Sayfa 12 Toplam 170 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4245 adet sonuctan sayfa basi 276 ile 300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Dergisi

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

diger konulara birsürü msj atiliyor bu konuda msj yok arkadaslar dergimize sahip çikalim almaliyiz dergiyi

hem klübe maddi hemde manevi bir destek sagliyor klüp kaçtane dergi satildigini ögreniyor 8 binlerde kalmasin 20 bin tane satilsin dergiden takimimizin yanin da oldumuzu gösterelim bu en iyi yollardan bitanesidir inanin bana

Gerçekten her geçen gün derginin içerigine yönelik kalite artiyor....

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı husolee61 Nickli Üyeden Alıntı

diger konulara birsürü msj atiliyor bu konuda msj yok arkadaslar dergimize sahip çikalim almaliyiz dergiyi

hem klübe maddi hemde manevi bir destek sagliyor klüp kaçtane dergi satildigini ögreniyor 8 binlerde kalmasin 20 bin tane satilsin dergiden takimimizin yanin da oldumuzu gösterelim bu en iyi yollardan bitanesidir inanin bana

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Dergi yine çok güzel Bülent abinin yazisi yine duygulandirdi. Insallah o yaziyi bütün Trabzonspor taraftarlari okur. O yazidan çikartacagimi o kadar fazla sey var ki.

Dergide (bundan öncesindekilerde de) biraz gereginden fazla kisisel röportaj var gibime geliyor....

Trabzonspor ile ilgili daha çok inceleme ve arastirmaya yönelik yazi yer almasi taraftarin bilinçligelisiminde daha katkisi olur düsüncesindeyim.....

TSunami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gerçekten güzel yazi tebrikler.

[img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img]
    [img]smileys/smiley32.gif[/img] [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

ama dergi biraz daha zenginlestirilebilir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Sevgili arkadaslar,

Dergimiz önemlidir. Yillarca böyle güzel bir derginin özlemini çektik biz. Kulübün resmi sifati tasiyan dergisi degil de, aklina esen bir yöneticinin çikardigi bastan savma dergiler olurdu eskiden. Abone olurdunuz, bir kaç sayi ya gelir ya gelmez, sonra da kapanir giderdi. Ondan sonra ara ki hesap soracak adam bulasiniz. Ögrenci harçliginizdan artirip da verdiginiz abone bedelinden çok, bu savrukluga, bu bozukluga yanardiniz."Büyük Kulüp" olabilmenin, Kaf Dagi'nin arkasindaki sevgili kadar uzaklarda oldugunu kendinize bile itiraf edemez, bunun dayanilmaz agirligi altinda ezilirdiniz.

"Yapardiniz, ederdiniz" derken kendimi anlatiyorum elbet, anlamis oldugunuz üzere. Benim yazdiklarim da "Aman, toz kondurmayin dergimize, eskiden bu da yoktu" gibi algilanmasin lûtfen. Yeter ki ilginizi eksik etmeyin de varin hiç begenmeyin. "Surasi eksik, burasi fazla" deyin ama deyin bir seyler.

Beni taniyan herkes, içinde kendi yazim oldugu için bunlari dile getirmedigimi bilir, vurgulamaya bile gerek görmüyorum.

Ayrica, önceden dergiyle ilgili baslik sabitlenirdi, bu ay forum yönetimi tarafindan öyle bir uygulamaya gidilmedi . "Yukarisi" çok kalabalik oldugu için midir?

Bu basliga pek gerek yoktu yaaa çogu taraftar aliyo zaten...

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

nasil çogu tararaftar aliyo yaa 8 bin satiyo ayda bu dergi bmn nin sayisi 8 binden çok bence bu baslik millete dergi aldirir

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı

Ayrica, önceden dergiyle ilgili baslik sabitlenirdi, bu ay forum yönetimi tarafindan öyle bir uygulamaya gidilmedi . "Yukarisi" çok kalabalik oldugu için midir?

Unutmusuz abi.

aka5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

ya dergiden ts tarihini anlatan yaziyi kaldirmislar niyew böyle yaptilar anlamadim eger bir bilen varsa aciklasin

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı aka5 Nickli Üyeden Alıntı
    ya dergiden ts tarihini anlatan yaziyi kaldirmislar niyew böyle yaptilar anlamadim eger bir bilen varsa aciklasin

Sevgili aka5, Trabzonspor'un basarili yillarinin anlatimi sona erdi, aci dolu yillara sira geldi. Zannediyorum o yüzden bu bölümü kaldirmislardir. Eger o yillarin da anlatilmasi yönünde bir talep gelirse, Dergi yönetimi bundan kaçinmaz.

