Sayfa 4 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 ... SonuncuSonuncu
Toplam 167 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nostalji Trabzonspor Videolarý | 95-96 Sezonu | Seri 3 Yayýnlandý | Syf. 1 ve 5

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Balýkesir
    Yaþ
    40

daha hýcbýrsey demeye gerek yok zaten ký. výdeolarý seyredelým yeter. ALLAH razý olsun senden ya hatýrllattýn eský gunlerý býzlereç cok sagolasýn. gerýsýný de beklýyoruz ýnsallah

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Standart Teþekkürler

Efendim;

Evvelâ bu çok özveri iþleyen güzel çalýþma için Sevgili Tunga'ya teþekkürlerimle baþlayayým. Gerçekten çok zahmetli ve özverili bir iþe giriþti. Ama her iþte olduðu gibi bundan da yüzünün akýyla çýkacaðýnda hiç þüphem yok.

1989-90 sezonundan itibaren Trabzonspor'un lig, kupa ve Avrupa maçlarý olmak üzere bütün maçlarýný videoya çekmeye baþlamýþtým. Zaman geçtikçe, elimdeki arþiv zenginleþmeye, ben de bundan müthiþ bir zevk duymaya baþladým. Bilhassa güzel sonuçlanan maçlarýmýzý tekrar tekrar seyreder, zaman zaman da bir senenin tüm maçlarýný baþtan sona seyrederdim. O zamanlar zamanýn bereketi vardý. Herþey daha bir fazla zaman ayýrabiliyorduk.

Bu arþivlemem, þu anda seyretmeye baþladýðýnýz sezon olan 1995-96 sezonuna kadar sürdü. O sene kaçýrýlan þampiyonluðun verdiði isteksizlik, sevgili oðlumun doðumuyla geçici olarak kayýnvalidemin yanýna taþýnmamýz ve en nihayetinde görev icabý KKTC'ye gidiþim; bu sevdiðim hobime bir son verdi. Ama neticede 7 sezonun hemen hemen bütün maçlarýný ufak tefek eksikler dýþýnda çektim.

Ama son yýllarda hem dediðim gibi zaman ayýramamam hem de sonunda Video cihazýmýn bozulmasý, Sevgili Tunga'nýn da belirttiði gibi kasetlerin de zamanla bozulabileceði tehlikesi, bu çok deðer verdiðim arþivi BMN ile paylaþma arzusunu doðurdu. Bu iþi için de aklýma ilk olarak, kendisinin de belirttiði gibi Osman gelmiþti. Ama kahvaltýda bu durumu kendisine açýkladýðým zaman, tesadüftür, yanýnda Tunga vardý ve hiç düþünmeden bu vazifeyi ona tevdî etti.

Þöyle ya da böyle, bu güzel görüntüleri seyredebiliyorsanýz, bu Tunga üstadým sayesindedir. Çizikler için özür dilerim. Keþke bu VCD'ye aktarma iþini daha önce yapsaymýþým da, görüntüler bu hale gelmeseymiþ. Ama olmuþ'la ölmüþ'e çare yok. Öte yandan Sevgili Tunga'dan bundan sonraki görüntülerin daha güzel olacaðýnýn müjdesini almak doðrusu beni çok sevindirdi.

Arþivdeki görüntüler gerçekten tarihe tanýklýk ediyorlar. Meselâ, bundan bir süre önce forumda yer alan "Þota ilk resmî golünü hangi maçta attý?" sorusunu sanýyorum þüpheye yer kalmayacak þekilde öðreneceðiz. Sonra görüntülerini seyrettiðiniz, 3-0 biten Denizlispor maçýnýn rövanþýnda, Denizli'deki maçta Þota'nýn çok uzaktan attýðý harika bir gol vardýr. O da benim arþivimde yer alýr. Ýnþaallah görüntü kalitesi çok bozulmamýþtýr.

Bu güzel çalýþma için Sevgili Tunga'ya hakký ödenemeyecek emeklerinden dolayý bir kere daha teþekkür ediyorum.

