Sayfa 158 Toplam 170 Sayfadan BirinciBirinci ... 58 108 148 156 157 158 159 160 168 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4245 adet sonuctan sayfa basi 3,926 ile 3,950 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Dergisi

Yılmaz Korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen bu yaşta bu soruyu sorabilecek yeterliliğe erişmişsin ancak bu kulübü yönetenler bu soruya cevap verecek yeterlilikte değil onun için adına üzülüyorum..
    Bir kulüpte hiçbir şey mi planlı olmaz? Bir daha dünyaya gelme imkanım olsaydı takım tutmazdım.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Yılmaz Korkmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2 soru sormak istiyorum. Dergi ayın kaçında neye göre çıkıyor? Ve İstanbul da neden bayilerde yok?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    sevgili kardeşim....

dergimiz maalesef yönetimdekilerin canı ne zaman çıkmasını isterlerse o zaman çıkıyor...

belirli bir zamanı yok.....
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi

Hamdi Karamahmutoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Dergi de yönetimden aldı alacağını.
    24 gün oldu hala Temmuz sayısıyla tanışamadık.
    ''Ben Trabzonspor'un kaptanıyım, başka bir kaptanın arkasından, başka bir takımın formasıyla sahaya çıkmam!'' Dozer CEMİL

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Temmuz-Ağustos sayısı birlikte çıkıyor, bu ayın ortasında çıkar herhalde.

Yılmaz Korkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sevgili kardeşim....

dergimiz maalesef yönetimdekilerin canı ne zaman çıkmasını isterlerse o zaman çıkıyor...

belirli bir zamanı yok.....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

son sayı elime ulaştı, ilk dikkatimi çeken şey (hangi sayıda vazgeçtiler bilmiyorum) artık başkanın sayfasının olmaması...bu bile müthiş bir gelişme ....

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

MetehanS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Bir de verdikleri poster güzel olsa. Mbia posteri hediye, ama bu poz mu hediye edilir bre.
    "The North Remembers" (Kuzey Unutmaz)

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Uzun zaman sonra derginin vermiş olduğu en iyi poster. En azından söz konusu oyuncunun tek olduğu bir poz.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

tamam iyi güzel de takım posteri lazım...

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Eskiden sezon başlarında tam kadro çekim yapılırdı. Artık yok sanırım. Olsa güzel olurdu.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni sayı zamlı olarak piyasaya sürülmüş, yeni fiyat 10 TL olmuş. Yıllık abonelik de yurt içi 100 TL yurt dışı 70 € olmuş.

Bu arada dergiye abone olduktan ne kadar zaman sonra elimize ulaşır, bilgisi olan?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ankara

Alıntı SixtyOne_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yeni sayı zamlı olarak piyasaya sürülmüş, yeni fiyat 10 TL olmuş. Yıllık abonelik de yurt içi 100 TL yurt dışı 70 € olmuş.

Bu arada dergiye abone olduktan ne kadar zaman sonra elimize ulaşır, bilgisi olan?

Ayın yirmisinden önce gelmez.

Bu arada kapak çok kötü olmuş.

Nereden
    İstanbul

Standart Marko Marin posteri:

Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Nereden
    Ankara

Derginin editörü Serdal Şahin ile de yollar ayrılmış, darısı Trabzonspor'un internet sitesini yöneten şahsın başına inşallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Murat' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derginin editörü Serdal Şahin ile de yollar ayrılmış, darısı Trabzonspor'un internet sitesini yöneten şahsın başına inşallah.
    Dergi elimize vaktinde ulaşsın yeter diyorduk, olmadı bu vakte kadar.
    Bundan sonra düzene girer bu iş İnşallah.
    Hamiş

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Bugün Dergimizle ilgili Klübümüze şöyle bir faks çektim......

