Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 74 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Efsanemize Doðum Günü Tebriði | info@trabzonspor.org.tr

Dursun Kaplan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bizde kutlama mesajýmýzý ilettik..
    ~ Yüzümüzün yüreðimizle beraber gülümsediði an’ dýr mutluluk. ~

The Legend - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

kutlama mesajýný yolladýk. 41 Kere maþallah nice Þampiyonluklu yýllara.
    elbet bir gün toprak olup gideceðiz...
    TRABZONLU DOÐDUK TRABZONSPORLU ÖLECEÐÝZ...
    legends never die ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Yalnýz deðilsin ki biz varýz ...
    Ben de gönderdim mailimi
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Vehbi Sancak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

41 sene oldu
    maaþallah
    tarihin þanla dolu
    maaþallah
    müzen kupa doldu
    maaþallah
    haydi Trabzon
    inþallah
    þampiyon Trabzon
    maaþallah
    onur

Emirhan Çorumlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Hepimize Hayirli Ugurlu olsun 41 = 7 Sampiyonluk
    “Gökkuþaðýna ulaþmak istiyorsan yaðmura katlanmak zorundasýn.”

Alýntý Great White Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir kuru kahvenin dahi kýrk yýl hatýrýnýn olduðu yerde

40 yýllýk Trabzonspor aþkýna

Asýrlar bile az gelir

ALINTI YAPTIM AMA SÜPER OLMUÞ.
    BAÞARILARLA DOLU NÝCE 41 YILLAR TRABZONUM...

AYRICA SÝTENÝN AÇLIÞ ÝNTROSU MUHTEÞEM YAPANIN ELLERÝNE SAÐLIK..

BALKAN 06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

gurur duyduðum takýmýmýn efsane olmak için attýðý ilk adýmýn yýl dönümünü bende kutladým
    görev yerine getirilmiþtir.
    YAVUZ SULTAN SELÝM

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

arkadaþlar 41.yýl þerefine bugün herkes avatarýný 41.yýl özel avatarlarýndan yapsýn güzel olmazmý..

Murat TONBUL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

iyi ki varsýn Trabzonspor'um ve iyi ki Trabzonspor'luyum.
    Allah yar ve yardýmcýmýz olsun !!!

Forum Yöneticisi Cem Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

nice yýllara trabzonsporumuz...
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara týklayalým.

• Forum Kurallarýna aykýrý her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayýnýz.

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Þanlý Trabzonumuzun 41.yýlý kutlu olsun hayýrlara vesile olmasýný temenni ediyoruz Baþta baþkanýmýz olmak üzere trabzonsporumuza emeði geçen herkese sonsuz teþekkürler

Bünyamin GÜNDOÐDU

Bmn üyesi

Yaþ
    35

TRABZONSPORaþký bitecek gibi deðil !!!
    Nice yaþgünlerine nice bordomavi sevdalýlarýyla girmek dileðiyle ...

ÝYÝ KÝ VARSIN TRABZONSPOR ' umuz !!!
    Konu Burçak tarafýndan (03.08.2008 Saat 16:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Caným TRABZONSPORUM doðum günün kutlu olsun EFSANEM ilk Aþkým benim....
    ''ÞAMPÝYONLUK YAKIÞACAK ÞEHRÝME''

Trabzon-Spor-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    30

SU GOLE BAKIN YAAA EFSANE HAMI
    http://www.youtube.com/watch?v=NYaVnhX08_A&feature=related
    TS-Barca maci. Barcelonadaki mac. Maalesef yenilmistik. hemde 7:1 hatirladigim kadar
    Konu Burçak tarafýndan (03.08.2008 Saat 16:33 ) deðiþtirilmiþtir.

POYRAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer

Alýntý Gökçebey Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arkadaþlar, bunun için yeni bir konu açma gereði hissettim. Yönetimin kapatma kararý olursa saygýyla karþýlarým.

Yaklaþýk 15 dakika sonra kulübümüzün doðum günü baþlýyor. Eþe dosta arkadaþa doðum günü mesajlarý atýyoruz, o zaman en büyük sevdamýza da tebrik e-postalarý atalým. Kulübün kuruluþ yýldönümünde kulübe yaðan yüzlerce tebrik e-postasýnýn yankýlarý Almanya'dan duyulur.

Ses gelsin klavyelerden.

Ayrýca, unutma unutturma. 2 Aðustos günü sokaða formasýz çýkma.

Saygýlarla..

info@trabzonspor.org.tr
    Ben de hemen yolluyorum mailimi.
    Bizim çektiðimiz, adamlýðýn bedeli.

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Kaç tane cümle yazýp sildim bilmiyorum.Neden böyle oluyor konu "sana" gelince? Hazýr çýkmýþken adým en duygusal üyeye,yazayým diyorum içimdekileri noktasýna virgülüne dokunmadan,yapamýyorum.

