Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 1 2
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: M A Yilmaz?dan çarpici açiklamalar...

Bir bildigi vardir elbet.

onursal baskanimiz seçim zamanlari çikardigi olaylari ve giderken trabzonspor u biraktigi hali unuttu heralde.

onursal baskanimiz ne biraktigi kulübü unuttu, nede biraktigi kisileri unuttu. herhalde kendisi böyle olacagini bilseydi asla baskan olmaz disarda ahkam keserdi. onursal baskan olmanin zorluklari budur heralde. hem onursal baskan diyecegiz hemde arkasindan konusacagiz. çok ayip çoooooooooook.

Nereden
    İstanbul

Onursal baskanimizin Basin sözcüsü su anda FB TV nin en önemli adami ENDER ASMAN'DI , bu adami nasil FB içine almis ? Veya ONURSAL BASKANIMIZ bir FB liye nasil yillarca TS de görev vermis .Bunlar yanliz çok ufak noktalar, MAY in yanlislari olmus veya olmamis olay bu degil, yillarca TS kulübüne baskanlik yapmis bir kisinin hakkinda elestiri yapilabilir ama , incitici ve hakaret edici sifatlar kullanarak yapilan elestirimizde TRABZONSPOR'umuza zarar veririz.MAY bir dönemdi geldi ve geçti yasanmasi gerekirmis yasandi.Bundan sonraki yillarda TS nin basarisi için bireysel çikari düsünmeyen kisilerin yönetime gelmesini destekleyen üye sayisnin ve taraftarinin çogaslmasi dilegiyle .

Saygilarimla

En ayrintisina kadar düsünürsek acaba hakkinda elestiri yapmayacagimiz bir baskan varmidir. Bütün baskanlarimizin dogrularida olmustur yanlislarida. Ama önemli olan kendi degerlerimize zarar vermeyecek sekilde elestiri yapabilmemizdir. MAY da bu konuda Trabzonspor'un yetistirdigi en önemli degerlerden biridir. MAY'in Trabzonspor'a nasil baskan oldugunu bileniniz var mi? Tabi burada ben yine MAY'i savunuyor gibi bir duruma geldim ama yanlis anlamayin. En çok MAY'i elestirenlerin basinda ben gelirim. Ama haddimi bilerek elestiri yapmaya çalisiyorum. Trabzon taraftarina da bunun yakisacagini düsünüyorum..

Onursal baskanimizin fenerbahçeli oldugunu iddia etmek kadar çirkin bir sey olabilir mi?. Yine suan kulübümüzde yöneticilik yapmakta olan bir kisi için medya önünde fenerbahçeli olduguna dair iddialar ortaya atilmisti ama transfer döneminde gördük ki adam tek basinatransferi olmuyorkonu kapandi denilen szykowiak'i kulübümüze kazandirdi. O yüzden bence bin düsünüp bir konusalim. Daha faydali oluruz saygilar....

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sayin may'in açiklamalari çok dogru da yanlis bi adam bazen de doru söleyebilir yani derler ya:kör tavuk bazen saglam misir yer zaten ben bise demek istemiyorum hala gelip de bu adami savunmayin 96'yi unutmayin arkadaslar

Bu adam Campbell'i, Vugrineç'i, Sergen'i, Oktay'i getirdi hatta Fethi'yi,Recep'i,Misse Misse'yi, Dilaver'i,Selim'i,Tansel'i,Seyit Cem'i,Oliviera'yi,Erol'u da getirdi. Trabzonspor'un transfer politikasi bugün Akçaabat Sebat yönetiminin transfer politikasiyla ayniydi. Sebat'in durumu ortada, bizim de nerelerden döndügümüz hepimiz tarafindan bilinirken birakin uçaklari falan artik.

Bu adamin yaptigi transferleri konusurken mümkünse bu takimdan kimleri gönderdigini de gözardi etmeyin.

Allah askina buradaki bütün isimleri taniyor musunuz? Benim tanimadiklarim var. Simdi ben kendismden mi utanayim yoksa bu futbolcu çöglügünü yaratanlardan mi...

Futbolcu Kadrosu

Abdülkadir Demirci, Ahmet Küçük, Akin Saglam, Alexander Löbe, A. Sergen Yalçin, Cem Beceren, Ercan Sahin, Erhan Namli, Erman Özgür, Gözdeniz Karadeniz, Gökhan Kolomoç, Güngör Öztürk, Hami Mandirali, Hasan Üçüncü, Igor S. Nikolovski, Kadir Öztürk, Levent Demiray, Mehmet Ipek, Metin Aktas, Mosamichel Aldemir, Murat Bölükbas, Murat Topaloglu, Murat Güçlü, Mustafa Külle, Mustafa Özmen, M. Macit Güven, Nesim Özgür, Nuri Yilmaz, Okan Çebi, Okan Özke, Oktay Derelioglu, Orhan Çikirikçi, Osman, Özköylü, Osman Kurtuldu, Petar Milosevski, Rune Lange, Sedat Bayrak, Seyit Cem Ünsal, Tamer Tuna, Tansel Baser, Teoman Kurnaz, Todor Yanchev, Ufuk Ali, Volkan Kahraman, Volkan Emirzeoglu, Yunus Bahri, Keskinalemdar, Yusuf Tokaç, Zafer Demiray, Jarko Sfrafimoski

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

tamer tuna,todor yanchevzafer demiray,volkan kahramansu an avusturyada oynuyo,seyit cem,oktay,nesim,murat bölükbas,nikolovski,sergen.löbe,erman özgür.erhan namli,hami,gökdeniz bunlari cok yakindan taniyorum..

digerleride altyapidan gelen oyuncular bence bu çöplük degil,degerlendirilemeyen degerler

Yönetim Kurulu Mollasalihoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ogün'le abdullah'i fenere satmistir dogru ama çok ta durmak istemiyorlardi diye hatirliyorum ben.ayrica bu adam 3 5 milyon mark'a tamah edecek bi adam degil.adam zamaninda istanbul kulüplerinin agzinin sulandigi tesisleri yapti bu takima parayla isi olsa niye yapsin.M.Ali Yilmaz'in trabzonspor'dan kazanci reklamini yapmis ve türkiye çapinda taninir olmustur.o kadarini da çok görmemek gerekir diye düsünüyorum.

10 milyon marki cebine atmistir ama kulübe de 10 milyon dolar hibe etmistir.belki de amorti etmek için yapmistir.

murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

arkadaslar baslik MAY tartismasi degil anlasilan kimse bunun farkinda degil. Kapatiyorum!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)