Sayfa 167 Toplam 170 Sayfadan BirinciBirinci ... 67 117 157 165 166 167 168 169 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4245 adet sonuctan sayfa basi 4,151 ile 4,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Dergisi

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ocak sayısı elime ulaştı ve şok oldum, dergi yine eski güzel günlerine dönmüş üstelik onur kıvrak posteri ve masa takvimi vermişler ki efsane olmuş... Sevecen Hanımın elinin değdiği belli oluyor...
    melihin roportaji paylasirmisiniz, bizim almaya imkanimiz yok burada
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

favory_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türkcell'in dergilik uygulamasından da dergiyi indirip okuyabilirsiniz.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu sıralar 0 212 981 1967 telefon numarası tarafından aranabilirsiniz, açmaya çekinmeyin dolandırıcı numarası değildir

Trabzonspor Dergisi'ne abonelik için arıyorlar,

Pozitif Kurumsal Projeler A. Ş. Çağrı Merkezi’nden gelecek aramaları da aynı şekilde güvenle kabul edebilirsiniz.

Resmi dergi satış-pazarlama işlerini üstlenmişler,

Ayrıca abone olmak isteyenler de bu numaradan ulaşıp işlemini gerçekleştirebilir, bilgilerinize...
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

şubat sayısı da elime geçti ki süper olmuş

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sıralar 0 212 981 1967 telefon numarası tarafından aranabilirsiniz, açmaya çekinmeyin dolandırıcı numarası değildir

Trabzonspor Dergisi'ne abonelik için arıyorlar,

Pozitif Kurumsal Projeler A. Ş. Çağrı Merkezi’nden gelecek aramaları da aynı şekilde güvenle kabul edebilirsiniz.

Resmi dergi satış-pazarlama işlerini üstlenmişler,

Ayrıca abone olmak isteyenler de bu numaradan ulaşıp işlemini gerçekleştirebilir, bilgilerinize...
    Dün aradılar beni de, Ts clubtan bu sene klübe çok katkı yaptığınız için önümüzdeki sayıda isminizi kullanmak istiyoruz dediler, 1 yıllık dergi aboneliği teklif ettiler birde onu kabul ettim. Daha sonra işte teyit etmek amacı ile sizi bir kişi daha arayacak dediler. O da işte köy okulları projemiz kapsamında sizin adınıza 11 köye dergi göndermek istiyoruz dediler. Sonra takımın tarihimizin en zor döneminde olduğunu elimizi taşın altına koymamız gerektiğinden falan bahsettiler. Her ay 11dergi artı kendi dergim için 2000 tl civarı bir ücreti olduğunu söylediler. Bu sene gerçekten çok fazla şey aldığımı söyledim ve ekstradan 2000 tl nin biraz aşırıya kaçmak olduğunu söyledim. sonra sıkı bir pazarlığın ardından 6 dergiye kadar düşüp yaklaşık 1000 tl ile kurtardık. Bunun karşılığında yeni sayıda ailemle olan bir fotoğrafımı yayınlayacaklarını ve adresime futbolcuların tamamının imzası olan hatta bir tanesinin özel olarak ismime sevgilerimle yazan bir forma göndereceklerini söylediler. Daha sonra o da birine aktaracağını söyledi. Dedim eyvah herhalde bu sefer 5000 tl gidiyor. Neyseki o sadece bilgilerimi teyit etti ve bana bir mail göndereceklerini söyledi.
    Ama mail hala gelmedi, umarım yapacaklarını söyledikleri şeyleri yaparlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Nereden
    Ankara