.
    Konu Cyzio tarafýndan (21.07.2008 Saat 23:58 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Tunga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Bu baþlýk bir günün sonunda ikinci sayfaya düþüyorsa....

Geldiðimiz nokta aslýnda oldukça güzel demektir.

Cyzio Üstadýmýz, Hocamýzýn katkýlarýyla, daha kaydedilirken duyulan gurura vesile görüntüleri sizlerle paylaþmaya devam edeceðiz.

Haftaya yepyeni maçlarla gene ana sayfamýzdaki yerini alacaklar.

Maziye bir bakýver,
    Neler, neler býraktýk
    Trabzonsporlu olmak...
    Zor ama güzel be kardeþim!

@FLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

elinize saglýk
    Trabzon'da dogan Kanuni Sultan Süleyman
    Padiþahlar arasýnda en uzun süre ve en çok topraga sahip olandýr
    çünkü o da bizim gibi BÝZE HER YER TRABZON demiþtir .

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet_Mercanlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diðer
    Yaþ
    42

ALLAH RAZI olsun ...
    __________________SÜRMENE'LÝ______________________

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    52

Alýntý Cyzio Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Arþivdeki görüntüler gerçekten tarihe tanýklýk ediyorlar. Meselâ, bundan bir süre önce forumda yer alan "Þota ilk resmî golünü hangi maçta attý?" sorusunu sanýyorum þüpheye yer kalmayacak þekilde öðreneceðiz. Sonra görüntülerini seyrettiðiniz, 3-0 biten Denizlispor maçýnýn rövanþýnda, Denizli'deki maçta Þota'nýn çok uzaktan attýðý harika bir gol vardýr. O da benim arþivimde yer alýr. Ýnþaallah görüntü kalitesi çok bozulmamýþtýr.
    .
    Hocam, o zaman 5-1 'lik Bursa kupa finali de arþivinizde var. Bizde o maçýn geniþ özetini içeren bir kaset vardý ama maalesef þu an nerede olduðunu bilmiyorum.
    Bertrand Russell : "Ýstediðiniz bazý þeylere sahip olamamak, mutluluðun bir parçasýdýr."

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Cyzio - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    62

Alýntý metehan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Hocam, o zaman 5-1 'lik Bursa kupa finali de arþivinizde var. Bizde o maçýn geniþ özetini içeren bir kaset vardý ama maalesef þu an nerede olduðunu bilmiyorum.
    Evet ama geniþ özet deðil. Sadece goller. Ama 6 gol olunca, haliyle biraz geniþliyor . Sýrasý gelince seyrederiz.

Hotaman - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tam BMN'lik bir yaklaþým. Onca emek harca koca bir arþiv yap, sonra ufak tefek çizikler için alçak gönüllülükle özür dile. Bize de sadece mahçup olmak düþüyor bunca tevazudan sonra

MetiN08 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

bu videolari bilgisayar kayit yapma imkani varmi, varsada nasil yapicam yardim ederseniz sevinirim

Muhammed - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýçel

Tamam sorunum çözüldü videolar için cok tsk ler. ALLAH razý olsun.
    Konu Muhammed tarafýndan (22.07.2008 Saat 20:44 ) deðiþtirilmiþtir.

Yaþ
    37

teþekkürler ...
    SÜRMENELÝ MEHMET...

Cengiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

öncelikle emeði geçen herkese teþekkürLer

denizli maçýnn devre arasýndaki röportaj süper. maç bizim forvetlerle zafer arasýnda geçiyo ama denizlili oyuncu puan almamýz lazým trabzonda iþ yok diyo
    7
    Cngz_61

lazaroni53 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    31

Cyzio Hocamýza çok teþekkür ederiz.ellerine saðlýk

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Çok iyi olmuþ. Emeðinize saðlýk. Gelene gidene 3 atýyoruz yahu Bejeke maçýnda Güntekin Onay gollerden sonra "TS'li oyuncular timsah sevinci yapýyor" diyor. Denizli maçýnda da kaptanlarýnýn radyo1'in konuðu olmasý çok hoþ "Çok büyük bir korkuyla geldik" diyor buraya
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

