Sayfa 2 Toplam 59 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 52 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1473 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: YETER ARTIK ! Lig Tv, YETER !

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Nytre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

bilerek yaptıklarına inanıyorum ve ART NİYETLİ olduklarını belirtiyorum!

bu haberi ilk koyan emirhan'dı ve o fotoğrafı görür görmez tepkimi koydum!
    ''Ben kulüp tutmam, çocuk... Çünkü hepsi benimdir. Hem; sivil veya asker toplumun tamamına hizmet veya kumanda edenler bir kulübü tutsalar bile -görev sırasında- bunu açıklamazlarsa isabet ederler. Aksi halde, otoriteleri sarsılır ve tartışılır. Tefrika (ayrımcılık, nifak) yaratmış olurlar. O nedenle dikkatli olmalarını tavsiye ederim." Mustafa Kemal Atatürk (2 Aralık 1933)

feneri "ampül" aydınlatır ancak "güneş" kendiliğinden ışık verir !

Nereden
    Aksaray

Galatasaray statını değiştiriyor,ya da Ali Sami Yen'i yeniliyor haberlerinin altına bunları koysanıza.Sıkıyor mu ? Yemiyor mu ? Sizin yaptığınız haberciliğinde,yayın anlayışının da ..

Beşiktaş,Fenerbahçe,Galatasaray'a farklı bize farklı,devam edin devam.Ödeyeceksiniz bunların hesabını.Öyle ya da böyle.

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

yuhh artık bee..

şerefsiz köpekler, resmen bilerek yapılmış bu

POYRAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Hakikatten ya. Adamlar Avni Aker'in yenilendigi haberini yapiyorlar ama haberin fotografi olarak kirilip sahaya atilan koltuklari gösteriyorlar. Bu art niyet degil de nedir?
    Bizim çektiğimiz, adamlığın bedeli.

Fatih KIRAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Verdiği haberle resim birbirine bağdaşıyomu?Bunun altından art niyet aramakta haklıyız..Tarafsız olan bi insan bu haberi yaparken bu resim buna uymaz diye düşünür.
    TS'nin Bursa'daki sesiyiz...Sesimiz hiç susmadı asla susmayacak, asla susturulamayacak!!!!
    Bmn|Bursa Trabzonsporlular Birliği

Nereden
    Aksaray

Mail yağmuruna tutalım..

Gerçi ne demişler eşek hoşaftan ne anlar
    ..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben bir Trabzonspor taraftarı olarak Avni Aker stadının yenileme çalışmaları için sitenize koyduğunuz fotoğraftan aşırı derecede rahatsız oldum.Oraya yeni çekilmiş bir fotoğraf konulamaz mıydı.Bunu bilerek yapıyorsunuz amaç Trabzonsporu Trabzonu küçük düşürmek.Aynı haberi gs için yapabilir myidinizi tabiki hayır.Sizi kınıyorum!!!

mailimi gönderdim ve az da olsa rahatladım
    Bordomavi.net

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Nus ile uslanmayanı etmeli tekdir tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir vesselam... !
    .

Osman Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Artık bu kadarına da pes doğrusu.Bir değil iki değil üç değil.Bu kadar da art niyetli olunmaz be kardeşim bir takıma.Tamam sevmeyebilirsiniz, hoşunuza gitmeyebilir ama bu kadar da vurulmaz bir takıma.Bu sene o baltayı en sonunda taşa vuracaksınız Allah'ın izniyle.
    Colmandante

Selman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Oldukça uzun zaman olmuştu bize bulaşmayalı, çıktılar ortaya yine.

Ayrıca, bizim taraftarımız da "olabilir", "hatadır" demiyor mu insan o zaman daha çok üzülüyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Geçen sene onca yaptığımız yayın eyleminden sonra video gol bölümüne ''Trabzonspor'un Golleri Burada.Doya Doya İzleyin'' diyerek dalga geçen patavatsız bir yayın kuruluşundan bahsediyoruz.Özür dileme erdemini beklemiyorum.Gün olur devran döner diyorum.
    T R A B Z O N S P O R

Hasan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

bunun neresi hata
    hata 1kere olur 2 kere olur
    bunda kesinlikle kasıt var

Murat GENEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aramızda para toplayıp gazeteye reklam verelim Lig Tv'yi protesto etmek babında..Nuri Albyaraka yaptıgımız gibi..Hem D-Smart olayın büyümesini saglar..dha aracılıgıyla bütün spor sitelerine ulaşabiliriz..

