Sayfa 11 Toplam 170 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4245 adet sonuctan sayfa basi 251 ile 275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Dergisi

Guests
    Ziyaretçi

posterler gene önlü arkali verilmis. yaw çokmu zor iki tane vermek

Alıntı ÖzGüReisEsenLer Nickli Üyeden Alıntı
    posterler gene önlü arkali verilmis. yaw çokmu zor iki tane vermek
    bencede cok agir geliyor herhalde iki poster vermek

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Bence daha güzel olabilirdi.Bu ayki sayi bana biraz sikici geldi.Borsa ile ilgili soru isaretlerini ortadan kaldiriyorlar ama borsa ile ilgili çok kisinin oldugunu maalesef gözlemleyemedim.

Dergi mükemmel de kiyamiyorum postere acaba iki tane dergimi alsam her ay [img]smileys/smiley4.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Arkadaslar, bu ayki sayida "Baris Tut" adli yazarin bir yazisi var. (Yazinin basligi aklimda degil, dergi de dükkanda kaldi, simdi bakamiyorum. Açik söylemek gerekirse, yazinin içerigini görünce baslik aklimda kalmadi dogrusu) Tek kelimeyle enfes... Bir arkadasimin çok sevdigim esprisiyle söylersem, "Bana yakin yazmis..."[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Poster, borsa konusu filan bir yana, o yaziyi mutlaka okumanizi tavsiye ederim...

Sevgi ve selamlarimla...

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Valla ben yazilanlardan çok dergin arka sayfalarinda karadeniz yöresinin dogasini göstermisler hayran kaldim valla off offfffffff[img]smileys/smiley19.gif[/img] Edited by: Harun

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı momentus Nickli Üyeden Alıntı

Arkadaslar, bu ayki sayida "Baris Tut" adli yazarin bir yazisi var. (Yazinin basligi aklimda degil, dergi de dükkanda kaldi, simdi bakamiyorum. Açik söylemek gerekirse, yazinin içerigini görünce baslik aklimda kalmadi dogrusu) Tek kelimeyle enfes... Bir arkadasimin çok sevdigim esprisiyle söylersem, "Bana yakin yazmis..."[img]smileys/smiley1.gif[/img]

Poster, borsa konusu filan bir yana, o yaziyi mutlaka okumanizi tavsiye ederim...

Sevgi ve selamlarimla...

"Spor Kültürü" basligi altinda yazilmis bir yaziydi.Herkesin okumasini tavsiye ederim.

Bu sayi çok güzel herkesin almasini dilerim ben bu sayiyi çok zor buldum 3 4 yer gezdim almak için bi yandan da sevindim tabii dergimize yogun talebin olmasina baktim 3 ezigin dergileri duruyor bizimki yok satiyor ya da bitmek üzere iste bizim büyüklügümüz

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Trabzonspor Dergisi Mayis sayisi bugün bayilerdeydi ve dolayisiyla 1 tanesi su an evimde...Kisaca bahsedeyim dergiden;

Futbolculardan; Erdinç röportaji var.. Onun disinda yönetici Ahmet Çubukçu, eski futbolculardan Güngör Sahinkaya, Erkan Ocakli röportajlari da var..

Gelelim bu ayin flas haberine; aylardir bekledigimiz, Bülent Abimizin(momentus) kaleme aldigi "Sampiyonluk Dedigin" adli saheser derginin bu sayisinda mevcut, hem de tam 5 sayfa ayrilmis bu yaziya.. Bülent(Gürkan)ve Aytekin Abiye,Bülent Abimizin yazisina hakettigi degeri verdikleri ve yazinin hakkini teslim ettikleri için tesekkürler..Yazinin basinda, Bülent Abinin bordomavi.net uzantili mail adresinin yer almasi da ayri bi güzellik[img]smileys/smiley2.gif[/img]

Aytekin Abi burayi okuyacagini tahmin ve ümit ederek bir de elestiride bulunmak istiyorum; Kemal Yildirim... Daha ne kadar yazacak abi?? bu ayki yazida olayi iyice abartmis.. yakinda yazinin içinde "Trabzonspor" kelimesini hiç kullanmayack.. kusura bakmasin ama çok abuk bi yazi olmus.. Bence derginin seviyesinin altinda kaliyor Kemal Yildirim..

neyse,, arkadaslar; DERGIYI ALIN ALDIRIN!...

