Sayfa 41 Toplam 43 Sayfadan BirinciBirinci ... 31 39 40 41 42 43 SonuncuSonuncu
Toplam 1053 adet sonuctan sayfa basi 1,001 ile 1,025 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nesine.com Sunar: Türkiye Kupasý | Trabzonspor 2 - 0 Karabükspor

trab61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

tabii tabii servet bey yorumun gercekten cok super sen bu isi biliyosun be.!!!!
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.
    Domuzdan post, fenerliden dost olmaz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Zaten Trabzonsporlularda þöyle bir anlayýþ var:
    Trabzonspor futbolcusunun iyi olabilmesi için gol atmasý, çalým atmasý lazým; isterse en iyi defans oyuncusu olsun...

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    52

Alýntý trab61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    tabii tabii servet bey yorumun gercekten cok super sen bu isi biliyosun be.!!!!
    17 nci sayfada bu maçtan evvel yaptýðým yorumu oku....bak bakalým biliyommu bilmiyommu !!!

TS-Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    34

Alýntý Özge Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Golleri gösterirler herhalde.

Radyoda bile verilmeyen macin gollerini kim gösterecek??
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

semih YETÝM - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    33

Alýntý servet nuh Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    inþallah benim yorumum skandaldýr..inþallah bu takým harika ve rakibini ezen ve sürekli hucum varyasyonlarýyla oynadýðý takýmlardan daha kaliteli olduðunu gösteren bir takýmdýr.bütün bunlara sizler gibi en çok sevinecek olan benim.ama kral çýplak.....bu arabanýn lastikleri kabak...harcanan paraya göre yapýlan takým skandaldýr....orta sahada virtüözünmü var ????topu forvete aktaracak yýldýz elemanlarýnmý var.hiç pozisyon yokken yarataýcý özelliðini kullanarak tehlike yaþataca topçunmu var ???geçen yýldan tek farkýmzý müdafamýz.....bu takým gökdenzili ersen martinli haliyle çok daha iyi hucum yapýyordu...colman olayý tam bir fiyaskodur....selçuk 800.000 avroluk bir topçudur.devre arasýnda iyi bir cerrah bu takýma neþter vurmalýdýr.....dilerim herþeyde yanýlýyor olayým.
    harcanan para dediðin ne harcanmýþ bu takýma 15milyon auro karadenizsporda..gerisi de toplasan 15milyon auro oluyo...gökhan unal cehyun egemen song selçuk colman çale bu kadar etmiyorlar öyle mi?bu takým gol yemiyor arkadaþlar bu ne demek ya kolay iþ mi herþey gol atmak mý habure gol kaçýrmak mý iyi takým dedinðiniz bu mu?90 dakika orta saha savaþý olur 1 atak yapar gol atar yeneriz TRABZON zamannýnda þampiyon olunca bakýn bakalým skorlara her maç 1-0 2-1 baþka skor yok iyi kadro kurduk da dünyaya kafa tutmuyoruz bu sene iddalýyýz hepsi bu...devre arasý alýnýr 2 kanat bir sol bir sað kimse tutamaz bizi daha olacak olan budur..

TS-Tiryaki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun
    Yaþ
    34

Yanal: "Yattara problem olur"

