Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 5 6 7
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 151 ile 167 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nostalji Trabzonspor Videolarý | 95-96 Sezonu | Seri 3 Yayýnlandý | Syf. 1 ve 5

macka61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

anladým Osman abi sabýrsýzlýkla bekliyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Ýstanbul'da oynanýp da, 4-1 galibiyetimizle biten Ýstanbulspor maçýnda, Þota'nýn durumu 3-1 yapan golde bir þey dikkatinizi çekti mi?

Üç Trabzonsporlu oyuncu, adeta off-side'da imiþcesine ellerini kollarýný sallaya sallaya Ýstanbulspor yarý sahasýný geçtiler. Sanki off-side olmalarý lâzým. Ama bir de bakýyoruz, Ýstanbulspor ceza sahasý içinde Ýstanbulspor'lu bir oyuncu yerde yatýyor. Ýþte o futbolcu off-side'ý bozuyor. Kurallarda "Pasif off-side" diye bir kavram vardýr ama "Pasif off-side bozucu" diye birþey yoktur.

Kural olarak doðru. Ama etik olarak doðru mu? Trabzonspor'un böyle bir gol atmasý içinize siniyor mu? Rakip takýmdan bir oyuncu yerde yatarken, oyunu devam ettirmek, hele hele bir de gol atmak ahlâkî midir?

Hiç merak etmeyin, gayet temiz bir goldür. Çünkü, o futbolcu sakatlandýktan sonra top Ýstanbulspor'lu futbolculara geçmiþ, onlar da topu taca atmayýp, Trabzonspor'u gafil avlamak için oyunu devam ettirmiþlerdir. Zaten golün baþýnda da, topun, neredeyse bizim ceza sahasýndan uzaklaþtýrmasýyla baþlayan bir ataktan geldiðini göreceksiniz.

Golden sonra da, Ýstanbulsporlu futbolcularýn hakeme beyhûde itirazlarýný görüyoruz. Ama hakem haklý olarak golü veriyor. Eðer hakeme "oyunu neden durdurmadýðý" için itiraz ediyorlarsa, onda bile haksýzlar. Çünkü, top onlardaydý ve isteseler, taca atýp tedavi için gerekli ortamý saðlayabilirlerdi.

Ýþte böyle...

Yaþýmýn bana saðladýðý imkâný kullanýp, "tarihe biraz ýþýk tutayým" istedim.

yaranozlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

eskiden sakat adam oldu mu kendi takým arkadaþlarý dahil kimse durmazdý. bence doðrusu da buydu, bir sürü oyuncu iþi çakallýða vurup zaman geçiriyor ve maçýn kalitesi düþüyor, oynanan süre kýsalýyor. Özellikle Türk futbolcular bu iþin suyunu çýkarýyor. Bence doðrusu oyunun devam etmesi (olaðanüstü bir durum yokken)

Ben bu videolarý sabýrsýzlýkla bekliyorum, ama bilgisayarýma indirmek istiyorum. Tekrar tekrar adresi bulup izlemek, arabelleðe kaybetmesi yorucu oluyor, halbuki direkt indirsek sürekli rahat rahat izleriz. Tabi kolay bir iþ deðil, þuana kadar emeði geçen herkese teþekkür ederim, olaðanüstü bir çalýþma oluyor. Bu iþe zaman ayýrmak kolay deðil gerçekten
    OF Republic! (Doka, Doumbia, Yarmolenko, Jay Emanuel Thomas, Ndongala)

istanbllue - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

þota videolarý yokmu ya

atomania - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    51

Kievi Deplasmanda 2-1 yendigimiz macin özetini hic bir yerde bulamiyorum. Yardimci olabilirmisiniz?

b_m_n - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muþ

Cyzio kim???

Yaþ
    38

ora uþaklar, ya ben hami mandýralý galatasaray maçýnda aðlarý delen maçý izlemek isteyurum.
    o hangi sezondu
    teþekkürler paylaþým içinn

Nereden
    Ýstanbul

Herkeze Teþþekürler..

Soytürk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)

paylaþýmlar cok güzel tþkkürler czyo hoca ve bmn bi önerim olcaktý tüm maçlarý bulma imkanýnýz varsa 1.lige cýktýgýmýzdan beri sezon sezon olarak cd lere ayrýlsa bugune kadar tum yýl maçlarý olarak ve satýþa sunulsa?..bunu bmn olarak siz yapamýyosanýz yonetime onersek nasýl olur?herkesin bu 42 yýllýk arþivi evine alacagýndan eminim...
    Engin.Colman.ALnznho.Serkan.Murat.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    37

Benim anlamadigim...Kanal logolu video görüntüsü payla$mak yasak degil mi renkta$lar? Ben zamaninda elimdeki ar$ivi sunmak istedigimde neredeyse siteden uzakla$tiriliyordum...Lafim sana degil Cyzio hocam sakin üstüne alinma
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Þampiyonluk

Armaðan Dere - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Galatasaray maçýndaki O tabutu gördünüz mü?..Gözlerim Nemlendi..Arkadan Taraftarýn ''Trabzon Trabzon'' baðýrmasý..Maçý 4-1 alýyoruz avniakerde..
    Ben ölünce bir elimi tabutumun dýþýna atýn. Ýnsanlar görsünler ki,padiþah olan Kanuni bile bu dünyadan eli boþ gitmiþtir.

Uður Kurtoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

@Czyio @Tunga renktaslar buraya eklediginiz videolari göremiyorum,seyretmek hatta arsivlemek istiyorum,yardimci olursaniz sevinirim

90-95 yillari arasinda bu maclari nerden izleyebilirim,lütfen yardim edin...

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

arkadaslar kimse aktif degilmi burda,yardimci olalim birbirimize lütfen...

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Uður Kurtoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    arkadaslar kimse aktif degilmi burda,yardimci olalim birbirimize lütfen...
    Son altý mesaj sýrasýyla 2009-10-17 ve 18'de atýlmýþ. Aralýklar çok çok uzun. O videolarýn sahiplerinde de olmama ihtimali yüksek.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    42

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Son altý mesaj sýrasýyla 2009-10-17 ve 18'de atýlmýþ. Aralýklar çok çok uzun. O videolarýn sahiplerinde de olmama ihtimali yüksek.
    sen de haklisin renktas,arsiv yapiyor musun sen?

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Uður Kurtoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    sen de haklisin renktas,arsiv yapiyor musun sen?
    Küçük bir arþivim vardý ama harddiskim yandý ne yazýk ki...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)