Edited by: Berat Tekke

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Tesekkürler Berat... benim yaziyi dergiye bir koydular, bir koydular... Dogrusu bu kadar genis yer ayirmalarini beklemiyordum. Ben henüz dergiyi elime alamadim ama dün merkeze gidip bilgisayarda sayfa düzenini filan görme imkanini buldum. Gerçekten enfes bir dizayn olmus.. Sevgili Bülent (Gürkan) ve Aytekin'e, ve emegi geçen herkese can-i gönülden tesekkürü bir borç biliyorum.

Neyse, dergiyi okuyunca içerigi hakkinda yine bir seyler yazarim. Simdilik yarin sabahi beklemekten baska yapacak bir seyim yok... [img]smileys/smiley1.gif[/img]

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yazi için helal olsun ne diyelim...[img]smileys/smiley2.gif[/img]

zanoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sinop

Tebrikler kardeslerim elleriniz dert görmesin üyeyiz ama kargo henüz ulasmadi alinca zevkle okuyacagim süpeniz olmasin[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Süper yazmis dergide hakkini wermis hani.5 sayfa ayirmislar,en iyisini yapmislar..

Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

her zaman oldugu gibi yine hafta içi birgün alacagim [img]smileys/smiley1.gif[/img]

61viya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

walla allahtan sivasta degilim 3 gün sonra,degilse yeni sayimiz çiktiginda alirdim elime dergimizi[img]smileys/smiley36.gif[/img]mersine gidince yapacagim ilk is almak olacak...emegi geçen herkesin yüregine saglik =))

Guests
    Ziyaretçi

bizimde kisa sürede yollarlar insallah

poster yokmu poster

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Poster var... BB Ankara maçinda, takim Istiklal Marsi vaziyetindeyken bi poz yakalamislar.. arka fonda Maraton tribüne ve seyircilerin elinde mink minik Türk Bayraklari.. Tribünler dolu olsa süper olurdu da tribünler tam dolu olmadan böyle bi poster. gözüme pek hos gözükmedi açikçasi...

61trabzonomer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

oooo iyi aliriz yakinda insanlah bir aksilik olmazsa olsada sadece 1.2 gün geçikir...yav bir aralarr bizim dergi 2 siradaydi satislarda su an kaçinci bilen var midir?

Nereden
    İstanbul

dergi aboneligimizin ilk dergisini alacagiz , su ana kadar dergi gelmedi, isyeri adresim derginin yan sokaginda ev adreside fatih, nasil bir postayla gönderiyorlar ,egri postaylami ? Abone olmasaydik dergi elimize geçecekdi, cezalandirildikmi yoksa? ( dergi yetkilileri bu sersenisimi okurlar insallah)

Saygilarimla

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

benimde hosuma gitmedi arkada taraftar sayisi az

ama dergiyi alin arkadaslar bu dönemde alicaksiniz ki dergiyi takimimiza destek olacaksiniz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

geçen iki sayiya oranla bence çok daha iyi.ya aytekin kemal yildirim iyi bir abin ama milletin dediklerinide bence dikkate almak lazim.

Geçen sayi birazcik yetersizdi ama bu sayi daha güzel olmus. Bir de Avni Aker'in kaliteli bir seklinde posterlerini yapip verseler çok iyi olacak.

Bitmesin diye yavas okuyorum ; unutuyorum bir daha okuyayim diye...

Okuyalim okutturalim.....

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

<DIV>benim gecen sene Kasimdan beri cikan dergileri Türkiye'de dayi ogluma aldirdim.</DIV>
    <DIV>yaz tatilinde gidince okunacak baya bi dergilerim var</DIV>

SDanışmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

P.ertesi veya saLi günü aLacagim.

BüLent abinin o güzeL yazisini mutLaka okumaLiyim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)