Fortis Türkiye Kupasý'nda Kardemir Karabükspor'u yenerek gruplara kalan Trabzonspor'da, teknik direktör Ersun Yanal, rakipleri karþýsýnda yüksek tempoda bir oyun ortaya koyamadýklarýný söyledi.
    Karþýlaþmayý ilk ve son dakikada bulduklarý gollerle kazandýklarýný hatýrlatan Ersun Yanal, ''Yüksek tempoda bir oyun oynamadýk. Ama sonuçta kazandýk ve gruplarý oynayacaðýz. Onun için oyuncularýmý kutluyorum'' dedi.
    Yattara'nýn bir Katar kulübüne transferine de deðinen Yanal, bu konunun 3-4 gündür gündemi meþgul ettiðini belirterek, ''Kendisi ayrýlma niyetinde ve bunda ýsrarcý olduðunu söyledi. Biz kendisiyle uyumlu çalýþýyoruz ve bir problemimiz olmadý. Trabzonspor önemli bir forma ve camia. O da profesyonel bir oyuncu, þartlarý zorlamaya çalýþýyor. Bu transfer konusunda yönetimle iletiþim içindeyiz. Yattara, önemli oyuncu ama istediði halde transferi gerçekleþmezse problem olur'' diye konuþtu.
    -ÞENER'DEN YATTARA AÇIKLAMASI-
    Trabzonspor Kulübü Baþkaný Sadri Þener ise Yattara konusunda kesinleþmiþ tek durumun, bu futbolcunun Trabzonspor'da oynamak istemediði olduðunu kaydederek, ''Böyle olunca da biz teklifi deðerlendirmek zorunda kaldýk. Þu anda arkadaþlar görüþmelerini sürdürüyor. Ýlerleyen saatlerde bu iþ sonuçlanýr. Katar kulübü bize 10-11 milyon Avro arasý bir fiyat teklif etti. Yattara'ya da yýllýk 2 milyon Avro önerildiðini duyduk. Bu bonservis bedeli Türkiye'nin en yüksek bonservis bedeli olacak'' diye konuþtu.
    -KARDEMÝR KARABÜKSPOR CEPHESÝ-
    Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Turgut Uçar ise Trabzonspor karþýsýnda iyi bir oyun ortaya koyduklarýný bildirdi. Oyunun hem savunma hem hücum bölümünde rakibe oranla baþarýlý olduklarýný ifade eden Uçar, þunlarý kaydetti:
    ''Çok pozisyon yakalamamýza raðmen deðerlendiremedik. Ýlk ve son dakikada rakip, bulduðu pozisyonlarý deðerlendirdi. Turu geçmek istiyorduk. Futbolcu kardeþlerim ellerinden geleni yaptýlar. Ama bu kadar pozisyon kaçýrýrsanýz böyle sonuç olur.''

24.09.2008
    Kaynak : AA
    onurluyum, gururluyum çünkü TRABZONSPORLUYUM
    NE MUTLU TRABZONSPORLUYUM DIYENE!!!

Nereden
    Aksaray

Maraton 'daydým . Elimizden geldiðince baðýrmaya , destek vermeye çalýþtýk . Ýkinci yarý bir ara , deniz tarafý kale arkasýna yakýn olan yerde toplandýk . Yani birþeyler yapmak isteyen çok ama lider lazým . Lidersiz olmaz bu iþ . Çýlgýnlar ise Trabzonspor gibi bir maçýn baþýnda vardý , bir de sonunda . Yine de zamanla daha iyi olacaktýr tribünler bence ...

Yattara 'yý sataný bizde satarýz diyenleri buradan kýnýyorum . Zaten çoðunluk yuhlayarak tepkimizi koyduk ...

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    33

söylenecek fazla bir þey kalmamýþ yattara konusunda devre arasý 2 flaþ transfer yaparýz inþ. o zaman kimse tutamaz bizi

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    33

Alýntý Huseyin Ýlkin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Maraton 'daydým . Elimizden geldiðince baðýrmaya , destek vermeye çalýþtýk . Ýkinci yarý bir ara , deniz tarafý kale arkasýna yakýn olan yerde toplandýk . Yani birþeyler yapmak isteyen çok ama lider lazým . Lidersiz olmaz bu iþ . Çýlgýnlar ise Trabzonspor gibi bir maçýn baþýnda vardý , bir de sonunda . Yine de zamanla daha iyi olacaktýr tribünler bence ...

Yattara 'yý sataný bizde satarýz diyenleri buradan kýnýyorum . Zaten çoðunluk yuhlayarak tepkimizi koyduk ...
    kesinlikle katýlýoyorum ben de maratondaydým inþ. her maç maratonda böyle toplanýp destek veririz çok güzeldi bence...yattara hakkýnda ötennler de çýkan haberleri okusunlar sonra da katara gidip EL_SADD takýmýný tutsunlar burda iþleri yok bizim çakma taraftara ihtiyacýmýz yok her þey çok daha güzel olacak ALLAHýn izniyle bu günden çýkan sonuç bu

karayamayman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    47

Alýntý Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Zaten Trabzonsporlularda þöyle bir anlayýþ var:
    Trabzonspor futbolcusunun iyi olabilmesi için gol atmasý, çalým atmasý lazým; isterse en iyi defans oyuncusu olsun...
    Bu tespite katýlýyorum. Zamanýnda Danimarka'nýn kaptaný libero Olsen'i almýþtýk. Adam uzun süre gol atamadýðý için, ki bu gayet normal, eleþtirilmiþ ve strese girmiþti

