Sayfa 170 Toplam 170 Sayfadan BirinciBirinci ... 70 120 160 168 169 170
Toplam 4245 adet sonuctan sayfa basi 4,226 ile 4,245 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Dergisi

Nereden
    Almanya

Arkadaşlar dergi için arayıp Trabzonspor Köy Okulları Projesi için de bağış istiyorlar. Bu proje hakkında bilgisi olan var mı? Nette arattım bir şey bulamadım.
    Tomurcuk derdinde olmayan ağaç odundur!

N. F. Kısakürek

tamuğ yamtar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı TaraftaR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dergi için arayıp Trabzonspor Köy Okulları Projesi için de bağış istiyorlar. Bu proje hakkında bilgisi olan var mı? Nette arattım bir şey bulamadım.
    Bu konu büyük bir efsane zaten.

Sene başında beni de aradılar önce dergiye abone yapıldım, sonra bu konudan bahsedip destek istediler.

Neyse bu konuyu da onayladım, yüklü miktarda da parayı kartımdan çektiler.

Ancak sorun şu ki, ne gelen bir dergi oldu adresime, ne de bahsedilen diğer şeyler geldi.

Açıkcası ben de üstünde çok durmadım.

Az önce tekrar aradılar (gerçi uzun süredir arıyorlar, sonunda açtım telefonu diyelim) tekrar abonelikten bahsettiler.

Yahu ben zaten aboneyim ama hiç dergi gelmedi tarafıma, 1 yılda dolmadı ne aboneliği bu yine deyince, tabi arkadaş pek birşey diyemeyip baya bi bahane sıraladı.

Ne dergi geldi, ne de aboneliğimin süresi bitti ama olalım bakalım tekrar abone ama bu sefer yollayın bari dergileri dedim.

Ve hanım efendi aboneliğimi yaptı ve asıl mevzuya gelip sizi operasyon sorumlumuza bağlıyorum dedi.

Beyefendi sene başında ki muhabbetleri tekrar anlatıp, yine yüklü miktarda bir para talep edip köy okullarına yardımdan bahsetti.

Hatta Akçaabatta son 10 okul kalmış, benim bağışımla konuyu kapatacaklarmış.

Düşüneyim bu sefer dedim ama arkadaş 50 dakika hatta tuttu beni ve sonunda yüzüne kapatmak zorunda kaldım.

Üstüne başka numaralardan ve sabit numaradan defaatle arandım ama açmadım tabi ki.

Yahu daha önce vaadettiğin hiç birşeyi yapmamışsın, yalan söylüyorsun çok belli, insan utanır biraz değil mi?

Maalesef yalan söylüyorlar ve insanların Trabzonspor’a olan safiyane duygularına hitap ederek kandırıyorlar.

Hiç yakışmıyor bu Trabzonspor’a.

Kulübe de bu konuyla ilgili mail attım ama hiç ilgilenmediler.

Aldık parayı nasıl olsa modundalar galiba.

Bu kadar düşmeye gerek yok aslında, ayıp yahu.

Kanmayın arkadaşlar.

Açmayın telefonu veya rahatsız etmemelerini söyleyip kapatın.

Aboneyim zaten, hiç dergi yollamamışsın bugüne kadar adresime, daha 1 yıl dolmamış, yine abone yapalım sizi diyorsun

İnsan bu durumu söyleyince biraz utanır yahu artık.

Hala abone yapalım diyor

Olduk yine de, yollamasa da olur da diğer mevzu tam bir hikaye yahu.

Aman dikkat.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı tamuğ yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sene başında beni de aradılar önce dergiye abone yapıldım, sonra bu konudan bahsedip destek istediler.

Ancak sorun şu ki, ne gelen bir dergi oldu adresime, ne de bahsedilen diğer şeyler geldi.

Az önce tekrar aradılar (gerçi uzun süredir arıyorlar, sonunda açtım telefonu diyelim) tekrar abonelikten bahsettiler.

Yahu ben zaten aboneyim ama hiç dergi gelmedi tarafıma, 1 yılda dolmadı ne aboneliği bu yine deyince, tabi arkadaş pek birşey diyemeyip baya bi bahane sıraladı.

Ne dergi geldi, ne de aboneliğimin süresi bitti ama olalım bakalım tekrar abone ama bu sefer yollayın bari dergileri dedim.