MeNdaKkaDukKa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Başkan yardımcımız olan Sayın Saner Ayarı atık özellikle show tv kuruluşları olan lig tv ve benzeri kanallar dahılınde göreve davet edıyorum bizi medyada en iyi şekilde ondan başkası savunamaz...

Saner Ayar Trabzonspor Başkan Yardımcısı
    Show tv genel müdürü...
    2008-2009 Yılı TürkiyeSüperLig ŞAMPİYONU TRABZONSPOR
    Kafalarda 61
    Gönüllerde 7. Şampiyonluk

@FLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

neden şaşırmadım acaba
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padişahlar arasında en uzun süre ve en çok topraga sahip olandır
    çünkü o da bizim gibi BİZE HER YER TRABZON demiştir .

Nereden
    Gümüşhane

beyler öyle bise olacakki elimde bu kartel medyanin hepsini bi kalemde silip batirmak isterdim... ulan siz kimsiniz benim trabzonsporumla dalda gecersiniz.... sizin yaptiginiz cifte standardlikliktir tamammi... ama merak etmeyin beler bunlar o kadar yüzsüzdürlerki bizim artik reytinglerimiz bu sene artmaya basladiginda gelirler yine yanimiza seylerimizi yalamaya... tövbe tövbe insani cileden cikarmayin artik serefsizler ... http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=42001 beyler simdi deyistirmisler ama resmi... suanki koyduklari resimi niye basindan koymuyolar .. amac sadece önce bi tahrik etmek kücümsemek sonra yalandan övücü haber yapmak

Sacit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

işte bunun için hep savunduğum bir laf vardır : bu kişilere bi uyarı ateşi atacaksın ayağından,
    eğer tekrarlıyorsa beyninden vuracaksın..

Öztürk Adem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu kadar da kenıdnı kucuk dusurme lıg tv mecbursun bıze sansını cok zorluosun
    Rejime el koyamadıgımız anda bile,yön vermeye devam ederiz.(KUZEYİN ÇOCUKLARI)

İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ

Muhammed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Artık tek uğraşmamız gereken ligtv de değil. D-smart yarın ki macımızı vermiyor. Rezalet ötesi bişey bu 1 aydır hazırlık macını bekliyorum. Takımı görmek için bu kadar sabırsızlanırken nedir bunların yaptığı hem macı almıslar hemde oynatmıyorlar.

Nereden
    İstanbul

Sayın başkan takım kadrosunu tamamen yeniledi.Bir de Lig tv kadrosuna el atsa.Başta Sansar denen adam olmak üzere...
    ÖNCE TRABZONSPOR DİYECEKSİN…ENDÜSTRİYEL FUTBOLA HAYIR!!! #DİREN TRABZONSPOR

UNUTURSAK KALBİMİZ KURUSUN...#KORAY ÇAPOĞLU

ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Çifte standart uygulandı"

Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, bordo-mavili kulübe verilen 1 maçlık seyircisiz oynama cezasını çifte standart olarak değerlendirdiklerini söyledi.

Yener, 10 Mayısta Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan Trabzonspor-Fenerbahçe maçında, taraftarlarının yaptığı kötü ve çirkin tezahürat nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun (PFDK), Trabzonspor'a verdiği 1 maç seyircisiz oynama cezasının, Tahkim Kurulu tarafından onanmasına tepki gösterdi.