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

tebrik ediyorum oyuncularýmýzý inþallah kupayý almakta nasip olur

Selami Gürpýnar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Bu sene en kötü bi Türkiye kupasýný almamýz gerekir ..
    bordomavi.net | Trabzonsporlular Birliði 1999

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

yattara nin gölgesinde bir mac oldu.
    ersun yanal sanirim antalya macinda ofansif olarak düsündügü oyunculari oynatti ve verim alamadi.
    hemen verim almasi da beklenemezdi zaten.
    yattara nin gidisinden sonra hücum gücü sinirli bir takim izlemeye hazir olalim.
    maclari genelde gol yemeden atacagi 1-2 golle kazanmak isteyen bir takim izleyecegiz.
    defansif oynamak istememizi bir sorun olarak görmüyorum.
    önemli olan neticelerdir.bu da su anda cok iyi gidiyor.
    az gol atan ama az gol yiyen bir Trabzonspor bizleri bekliyor..
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Emirhan Makul - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Kuralar Ne Zaman Çekilecek Gel Tokatým Geellll
    Trabzonspor, Ona Hayat Verenlerin Hayatýdýr.

Enes Berfin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36

çapulcu diyenmi var ???yazýyý iyi oku.çaplý ve çapsýz dedim.egemen+song+cale+gökhan+colman bir yanda gökdeniz+yattara bir yanda.ilk 5 kiþi diðer 2 kiþiden dahamý faydalý ???bence deðil...o zaman geçen yýldan farkýmýz ne kaldý ???evet song ve gökhana yýldýz transferi diyebiliriz.cale hücüm yönü olmýyan iyi bir solbek,doðrudur.colman ise gökdenizin kramponu etmez.bu kadar para harcanýp böylemi takým yapýlýr.harcanan paraya göre yapýlan takým skandaldýr....
    Bu takimin bi systemi var ve gittikce oturuyor bu system o yüzden fazla kafani yorma derim ben.

Gökdeniz devri artik yok, su anda Gökdeniz Colmanin pabucu kadar olamaz.
    Sensizlik ölüm kadar acý varlýgýn yasam kadar kutsal sen ise nefes kadar önem li caným kadar degerlisin Trabzonum.

Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    46

Servet abi biz bina yapmaya çalýþýyoruz.1. kattan baþlamamýz lazým.Senin düþüncende olanlar yüzünden 25 sene bekledik zaten.Benim bir 25 sene daha beklemeye gücüm kalmadý.Onun için fikirlerin bana çok ama çok uzak kaçýyor.Sen istiyorsunki hemen 5. katý çýkalým.Ama maalesef dediðin gibi bina olmuyor
    TRABZONSPOR DÜNYANIN EN BÜYÜK ÞEHÝR TAKIMIDIR

6Þafak Aydýn1 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    46

tekke satýlýnca nuriye hain diyenler gökdeniz+yattara olayýna ne diyolar acep ???? (bu arada nurici felan deðilim,sadece doðrucuyum)
    sadri þener yönetiminin aldýðý 20 kiþi gökdeniz ile yattaranýn sað bacaðý etmez.akýllý yönetici yýldýzý elinde tutabilendir.senelik parasýnda iyileþtirme yapacaksýn,ikna edeceksin ve taraftarýn sevgilisini satmýycaksýn.yöneticilik budur.yoksa verin bana kulubu bende doldurayým takýma çaplý çapsýz bisürü topçuyu.
    zaten gitmeyecek Yattara.

Bu arada defans yine saglam ve golleri izleyemeyecegiz galiba.

Mert67 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    33

Futbol kötü olabilir maçý izleyemediðimiz için bilmiyoruz.Fakat yukardaki görüntü her gol sevincinden sonra yaþanmasý futbolcular arasýndaki arkadaþlýk baðýnýn çok kuvvetlli olduðunu gösteriyo buda beni çok mutlu ediyo.
    ''...En neþeli, en hüzünlü, en duyarlý, en vurdumduymaz, en hýzlý, en aðýr, en çabuk, en acelesiz yanýmýzdýr Trabzonspor. Bu sene olmadý bir dahaki sene kesin þampiyonuz. Ben göremem ama...''
    Kazým Koyuncu

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

denizli maçý kötü oynadýðýmýzda da maç kazanabileceðimizi göstermiþti.

dünki maçsa berbat oynadýðýmýzda durarak hiç bir futbolun gereðini yerine getirmeyerekte maç kazanýlabileceðini gösterdi.

