Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
Toplam 219 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 219 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güngören'de Patlama !

Süleyman Eruyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bütün terör örgütleri birgün kendi döktükleri kanda boğulacaktır... zalimler için yaşasın cehennem...

cabri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

aynı bölgede trafiğe kapalı ve aynı etkiyi yaratacak onlarca yürüyüş yolu varken %90 karadenizli vatandaşın yaşadığı bir noktanın seçilmiş olası olayın fail yada faillerini aydınlatmaya yetiyor benim gözümde.

daha niye öldüğünü bile anlıyamayacak kadar küçük olan 3-5 yıllık dünya misafiri yavrularımıza inanılmaz üzülüyorum.

Ölenlerin içinde doğulu da var.. hepsi bizim şehidimiz.. Kendini bizden ayrı görmeyen.. içinde hainlik olmayan herkes bizdendir.

Az bir ihtimal olsa da "İNŞALLAH" yapanlar yakalanır ve ibreti alem için taksim de asılırlar..

Hepimizin başı sağolsun.. Ateş düştüğü yeri yakıyor malesef.. Acılı kardeşlerimize Allah sabır versin.

Şehitlerimizin mekanı cennet olsun..
    Vatan Toprağı Kutsaldır, Kaderine Terk Edilemez. M. K. ATATÜRK

Küçükalioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Orada hayatını kaydeben tüm vatandaşlarımızın Allah mekanını cennet eylesin. Yakınlarına sabır versin. Adı her ne olursa olsun teröründe Allah belasını versin.
    Patlama anında dayımda Haznedar daki sürmeneliler derneğindeydi. Birinci patlamayı duyup olay yerine gitmiş o gittiğinde baya kalabalıkmış tahminen 800 kişi civarında dedi ikinci patlama sırasında önümde 20-25 kişi olmasına rağmen 2 metre havaya uçtum dedi. Kendisinin başı yarıldı basınçtan yumuşak deri olan bölgeler yırtıldı Allah'a şükür hayati bir tehlikesi yok.
    Trabzon'dan Çiktum Yola Vardum Geldum İstanbul'a
    Bu Ne Biçim Yermiş Ula Hiç Bir Şeye Benzemeyi..!
    WWW.BORDOMAVI.NET

Cem Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Küçükalioğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orada hayatını kaydeben tüm vatandaşlarımızın Allah mekanını cennet eylesin. Yakınlarına sabır versin. Adı her ne olursa olsun teröründe Allah belasını versin.
    Patlama anında dayımda Haznedar daki sürmeneliler derneğindeydi. Birinci patlamayı duyup olay yerine gitmiş o gittiğinde baya kalabalıkmış tahminen 800 kişi civarında dedi ikinci patlama sırasında önümde 20-25 kişi olmasına rağmen 2 metre havaya uçtum dedi. Kendisinin başı yarıldı basınçtan yumuşak deri olan bölgeler yırtıldı Allah'a şükür hayati bir tehlikesi yok.

Büyük geçmiş olsun....
    Trabzonspor bizim varolma,bu dünyaya gönderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bugunku cenazeden ...

KUTADGU
    Ziyaretçi

Miraç Kandili Hürmetine.

Rahmansın, Rahimsin, Teksin, Yücesin
    TÜRK'Ü BİRBİRİNE KIRDIRMA YA RAB!
    Al canını hemen şu münafığın
    ONU MURADINA ERDİRME YA RAB!

Türk'e uzatırken kopart dilini,
    Tebbet hürmetine kurut elini
    Varıp, mesken tutsun, kahpe inini
    EVLİYA YURDUNDA DURDURMA YA RAB!

Üçler, Yediler, Kırklar aşkına
    Şehit veren evler, barklar aşkına
    Hak yolcusu temiz ırklar aşkına
    KÖR ET GÖZLERİNİ GÖRDÜRME YA RAB!

Rabbim! Gün gösterme köpek soyuna
    Milletimi getirmesin oyuna
    Şimşek düşsün, şölenine, toyuna
    DİNİME, TÖREME ÜRDÜRME YA RAB!

Dört yönümden tuzak kurmasın aman
    Sağımdan, solumdan sarmasın aman
    Ok ile sırtımdan vurmasın aman
    DİNSİZE YAYINI GERDİRME YA RAB!

