Sayfa 2 Toplam 170 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 102 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4245 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Dergisi

Guests
    Ziyaretçi

dergi dün gönderildi ama verdigim adrese degilde baska adrese gönderildi [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bizim gibi bi takima 20 bin çok az enaz 100 bin olmali hem klüp kazanir hem de büyüklügümüzü tüm dünya tanir.

beni yanlis anlamayin renkdaslar ama eski futbolcularimizla her sayida bir roportaj yapilsa onlara simdiki formamiz kaptanimiz tarafindan hediye edilse kotu mu olur?

Ben kendim icin soylemiyorum ama bizim bile kaybettigimiz nerde ne yaptigini bilemedigimiz o kadar arkadasimiz varki, onlari dergimizde gormekbizleri sevindirir...

maclardan anilar, kacan sampiyonluklar, kupalar, leminin soyunma odasi anilari falan cok guzel olur bence

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

dergiyi simdi aldim.kapak mükemmel. Dergide ilk dikkatimi çeken Baskanimizin TRT hakkindaki sözleri. Bu ayki dergi diger aylara göre daha renkli,daha çok haber var... Tek olumsuz tarafi dergiyle beraber poster vermemeleri..

Nereden
    Kocaeli

Alıntı Cikrikci Nickli Üyeden Alıntı

beni yanlis anlamayin renkdaslar ama eski futbolcularimizla her sayida bir roportaj yapilsa onlara simdiki formamiz kaptanimiz tarafindan hediye edilse kotu mu olur?

Ben kendim icin soylemiyorum ama bizim bile kaybettigimiz nerde ne yaptigini bilemedigimiz o kadar arkadasimiz varki, onlari dergimizde gormekbizleri sevindirir...

maclardan anilar, kacan sampiyonluklar, kupalar, leminin soyunma odasi anilari falan cok guzel olur bence

geçen ay tolunay ile roportaj yaptilar.

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Benim anlamadigim niyeDergimizIsvicrede satilmaya basladi. Akil var mantik var, Avrupada en cok Türk ve en cok Trabzonsporlu nerede oturuyor acaba??? Cevap vermem gerekmiyor herhalde. Bir türlü anlam veremedim, hem Külüb satis acisindan zarar görüyor hem biz burada bekleyip duruyoruz Dergimiz ciksada alsak.

Nereden
    Kocaeli

dergide editör dedigi diger avrupa ülkelerinde satilmaya baslanacakmis...

schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

daha bu ayki sayiyi almadim ama alan bi arkadas söyledi; içinde bizim bejeke ile bir maçimiz sirasinda istanbul inönü stadyumunda tribünlerde bejeke, febe ve geyse bayraklari yan yana dalgalaniyormus!!!

eee tabi tüm bizans tek yürek olmustuda biz yinede o saltanati yikmaya devam etmistik.. sirf o resim için alinir bu ayki sayi..

Nereden
    Kocaeli

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı

daha bu ayki sayiyi almadim ama alan bi arkadas söyledi; içinde bizim bejeke ile bir maçimiz sirasinda istanbul inönü stadyumunda tribünlerde bejeke, febe ve geyse bayraklari yan yana dalgalaniyormus!!!

eee tabi tüm bizans tek yürek olmustuda biz yinede o saltanati yikmaya devam etmistik.. sirf o resim için alinir bu ayki sayi..

ewet dogru. üç eziklerin bayraklari yanyana dalgalaniyor

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

dergiyi dün bu sayida güzel olmus.

Trabzonspor Dergisi Genel Koordinatörü Bülent Gürkan. Merhaba arkadaslar. Öncelikle selamlarimi sunuyorum. Elestirileriniz genelde poster üzerine. Biz de her ay poster vermek istiyoruz ancak poster sizin de bildiginiz gibi maliyetli bir is. Bir de dijital makinalarla çekilen resimlerin çogu istenilen boyutta büyütülemiyor. Büyütüldügünde ise kalite kaybi yasaniyor. Ancak yeni yilda her ay poster vermeye çalisacagiz. Derginin Isviçre'de satilmaya baslanmasi Dogan Dagitim'in projesi. Diger spor dergileri ve kadin dergileri ile birlikte Isviçre'de deneme yapiyorlar. Eger tutarsa bütün Avrupa Birligi ülkelerine dagitim yapacaklar. Ben yine de herkese abone olmayi tavsiye ediyorum. Bu arada unutmadan Aralik sayisinda dergiyle birlikte herkesin ömür boyu saklayabilecegi bir hediye geliyor. Ne oldugunu sormayin o da sürpriz olsun!!!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı bugurkan Nickli Üyeden Alıntı

Trabzonspor Dergisi Genel Koordinatörü Bülent Gürkan. Merhaba arkadaslar. Öncelikle selamlarimi sunuyorum. Elestirileriniz genelde poster üzerine. Biz de her ay poster vermek istiyoruz ancak poster sizin de bildiginiz gibi maliyetli bir is. Bir de dijital makinalarla çekilen resimlerin çogu istenilen boyutta büyütülemiyor. Büyütüldügünde ise kalite kaybi yasaniyor. Ancak yeni yilda her ay poster vermeye çalisacagiz. Derginin Isviçre'de satilmaya baslanmasi Dogan Dagitim'in projesi. Diger spor dergileri ve kadin dergileri ile birlikte Isviçre'de deneme yapiyorlar. Eger tutarsa bütün Avrupa Birligi ülkelerine dagitim yapacaklar. Ben yine de herkese abone olmayi tavsiye ediyorum. Bu arada unutmadan Aralik sayisinda dergiyle birlikte herkesin ömür boyu saklayabilecegi bir hediye geliyor. Ne oldugunu sormayin o da sürpriz olsun!!!