En yakýnýmdaki uzaðýmsýn desem sana,ne anlam ifade eder bilmiyorum ki! En uzaðýmdaki yakýným mýsýn yoksa sen? Nasýl yapabiliyorsun,uyandýðým andan itibaren benliðimde var olmayý? Bir saniye aklýmdan çýkmamayý nasýl yapabiliyorsun? Nasýl bir þeysin ki sen,herkesin sana karþý olduðu bir dünyada,bu kadar güzel kalabiliyorsun? Ve nasýl becerebiliyorsun sana karþý olanlar ýnki kadar,en az onlarýn nefreti kadar,saf bir sevgiye sahip olmayý? Sahi,"20 yýldýr senden tek þey istiyor!" tezahuratýnýn geçerliliðini yitirip,devirirken 23 yýlý bu hasrette,hala nasýl sürükleyebiliyorsun milyonlarca insaný peþinden?

Kendini sadece "bir futbol takýmý" olarak görmüyorsun deðil mi? Büyüklüðü sadece "Beþ maç üstüste kazanmak" olarak görmediðin gibi!

Sanýrým,sinirbozucu bir tavrýn var senin ve insanlarýn antipatisini kazanmana bu neden oluyor: "Her sene ben þampiyon oluyorum" havalarýn...Öyle bir havan olmadýðýný söyleme þimdi bana sakýn! Küme düþeceðini düþünürken insanlar,stadýný doldurabilen tek takýmsýn sen! Ekranda þiþko kel amcalar,Anadolu'nun(!) dördüncü büyüðünü ilan ederlerken -ki hala basamadý kafalarý senin dördüncü büyük zaten olmadýðýný- sen en berbat sezonunda ligi ilk sýralarda bitirebiliyorsun!

Haklýlar aslýnda biliyor musun,sana bunca karþý olma konusunda,yadýrgamýyorum onlarý! Düþünüyorum da,taraftarlarýný bunca aðlatýrken bir takým,hala diðerleri korkarak geliyorsa Avni Aker'e,haklýlar seni sevmemekte! Biliyorlar çünkü ufak bir silkinmede neler yapabileceðini! Korkuyorlar "yedincisi" için! Ama korkunun faydasý olmayacaðýný anlayacaklar! Yakýndýr!

Sen,seni böyle seven taraftarýn ol sahada! En kötü anlarýnda senin galibiyetlerinle en anlamlý kahkahalarýný atan taraftarýn ol! Ya da maðlubiyetlerinde küçücük bir çocukmuþçasýna aðlayanlar ol!

Sen iyisi mi,sana benzemeye çalýþanlardan farklý ol hep! Seni sokmaya çalýþtýklarý kalýplardan uzak!

"Sessiz çoðunluðun namuslu vicdaný" ol hep!

Bir rivayete göre martýlar gözyaþýndan yaratýlýrmýþ ya hani,acýnýn deðil ama,mutluluðun gözyaþý! O martý ol sen,süzül Karadeniz'in üstünde usul usul!

Hazýr kanýmýz baþlamýþken kaynamaya,hazýr oluþmuþken bu muhteþem hava,týka kulaklarýný çatlak seslere sen! Birkaç zamandýr "Lig bitse" diyen bizler,þu günlerde nasýl heyecanlýyýz bir bilsen...!

Ersun Hoca'm bir bilsen,o kupayý kaldýrdýðýmýz güne dair hayal bile kuramadýðýmýzý...Çýlgýnlýk aný olacaðýna kesin gözüyle bakmaktan baþka bir þey düþünemediðimizi! "Þampiyon TRABZONSPOR" yazýsýný görmenin nasýl bir his olacaðýný bilmemenin nasýl bir his olduðunu bir bilsen...O þanslý büyüklerimizi uzak tutuyorum tabi...Onlar kadar þanslý olabilmeyi yürekten dileyerek!

Yanýndayýz Hoca'm...Arkanda deðil!

Ve sen Trabzonspor'um...! Olmasaydýn bordonun yanýna mavi yakýþmazdý böyle! Seviyorum seni! Ýyi ki varsýn!!
    Konu 61viya tarafýndan (07.08.2008 Saat 23:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Orada birisi farklý yürüyordur."

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Yollayamadým bunu.Amma beceriksizim...Neyse...

Semih - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý 61viya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yollayamadým bunu.Amma beceriksizim...Neyse...
    ben senin isminle gönderdim
    "Ýzin ver Selim biraz,Hegel,Fichte diyelim,
    Felsefeyle iliþkin bir de ekmek yiyelim."

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Umarým "Ne saf kýz,Trabzonspor'un doðumgününü 7 aðustos sanýyor." dememiþlerdir
    Ayýn 2'sinde de yollama giriþimim oldu baþka bir yazýyý ama yine becerememiþtim...

