Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vur patlasýn çal oynasýn....!!!(yuhh)

Harun-61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    41

Angry Vur patlasýn çal oynasýn....!!!(yuhh)

Ýstanbul'da bombalar patladý ama onlarýn umurunda bile deðil! Bir çok TV kanalý bunu pek takmadý. Eðlence þovlarý tam gaz.

Ýstanbul'da yaþanan korkunç terör saldýrýsýnýn ardýndan televizyonlarda yine bildik görüntüler yaþandý. 13 kiþinin ölmesi 144 kiþinin yaralanmýþ olmasýný anlý-þanlý ulusal kanallarýmýz pek takmadý.

ATV'de Ýbo Þov vardý. Ýbrahim Tatlýses, eðlence programýna hiç ara verme gereði duymadý. Aslýnda pek þaþýrtmadý bu tavrý... Zira hatýrlanacaðý gibi bir baþka kanlý saldýrýda Türkiye þehitlerine aðladýðý gece o dansöz oynatmýþtý.

Sadece ATV deðil, FOX ve SHOW TV'de ayný havadaydý.

Hele FOX tam evlere þenlikti. Eðlence programýný kesme gereði duymayan yöneticiler, ekrandan bu iþten bir de prim almaya kalktýlar. Ama yüzlerine gözlerine bulaþtýrdýlar.

Adnan Þenses'e terör saldýrýsýyla ilgili söz verdiler... Þenses'in dili dolandý ve aðzýndan þu sözler döküldü; "Büyük Atatürk þöyle demiþ; "Hangi çýlgýn bize zincir vuracakmýþ þaþarým". Ben þaþmýyorum. Ben gülüyorum onlara..."

Ýstiklal Marþý'nýn dizelerinden bi-haber olan Þenses, reyting yapayým derken büyük ortalýða büyük bir çam devirdi.

Sunucu toparlamaya çalýþtý, "Adnan Abi çok heyecanlandý o yüzden þaþýrdý. Bu Atatürk'ün deðil, Mehmet Akif'in istiklal marþýydý."

Ardýndan da apar-topar reklamlara geçildi.

!!!
    *
    * Aðýzdan çýkan söz muallakta kalmaz, ya sað tarafa yazýlýr ya da sol tarafa *

~Tasavvuf, Dünya adamýný ALLAH adamý yapma Sanatý'dýr ~

lazrail8989 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    35

güzel bir konuya deðindin teþekkürler gerçekten bende tv den takip edeyim dedim ama millet ewlere þenlik bizim buralarda içimiz yansýn yüreðimiz sýzlasýn onlar ise keyif ulenn canlarýmýzý alýolar þerefsiz köpekler insanlarýmýz ölüyor nerde yaþýoruz bu ne saygýsýzlýk

Onur Civelek61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Harun-61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýstanbul'da bombalar patladý ama onlarýn umurunda bile deðil! Bir çok TV kanalý bunu pek takmadý. Eðlence þovlarý tam gaz.

ATV'de Ýbo Þov vardý. Ýbrahim Tatlýses, eðlence programýna hiç ara verme gereði duymadý. Aslýnda pek þaþýrtmadý bu tavrý... Zira hatýrlanacaðý gibi bir baþka kanlý saldýrýda Türkiye þehitlerine aðladýðý gece o dansöz oynatmýþtý.
    Ardýndan da apar-topar reklamlara geçildi.

!!!
    Vatan haini...Ýnsan deðil bunlar.Baþlarýna gelmeden anlamazlar.Bizim vatandaþta bunlarý sever sayar.Kimin ne olduðunu anlayalým artýk...
    facebook.com/bizeheryertrabzon

Þikebahçe düþsün ligtv alacaðým =)

Sacit - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

þerefsizin oðlu þerefsiz köpek oðlu köpeðin umrunda deðilki..

bu diðer lanet olasý lanetlenmiþ köpekler içinde geçerli

omer61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Haberi ilk veren kanallardan biri cnn türk'tü. Teþekkürler tüm çalýþanlarýna.
    "Ben bir müzisyenim, ondan sonra biraz Karadenizliyim, ama hepsinin ötesinde ben bir devrimciyim." Kazým KOYUNCU

Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Bu hayvanlara RTÜK ve mahkemeler sýký bir cezâ vermeli ama ülkemizde adâlet, caydýrýcý cezâlar, basýn ahlâký gibi þeyler olmadýðý için bu tip rezilliklere sýkça rastlýyoruz. Ýþin sinir bozucu kýsmý da milletin kendi acýsýyla dalga geçen bu yaratýklarýn konserlerinde hiçbir þey olmamýþ gibi üstlerini baþlarýný yýrtmalarý.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Küfretmek dýþýnda baþka hiç bir þey yapýlamayacak bu baþlýðý kapatýyorum.

Böyle bir günde, birbirimize daha da yaklaþmamýz gerekiyor.

Biz uzaklaþmak için yer arýyoruz.

Baþlýk kapatýlmýþtýr...
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)