Sevgili Trabzonspor Yönetimi ;

Bu yazıyı bizim için çok önemli olduğunu düşündüğüm bir konu için yazdım. Bildiğiniz üzere klübümüzün aynı adı taşıyan bir Trabzonspor Dergisi bulunmaktadır. Ve dergimiz aylık olarak ayın 1’inde çıkmaktadır. Ancak ayın başında çıkan dergimiz Fırtınanın Merkezi Trabzon’da bile ayın 15’inden önce kesinlikle gelmemekte çoğu zaman gelmesi ayın 20’leri hatta daha ötesini bile bulmaktadır.

Acı olan odur ki İstanbul Takımlarının dergileri Trabzon’a ayın 1’i ya da en geç 2’sinde gelmekte iken bizim dergimizin gelmemesi başlı başına bir felakettir. Bu konuda daha önce diğer yönetimlere defaatle mail atmama , faks çekmeme rağmen müsbet bir sonuç alamadım. Takdir edersiniz ki geldikten sonra güncelliğini kaybeden bir dergiyi kimse almak istemez ve itibar etmez.

İkinci bir husus dergimizin dağıtımı ile ilgili. Dergimizin dağıtımında da gerekli özen gösterilmiyor. Mesela Trabzon’da Tanjant Yolu üzerinde yer alan Migros’a Trabzonspor Dergisi gelmesi için defalarca müracat ettim. Şirketin Genel Müdürlüğüne kadar ulaştım. Zar zor getirttim. Ülkemizde 1000 civarı Migros Marketi var. Hemen her ildede Trabzonsporlular var. Bu dergiyi bulabilseler hemen alacaklar. Her Migros’a 5 Trabzonspor Dergisi yollansa ekstra 5 bin ekstra satış eder ki bu yaklaşık şu anki satışımız kadar.

Sonra dergimizle ilgili güzel promosyonlar verilebilir. Efsanemiz Hami’nin golleri, Trabzonspor’un Avrupa maçları gibi. Bu ve bunun benzeri promosyonlarla dergimizin satışı artırılabilir. İlimizdeki okullarda abone kampanyaları düzenlenilir. Özel indirimlerle dergimizin tirajı artırılabilir. İçeriği daha da zenginleştirilebilir.

Sayın Başkanım Sevgili Yönetim Kurulu Üyeleri :

Takımızın Kültürünün gelecek nesillere aktarılması , geçmişle aramızda köprü kurulması ve önemli bir gelir elde edebilmek amacı ile 100 bin tirajlı bir dergi hayalindeyim.Takdir edersiniz ki bu kadar satışı olan bir dergiye herkes reklam vermek ister buda klübümüz için önemli bir gelir kapısı olur diye düşünüyorum.

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ya kimler kimler dergi işi yapıyor koca klüp bir dergi basamıyor ya çok enteresan. vakitli gelen, içeriği güzel olan, her ay poster vermesi gereken dergi bitikleri oynuyor.
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Faik abi çok güzel bir içerik olmuş eline sağlık eğer Trabzonspor dergiden bir gelir elde edicekse sana da bir yardımda bulunmalı bu emeklerin için bence

Emirhan Makul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu ay takvim vermediler mi ya her dergi takvim verir aralık ayı sayısında
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatıdır.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Dergimizle ilgili Klübümüze şöyle bir faks çektim......

Sevgili Trabzonspor Yönetimi ;

Bu yazıyı bizim için çok önemli olduğunu düşündüğüm bir konu için yazdım. Bildiğiniz üzere klübümüzün aynı adı taşıyan bir Trabzonspor Dergisi bulunmaktadır. Ve dergimiz aylık olarak ayın 1’inde çıkmaktadır. Ancak ayın başında çıkan dergimiz Fırtınanın Merkezi Trabzon’da bile ayın 15’inden önce kesinlikle gelmemekte çoğu zaman gelmesi ayın 20’leri hatta daha ötesini bile bulmaktadır.