Selamlar...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Dergi çalisanlarimiz bu konuyu takip ediyorlarsa sayet bir dahaki sayiya veya ilerideki herhangibir sayida Avni Aker stadinin dev posterinivermelerini istiyorum.Her yer futbolcu ile doldu birde mabedimizin resmi olsa fena olmaz hani.Mesela Aston villa maç görüntülerindençok güzel bir poster çikarilabilirstadimiz için.[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Harun süper bir konuya degindin.

Aston Villa maçindaki atmosfer devasa bir sekilde poster olarak verilse süper olur..

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Türker Tozar hemen ilk dergide Football Manager 2005'i yapistirmis

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Nostalji bir poster güzel olur...

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

22'yi devirdik ama halen daha posterden baska birsey vermedi. Bu ayki dergide bir tek Erkan Ocakli'nin sohbeti güzel olmus. Bide nostalji neden yok acaba. Bilen varmi.

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Valla buraya nisan yeni geldi.mayisi görürmüyüm bilmem[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Nereden
    Kocaeli

Alıntı zanoylum Nickli Üyeden Alıntı
    Valla buraya nisan yeni geldi.mayisi görürmüyüm bilmem[img]smileys/smiley36.gif[/img]

[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Bana göre Konya maçindaki "Lütfen Istifa" yazili dev pankartin oldugu,siyah bayraklarla büyük bir haksizliga karsi tek yumruk olan taraftarlarimizin bütünlestigi görüntünün dergimizde poster olarak verilmesi çok daha anlamli olur.Eminim ki bir çok taraftarimizda benim gibi,bu posteri odasinin en güzel bölümüne asarak, o ani ölümsüzlestirmek isteyecektir...

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Kardes sen de mi sivastasin?[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Benim deginmek istedigim nokta sanirim biraz farkli...Erdinçin röportajini okudum da...Bisey dikkatinizi çekti mi bilmiyorum.Taraftar tepkisinin futbolcu üstündeki etkisini,inanilmaz etkilendigim bir cümleyle açiklamis Erdinç:"Futbolu birakmayi düsünmüstüm." Erdinç gibi defansimizin geçit vermez kalelerinden birinin söyledigi bir söz bu...Biraz daha dikkatli olsak yorumlarimizda...Ne dersiniz?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı 61viya Nickli Üyeden Alıntı

Kardes sen de mi sivastasin?[img]smileys/smiley36.gif[/img]

Benim deginmek istedigim nokta sanirim biraz farkli...Erdinçin röportajini okudum da...Bisey dikkatinizi çekti mi bilmiyorum.Taraftar tepkisinin futbolcu üstündeki etkisini,inanilmaz etkilendigim bir cümleyle açiklamis Erdinç:"Futbolu birakmayi düsünmüstüm." Erdinç gibi defansimizin geçit vermez kalelerinden birinin söyledigi bir söz bu...Biraz daha dikkatli olsak yorumlarimizda...Ne dersiniz?

zanoylum Sanliurfada [img]smileys/smiley17.gif[/img]bazi sehirlere oldukçageç ulasiyormus bunuda anlamis olduk

Nereden
    Kocaeli

Kendi halimize sükür edelim. Benim dergi iki gün geç geldi mi kafayi yiyorum. Megerse neler varmis. Arkadaslar allah yardimciniz olsun.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Dergiye abone olanlara derginin geç ulasmasindan dolayi,bu ay dergi yönetimi sanirim bir jest yapmis, ayin 9'unda eve 2 tane dergi geldi.Ayni sekilde Cenk(Muhalif)'e sanirim yaptigi yapici muhafaletten olsa gerek 3 tane göndermisler[img]smileys/smiley17.gif[/img],bazilari begenmesede dergi yönetiminin hosuna gitmis demek ki yazilari[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Ne diyelim bir yerde iyi oldu,dostlarimiza hediye ettik.Ama dergimizin daha profesyonelce davranip, bu tip hatalari yapmamasi gerekiyor.

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

ABI INSALLLAH BENDE DERGIYI BUGÜN YARIN ALACAGIM HERKESIN ELINE SAGLIK!

FATIH SULTAN TEKKE !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)