merakla aralik sayisini bekliyoruz o zaman[img]smileys/smiley2.gif[/img]

20 bin degil 30 bin baski olsun bu kez[img]smileys/smiley17.gif[/img]

Guests
    Ziyaretçi

ekim sayisini bulamadim ya biri yardimci olsunnnn[img]smileys/smiley11.gif[/img]

Nereden
    Ankara

Dergide Sakarya maçinda 61. dakikada Vehbi(Vehbis) abinin yaktigi mesale ve etrafindaki cümbüsü görüntülemisler. Emre(Atemre) de fotografta var. 1 metre asagilarinda da ben varim. HJer ne kadar fotografta olmasak da oralarda bir yerde oldugumu bilmek güzel.

dergiyi aldik dergi çok yakisikli...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Madem dergimize talep bu kadar yogun ve yapilan is bu kadar begeniliyor,dergi için büyükemek harcayan,yayinlanacak her resim, her yazi için saatlerini harcayan 3 kisiyi sitemizdeki herkes tanisin istedim. Iste sevgili Bülent Gürkan (Genel Yayin Koordinatörü), Aytekin Akay(Istihbarat Sefi) ve Mustafa Öksüz (Görsel Yönetmen)abimizle dergide geçen haftaçektirdigimiz fotograflardan birkaçi...

Dergi ekibinin sitemizdeki durumuna gelince. Bülent abi ve Aytekinbordomavi.net'e çok uzun zamandan beri üyelermis ama onlar da bazi üyelerimiz gibi sistem degisince sifrelerini kaybetmisler. Hazir birlikteyken ikisine deyeniden üyelik yarattik. Bülent abi ilk mesajini da bir önceki sayfadaatti. Mustafa abiuzun zamandir siteyi sürekli takip ediyor amahenüz üyeligi yokmus,en kisa zamanda üye olacak. Bu arada çok yakinda bizlere bir de sürprizi olacak Mustafa abinin. Iste resimler:

Sevgili dostum Aytekin'lebirlikte...
    http://www.bordomavi.net/depo/aytekin.jpg

Bülent abi, Fatih(Uni_Ts_Ytu) ve ben...
    http://www.bordomavi.net/depo/bgurkan3.jpg

Mustafa abiyle...
    http://www.bordomavi.net/depo/moksuz.jpg

Mustafa abinin objektifinden birkaç habersiz fotograf:
    http://www.bordomavi.net/depo/bgurkan2.jpg
    http://www.bordomavi.net/depo/bgurkan1.jpg
    http://www.bordomavi.net/depo/dergide.jpg

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Çebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hepsine sonsuz tesekkürler[img]smileys/smiley2.gif[/img]...seninde ellerine saglik çakir kardes[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Genel Koordinatör
    Çakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sagolasinahmetim [img]smileys/smiley2.gif[/img]

Nereden
    Almanya

avrupada yasayan arkadaslar yillik 69? dergimize üye olabilirsiniz Hürriyet gazetesindeki kuponu doldurup üye olabilirler yada su numaralari arayip üye olabilirsiniz
    tel:0049/6105/327200 veya 0049/6105/327210
    (Pazartesi-Cuma 09.00-17.00)

Barış BAKIRTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı schumi Nickli Üyeden Alıntı

Aytekinin amcamla yaptigi röpartajda var o resim....Okur yazar bölümünde....

Nereden
    Kocaeli

Trabzonspor'umuz basindaki sesi Trabzonspor Dergisi çikti. Dergide Güney Koreli oyuncumuz lee ile genis ropörtaji, Eski Baskanimiz Rifat Dedeoglu'yla yapilan son ropörtaji var.Ayrica dergideeski oyuncumuz Kadir Özcan Futbol Subesi Sorumlusu Erdal Aygün, Genel Sekreter Yusuf Ziya Yilmaz ve avniaker.net ile söylesi var. Bu ay dergide poster yok.Eee daha ne durursunuz.. gidinde taza taze sogumadan alin...

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Vallaha bu dergiyi aldim[img]smileys/smiley2.gif[/img]

bulutus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gümüşhane

Ben dergiye yeni abone oldum, ne kadar sürede avusturyaya postayla gelir bilen varmi??

Guests
    Ziyaretçi

ben istanbuldayim ayin 6si hala gönderilmedi

alanlar sölesin poster falan varmi?

Nereden
    Bursa

NasiL uye oLacagimizi biLemiyorum ama Bursada Bir cok Gazete bayini gecdim buLamadim ama yarim saat uzakLiktaki bir Bayii de Gordum Oradan aLAcaGIm Bu ay ki sayiyi ve iLk Trabzonspor Dergim oLacak Onu anI oLarak SakLayacagim [img]smileys/smiley36.gif[/img]cocukLaRIma TorunLaRIma Miras.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)