Tayfun Aydýn - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

videolar nerde bulamýyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    bordobluex - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    45

Alýntý sortom61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    videolar nerde bulamýyorum
    Videolar BMN Ana sayfasýnda yayýnlanýyor. Buradan ulaþabilirsin.
    http://www.bordomavi.net/index.php?p...ular&d_id=1181

Yaþ
    32

Ts tvde alsýn burdan arþiv yapsýn

Mustafa AYDIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    48

Sabýr,emek ve özveri isteyen bu çalýþmayý bizimle paylaþan deðerli hocamýza sonsuz teþekkürler.
    Güçlülerin iktidarýna karþý TRABZONSPOR

inprise - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

eline saðlýk, ben 95-96 sezonundaki 0-1 biten Ts- Vanspor maçýný dört gözle bekliyorum inþallah geniþ bir özeti vardýr elinde. Çünkü bence neden þampiyon olmadýðýmýz o maçda gizli, o maç anlatmakla anlaþýlmýyor insanlarýn o maçýn tek kale deðil tek altýpas üzerinde oynandýðýný algýlayamýyorlar, bunun için 90 dk izlemek izletmek lazým.

Berk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    32

Çok güzel bir proje gerçekten.Bu projenin yapýmýnda emeði geçen herkese teþekkür ediyorum.Google videoya upload edilmiþler ordan bilgisayarýmda indiririm..

Cafer Bulur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    44

Alýntý inprise Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    eline saðlýk, ben 95-96 sezonundaki 0-1 biten Ts- Vanspor maçýný dört gözle bekliyorum inþallah geniþ bir özeti vardýr elinde. Çünkü bence neden þampiyon olmadýðýmýz o maçda gizli, o maç anlatmakla anlaþýlmýyor insanlarýn o maçýn tek kale deðil tek altýpas üzerinde oynandýðýný algýlayamýyorlar, bunun için 90 dk izlemek izletmek lazým.
    o maci hatirlamak bile istemiyorum.
    tami tamina 20 tane net gol pozisyonu gol olmamisti.
    sanki top bizi istemedi o gün.
    kabus dolu bir geyeydi benim icin.Allah bir daha o günleri yasatmasin bizlere.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fýrtýna Denir Çýkmayýn Yolumuza..."

Harun - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya
    Yaþ
    43

Bize bu imkaný sunan Hocam'a ve Tunga abime çok teþekkür ederim
    Zaman çabuk geçse de bugünleri özlesek.

Cüneyt Canlýca - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Denizli maçýna baktýmda Fatih,Hami,Þota,Arçil forvetten bozma libero Hamdi toplam 5 forvet oynamýþýz.Öyle bir kadroyla bugün sahaya çýksa bir teknik direktör Taksim Meydanýnda sallandýrýrlar adamý..

seyyah61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    39

Alýntý MetiN08 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bu videolari bilgisayar kayit yapma imkani varmi, varsada nasil yapicam yardim ederseniz sevinirim
    Kayit icin özel bir cihaz gerekiyor. Bizim bir tanidik yakin zamanda aldi. Ismi "Dvd-Videokasettenrekorder" Saturn'de veya Media Markt'da bulmak mümkün. Sanirsam Almanya'da yasiyorsunuz. Fiyatini ama bilemiyorum.

http://www.funai.de/German/index.php...emart&Itemid=3
    "Hoy, mañana y siempre con el Barça en el corazon"
    "Bütün kýþ iþedikleri denizlere/Yazýn yüzmeye gidenlere yuh...
    Sana da yuh, bana da yuh..."

Nereden
    Almanya

yok olmamis. renkler hic canli degil. ayrica trt logosuda bir asagida bir yukarida. ikinci kalite kaset kulanilmis hazirlanirken.taraftarla dalga geciyorlar resmen.

"yeni sponsor nike" basligi yasam felsefem haline geldi. artik düzenli negatifim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)