çekirgenin kondisyonu çok fazla. bir sýçradý 2 sýçradý hala sýçramaya devam ediyor. bakalým nerede duvara toslayacaðýz.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

BALKAN 06 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Öncelikle Karabük engelini kazasýz belasýz atlatýp guruplara kaldýðýmýz için sevinçliyim, teþekkürler takýmým.
    Kadro ile ilgili olarak,Onur-Giray ve Ceyhunun denenmesi,onlara þans verilmesi çok iyi oldu,moral olmuþtur kendilerine.
    bir þekilde Abdülaziz ve Fatihin de denenmesini istiyorum,inþallah Ersun hocam bi puntuna denk getirip onlarýda bize izlettirecektir.
    Yattara nýn gölgesinde geçen bir maç oldu ki hem teknik ekibe,hem saha da oynayan oyuncularýmýzýn emeðine haksýzlýk oldu gibi.
    Sadri baþkaným devre arasýnda gerekeni yapacaktýr en çok tutkunluða,en çok desteðe þimdi ihtiyacý var Trabzonsporun
    tüm arkadaþlar göreve
    Seviyoruz Trabzonsporum seni
    YAVUZ SULTAN SELÝM

Cezalý Üye
    Yaþ
    37

Artýk geleceðe bakmamýz lazým arkadaslar Kötü oynayarakta kazanmak lazým bizde 2 mactýr onu yapýyoruz...

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Alýntý ATSIZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    evet trabzon pendik faciasýndan kurtuldu desem yanlýþ olmaz...hakem karabük lehine iki pozisyonu es geçti.bence ikinci pozisyon bariz penaltý gibiydi.trabzonda hala uyum sorunu var.takým ilerde çoðalamýyor.ve orta sahadan oyun kuramuyor.benim yattaranýn da satýlmasýyla hiç umudum yok. ara transfere kadar en kayýpla gidebilirsek.4 takviye ile en azýndan avrupa kupalarýna katýlabiriz.umarým mehmet topuz'u yönetim alýr.kanatlara da acil transfer þart.....
    Kusura bakmayýon ama ben pek mantýklý bulmuyorum bu yazdýklarýnýzý, Trabzon Yattara gittiði taktirde dahi bu haliyle avrupa kupalarýna rahat katýlýr, devre arasýnda alýnan 2-3 oyuncuyla da eðer yarýþtan kopmamýþ olursak þampiyonluðun en büyük adayý olur. Bu kadar karamsarlýða da anlam verebilmiþ deðilim.

Çetin Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Sezon baþladýktan bu güne kadar kupa maçýyla beraber 5 (Beþ) resmi maça çýkan (Bu maçlardan birisi ligdeki en büyük rakiplerimizden ve en oturmuþ kadroya sahip olan takým), sadece 1 (Bir) gol yiyip 4(Dört) galibiyet ve 1 beraberlikle yoluna devam eden bir takýmý biraz fazla eleþtirmiyormuyuz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    19*20

EMRAH ERTEMOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    37

Alýntý Yattara*61*Show Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takimin bi systemi var ve gittikce oturuyor bu system o yüzden fazla kafani yorma derim ben.

Gökdeniz devri artik yok, su anda Gökdeniz Colmanin pabucu kadar olamaz.
    ya sen futboldan anlamýyorsun yada gökdenizi hiç izlemedin.
    FOREVER TRABZONSPOR
    1461
    TS rh (-)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý Çetin Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sezon baþladýktan bu güne kadar kupa maçýyla beraber 5 (Beþ) resmi maça çýkan (Bu maçlardan birisi ligdeki en büyük rakiplerimizden ve en oturmuþ kadroya sahip olan takým), sadece 1 (Bir) gol yiyip 4(Dört) galibiyet ve 1 beraberlikle yoluna devam eden bir takýmý biraz fazla eleþtirmiyormuyuz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    çekirge sýçrýyor sýçrýyor sýçrýyor..... bir gün duvara toslamadan daha doðrusu testi kýrýlmadan önlem almak lazým.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)