Fatih Algül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşanan bu çirkin ve hain terör olayından dolayı tüm ulusumuza başsağlığı dilerim. Ben bir güngörenli vatandaş olarak sizlere şunu aktarabilirimki olay günü avcılar(parseller) da bulunmaktaydım.Haberi alır almaz semtimize geldim ve inanılması zor bir manzarayla karşılaştım.Hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza ALLAH (C.C) Rahmet,yakınlarına başsağlığı ve sabır vermesini dilerim. GÜNGÖREN semti aslında iki parça gibi düşünülebilir. Özellikle haznedar (hain eylemin gerçekleştiği yer) da çok sayıda karadenizli bulunmaktadır. Diğer bölge ise güngören köyiçi diye geçmektedir. Sonuç olarak tüm vatandaşların özgürce hayatlarını idam ettikleri bir yerdir..Lütfen burayı terör yuvası olarak algılamayın (ki algılamıyorsunuz). Ne olur hain terör karşısında tepkisiz kalmayalım.
    Tıpkı tüm güngörende bulunan bina ve işyerleri gibi HAZNEDAR TS CLUPTA OLAYA TEPKİSİZ KALMAYARAK YÜCE TÜRK BAYRAĞIMIZI asmış bulunmaktadır. Herkesi bu hain saldırıya karşı tepkili görüp bayrağımızı dükkanlarına binalarına asmaya davet ediyorum.

Dilerim bu hain saldırının altındaki gerçek caniler tespit edilip hakettikleri cezay çarptırırırlar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!......

Konu Fatih Algül tarafından (29.07.2008 Saat 22:32 ) değiştirilmiştir. Sebep: anlatım bozukluğu...

Ömer TOPAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

adi şerefsizler....Bİzi bize düşüremeyeceksiniz....
    volkannn KOYDUK MU ?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Üzüntümü bir o kadar da artıran İnsanımızın duyarsızlığıdır, bu kadar vatandaşımız yaşamını yitirdi ama hala festivallere devam diyoruz, ne kadar doğru bilemiyorum

Berk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu ülkeyi bu hale getirenler bu bilgisiz, vurdumduymaz millettir.Anlayana..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Burak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Basta aTv olmak uzere ...

lazrail8989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Sivas'ta 1 asker şehit, 1 asker kayıp
    Sivas'ta jandarmaya ait devriye aracına ateş açıldı, 1 asker şehit oldu, 1 asker kayıp.

Sivas'ın Koyulhisar ilçesi Ortaköy Jandarma Karakolu'na ait devriye aracına saat 12.30 sıralarında teröristlerce açılan ateş sonucu Jandarma Uzman Çavuş Şükrü Özyol' un şehit olduğu bildirildi. Saldırıda Jandarma Oğuz Yağlı ile İlçe Tarım Müdürlüğü teknisyeni Selim Durgut ta yaralandı. Jandarma er Hamdi İbiş'in kayıp olduğu bildirildi. Güvenlik güçleri bölgede geniş çaplı operasyon başlattı.

Saldırının askeri aracın Çukuroba köyüne keşfe gittikleri sırada gerçekleştiği, saldırgan terörist grubunun 15 kişi civarında olduğu belirtildi.

Yaralılar Suşehri Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

lazrail8989 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

yine kudurdu şerefsizler ya yeter ulann bu ne hergun bır can gıdıyor sivas gibi bir yerde olcak iş mi bu Allah yok etsin sizi köpekler

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımızın mekanı cennet olsun, milletimizin başı sağolsun. Patlama bizim oraya da yakın sayılır. Malum Güngören'de Trabzonlular ağırlıkta bizim köy derneğimiz de orda. Pazar akşamı derneğe uğrayacaktım sonra vaz geçtim halı saha maçımdan döndüğümde patlama olduğunu öğrendim. Arkadaşlarla konuşunca 1 aydan beri Güngören ve Bahçelievler civarında polis sürekli vatandaşları, araçları arıyordu. Yani sıkı bir kontrol vardı. Güngören ve Bahçelievler civarında bomba olduğu duyumunu almışlardı. Ancak ne yazıkki bomba ele geçirilemedi. Böyle şerefsizce bir saldırı olabilir mi. Hangi mantık hangi düşünce böyle alçakça bir saldırı meşru görebilir. Bu saldırıdan bile bu şerefsizlerin nasıl bir zihniyete sahip olduklarını da görebiliyoruz. Allah belalarını versin.

Terörle mücadele konusunda taviz vermemeliyiz. Şu anda halkın çok küçük bir bölümü bu şerefsizlere destek veriyor. Yok olup gidecekler onlar da biliyorlar bunlar son çırpınışları.
    Bazen Sevinç Bazen Keder, Trazonsporlu Olmak Yeter!
    (Hepimiz TÜRKÜZ Ulan!)