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün aradılar beni de, Ts clubtan bu sene klübe çok katkı yaptığınız için önümüzdeki sayıda isminizi kullanmak istiyoruz dediler, 1 yıllık dergi aboneliği teklif ettiler birde onu kabul ettim. Daha sonra işte teyit etmek amacı ile sizi bir kişi daha arayacak dediler. O da işte köy okulları projemiz kapsamında sizin adınıza 11 köye dergi göndermek istiyoruz dediler. Sonra takımın tarihimizin en zor döneminde olduğunu elimizi taşın altına koymamız gerektiğinden falan bahsettiler. Her ay 11dergi artı kendi dergim için 2000 tl civarı bir ücreti olduğunu söylediler. Bu sene gerçekten çok fazla şey aldığımı söyledim ve ekstradan 2000 tl nin biraz aşırıya kaçmak olduğunu söyledim. sonra sıkı bir pazarlığın ardından 6 dergiye kadar düşüp yaklaşık 1000 tl ile kurtardık. Bunun karşılığında yeni sayıda ailemle olan bir fotoğrafımı yayınlayacaklarını ve adresime futbolcuların tamamının imzası olan hatta bir tanesinin özel olarak ismime sevgilerimle yazan bir forma göndereceklerini söylediler. Daha sonra o da birine aktaracağını söyledi. Dedim eyvah herhalde bu sefer 5000 tl gidiyor. Neyseki o sadece bilgilerimi teyit etti ve bana bir mail göndereceklerini söyledi.

Toplamda 9 üyelik aldım ben de. Umarım mali durum kısa zamanda düzelir. Her ne kadar futbolla pek alakam kalmasa da Trabzonspor kimliğimiz, kültürümüz. Sahipsiz, desteksiz bırakmak olmazdı...

Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Digi61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonspor Dergisi E-Dergi olarak çıkmıyor mu artık...?
    BORDO MAVI

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Digi61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonspor Dergisi E-Dergi olarak çıkmıyor mu artık...?
    Çıkıyor, ben yeni indirdim

-----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Nereden
    İstanbul

Dergiye üye olup düzenli bir şekilde temin edebilen var mı?

4 sayıdan 2'si gerzek kargo şirketi yüzünden elime bile ulaşmadı, ne kargocular ne de kulüp konu ile ilgilenmiyor.

Taraftarı enayi yerine koydukları sürece bir yol alamazlar, kusuru bakmasınlar!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

4 sayıdan 2'si gerzek kargo şirketi yüzünden elime bile ulaşmadı, ne kargocular ne de kulüp konu ile ilgilenmiyor.

Her ay tam vaktinde elime ulaşıyor.
    Muhtemelen kargo ile alakalı bir durum.
    Hamiş

Nereden
    İstanbul

Alıntı Fatih Özkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her ay tam vaktinde elime ulaşıyor.
    Muhtemelen kargo ile alakalı bir durum.
    Evet kargo ile alakalı fakat problemle ilgilenen yok, sanırım bu işi sadece pazarlama-satış olarak görüyorlar, seneye tekrar satış yapmak için aradıklarında bulurlar tekrar üyelik satın alacak kişileri
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Bu ayki sayıda benim yazı da mevcut dostlar.

Nereden
    Trabzon

Hocam iyi günler. Eğer denemediyseniz Taraftar iletişim biriminden temas kursanız yardımcı olabilirler.

0 850 532 1967
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

Nereden
    İstanbul

Alıntı mmert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam iyi günler. Eğer denemediyseniz Taraftar iletişim biriminden temas kursanız yardımcı olabilirler.

0 850 532 1967
    0 212 981 1967 numaralı telefon ile görüşmüştüm, ilgileneceğiz deyip kapıyorlar sonrasında hiçbir gelişme-sonuç yok.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Trabzon

0 212 981 1967 numaralı telefon ile görüşmüştüm, ilgileneceğiz deyip kapıyorlar sonrasında hiçbir gelişme-sonuç yok.
    Bu bahsettiğim yeni bir taraftar projesi hocam. Dilek hanım adında birine yönlendiriyor dergi vs sosyal projelerle ilgilenen bir birim. Yeni başlatılan dergi projesini burdan yönetiyorlardı.
    " Ben, bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem; o işe neler engel olur, diye düşünürüm. Engelleri kaldırdım mı, iş kendi kendine yürür. "
    İnce Zeka --> Sadri Şener --> Yıldırım Demirören
    İnce Zeka --> Ağaoğlu --> Alt Yapı Fetişizmi

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benimde hazirandan itibaren başlayacaktı aboneliğim dergi hala ulaşmadı ağrı merkezini aradım yönlendirme yapacağız dediler ama hala bir ses yok kalaylamaya az kaldı

Onur Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bayramdan önce 02129811967 numaralı telefondan aramışlardı beni, baktım kulübe ait bir numara. Bayram sonrası aramalarını rica ettim.