Acı olan odur ki İstanbul Takımlarının dergileri Trabzon’a ayın 1’i ya da en geç 2’sinde gelmekte iken bizim dergimizin gelmemesi başlı başına bir felakettir. Bu konuda daha önce diğer yönetimlere defaatle mail atmama , faks çekmeme rağmen müsbet bir sonuç alamadım. Takdir edersiniz ki geldikten sonra güncelliğini kaybeden bir dergiyi kimse almak istemez ve itibar etmez.

İkinci bir husus dergimizin dağıtımı ile ilgili. Dergimizin dağıtımında da gerekli özen gösterilmiyor. Mesela Trabzon’da Tanjant Yolu üzerinde yer alan Migros’a Trabzonspor Dergisi gelmesi için defalarca müracat ettim. Şirketin Genel Müdürlüğüne kadar ulaştım. Zar zor getirttim. Ülkemizde 1000 civarı Migros Marketi var. Hemen her ildede Trabzonsporlular var. Bu dergiyi bulabilseler hemen alacaklar. Her Migros’a 5 Trabzonspor Dergisi yollansa ekstra 5 bin ekstra satış eder ki bu yaklaşık şu anki satışımız kadar.

Sonra dergimizle ilgili güzel promosyonlar verilebilir. Efsanemiz Hami’nin golleri, Trabzonspor’un Avrupa maçları gibi. Bu ve bunun benzeri promosyonlarla dergimizin satışı artırılabilir. İlimizdeki okullarda abone kampanyaları düzenlenilir. Özel indirimlerle dergimizin tirajı artırılabilir. İçeriği daha da zenginleştirilebilir.

Sayın Başkanım Sevgili Yönetim Kurulu Üyeleri :

Takımızın Kültürünün gelecek nesillere aktarılması , geçmişle aramızda köprü kurulması ve önemli bir gelir elde edebilmek amacı ile 100 bin tirajlı bir dergi hayalindeyim.Takdir edersiniz ki bu kadar satışı olan bir dergiye herkes reklam vermek ister buda klübümüz için önemli bir gelir kapısı olur diye düşünüyorum.
    Dün sabah saatlerinde Trabzonspor Dergisi ile ilgili klübümüze bir mail atmıştım.

Bir kaç gün içinde bir mail cevabı gelir diye düşünüyordum. Akşam saatlerinde Trabzonspor'un üst düzey bir yönetici tarafından cep telefonumdan arandım.

Gönderdiğim mail için çok teşekkür ettiler. İlk yönetim kurulu toplantısında yazdıklarımın gündeme geleceğini beyan ettiler. Ancak daha elzem konular olduğundan direkt sonucu almanın biraz zaman alacağını söylediler.

Daha öncede klübe defalalarca bu konuda arayan ,mail atan , faks çeken birisi olarak ilk sefer bu kadar ilgi gördüğümü söyleyebilirim.

Trabzonspor taraftarının ilgisiyle yöneticilerinin bilgisiyle yücelir.

Gıyabında yönetime bir kez teşekkürlerimi sunuyorum....

Helal olsun....

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

3 kayıp yılın ardından bugün tekrar dergi aboneliğimi başlattım. Kulübe desteğin zamanıdır. Gücü olan herkes destek olmalı, taraftar olarak üzerimize düşen görevi yapmamız lazım!!

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

derginin fiyatı ne zaman 10 tl oldu yılbaşına doğru bakırköy ts cluba gittim aralık sayısı resmi ürünlerimizin satıldığı mağazada yoktu her zamanki gibi geçen kasım ayının dergisi vardı bende onu aldım

Nereden
    İstanbul

dergiye abone olup da vaktinde eline ulaşan var mı acaba?
    sorun kargo firmasında mı, kulüpte mi bi türlü anlayamadım bu işi.
    her sayı da aynı sorunları yaşıyoruz, dergi bi türlü gelemiyor!
    şu işe de bi el atıp, düzeltip rayına oturtsunlar artık lütfen!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)