Ve hanım efendi aboneliğimi yaptı ve asıl mevzuya gelip sizi operasyon sorumlumuza bağlıyorum dedi.

Beyefendi sene başında ki muhabbetleri tekrar anlatıp, yine yüklü miktarda bir para talep edip köy okullarına yardımdan bahsetti.

Düşüneyim bu sefer dedim ama arkadaş 50 dakika hatta tuttu beni ve sonunda yüzüne kapatmak zorunda kaldım.

Üstüne başka numaralardan ve sabit numaradan defaatle arandım ama açmadım tabi ki.

Yahu daha önce vaadettiğin hiç birşeyi yapmamışsın, yalan söylüyorsun çok belli, insan utanır biraz değil mi?

Maalesef yalan söylüyorlar ve insanların Trabzonspor’a olan safiyane duygularına hitap ederek kandırıyorlar.

Kanmayın arkadaşlar.

Aboneyim zaten, hiç dergi yollamamışsın bugüne kadar adresime, daha 1 yıl dolmamış, yine abone yapalım sizi diyorsun

Hala abone yapalım diyor

Aman dikkat.

Ben kulübü aradım, dün bana 16 babama 11 adet dergi çaktılar.
    Dedim böyle böyle, doğru mudur diye, evet doğrudur köy okullarına gönderimi biz buradan yapıyoruz dedi bilginiz olsun.

Ancak sizi de bağladıkları Mustafa bey sülük gibi yapışıyor, adama Trabzonspor'un borcunu kapattırabilirler, o kapateyi gördüm ben adamda. Beni de dün telefonda 45dk tuttular, bu kadar yapışkan olmaları doğru değil bence.
    Çoğu taraftar numaraları engellemiş gördüğüm kadarı ile.

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Yönetim Kurulu
    Nereden
    İstanbul

Kağıda dokunarak okumak, arşiv yapmak, ciltlemek, yıllar sonra dönüp bakmak istediğim için katlanıyorum. Yoksa pişmanlıktır bu dergi. Nisan, Mayıs ve Haziran - Temmuz sayıları gelmedi.

"Trabzonspor" markalı bir ürünle ilgili bu şekilde yorum yapmak içimi acıtıyor.

Nereden
    Bursa

hala daha şampiyonluk sayısını bekliyorum. belki güzel bi poster falan verirler de asarız diye. bu dergiyi çıkartanlar öldü mü ya? haziran bitecek hala daha nisan sayısı var sadece. ayıptır ya !

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şu dergi işi amatör kulüplerde daha iyi yürütülüyordur.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aboneliği yaptıracaktım zaten, aradılar yine yaptırdım ama dergi geleceğini ben de düşünmüyorum. Şu işi aracı kuruluşa verseler sorunlar yaşasak neyse diyeceğim ancak kulübün resmi olarak bu numaralara itibar edebilirsiniz dediği numaralarda bu amatörlüğün yaşanması can sıkıcı.

Abonelik sonrası her ay +3 adet dergi kitleme çabaları takdire şayan. İstemiyorum diyorum, 50 yıldır ilk defa size istekte bulunduk bizi kırmayın diyor. Ya ben taraftar olarak bu yıla kadar hiçbir şey istemedim ne kadar imkanım varsa katkıda bulunmaya çalıştım zaten. Turkcell, vodafone olsa yüzünüze kapatırdım o yüzden zorlamayın siz kapatın diye diye 45 dakikamı yedi. Dükkandayım müşteri geliyor diyorum olsun ben beklerim Emirhan bey diyorlar

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dergi okuyan var mı hala gerçekten?

Bunun yerine ücretli bir internet portalı yap. Abonelik esaslı çalışsın, daha mantıklı değil mi?
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emirhan Uludüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aboneliği yaptıracaktım zaten, aradılar yine yaptırdım ama dergi geleceğini ben de düşünmüyorum. Şu işi aracı kuruluşa verseler sorunlar yaşasak neyse diyeceğim ancak kulübün resmi olarak bu numaralara itibar edebilirsiniz dediği numaralarda bu amatörlüğün yaşanması can sıkıcı.