Bugün aradılar önce dergiye abone oldum sonra Dilek Hanım, Mustafa Bey’e yönlendirdi. Kendisi müdürmüş. Baya damardan girip benim aboneliğin yanında 10 tane daha abonelik yaptırdı, doğudaki okullara gönderilecek.

Bunun dışında en sevdiğiniz futbolcunun(ben Kucka istedim) kendi el yazısı ve bütün futbolcuların imzalarının olduğu çubuklu forma (ben tercih ettim, diğer formaları da seçebilirsiniz) gönderecekler.

Ayrıca kulüp dergisinde de kendi fotoğrafımla yer alacağım. Güzel bi anı olacak.

1650 tl ödedim, kulübe destek olmuş olduk.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı onuR AKYÜZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayramdan önce 02129811967 numaralı telefondan aramışlardı beni, baktım kulübe ait bir numara. Bayram sonrası aramalarını rica ettim.

Bugün aradılar önce dergiye abone oldum sonra Dilek Hanım, Mustafa Bey’e yönlendirdi. Kendisi müdürmüş. Baya damardan girip benim aboneliğin yanında 10 tane daha abonelik yaptırdı, doğudaki okullara gönderilecek.

Bunun dışında en sevdiğiniz futbolcunun(ben Kucka istedim) kendi el yazısı ve bütün futbolcuların imzalarının olduğu çubuklu forma (ben tercih ettim, diğer formaları da seçebilirsiniz) gönderecekler.

Ayrıca kulüp dergisinde de kendi fotoğrafımla yer alacağım. Güzel bi anı olacak.

1650 tl ödedim, kulübe destek olmuş olduk.
    maaşallah

Nereden
    İstanbul

Alıntı Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maaşallah
    Sağol abi.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bende aynı şeyi yaptım ama haziran ayında dergi gelmesi gerekiyordu ama hala dergiden ses yok

Nereden
    İstanbul

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

60060E95-C199-4D88-AB93-4BA95E949914.jpg
    Benim mail bugün geldi. Direkt kulüpten gelmiyor, kulübün anlaşmalı olduğu bi firma sanırım.

Bu fotoğraf ve imzalı forma olayı çok güzel. Hem destek olduk hem de çok güzel bi anı kalacak bize. İmzalı formayı çerçeveletip ofisime asıcam.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

AnAKiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

az önce beni de bahsedilen numaradan aradılar. sms yolu ile taptığım bağış için teşekkür ederek dergi abanoliği için de istekte bulundular. 1 dergi aboneliği ile başlayan konuşma 10 dergi ile bitti. bu bağış ve satışların bir faydası oluyordur umarım. bayram üstü destek olmuş olduk. sevinçliyim

Nereden
    İstanbul

Alıntı AnAKiN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az önce beni de bahsedilen numaradan aradılar. sms yolu ile taptığım bağış için teşekkür ederek dergi abanoliği için de istekte bulundular. 1 dergi aboneliği ile başlayan konuşma 10 dergi ile bitti. bu bağış ve satışların bir faydası oluyordur umarım. bayram üstü destek olmuş olduk. sevinçliyim
    sırada kombine var. yine arayacaklar.
    10-Abdülkadir Ömür

----------8---------

AnAKiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

olabilir neden olmasın. ama şu zeki yavru olayına çok bozuldum. alsam bile onu soyleyip burunlarından getirebilirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)