Son yıllarda Fenerbahçe ile en centilmen maçlardan birini oynadıklarını ifade eden Yener, "Böyle bir maçta bir takım ceza alacaksa, Türkiye'de hiçbir maç seyircili oynanmaz. Rakip takıma yönelik hiçbir küfür yok. Fenerbahçeli futbolcular memnun, yöneticiler memnun. Ondan sonra böyle cezalar alıyoruz. Böyle bir şey yok" dedi.
    Sorunun temsilcinin tuttuğu rapordan kaynaklandığını kaydeden Yener, şöyle devam etti: "Bu rapora katılmamız mümkün değil. Rapor son derece abartılı. Bizim hiçbir seyircimizden duyulmayan küfürler, rapora yazılmış. Böyle olunca disiplin ve tahkim kurulu da böyle karar veriyor. Tahkim kurulundan yeniden maçın izlenmesi konusunda isteğimiz olmuştu. İzlenseydi, o küfürlerin olmadığı görülecekti. Ama bilemiyorum, yeniden izlendi mi, izlenmedi mi? O konuda tabii bir şey diyemiyorum. Bana göre Trabzonspor'un bu şekilde ceza alması çifte standart. Daha önce bütün basın, medya, günlerce yazdığı halde Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin ceza almamaları, bizim ise böylesine haksız bir durumda ceza almamız çifte standardın göstergesi. Maalesef Türkiye'de çifte standart var ve bunu aşamıyorsunuz."
    Yeni bir heyecanla başlayacakları yolculukta taraftarların cezalandırıldığını ifade eden Yener, "Sezonun ilk haftalarında maçlarımızı gurbetçi taraftarlarımız izliyor. Takım hasreti çeken bu taraftarlarımız, o şanstan mahrum bırakıldı. En çok üzüldüğüm noktalardan birisi de bu" dedi.
    "BAYANLAR VE ÖĞRENCİLER İZLESİN"
    Yener, karşılaşmayı bayanların ve ilköğretim okulu öğrencilerinin izlemesi için Futbol Federasyonu'na başvuruda bulunacaklarını söyledi.

Bu konuda Futbol Federasyonu'ndan taleplerinin olacağını belirten Yener, "Futbol Federasyonu, daha önceden disiplin yönetmelikleri ile ilgili kulüp görüşü sormuştu. Biz de bu tür durumlarda bayanların ve ilköğretim öğrencilerinin maçları izlemesinin uygun olacağı yönünde görüş belirtmiştik. Bu cezanın ardından da bu düşüncelerimizi bir talep ile yenilemiş olacağız" diye konuştu.

LigTv

----

Bu haber biraz eski haber ama linkini bulamadım.

Kullandıkları fotoğrafa bakar mısınız? Sinirli bir taraftarın fotoğrafını koymuşlar. Lanse etmek istedikleri Trabzonspor taraftarı böyle. Bu haberler de kasıtlı kullanıyorlar bu fotoğrafları.
    Türkçe, Turkche olmasın! Dilimizi koruyalım! Türkçeye 29 harf yeter!

“Ben basit bir '
    iyi futbol dilencisiyim'. Elimde şapkam, dünyanın dört bir yanını geziyor ve stadyumlarda yalvarıyorum:
    “Tanrı rızası için, güzel bir maç lütfen!”
    Eduardo Galeano

"İhaneti severim, ama hainlerden nefret ederim." Cesar

sessizkral_1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

medya zaten bizi büyük saymayan saymak istemeyen şampiyon olmamızıda istemiyorlar....çünkü gelirleri düşecek çünkü reytingleri düşecek çünkü 1000 km uzaktaki şehrin şampiyon olmaları işlerine gelmiyor..alayı trabzon düşmanı bunların.........
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Bahattin Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

PİS-LİG TV....biz Kahramanmaraş'taki Trabzonspor'lular olarak maçlara ANTİ LİGTV panlkartımızla gidecez
    Belki Çoğu Şey Yolunda Gitmedi, Ama Hiçbir Şey Beni Yolumdan Edemedi.

Nereden
    Bursa

gerekli tepkiyi verelim arkadaşlar toplu hareket edelim gerekirse yürüyüş yapıp siyah çelenk bırakalım lig tv nin önüne ciddi bir şekilde adım atalım....herşeye varım ben..........
    Sanılmasın Yine basmış onu bunaltılar,Yanılmasın öyle dalga geçen yabancılar...tek ve gerçek aşk Trabzonspor

Nereden
    Bursa

Alıntı MeNdaKkaDukKa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan yardımcımız olan Sayın Saner Ayarı atık özellikle show tv kuruluşları olan lig tv ve benzeri kanallar dahılınde göreve davet edıyorum bizi medyada en iyi şekilde ondan başkası savunamaz...

Saner Ayar Trabzonspor Başkan Yardımcısı
    Show tv genel müdürü...
    evt ya bak bide bu var show tv genel müdürü başkan yardımcımız onun bunları görmesi lazım göstermemiz lazım bunları ...kuluple ilişkisi olan büyüklerimizi göreve davet ediyor gerekenin yapılmasını rica ediyorum...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)