Abonelik sonrası her ay +3 adet dergi kitleme çabaları takdire şayan. İstemiyorum diyorum, 50 yıldır ilk defa size istekte bulunduk bizi kırmayın diyor. Ya ben taraftar olarak bu yıla kadar hiçbir şey istemedim ne kadar imkanım varsa katkıda bulunmaya çalıştım zaten. Turkcell, vodafone olsa yüzünüze kapatırdım o yüzden zorlamayın siz kapatın diye diye 45 dakikamı yedi. Dükkandayım müşteri geliyor diyorum olsun ben beklerim Emirhan bey diyorlar
    Beni yıllar önce arayıp birkaç kez darladılar. O zamanlardan beri engelli telefonumda. Yapacağım katkıyı başka yerlerden yapmayı tercih ederim. Dolandırıcı gibi davranıyorlar.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Şampiyonluk özel sayısını çıkarmamaları skandaldır. Poster yıl 2022 olsa da önemli. Yazık.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

wakaeme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

mayıs çıkmayacak sanırım temmuz geldi. şampiyonluk posteri için alacaktım

Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Dergisi Şampiyonluk Özel Sayısı Çıktı

Dergimizin Haziran-Temmuz 2022 tarihli 197. sayısı sekizinci şampiyonluğumuza özel dopdolu bir içerikle raflardaki yerini aldı.
    "Farklıyız ve Bunun Farkındayız"
    Dergimizin şampiyonluk özel sayısında, Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu ile oldukça keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik. Şampiyonluk süreci ve sevinci üzerine doyasıya konuştuğumuz bu sohbette aynı zamanda, sayın Ağaoğlu’nun icraatlarının ve söylemlerinin arka planındaki ‘Trabzonsporluluk’ felsefesini de anlamaya çalıştık. Kendisi sorularımızı bu kulübün hem şampiyon başkanı hem de tutkulu bir taraftarı olarak yanıtladı.
    Trabzonspor’un tarihiyle, kültürüyle, karakteriyle ‘farklı’ bir kulüp olduğuna dikkati çeken ve "bana farklı bir kimlik kazandıran kulübe ben de çok şeyler borçlu olduğumu hep hissettim" diyerek duygularını dile getiren Başkanımız Sayın Ahmet Ağaoğlu ile gerçekleştirdiğimiz keyifli söyleşiden birkaç satırbaşı:
    Trabzonspor hangi şartlar altında olursa olsun her türlü türbülansın içinden çıkabilecek dinamiklere sahip. Ben bunu bildiğim, buna inandığım için göreve geldim.
    Herkesten helallik istendiği yerde kendim için söylüyorum; Trabzonspor’dan da helallik istenmesini ben şahsen isterim. Çünkü bize çok şey verdi.
    Çok güçlü olabilirsiniz ama yeteri kadar zeki değilseniz o güç bir anlam ifade etmeyebiliyor. Bu süreç içerisinde biz bazı rakiplerimizin gücünü de kullandık.
    Bu takım ‘yapar’! Geçmişte de ‘yapmıştı’ ve ‘yine yapacak’. İşte ‘yine yapacak’ın fitilini bu şampiyonluk ateşledi.
    Benim için bu şampiyonluk yapmaya çalıştığımız şeylerin küçük bir ödüllendirmesi... Yapmamız gereken o kadar şey var ki!

"Şampiyon Olduğumuzu O Gün Anladım"

Bu sayının dikkat çekici içeriklerinden bir diğeri ise şampiyon teknik direktörümüz Abdullah Avcı ile yaptığımız röportaj oldu. Kupa töreninde Gökhan Tepe’nin ‘Beyaz’ isimli şarkısı ile Zafer Yolu’nda yürüyen şampiyon hocamız, şarkının sözlerine atıfla "Hayat bazen vermek ister aldıklarını" diyor ve kendisi ile kulübümüzün ortak yazgısını bu cümleyle özetliyor.
    Avcı ayrıca Trabzonspor’un denizle, dalgayla, fırtınayla bu kadar özdeşleşmiş olmasından dolayı denizde gerçekleştirdiğimiz kutlamalardan çok etkilendiğini söyleyerek şampiyonluğu hissettiği, idrak ettiği ilk an olarak da bu anlara işaret ediyor.
    Şampiyonluk günlerinden gelecek sezon hedeflerine farklı konu başlıklarını masaya yatırdığımız röportajımızı da şampiyonluk özel sayımızda okuyabilirsiniz.
    Şampiyonluk Coşkusu Her Yerdeydi!