Neyse,teþekkür ederim Semih.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Onca mail gitti kulübe.. Kulüpten bu konuda hiç ses çýkmadý mý yahu.. Ýnsan merak ediyor
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    agahozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

61viya mükemmel bir yazý olmuþ,tebrik ederim.
    "Dünyada bir yerdeyim ben"

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

dogum günün kutlu olsun sanli trabzonspor!
    kisa ve net:ne mutlu trabzonsporluyum diyene!
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Alýntý 61viya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kaç tane cümle yazýp sildim bilmiyorum.Neden böyle oluyor konu "sana" gelince? Hazýr çýkmýþken adým en duygusal üyeye,yazayým diyorum içimdekileri noktasýna virgülüne dokunmadan,yapamýyorum.

En yakýnýmdaki uzaðýmsýn desem sana,ne anlam ifade eder bilmiyorum ki! En uzaðýmdaki yakýným mýsýn yoksa sen? Nasýl yapabiliyorsun,uyandýðým andan itibaren benliðimde var olmayý? Bir saniye aklýmdan çýkmamayý nasýl yapabiliyorsun? Nasýl bir þeysin ki sen,herkesin sana karþý olduðu bir dünyada,bu kadar güzel kalabiliyorsun? Ve nasýl becerebiliyorsun sana karþý olanlar ýnki kadar,en az onlarýn nefreti kadar,saf bir sevgiye sahip olmayý? Sahi,"20 yýldýr senden tek þey istiyor!" tezahuratýnýn geçerliliðini yitirip,devirirken 23 yýlý bu hasrette,hala nasýl sürükleyebiliyorsun milyonlarca insaný peþinden?

Kendini sadece "bir futbol takýmý" olarak görmüyorsun deðil mi? Büyüklüðü sadece "Beþ maç üstüste kazanmak" olarak görmediðin gibi!

Sanýrým,sinirbozucu bir tavrýn var senin ve insanlarýn antipatisini kazanmana bu neden oluyor: "Her sene ben þampiyon oluyorum" havalarýn...Öyle bir havan olmadýðýný söyleme þimdi bana sakýn! Küme düþeceðini düþünürken insanlar,stadýný doldurabilen tek takýmsýn sen! Ekranda þiþko kel amcalar,Anadolu'nun(!) dördüncü büyüðünü ilan ederlerken -ki hala basamadý kafalarý senin dördüncü büyük zaten olmadýðýný- sen en berbat sezonunda ligi ilk sýralarda bitirebiliyorsun!

Haklýlar aslýnda biliyor musun,sana bunca karþý olma konusunda,yadýrgamýyorum onlarý! Düþünüyorum da,taraftarlarýný bunca aðlatýrken bir takým,hala diðerleri korkarak geliyorsa Avni Aker'e,haklýlar seni sevmemekte! Biliyorlar çünkü ufak bir silkinmede neler yapabileceðini! Korkuyorlar "yedincisi" için! Ama korkunun faydasý olmayacaðýný anlayacaklar! Yakýndýr!

Sen,seni böyle seven taraftarýn ol sahada! En kötü anlarýnda senin galibiyetlerinle en anlamlý kahkahalarýný atan taraftarýn ol! Ya da maðlubiyetlerinde küçücük bir çocukmuþçasýna aðlayanlar ol!

Sen iyisi mi,sana benzemeye çalýþanlardan farklý ol hep! Seni sokmaya çalýþtýklarý kalýplardan uzak!

"Sessiz çoðunluðun namuslu vicdaný" ol hep!

Bir rivayete göre martýlar gözyaþýndan yaratýlýrmýþ ya hani,acýnýn deðil ama,mutluluðun gözyaþý! O martý ol sen,süzül Karadeniz'in üstünde usul usul!

Hazýr kanýmýz baþlamýþken kaynamaya,hazýr oluþmuþken bu muhteþem hava,týka kulaklarýný çatlak seslere sen! Birkaç zamandýr "Lig bitse" diyen bizler,þu günlerde nasýl heyecanlýyýz bir bilsen...!

Ersun Hoca'm bir bilsen,o kupayý kaldýrdýðýmýz güne dair hayal bile kuramadýðýmýzý...Çýlgýnlýk aný olacaðýna kesin gözüyle bakmaktan baþka bir þey düþünemediðimizi! "Þampiyon TRABZONSPOR" yazýsýný görmenin nasýl bir his olacaðýný bilmemenin nasýl bir his olduðunu bir bilsen...O þanslý büyüklerimizi uzak tutuyorum tabi...Onlar kadar þanslý olabilmeyi yürekten dileyerek!

Yanýndayýz Hoca'm...Arkanda deðil!

Ve sen Trabzonspor'um...! Olmasaydýn bordonun yanýna mavi yakýþmazdý böyle! Seviyorum seni! Ýyi ki varsýn!!

çok güzel bi yazýydý..tebrikler ve teþekkürler yazý içinn
    Eðer yalan söylemeyi bilmiyorsan, sana yalan söylendiðini de anlayamazsýn." - House (2004)

24. Trabzonspor Kongre Üyesi
    Uðurtan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Bu arada Viya(Begüm) Yazýn herzamanki gibi çok güzel ve duygusal olmuþ.. Tebrik ederim
    Bir Gün Mutlaka Aslýna Döneceksin. Dönmek Zorundasýn. Bu Senin Genlerinde var...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)