Trabzonspor Kongre Üyesi

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Güngören Menderes Caddesi'nde yaşanan olaydır. Milletimizi gerçekten üzen bir olay yaşandı. Acımasız insanlık dışı bir olayda 17 insanımızı kaybetmiştik. 154 yaralımız oldu. Hastanelere başvuran. Yaralıların büyük kısmı hastanelerden ayrıldılar. 27 yaralımızın tedavisi sürüyor.
    biz o gece olaydan sonra olay yerine gelmiştik bakanlar olarak duygularımızı paylaşmıştık. Emniyet teşkilatımız hemen çalışmalara başlamıştı. Bir yandan yaralıların takibini yapıyorduk bir yandan da vatandaşları teselli ederken İnşallah çok kısa sürede olayı aydınlatacağız failleri yakalayacağız bunların cezasını vereceğiz demiştim.
    şimdi size memnuniyetle ifade etmek isterim ki olay bütün boyutları ile aydınlatılmıştır. kesin tespitler le olayın büyük boyutu ile aydınlatılmış yardım yataklıkeden bombayı atan ve olayda faili olanların büyük bölümü yakalanmıştır.
    Bütün deliller değerlendirilmiştir. Hem olay yeri hem emniyet teşkilatının elindeki bilgi ve veriler değerlendirilmiş gece gündüz meşakkatli bir çaba gösetirilmiş. İstanbul Emniyeti İstanbul Valisi'ne ve Emniyet Genel Müdürlüğü'ne teşekkür ediyorum. Özellikle istihbarat ve terörle ilgili çok büyük başarı göstermişlerdir.
    4 günlük gözaltı süresi yarın dolacağı için elde bulunan tüm zanlılar adliyeye sevkedilmiştir. Ancak emniyetteki çalışmalar sürüyor. İrtibatlandırmalar devam ediyor. Gözaltı süresi olmadan adliyeye olayı intikal ettirmiş durumayız. Bundan sonra hem adli süreç hem de emniyetteki çalışma sürecek. 18.6.2008 Büyükçekmece'de bir patlamameydana gelmiş ve orada 10 kişi yaralanmıştı bu vesile ile o olay da aydınlatılmıştır. Yakalanan kişilerin kaldıkları yerlerde ortaya çıkarılan malzemeler tespit edilmiştir.
    Önleyici caydırıcı kolluk çalışmalarına çok önem verdik. Suç olmadan olayı önlemek için büyük gayret ediyoruz. Bu konuda büyük da başarı sağladık. Terör amaçlı eylemlerde de gerçekten olabilecek olay olmadan önce önlenmiştir. Eğer bir suç işlendiyse olay meydana geldiyse bunun kısa sürede tespit edilmesi için gayret gösterdik.
    Olayda mağdur olanlara gerekli destek verilmekte ve mağduriyet giderilmeye çalışılacaktır. Benim bu olayda vatandaşlara çok teşekkür ediyorum. Vatandaşlar büyük destek vermiş ve birlik ve bütünlük içinde dayanışmada bulunmuştur.
    Bu kanlı terör örgütünün acımasız bir eylemidir. Ancak yargı süreci devam edeceği için ayrıntıya giremeyeceğim. Burda çok büyük detay var analiz var bu işte çok pay sahibi var, yataklık yapan gözetleyen bunlar ince analizlerle yürütülmüştür bu çalışma devam ediyor.
    13 kişi gözaltına alınmış bunlardan 10 kişi de adliyeye sevkedilmiştir. Yargıda olan bir olay olduğu için daha fazla detaya giremiyoruz.

soysuz köpekler cezasını çekecek ama onlar için yeterli değil idam lazım idam !!
    Bordomavi.net

Koray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Pişmanlık yasasından yararlanıp 1-2 sene sonra çıkartırlar şerefsizleri...
    Lig Tv'de diğer maçların beleş izlendiği tek şehir. Trabzon!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Böyle dangalakça hareketlerle hiçbir yere varmaz PKK.

Remzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Güngören bombacısı yakalandı
    İçişleri Bakanı Beşir Atalay İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde yaptığı açıklamada Güngören'de 17 kişinin ölmesine, 154 kişinin de yaralanmasına neden olan bombalı saldırıyı gerçekleştiren kişilerin yakalandığını açıkladı. Adliyeye sevk edilen zanlıların, ayrıca 15 Haziran 2008 tarihinde Küçükçekmece'de bir çay bahçesinde 10 kişinin yaralanmasına neden olan saldırıyı da gerçekleştirdiklerini ifade eden Atalay, “Olay kesinlikle aydınlatılmıştır. Hiçbir şüpheye yer vermeyecek şekilde emniyet birimlerimiz tüm delilleriyle olayı çözmüştür” dedi.

Bakan Atalay: "Saldırı bölücü terör örgütünün eylemi"

İçişleri Bakanı Atalay, düzenlediği basın toplantısında, bombalı saldırıdan sonra hastanelerde tedavi gören 154 yaralıdan sadece hayati tehlikesi olmayan 27 kişinin kaldığını açıkladı. Atalay, başta bu kişilerin hastane masrafları olmak üzere bölgedeki ev ve işyerlerinin hasarlarının tespit edildiğini ve yaraların sarılması için gerekenlerin yapıldığını ifade etti.
    Bir Gün Mutlaka!!

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hemşerilerimize ve diğer tüm vatandaşlarımıza Allah rahmet eylesin mekanları vennet olsun diyorum

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)