Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 82 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Gemii Unutmayalm, Artk Birlik ve Sabr Zaman...

yelik tarihi
    25.08.2005
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    35

Standart Gemii Unutmayalm, Artk Birlik ve Sabr Zaman...

Geen ynetimde ne dnemler grdk...Golm atamadmz? Galip mi gelemediimiz? Farklar m yemediimiz? Dalga m geilmediimiz? zerimizde oyunlar m oynanmad?

Gemi ynetim zamann dnyorum. Buradaki sevdal arkadalarmlarn o zamanki ruh halini ve imdikini...Herkes yarn gene ne olacak haberi ile spor gazetelerini, spor sayfalarn aamaz olmutuk. Bizi bu hallere getirin insanlara ne diyebilirdik. Biz ne dersek onlar hatalarna devam ediyorlard.Bizim tek derdimiz Trabzonspor ak iken onlarnki ne idi bilmiyorduk.

Birde imdiki ynetimimizi dnyorum. Herkes ok mutlu edilmi, taraftarn sesi dinlenilmi, yaln transferlerden vazgeilmi, doru tercihlerle trabzonspor markasnn degeri tekrar yukar ekilmeye allm.

nsan olu abuk unutandr. Mutluluk mutsuzluuu hemen kapatabilecei gibi, mutsuzlukta mutluluu kapatabilir.

Biz karadeniz insan sabrl deilizdir. Tez canlyzdr. Birey istemediimiz gibi gitmedi mi hemen tepkimizi koyarz. Sonra dnrz acaba ne yaptk ne ettik diye. iten getikten sonra zntmzle kalrz.

Bu kadar gzel ynetim gelmiken, bu kadar gzel olaylar gerekleiyorken, herkes bir hedef iin elinden geleni yapyorken bizimde yapmamz gereken en nemli ey sabr olsa gerek diyorum.Gemi ynetimimizin bize ne yaptklarn, ne yaattklarn unutmayalm ve bu ynetimimize sabr gsterelim destek olalm.

Gn birlik gndr...
    {hep yek hep tek}{forever trabzonspor}

Atalay - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.07.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    49

Sabr,Sabr,Sabr.......

Bu sezon tarftarlarmzn agzndan duymak istedigimiz tek ey bu....
    Profesyonelleemeyen Kurumsallaamayan hi bir kurumun baarl olabilmesi mmkn degildir!!!(spartaks)

Cagdas Topal - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.05.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Sabretmeliyiz bu sene hem bizim iin hem 7. ampiyonluk iin

ns ampiyonlugu hep beraber kutlarz , dncesi bile cok gzel ampiyon olunca ne yaparm acaba 4 mil kostuktan sonra kendime gelirim sonra dnrm

Hasan Ayvenli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.05.2005
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

taraftarn en nemli grevi bu bu sene. sabr renmeliyiz. en azndan bu sene sabretmeliyiz bu takma

yns_emre61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.05.2008

sabr sabr sabr
    7n bitirdin bizi

Trabzonspor Kongre yesi
    Gkebey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

Bence sabretmeyi de reniyoruz. Geen senenin 2. yars da kt sonular aldk ama yaananlarn bilincindeydik. Her ma sonras Ersun hocaya destek mesajlar attk. Baz kendini bilmezler aha ersun geldi de ne oldu derken biz sabr gsterdik. Geen seneki sabrmz bu takmn dzelceine inancmzdand. Bu seneki sabrmz da yeni takmn talar yerine oturttuktan sonra coacanadr.
    hepsi bu kadardr; ad yaamak...

Tayfun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    31

Sabrn sonu selamettir ... Bu kadar bekledik yine bekleriz,sen alat biz severiz seni...! :meale2:
    .

skender YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.07.2007
    Nereden
    stanbul

sabretmekten bkmtm artk ama bu kadar olumlu iler zerine bu ynetimin kredisi tavan yapt.. 2 yl sabrederim ampiyonluk iin.. ama gelecek, bir gn mutlaka..
    Ms que un club!
    Nil Satis Nisi Optimum..
    Gustavo Alejandro Colman !

Oyna, dik oyna!

yelik tarihi
    08.08.2004
    Nereden
    Almanya

bence stnde sadece "sabir" yazan bir pankart hazirlanmali. her mac taraftarin dzenli grebilecegi bir yere sabitlenmeli.

OYlmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Gemii unutamyorum evet o gazete manetlerini hi unutmam sene sonunda tek istediim o gazetelerin manetlerinde TRABZONSPOR AMPYON yazmas en byk acy onlar eker sanrm..
    Kazimii gzas vorert

macka61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.04.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

bu sezon ok gzel olucak renkdalar

TSunami - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.12.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

evet sabr ama sabr bu sezon iin deil bu kadro, bu oluum iin gstermeliyiz. yoksa ilk be mata kt bir durum olsa gitti ampiyonluk diye yine dalrz. yapmamz gereken bu kadroya gvenip bireyler baarmas iin arkasnda durmaktr. onlar bu sene ampiyon olmak stresine sokmamak lazm.
    yoksa ne bu sene ne sonraki seneler bir baar gelir. bu oluumu datp yenisini kurmaya alrz.
    bu sezon bu takmdan zevk almaya alalm.

ampiyonluk dediin nedirki. elinde bir kupayla gn sevinmek, stnde bordo-mavili formayla sahadaki takmn izlemekten daha m nemli. biz ilkine acele ettiimiz iin her ikisini de yakalayamyoruz.
    :::TS:::

Murat TRKAY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Bence sabrdan ok taraftar olmay becermerliyiz. Ne yazk ki Trabzonspor taraftar futbolu iyi biliyor deniliyor evet belki iyi biliyor ama taraftarlktan anlamyoruz hemde hi.. bunu herkes iin sylemiyorum ama bi ok olaya ahit oldum malarda..
    kendi taraftarnn azn burnunu kran m ararsn. ma ncesi oyuncular arp svmekten beter etmeyi mi ararsn, adam akll marlar bulamamamz ayr bir dert..
    en ok canmn skld olay ise bazlar geliyor sanki sadece kfr iin gelmi.. allahm ldracak gibi oluyorum..bence sabrdan nce taraftar olmalyz... iyi bir takmmz var, elbet gzel eyler olacak..

yani futboldan zevk almamz lazm..bu bir oyun, ben ok istiyorum brezilya gibi tribnlerde karaval havas essin... evet takmmz iyi oyunculardan olumuyordu nceki iki sezon ok ileler ektik.. ama artk byle bir sorunumuz olmayacak inallah.. iyi bir takmmz ve gzel futbol oynayan oyuncularmz olacak allah nasip ederse. o yzden trabzonspor 'un geirmeye balad bu deiimi taraftar olarak bizim fazlasyla yapmamz lazm... stada formayla gelme konusu, birlik beraberlik, destek.. yani demek istediim trabzonsporluya yakan ekilde taraftar olmamz lazm.. inallah bu sezon baarrz. yensekte yenilsekte futboldan zevk almak mesele bu...
    Konu Murat TRKAY tarafndan (18.07.2008 Saat 00:08 ) deitirilmitir.

yelik tarihi
    30.07.2007
    Nereden
    Trabzon

Kendi adma ben sabrederim ama z evlatlarn yerel medya uzantlarnn byle bir skntlarnn olacan sanmyorum!!!

Murat TRKAY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.05.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Alnt Uzunolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kendi adma ben sabrederim ama z evlatlarn yerel medya uzantlarnn byle bir skntlarnn olacan sanmyorum!!!
    evet birde olayn bu taraf var... ne yazk ki ok deiik bir yerel medyamz var..

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    07.07.2007

On mac st ste kaybetsek gikim cikmaz, sirf su transfer dneminde yasadiklarim icin. Nankr de olmamak lazim.

tisan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.10.2007
    Nereden
    el

bu yl ok ezildik ve sabrettik inaallah bu duruma bi daha dmeyiz
    bir gn mutlaka

extremer - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.01.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

gol atamamz anlarm da avni akerde defansa yatmamz anadolu takmlarna ut saymzn 3 te 1 olmasna inanamyodum. eski ynetim ve ziya doan futboldan soutmutu resmen.

ltfen 2 beraberlik bir yenilgi sonras ''istifa'' sesleri ykselmesin stadmzdan!!
    -ibrahima yattara-

tisan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.10.2007
    Nereden
    el

ncelikle biz tribnde birlik ve beraberlik iinde olmalyz
    btn guruplar toplanp ortak karar almal
    ve bu kararlara uyulmal
    Konu tisan61 tarafndan (18.07.2008 Saat 01:40 ) deitirilmitir.
    bir gn mutlaka

Forumdan Uzaklatrlmtr poetricus - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Bu baln ne kadar rabet greceini, ne kadar uzun mrl olacan bilmiyorum ama son derece nemli olduunu dnyorum. Her gn herkesin telaffuz ettii birlik ve sabr adna beylik klielerin harclem sloganlarn tesine getiimiz takdirde birbirimizden reneceimiz ve paylaacamz ok eyler olduunu dnyorum.

