giriþlmiþ bilmem ne. Hisse senetlerinde artýþ olmuþ ama bu iyi. =)

Yakýnda açarlar. E Afyonkarahisar'da var. Bizim de olsun. Kötü mü olur ?

Yusuf KOÇ

ÖmerFarukYýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Nike maðazalarý ile bu sorun çözülecek gibi duruyor...

EÐÝTÝM ÞART!!!

Nereden
    Manisa
    Yaþ
    37

Nasýl çözecekler ? Nike maðazalarýnda adamlar kendi ürünlerine yer yetiþtiremiyorlar. Kaldý ki bizim ürünler. Pehh.

Yusuf KOÇ

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

trabzonspor.com.tr'den eþofman almaya kalktým
    sepete ekle butonu yok
    deli oldum ara tara....
    yok...

açtým telefon c.tesi günü call centerden cvp veren yok
    iþ inada bindi...

hafta içi bi daha aradým.
    Genç bi çocuk açtý telefonu
    nayk mal yollamadi, eski ürünler da azaldi indernetten o sebeplan satmiyoruz
    sade dükkanlardan alabilirsiniz dedi
    dedimankaradayým ne olacak...

nayk mal yollayacak
    siteye "sepete ekle" butonu konacak
    ya da ankaraya TsClub gelecek de
    benim de hevesim geçmeyecek de..
    bi iki kuruþ kulübe paramýz gidecek...

Nasreddin Hoca'nýn "Ölme Eþþeðim, Ölme" hikayesine ne kadar benziyor deðil mi?????
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)