Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nurcan Taylan Pekin'de Yok !

Nereden
    Ankara

Standart Nurcan Taylan Pekin'de Yok !

NTVSPOR ve Ajanslar
    Güncelleme: 22:07 TSİ 28 Temmuz 2008 Pazartesi

Pekin Olimpiyatları'nda Türkiye'nin en fazla madalya beklediği branşlardan biri olan halterde kötü haberler bitmek bilmiyor.

Dünya ve olimpiyat şampiyonu Halil Mutlu'nun ardından bir kötü haber de Nurcan Taylan'dan geldi.

geçtiğimiz günlerde diz yan bağlarındaki zorlanma nedeniyle dinlendirilen olimpiyat şampiyonu haltercinin yapılan son kontrollerinde sakatlığında düzelme olmadığı belirlenince milli halterci kadrodan çıkarıldı.

Madalya umutlarımızdan Nurcan'ın sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarılmasının ardından, milli haltercinin yerine Sibel Şimşek kafileye dahil edildi.
    Tarihe Not: Trabzonspor 2010-2011 sezonunda sadece 2 kez yenildi ve ligin en az gol yiyen takımı oldu.

İskender YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

az önce Ntv Spor'da alt yazı geçiyordu.. Halter hayatım bitsede kürsüye çıkmak istiyorum felan demiş.. zor bi durum..
    Més que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

Erbay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bacağım kopsa da gitmek istiyorum diyordu.Mantıklı olmak en doğrusu.Allah korusun sakatlığı zorlarsa daha kötü olabilir.

Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/report.gif (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)