Hak ettii ilgiyi grrse ok ama ok faydal olur. Aan arkadaa ahsm adna tebrik ve teekkrlerimi sunuyorum.

yelik tarihi
    01.10.2006
    Nereden
    Aksaray

Gerekten nemli bir konu,nce sabrl olmalyz.Bir aksilik olur,baarszlk halinde haydi ynetim istifa demek yerine,bu yaptklar dorularn zerine doru koymalar iin destek olmalyz.Baar byle gelecektir,yoksa ilk baarszlkta kplere binerek transferlerde umutlanr,sezon sonu yine zlrz.Bunlarn olmamas iin,sabretmeli,sabretmeli,doru iler yaptna inandmz ynetimimize gvenimizi belli etmeliyiz,tabii oyuncu kardelerimizede,kulpteki dier kiilerede.Byle olduu taktirde zaten ynetim,neyin yanl gittiini grecektir.

Ben dardan gzlerle konutuumda,siz sabrszsnz diyen kiileri gryorum,hakllarda.te bunu bu sene terse evirmeliyiz,sabretmeli,sabretmeli,sabretmeliyiz.

ok iyi balayan,doru iler yapan ynetimimize tekrar teekkr ederken,sabretmeliyiz demek istiyorum =)

Cem Akyz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    25.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Sabrl olmalyz.Kadromuz yeni kuruldu takm oturana kadar olas sorunlarda asla keye kaplp destekten vazgeip istifa sesleri ykseltmemeliyiz.Bakanmz ve hocalarmz son derece iyi alyorlar bize den grevde maddi manevi her trl katkda bulunup sabrl olmaktr.Gzel gnler grmemize ok az kald...
    Trabzonspor bizim varolma,bu dnyaya gnderilme nedenimizdir
    As Roma
    Francesco Totti "10"
    Twitter:cemtotti61

kalavara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.01.2007
    Nereden
    Sakarya
    Ya
    39

Standart gemii unutun artk hamsiler!!!

sabrl ve birlik olmak bizi yz yl ileriye gtrebilir ama biz hala bunun farknda deiliz. gemiimize bir bakp utanmamz gerekir. ridvann trabzonda korner atamyorduk szn bugn bile kendimize gurur kayna edinmemiz nerelere geldiimizi gsteriyor. sz konusu takmlar artk gelip trabzonda bizi eziyorlar ve puanlar alp gidiyorlar. o nedenle gemii bir kenara brakp bugnn ve yarnn hesaplarna kafa yormalyz. sonra bize hamsi diyip dalga geenlere verecek bir cevabmz olsun...
    mit En Son Ktlktr, nk kenceyi Uzatr!!
    my name is onur....
    Eer Trabzonspor Diye Bir Din Olsayd, Biz Mridler oktan Cennete Gitmitik..Bu Kadar Cefann Bir dl Olarak...

hakanhan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.07.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    43

ben inaniyorum ki sabir sabir diyenler sabirsizlikdan catliyorlardir gene bir turunculu faciasi yasamazsak ki yasamayacagimiza kimse garanti veremez o zaman basarili oluruz. kimse kendini kandirmasin bizim taraftar sahaya iner helede kale arkasi o kadar yaklastikdan sonra koro halinde i..e volkan t.p rustu derler volkanda caktirmadan parmak isareti yapar bizim taraftar galeyana gelir. bizim taraftarin cok ekmek yemesi lazim vesselam..
    Konu hakanhan tarafndan (18.07.2008 Saat 08:52 ) deitirilmitir.
    Trabzonspor, iegin kokusunun yaziya dklememe halidir benim icin.. twitter @hakankont

Trabzonspor Kongre yesi
    Burak - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.08.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    32

Sabr sabr fakat bzm nsanmzn lugatnda sabr kelmes yok Insallah herseyn en guzeln yasar ulasrz sampyonluga, taraftar saha cnde trbunde saha dsnda organzasyonlarda, mac onces mac sonras tavrlarnda gelsme gosterrse sorun ortadan kalkar dye dusunuyorum, br de artk su gruplar arasnda olusan tezahurat aheng tam olursa tadndan yenmez, br taraf a br taraf b dye bagryor, tum stat ayn tezahurat es zamanl soylerse daha guzel br eko kar ortaya ....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)