Bu sayımızda sadece yazarlarımız değil; taraftarlarımız ve eski futbolcularımız da yer alarak şampiyonluğa özel duygu ve düşüncelerini bizlerle paylaştılar. Bordo-Mavi formamızla şampiyonluklar yaşamış efsane oyuncularımız sekizinci şampiyonluğumuzla ilgili duygu ve görüşlerini bizlerle paylaşırken, gazeteci yazar Turgay Beşyıldız, bir sevda uğruna hayatlarını kaybeden taraftarlarımızın hikâyelerini “Bordo-Mavi Formalarıyla Toprağa Sığmayanlar” başlıklı yazısında anlattı. Taraftarımız Gamze Bal ise “Bu Benim Öyküm” başlıklı yazısında bir neslin kederinin nasıl son bulup kavuşmaların en güzelini yaşadığımızı dergimiz için kaleme aldı.
    Yazarlarımızdan Uğur Biryol’un “Bordo-Mavi Coğrafya” başlıklı yazısını ve Kanada’da yaşayan taraftarımız Sarper Pamuk’un dünyanın dört bir yanına yayılan şampiyonluk kutlamalarımızı aktardığı “Kıtalararası Mutluluk” başlıklı yazısını da kutlama sevinçlerinin unutulmaz hatıraları arasında okuyabilirsiniz.
    Son sayımızda ayrıca şampiyonluğumuzun en güzel kareleri o anlara yolculuk yapabilmeniz için ‘Geniş Açı’da yeniden sizlerle buluşuyor.
    Kulübümüzden haberler ve Trabzonspor’a dair daha pek çok ayrıntının lezzetli yazılarla işlendiği dergimiz ile birlikte şampiyonluk posterimiz de hediye.
    Dopdolu içeriği ile Trabzonspor Dergisi’nin 197. sayısını trabzonspor.com.tr adresinden satın alabilir; ayrıca Türkiye genelindeki Migros ve D&R’lar ile bayilerden edinebilirsiniz.
    Şimdiden tüm taraftarlarımıza keyifli okumalar dileriz.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aldım direk güzel bir anı. Ambalajını açmam bile heralde

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldım direk güzel bir anı. Ambalajını açmam bile heralde
    poster fotoğrafı nedir?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    poster fotoğrafı nedir?
    Bi tarafında,

https://twitter.com/Trabzonspor/stat...hr5HrPLQPSutig

şu tweet'teki görsel var. Diğer tarafında bir şey varsa bilmiyorum ambalajlı duruyor

Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi tarafında,

https://twitter.com/Trabzonspor/stat...hr5HrPLQPSutig

şu tweet'teki görsel var. Diğer tarafında bir şey varsa bilmiyorum ambalajlı duruyor
    Çerçeveye astıkları kadro olmalıydı

Bu görsel yerine
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

thehell61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Arkadaşlar elimde 73-76-77-83-87-88-95-105-108 sayılar var. seri yapamayacağım için eldekileri isteyen birisine verebilirim. Koleksiyonunda eksiği vs olan varsa veya koleksiyon yapmak için almak isteyen olursa mesaj göndersin.

Erhan Sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı tamuğ yamtar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kanmayın arkadaşlar.

Hala abone yapalım diyor

Aman dikkat.

Sistem aynen devam.

Ben de dün arandım abone oldum, nasıl olmam en zaaflı yanım Trabzonspor.

Ama şu sosyal sorumluluk ayağına aylık 960 lira deyince , orda dur dedim. Baya pres yaptılar ama çalımladım

Elimizden geldiğince, çocukluktan bu yana her sezon maddi manevi sarf ettik hepimiz zaten. Telefonla uzun uzadıya darlamaları pek hoş olmadı
    Sonsuza dek hep sürecek, oğlum da seni sevecek

Burak Bıyıklı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ben kulübün telefonunu engelleyerek sorunu çözdüm. Yıllardır bu şekilde. Dilenci, dolandırıcı gibi dergi aboneliği adı altında milletten para koparmaya çalışıyorlar.

Çıkarın doğru düzgün ürün, binlerce satılsın, para kazanın. Yok olur mu o zaman taraftarı enayi yerine koymamış oluyorsun, içleri elvermiyor.
    30 Nisan 2022 - Şampiyon TRABZONSPOR
    8.KUŞATMA

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)